Jump to content

Madani

Kierownik TeamSpeak
  • Content Count

69
  • Last visited

• Days Won

2

Madani last won the day on November 8

Madani had the most liked content!

Community Reputation

37 Przyjazny

5 Followers

About Madani

• Rank
    [ Kierownik TS / Grafik ]

Hurtworld

• Nick w grze
    Madani
  • Znajomość gry

Kontakt

• GG
    50789340

Recent Profile Visitors

697 profile views
  1. Madani

Administracja Serwerów Hurtworld

@Marcel. Awansuje na stanowisko Starszy Admin TS.
  2. Madani

[Odrzucone][Współpraca] Marszol

Przykro mi nie potrzebujemy reklamy na platformie takiej jak Instagram.
  3. Madani

ts3 [Odrzucone][TS3] ♥♥♥fяσѕтєк♥♥♥

Po wszystkim co się działo nie jestem pewny czy chcesz nam pomóc czy zaszkodzić. Siedziałeś zmutowany na kanałach Administracji i rozmawiałeś na innym TS'ie. Doszliśmy do porozumienia i za twoją prośbą zdjąłem bana twojej koleżance, gdzie bardzo o to nalegałeś, zapewniając że wtedy będziesz rzeczywiście rozmawiał i spędzał czas u nas. Po wszystkim nic się nie odzywasz, na TS cię nie widać i składasz podanie myśląc że chętnie z otwartymi rękoma, naszykowanym szampanem i pełną salą gości przyjmę cię i będziemy świętować? Popełniłeś błąd, a na mojej warcie takie błędy bokiem nie przechodzą, wszystko doskonale pamiętam. Miałeś szanse której nie wykorzystałeś, jak @!Dark! zmieni Kierownika to wtedy próbuj szczęścia. Odrzucam.
  4. EVENT Karaoke 4FUN  SOBOTA Godzina 18:00 

5. Madani

Sprzedam się 😂

Nie podejmujemy współpracy z niewychowanymi ludźmi.
  6. Madani

@klasiu zostaje zdegradowany z stanowiska Pomocnika TS3.
  7. Strefa Gier została stworzona pod poczekalnią, zapraszam wszystkich chętnych do gry!

TS.HW69.PL

8. Event Karaoke 4FUN już dziś, Zapraszamy!

TS.HW69.PL - Godzina 18:00!

9. Madani

forum server classic

Może nawet i ja bym się skusił na zagranie tam ^^
  10. Madani

@klasiu Zostaje przyjęty do Administracji TS3
  11. Madani

@Muurio zostaje przyjęty w szeregi Administracji TS3!
  12. Madani

ts3 [Przyjęte][TS3] Muuurio

Witamy w szeregach Administracji TS3!
  13. Madani

ts3 [Oczekujące][TS3] Wolfm15

Trochę te podanie już wisi, i sam zastanawiałem się nad tym co z tobą zrobić, miałem okazje zamienić słowo raz czy dwa, wydajesz się w miarę ogarnięty, lecz odrzuca mnie twój wiek. Nie oznacza to że nie mamy wyjątków w Administracji bo kiedyś takie rzeczy się już zdarzały, widzę również że masz konkretną znajomość TS3 od strony Usera jak i Admina, więc będę to szczegółowo sprawdzał. Gratulacje i zapraszam cię na rekrutacje jutro o godzinie 20:00, jeśli godzina ci nie pasuje napisz do mnie na forum.
  14. Madani

ts3 [Odrzucone][TS3] Natalka

Ban zdjęty 2 dni temu, nie oznacza to możliwości dołączenia do naszej Administracji, spróbuj za kilka miesięcy.
  15. Madani

ts3 [Odrzucone][TS3] Filip Ꞥ₳₮₭₳

Po wszystkich sporach jakie tu zaszły z twoją osobą, oplułbym Serwerownie rekrutując cię, spróbuj za kilka tygodni a może nawet miesięcy..
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...