Jump to content

Mad.

Prezes
 • Content Count

  324
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  37

Mad. last won the day on September 3

Mad. had the most liked content!

Community Reputation

272 Rycerski

About Mad.

 • Rank
  [ Właściciel / CEO / Grafik ]

Hurtworld

 • Nick w grze
  Mad.
 • Znajomość gry

Kontakt

 • Discord
  𝘔𝘢𝘥.#8530
 • GG
  50789340

Recent Profile Visitors

8,915 profile views
 1. Z tym ammo można trochę kombinować, może jakiś pomysł gdzie można go wprowadzić oprócz właśnie samych Hangarów?
 2. Tak jak wcześniej pisałem, rzeczy które są faktycznie mega shitem mogą zostać zmienione, lecz nie zostawię samych C4 czy Deto, nadal to roll i podział na jakość przedmiotu zostaje w standardzie, raz lepiej raz gorzej.
 3. Pracujemy nad ograniczeniem jeszcze paru rzeczy, aby lagi były praktycznie zerowe, usunięcie blokady budowy pixelartów na pewno w tym nie pomoże, na ten moment to bardzo kiepski pomysł. Dzielenie rola na każdy z poszczególnych vipów wydaje się dość ciekawe. Chciałbym, aby więcej osób się tutaj wypowiedziało, usunięcie śmieci kosztem dłuższego rola vip, czy może rozdzielenie na każdy poszczególny i kombinowanie z lootem.
 4. Poblem dotyczy połączenia za pośrednictwem mobilnego internetu, na ten moment jedynym rozwiązaniem jest użyć innego połączenia z internetem.
 5. Mad.

  Prace na serwerach Hurtworld

  Changed: S1: Zwiększony drop surowców z maszyn Zwiększony limit budowy Przesunięty czas odebrania kitów (/vrajd, /srajd, /erajd) z 3h od rozpoczęcia wipe do 15h (10 rano następnego dnia).
 6. Drop deto z hangarów zwiększony, do tego większa szansa na kilka sztuk na raz.
 7. Mad.

  [Odrzucone][Współpraca] Bagieta

  Średnio materiały podchodzą pod wymogi współpracy, podbij trochę liczbę wyświetleń i spróbuj za jakiś czas.
 8. Zielonego faktycznie leciało trochę za dużo, aktualnie będzie lecieć trochę więcej niż z niebieskiej skałki. Drop z meteoru lekko zboostowany w tym też burek, więc skałki na ten moment odpadają, dodam że na pewno nie leci ich mniej niż na S1 X5.
 9. Gdzie ci wszyscy gracze którzy chcą x5 bez tp? Bo widzę tu 5 osób ze 180. ^.- Nikogo nie obchodzą inne serwery, tym bardziej że są martwe. Skomentuje, ale zapominacie że na serwerze grają jeszcze inni, trzech kumpli spropsuje propozycje i mam wszystkim rzucić i lecieć ją wprowadzić bo tak było gdzieś indziej i każdy grał? To jest poważna zmiana i do tego potrzebna by była chociażby ankieta, a nie marne 3 głosy i wielkie pretensje.
 10. Mad.

  Prace na serwerach Hurtworld

  Serwery V2: Changed: zmieniony czas blokady (od razu po WIPE) kitów premium /kit vip, /kit evip, /kit srajd etc. zwiększony drop dodatków do broni z hangarów Added: /kit food (5 upieczonych steków) cooldown 1h /roll dodatki (Modyfikacje do broni) cooldown 1h Removed: Glass Pack mod
 11. Mad.

  s6 [Odrzucone][Helper] The_Best

  sorki nie chce mi się rekrutować, spróbuj za tydzień.
 12. Mad.

  Szybszy WIPE s5

  Witajcie! W ramach testu długość trwania WIPE na s5(x3) skrócony zostaje z 3 tygodni do 2 tygodni.
 13. Mad.

  Współpraca StachuTV

  Nagraj minimum 2 odcinki wraz z wymaganiami.
 14. Mad.

  [Współpraca] Kosiorek

  Nagraj minimum 2 odcinki wraz z wymaganiami.
 15. Mad.

  [Odrzucone][Współpraca] nowak

  Zapoznaj się z wymogami na rangę YT.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...