Jump to content

Foxy

User
  • Content Count

82
  • Last visited

• Days Won

3

Foxy last won the day on January 10

Foxy had the most liked content!

Community Reputation

49 Dobry

3 Followers

About Foxy

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    ☠Foxy hurt4u.pl ☠
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    5000h

Kontakt

• Inne
    ❤  FEST TOP 1 ❤ 

Recent Profile Visitors

895 profile views
  1. Foxy

s5 [Helper] Macuk

Polecam bardzo miły gracz pomógł mi zbudować klite ❤️❤️
  2. Foxy

s6 [Propozycja S6] deto

Rozumiem że chcesz wbić na gotowe mieć c4 i się cieszyć , Weź pod uwagę graczy którzy rozgrywają na tym serwerze wipea i normalnie sobie dropia dęto Wystarczy zbierać Meteory i jesteś zarobiony Jedyne czego brakuje na s6 to aktywnej osoby do mutowania ponieważ gracze strasznie toksyczni
  3. Foxy

s6 [Odrzucone][Helper] NiKe

Jestem na NIE ! Toksyczny FEST !
  4. Foxy

s1 [Przyjęte][Helper] bakuu

Gracz w przeszłości bywał toksyczny lecz każdemu należy dać drugą szanse choćby na okres próbny żeby sprawdzić jego zachowanie i sprawowanie się na funkcji helpera na S1 na chat bywa patologia .. Praktycznie każde ekipa Wyzywa Po Ekipie FOG Co do doświadczenia poprawiłeś mi humor Jestem na Tak
  5. Pani Moderator bardzo pomocna odpowiada na każde pytanie Ogromna pochwala za pilnowanie serwera jak i chatu na s5 brakowało takiej osoby 😜
  6. Witam Szanowne Grono Graczy jak i również Administracji przychodzę z propozycją zablokowania możliwości zrobienia broni przez 3h po wipea na v1 . Będzie to Plus dla graczy ponieważ będzie większa rywalizacja na serwerze gracze nie będą tak szybko sie poddawali że 30min po wipea giną z pompy dropiąc itemy . Druga sprawa to wyłączenie pluginu Anty BH ponieważ od dłuższego czasu jest Launcher z waszej serwerowni i od tego momentu liczba cheaterów jest praktycznie znikoma także nie będzie osób które używają wspomagaczy do BH z znanych cheatów Prosiłbym o rozważne rozpatrzenie propozycji jak i wypowiedzenie się Kierownika i innych graczy w sprawie Tej propozycji Pozdrawiam F0XY 😘
  7. Przyśpieszenie respienia lootów przydałoby sie lecz było by to ułatwieniem dla dropków wiec drop deto zmniejszyć
  8. Foxy

s8 Propozycja

Dark to po co blokowaliście skoro chcieliście wyeliminować cheaterów to powrót do tego sam ich zachęci bo na pewno są osoby co potrafią tego nowego anty cheata z launchera obejść . Po za tym nowy launcher powinien blokować wejscie z wersji steam bo znajdują się osoby które graja na steamowej wersji lecz wywala ich z serwera i w ten sposób macie nie potrzebne zamieszanie na centrum pomocy Lepiej poprawcie lagi na x3 s5 bo masakra
  9. Foxy

s1 [Odrzucone][Helper] Gruby

Jestem na Tak -Bardzo miły kulturalny gracz serwerowni -uczynny pomaga nowym użytkownikom w gierce
  10. Foxy

s6 [Przyjęte][Helper] TiGeR

Stanowczo na nie : - Brak kultury na chat - Ostatni wipe na s8 grałaś z cheaterem ukrywałaś i o tym wiedziałaś za co nie poniosłaś (prawdopodobnie) konsekwencji .
  11. Foxy

s1 [Przyjęte][Helper] Jaruś

Jestem za -miły kulturalny pomocny -aktywny
  12. Pan opiekun Nomi wywiazuję sie z swoich obowiązków dzięki niemu atmosfera na serwerze jest zawsze lepsza Chatu pilnuje lepiej od helperów Ogólnie same plusy Polecam pana Opiekuna ❤️ #Foxy
  13. Nie umiecie dropić Nauczyć was trzeba
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...