Jump to content

Madani

Kierownik TeamSpeak
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Madani last won the day on June 6

Madani had the most liked content!

Community Reputation

129 Rycerski

7 Followers

About Madani

Hurtworld

 • Nick w grze
  Madani
 • Znajomość gry

Kontakt

 • GG
  50789340

Recent Profile Visitors

5,468 profile views
 1. Madani

  Hurtworld IT V1! Nowy serwer!

  Na pewno lepiej by było próbować to zmodyfikować niż usunąć.
 2. Madani

  Hurtworld IT V1! Nowy serwer!

  Jak by to było takie proste, nie sądzisz że wprowadzilibyśmy go już dawno? obejście to kwestia 12h. Skoro devą gry się nie udaje, to nam też będzie ciężko go zrobić.
 3. TŁO NA FACEBOOK'a
 4. Madani

  ts3 [Odrzucone][TS3] GrubyGaming

  Średnio te podanie zachęcające, te początki zdań z pierwsza literą zielonego koloru, który raz jest a raz go nie ma razi w oczy. Do tego wiek który jest dość młody zresztą widać to po podaniu. Też pochodzę z województwa, jak każdy z nas.. ale z jakiego? ^.- Mało to dokładne i napisane na tzw. Odwal się, nie sprawdzone. Nie zweryfikowane po prostu kiepskie. Podanie odrzucam.
 5. Każda inteligentna osoba wie że działać by to działało, ale w dwie strony. W przypadku kiedy zabraknie ci C4, to po więcej nie wytepasz. Dwa tak jak wspomniał wyżej Dark, craftuj dynamit na rajdy to ci nikt nie ucieknie. Czyli jak? Rozumiem to w ten sposób że jak ty byś rajdował to na serwerze nikt nie może się teleportować bo rajdujesz.. ^.-
 6. Madani

  s1 [Przyjęte]Odwołanie Stalin hw69.pl

  Przyjęte, ub zostanie nadane za około tydzień.
 7. Madani

  s1 [Odrzucone][Odwołanie] Stalin

  Ja "niewieże" że to napisałeś. 🤦‍♂️
 8. Rekrutacja na Pomocnika TS wciąż otwarta, zachęcam do składania podań. ;)

 9. Zapoznaj się z regulaminem działu jak i serwera, podanie odrzucam. Dzików na TS nie mamy, chyba że tego dzikusa @!Dark! 🤐
 10. Madani

  TeamSpeak - Regulamin

  Edytowano punkt z regulaminu: Główne zasady korzystania z hw69.pl: §1. Zakazuje się: podszywania się pod Administratorów oraz używania w nickach nazw grup serwerowych, jeśli się do nich nie należy (np. [Właściciel], [Query], [ROOT], [SSA] [SA], [NA] itd.). §1. Zakazuje się: podszywania się pod Administratorów oraz używania w nickach nazw grup serwerowych, jeśli się do nich nie należy (np. [Właściciel], [Query], [ROOT], [SSA] [SA], [NA] itd.) lub innych nazwy mogących wprowadzać w błąd, bądź być mylnie zinterpretowane jeśli się do nich nie należy.
 11. Madani

  ts3 [Odrzucone][TS] <Kubsonnn>

  Popraw pisownie, zastanów się nad tym co piszesz up, bo parę zdań nie ma tu kompletnie sensu, jak zrozumiesz o co mi chodzi to może synergicznie dojdziemy do punkty porozumienia i znajdziemy się kiedyś razem w Administracji, odrzucam.
 12. Madani

  Administracja Serwerów Hurtworld

  @Kampai rezygnuje ze stanowiska Pomocnika TS.
 13. Rekrutacja na Pomocnika TS wciąż otwarta, nie czekaj i złóż podanie. 😙

 14. Madani

  ts3 [Odrzucone] [TS3] Mtstepkowski23

  Gratulacje, zapraszam cię na rekrutacje jutro o godzinie 20:00. Rekrutuje @Nomi .
 15. Madani

  [Przyjęte]Współpraca Pikus

  Wygląda to mega ciekawie, tym bardziej jak udało by się przywrócić stare liczby wyświetleń. Czekam na jeszcze jeden film z naszej serwerowni. Posiadasz u nas stanowisko nowego helpera więc odezwę się do ciebie na TS'ie w wolnym czasie, pamiętaj o wrzucaniu linków pod filmem do naszego forum, naszej strony i również TS'a.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...