Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

EymiAyame

Pener
  • Zawartość

312
  • Ostatnio

• Wygrane dni

6
  • Time Online

50d 5h 6m 20s

EymiAyame wygrał w ostatnim dniu 18 Listopad 2017

EymiAyame ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

83 Szlachetny

11 obserwujących

O EymiAyame

• Ranga
    ProUser
  • Urodziny 14.03.1992

Hurtworld

• Nick w grze
    ♋♥♥♥ EyMiŚ ♥♥♥♋
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    dużo xD

Kontakt

• GG
    63301948

Ostatnio na profilu byli

761 wyświetleń profilu
  1. ts3 Karaoke

A i oczywiście prosiłabym o osoby które nie biorą udziału w karaoke o nie wypowiadanie się , ponieważ wiem że jest to w jakiś sposób robiony na złość dla mnie...zdaję sobie sprawę że sa osoby,które mnie nie trawią..ale to nie powód do odbierania chętnym na zabawe..... aczkolwiek niejednokrotnie otrzymuję wiadomosći by cos zdziałać by było karaoke. Więc wypowiadam się w imieniu tych właśnie osób
  2. ts3 Karaoke

ja Ciebie?? nigdy słodziaku :*
  3. ts3 Karaoke

Witam Zwracam się z prośbą o karaoke. Piszę ponieważ kolejny raz jestem spamowana czy będzie karaoke choć nie do mnie powinno być zadane te pytanie Myślę,że po takiej przerwie można zrobić karaoke, że nie będzie ono klęską Oczywiście aby panował porządek podczas karaoke prosiłabym aby nie wyśmiewano tych odważnych,którzy śpiewają i nie spamujemy niepotrzebnymi tekstami tak jak i piosenki nie mogą być wulgarne. i takie toxic osoby po prostu usunąć z kanału
  4. oj neyst nie możesz odejść zostawisz mnie tak
  5. Niekończąca się opowieść

starożytne szlachetne kamienie,które były ukryte na napromieniowanej ziemi i berła mające potęgę nie skończoną więc...
  6. Niekończąca się opowieść

Ukazała się im tajemnicza i groźna zmora,którą pokonać mogli tylko silni i odważni Rycerze hw69,więc pognali.....
  7. Niekończąca się opowieść

łagodna i potulna jak....
  8. Wyrazy na ostatnią litere.

Nitka (nie ma słowa zaczynającego się na Ń dlatego dałam na N)
  9. s1 Pomysł na event

Pomysł bardzo fajny synuś ale podesłanie pomysłu nie jest niczym złym zaproponował i uważam,że jest to spoko pomysł
  10. ts3 CHCEMY ŚWIĄTECZNE KARAOKE

oj ale ah zreszta dobra ja wymiękam nie chodziło mi w tym sensie jak myslisz ale mniejsza z tym
  11. ts3 CHCEMY ŚWIĄTECZNE KARAOKE

no chyba jasno się wyraziłam,że chciałabym karaoke w świątecznym klimacie
  12. ts3 CHCEMY ŚWIĄTECZNE KARAOKE

hej no spokojnie będzie tak jak wspomniałam wyżej
  13. Witam Jestem świadoma tego,że ostatnie karaoke nie było do końca ok ,była jedna sytuacją,która nie powinna mieć miejsca. Aczkolwiek poza tym wszyscy świetnie się bawili, było wesoło:) Dlatego chciałabym prosić o zgodę na Karaoke w Świątecznym klimacie Miło będzie pośpiewać sobie kolędy...spokojniejszy klimat..myślę,że przyda się każdemu troszkę rozluźnienia i ochłonięcia z wszystkich niemiłych sytuacji i napięć. Także myślę,że to najlepszy czas na hm...możliwe porozumienie się Bardzo ładnie proszę
  14. jestem na Tak +miły i sympatyczny +ładnie ogarnia giere +pomocny i to bardzo +śmieszek
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK