Jump to content

EymiAyame

Pener
  • Content Count

678
  • Last visited

• Days Won

23

EymiAyame last won the day on November 1

EymiAyame had the most liked content!

Community Reputation

261 Rycerski

About EymiAyame

• Rank
    Mistrz

Hurtworld

• Nick w grze
    ♋♥♥♥ EyMiŚ ♥♥♥♋
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    dużo xD

Recent Profile Visitors

2,822 profile views
  1. Eymi jak ja pierwszy raz w życiu dostałem bana na tym serwerze to jak to mój kolejny ban ?

2. EymiAyame

s1 [Odrzucone][Odwołanie] POMPA

to już Twój kolejny ban odczekaj tym razem swoją karę do końca,może to Cię czegoś nauczy .
  3. EymiAyame

s5 [Odrzucone][Odwołanie] Matwoj

Ajć Matwoj no tak dać się podpuścić ah no byłeś sprawdzany i wiem,że nic nie masz ale kurcze no jak mogłeś dać się tak podejść
  4. EymiAyame

s5 [Odrzucone][Odwołanie] any % ban speedrun

przyszedłeś po czasie jeszcze,w dodatku jeszcze może ja mam szukać Cię czy wszedłeś na ts? to w Twoim obowiązku jest wstawić się na czas i wejść na kanał potrzebuje pomocy hurtworld niestety ale nie da się go nie zobaczyć. Poza tym to,że podobno poszedłeś z psem wcale Cię nie tłumaczy,równie dobrze mogłeś zignorować wywoływanie Cię. Poza tym zapomniałeś o ostatnim punkcie odwołania.
  5. EymiAyame

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Jan z 3 liter

troszkę namieszało Ci się w odwołaniu popraw je a kupienie usługi to nie jest żadna forma zadość uczynienia , vipy itp są dla graczy więc tak średnio.
  6. EymiAyame

s6 [Przyjęte][Helper] TiGeR

Zuzu Ja Cię naprawdę Lubię ale przykro mi ja jestem na nie. Widziałam Twoje Logi i są grubo nie na miejscu. Decyzja i tak należy wyżej ale to moje zdanie. Jak dla mnie powinnaś poprawić swoje zachowanie i dopiero pisać podanie.
  7. Owszem dowody są dla administracji a skoro sam widział nie potrzebne mu nagranie. A poza tym to już sam nie wiesz co robisz nie tak że łapiesz bana? Zawsze każdy jest nie winny a gdy przychodzi co do czego to cyk pisane odwołanie i przyznanie się, że źle zrobiłem to była głupota.
  8. EymiAyame

s1 [Odrzucone][Helper] Sapczan

Na nie po 1. nie grasz na s1 lecz na s8 więc na początek może zacznij grać na serwerze na którym chciałbyś być helperem po 2. nie ponieważ sama byłam świadkiem na s8 jaką jesteś toxic osobą ,spojrzałam również w Twoje logi i nie są ciekawe. Popraw swoje zachowanie i spróbuj za jakiś czas. po 3. chcesz być helperem ale nie odpowiada Ci tabela kar i muty za obrażanie więc po Ci to? zastanów się czy na pewno nadajesz się na takie stanowisko. więc tak jak wspomniałam wyżej jestem na NIE
  9. EymiAyame

s5 [Przyjęte][Helper] Eshill

Jak dla mnie na Tak . Przyda się aktywny helper i sprawdzając logi to nawet opanowanie jest. Plus jest taki,ze wiek się zgadza ,znajomosc regulaminu Więc na tak
  10. EymiAyame

s6 [Odrzucone][Odwołanie] reiter345

Tak doszło to niefajnej sytuacji ,bo niepotrzebnie się zirytowałeś. I tak mogłeś porozmawiać ze mną na spokojnie jak dziś. Mam nadzieje,że dostałeś nauczkę iż z takim podejściem nic się nie wskóra. Miło,że potrafisz przyznać się do błędu i przeprosić to jest na plus. Decyzja jednak pozostaje dla administracji wyżej.
  11. zgadzam się i popieram zwłaszcza z burzami na samym red ledwo co się skończyła i dosłownie 30sek następna i tak już 3 burze pod rząd. Na zimie jesieni to samo . Te całe burze powinny być zmniejszone.
  12. EymiAyame

s1 [Odrzucone][Helper] Takefun

jestem na nie. Jak dla powinieneś poprawić swoje zachowanie ( sprawdziłam logi )
  13. EymiAyame

s1 [Przyjęte][Helper] Jaruś

ja tam jestem za +ponieważ jest w porządku osóbką i ładnie komunikatywną + wiek jak najbardziej na plus + jest aktywny co jest mega plusem
  14. EymiAyame

s6 [Odrzucone][Odwołanie] 👑MatthewQQ👑

Owszem byłeś na Ts po nadaniu bana i owszem chciałeś poddać się sprawdzeniu. Jednak też musimy wziąć pod uwagę iż napisałeś na czacie,że masz espa co jednoznaczne jest z przyznaniem się do posiadania cheatów. Decyzję co dalej pozostawiam wyżej. I wybaczam zachowanie na ts,aż tak źle nie było
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...