Jump to content

EymiAyame

Pener
  • Content Count

376
  • Last visited

• Days Won

4

EymiAyame last won the day on November 6 2018

EymiAyame had the most liked content!

Community Reputation

125 Rycerski

About EymiAyame

• Rank
    ProUser

Hurtworld

• Nick w grze
    ♋♥♥♥ EyMiŚ ♥♥♥♋
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    dużo xD

Kontakt

• GG
    63301948

Recent Profile Visitors

1,549 profile views
  1. EymiAyame

s1 [Odrzucone][Helper] nomi

Jestem na Nie !! w podaniu piszesz,że jesteś osobą która nie przepada za wyzwiskami tak? Czyli tydzień temu przepadałeś za obrażaniem graczy a teraz tak nagle nie? Śmieszna sytuacja osoba,która podobno jest w porządku (według siebie ) ale po logach bankowo zobaczą,iż podanie jest napisanie niezgodnie z prawdą. NIE NIE NIE !!
  2. EymiAyame

s1 [Przyjęte] [Helper] Cyka Blyat hw69.pl

Tak :D + +sympatyczny +ogarnięty,mega wporządeczku :) +otwarty i pomocny +no i na pewno nie należy do tych osób toxic :D polecam :P
  3. EymiAyame

s1 [Odrzucone] [Helper] Chuck

Jestem na tak. Nie zauważyłam,żeby był jakimś toxic graczem więc chyba raczej taki spokojny..także jak najbardziej na tak
  4. EymiAyame

s1 [Przyjęte][Helper] Neyst

Na tak +++ + był już helperem więc wie co i jak - po co odszedłeś wiedziałam,że i tak zatęsknisz
  5. EymiAyame

s1 [Odrzucone][Helper] ∂zιк ParaCarry

Znam ParaCarry i uważam,że podanie napisał ładnie. I owszem zdarza się mu być wybuchowym ale fakt faktem wie kiedy spoważnieć i zachować się jak trzeba Minusem jest to,ze nie do końca potrafisz przyjąć jakby to powiedzieć hm...porażkę? (obrażanie na v) Co do znajomości gry jest ok i nawet jest w miarę pomocny wiem po sobie bo mi też pomagał jak i kilku innym osóbkom. Ale nie do końca jestem przekonana czy nadawałbyś się bo wiem jak potrafisz być niemiły. ale daje plusika Co do małej aktywności z tego co wiem to jest Perkun aktywny ja mam zgłoszoną nieobecność więc dziwne ,żeby było inaczej. +
  6. EymiAyame

inne [Przyjęte][Moderator] Huczi

Totalnie za!!!!!!! Fifi jest mega wporzadku zawsze moznabylo na niego liczyć i był świetnym moderatorem. Mega się cieszę że jednak chcesz wrócić. Oddajcie nam Filipa Fifi na moda!!!!!!!!!!!!!!
  7. EymiAyame

Wyrazy na ostatnią litere.

zadzior
  8. EymiAyame

Niekończąca się opowieść

widzieli niewiarygodnie magiczne i pełne śmiechu....
  9. EymiAyame

s1 [Odrzucone] [Helper] PatryczeQ

Brawo napisałam to samo tylko inaczej
  10. EymiAyame

s1 [Przyjęte][Helper] Zzzubы ♞✘♞

A ja myślę,że nie ma co się przejmować i tak jak napisała eN poczekać na rekrutacje. Sam wiesz jaką jesteś osobą i nie ma znaczenia co kto sobie pomyśli. Jedyn nieodpowiada podanie innym zachowanie a jeszcze innym bo go nielubie więc bez sensu spieranie się. ::) buzka 😘
  11. EymiAyame

Niekończąca się opowieść

długi czerwony....
  12. EymiAyame

s1 [Przyjęte][Helper] Zzzubы ♞✘♞

Nie wiem czemu przyczepiasz się do tak małego punkcika . Podanie jest ładnie napisane tak mógłby napisać coś o sobie ale to,że tego nie zrobił to nie znaczy,że trzeba odrazu skreślać. 2. co do rejestracji hm...to,że zarejestrował się i złożył podanie nie ma w tym nic równie złego. Zubi jest osobą ogarniętą i wporządku...nie daje się w błachy sposób wyprowadzić z równowagi a to nie podanie czy czas rejestracji świadczy o nim lecz to jaką jest osobą. Może jak każdemu zdaży się wymcknąć coś bo każdy ma swój kres wytrzymałości ale to są praktycznie niewidoczne kwestie. Wydaje mi się,że jesteś na nie z własnych powodów bynajmniej takie odbieram wrażenie. Uważam,że powinien dostać szansę. Zwłaszcza,że tu ma racje mimo,że na s1 są helperzy nie każdy jest cały czas. Ja nawet jak jestem nie zawsze nadązam nad czatem... a jest też życie prywatne więc przydałaby się jeszcze osoba która ma ten czas i moze pomóc w hm...pilnowaniu porządku Pozatym dla was all najlepiej by było gdyby nie było wgl helperów i moglibyście sobie na wszystko pozwalać. Ale niestety tu was zmartwie pewna kulturka obowiązuje. ( za błędy przepraszam ale niestety coś mi się pokiełbasiło w pisowni) buźka 😘 Mam nadzieje,ze się dostaniesz
  13. EymiAyame

Ale przecież ja nie jestem za każdym to raz a dwa napisałam chyba,że jestem neutralna i że powinien pokazać jaki jest naprawde ze względu na swoje zachowanie ( obrażanie graczy) więc nie wiem o co teraz jest problem. Pozatym wyrazilam swoją opinie tylko . I to,ze nie zauważyłam,żeby akurat on pisał coś na temat waszego życia prywatnego inne osoby owszem ale nie on.
  14. EymiAyame

Niekończąca się opowieść

który był jedyną opcją na pokonanie zmory i zaprowadzeniu ładu,jednakże na przeszkodzie staneli plemie bambików odzianych w....
  15. EymiAyame

Tu sie zgodzę jest osoba,która tam po cichaczu rozpowiada o waszym życiu. Ale też racja nie powinno się mieszać czyjegoś życia prywatnego w wirtualny to naprawde już poniżej normy. I z tego wiem to owszem Patryczek nie był święty bo obrażał głównie Trumana ale nie przypominam sobie,żeby pisał cos o waszym życiu prywatnym. Co do tak długich mutów tu też Patryczek ma racje,bo muta wyrywali nawet za napisanie otwierać bramy junt ... wiec to troszke nie było ok. Ale tak czy siak moim zdaniem Patryczek powinieneś udowodnić ,że nie jesteś taki zły jak Cię malują i może wtedy gdy poprawi się Twoje słownictwo coś zdziałać. Poza obrażaniem do którego nie raz był prowokowany jest naprawde sympatyczną osobą i mega wporządeczku,. buzka słoneczka
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...