Jump to content

Madani

Kierownik TeamSpeak
  • Content Count

91
  • Last visited

• Days Won

4

Madani last won the day on December 15 2019

Madani had the most liked content!

Community Reputation

63 Dobry

5 Followers

About Madani

Hurtworld

• Nick w grze
    Madani
  • Znajomość gry

Kontakt

• GG
    50789340

Recent Profile Visitors

837 profile views
  1. Madani

Administracja Serwerów Hurtworld

@Marcel. zostaje zawieszony na okres 2 tygodni. @sebosebo powraca na stanowisko Starszego Admina TS.
  2. Madani

ts3 [Przyjęty][TS3] Huczi

Witamy w szeregach Administracji!
  3. Madani

@Huczi został przyjęty na stanowisko Pomocnika TS.
  4. Madani

ts3 TS3 [Przyjęty] fяσѕтєк

Witamy w szeregach Administracji TS!
  5. Madani

@FrostyPrasley38 został przyjęty na stanowisko Pomocnika TS.
  6. Madani

Gratulacje! Zapraszam cię w sobotę o 20:00 na rekrutację, jeśli godzina lub data ci nie odpowiada napisz PW Forum.
  7. Madani

Gratulacje! Zapraszam cię jutro o godzinie 20:00 na rekrutację. Jeśli godzina lub data ci nie odpowiada napisz PW na Forum.
  8. Madani

Mmm, czekałem na to troszkę w dni tygodnia malusio czasu, ale jak będziesz robił to co trzeba to nie przeszkadza mi to, tak jak mówię ty mnie tu wciągnąłeś grzech nie napisać na TAK. ^^
  9. Madani

Twoim ostatnim podaniem zakończyłem zdanie, że po zmianie Kierownika możesz kombinować z powrotem, ja nadal Kierownikiem jestem więc wiązać się to będzie z tym że przekonywać mnie nie będziesz, bo jeśli uda ci się przekonać osoby które poniekąd znały sytuacje z tobą i zgodzą się dać ci szanse wtedy będziesz ciężko zapier*alał i pokażesz czy na prawdę chcesz nam pomóc czy zaszkodzić, niżej oznaczam dwie osoby z którymi musisz pogadać i proszę o ich wypowiedzi pod podaniem oczywiście po rozmowie. ( Darka w to nie mieszam bo ma ważniejsze sprawy na głowie ). @Marcel.@eN.
  10. Madani

s5 [Oczekujące][Helper S5] HabaBaba

Zdarzyło się zamienić nawet kiedyś słowo za czasów Kierownika, jak najbardziej na TAK. ^^
  11. Madani

s8 [Oczekujące][Helper S8] Huczi

Uhuhu, Legenda. Sam mnie tu przyprowadził, pracowity, zaangażowany w swoją pracę i zawsze daje z siebie 100% na TAK.
  12. Rekrutacja na Pomocnika TS ciągle otwarta, chętni? Zapraszam ^^

13. Madani

ts3 [Odrzucone][TS3] Zzzubbi オリーブ

Z tego co widzę to chyba jednak już do nas dołączyć nie chcesz, tym bardziej jeśli w tym samym dniu obrażasz innych członków Administracji! -.-
  14. Madani

ts3 [Odrzucone][TS3] Zzzubbi オリーブ

Osobiście nie znam, lecz coś kojarzę. Czekam na wypowiedzi bo ciężko zrobić cokolwiek nie wiedząc o tobie nic. Do samego podania wszystko gra ale te dwie reakcje osób dość doświadczonych którzy w Administracji TS3 były bardzo długo mnie niepokoją, więc czekamy dalej.
  15. Madani

s11 [Przyjęte][Helper] Kampai

No proszę, serwerownia bez ciebie to nie to samo, fajnie że wracasz:) Nie ma co dużo pisać, odwalał dobrą robotę jako Moderator, to z helperem pójdzie jak po maśle. ^^
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...