Jump to content

Foxy

User
  • Content Count

20
  • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

About Foxy

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Kret hw69.pl
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    4500h

Recent Profile Visitors

180 profile views
  1. Foxy

s5 Helper Marszol

Jestem na Tak -Pomocny -Ogarnięty -kulturalny -Dawny Mod ❤️
  2. Witam wychodzę z propozycją przeniesienia wipe z piątku na środę na serwerze s6 ponieważ podczas kwarantanny gracze mają więcej czasu, a gra na x1000 kończy się max 3 dni po wipe
  3. Foxy

[Przyjęte]Odwołanie Pepe Hw69.pl

Jestem za ❤️
  4. Foxy

[Przyjęte][HELPER] Veromen

Jestem na Tak -Pomocny -Kulturalny -No toxic ❤️
  5. Foxy

s1 [Oczekujące][Helper] Kostuch

Polecam Dobry Gracz Jestem za ❤️
  6. Bardzo dobra propozycja jestem za :) :P :D <3
  7. Twój nick: Foxy hw69.pl Id konta: 76561198916509810 Data nadania bana: wakacje 2019 roku Czas jaki pozostał do końca: old perm Nick moderatora: prawdopodobnie dżony Serwery na których masz bana: s5, Powód bana: cheaty Uzasadnienie: Głupota człowiek głupi nie myślacy chciał zobaczyć co to jest i jak sie używa z resztą stare dzieje chciałem zagrać na x3 jako zwykły gracz lecz posiadam nałożona kare old perm... W kazdej chwili moge wejsc na sprawdzenie jezeli bedzie potrzeba . Nie bede wiecej uzywał cheatów żałuje.. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: polecałem serwer każdej ekipie
  8. Foxy

s5 [Odrzucone][UB] Kurczaczek

Na serwerze s8 byłem czysty w 100% cała ekipa grom to potwierdzi nie stawiłem sie na sprawdzanie napisałem ze przyznaje ze wzgledu na przeszłośc i blizsze znajomosci z tobą
  9. Twój nick: Kurczaczek hw69.pl Id konta: 76561198916509810 Data nadania bana: wakacje 2019 roku Czas jaki pozostał do końca: old perm Nick moderatora: prawdopodobnie dżony Serwery na których masz bana: s5, Powód bana: Nie chciałem wejść i zezwolić na sprawdzanie ponieważ nie byłem zapoznany z regulaminem serwerowni Uzasadnienie: Moje odwołanie powinno być rozpatrzone na plus ze względu na długi czas który minął od zbanowania . W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: polecałem serwer każdej ekipie
  10. Foxy

s8 [Odrzucone] [Helper] Veromen

Polecam gracza miły sympatyczny na s8 dawno brakowało helpera
  11. Foxy

s8 [Przyjęte] [Helper] JOKSON

Gdyby było nagrane to byś inaczej gadał a teraz opierasz sie na tym że chcesz wrócić na stanowisko helpera co pewnie ci się uda ale takie zachowanie z twojej strony co do kobiety było nie odpowiednie Nie wrabiam cie w nic tylko sie przyznaj a nie że powiedziałeś coś a teraz chcesz na siłę chciałbyś dobrą opinie od graczy i reszty serwerowni i administracji
  12. Foxy

s8 [Przyjęte] [Helper] JOKSON

Jestem na nie gracz obrażał kobiete w ekipie po czym częśćiowo się przyznał do zrobionego czynu
  13. probowałem ale nie uzywałem ponad to plik nie pobrany i próbowano pobrać jako nie działajacy czyli tak samo jak bym nie legalne filmy pobrał i co za to bym miał bana prosze o bana chociaż miesiąc nie sadzę że perm jest słuszny
  14. miałem w pobranyc hze wykryto wirusa aby
  15. nie miałem pobranych bo nie szło ich pobrać
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...