Jump to content

EymiAyame

Nowy Moderator HW
  • Content Count

644
  • Last visited

• Days Won

22

EymiAyame last won the day on July 2

EymiAyame had the most liked content!

Community Reputation

240 Rycerski

About EymiAyame

• Rank
    [ N.Moderator V1 ]

Hurtworld

• Nick w grze
    ♋♥♥♥ EyMiŚ ♥♥♥♋
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    dużo xD

Recent Profile Visitors

2,349 profile views
  1. EymiAyame

Hurtworld IT V1! Nowy serwer!

niby tak ale po to jest blokada żeby nie było tego bh więc myślę,że tak jak jest jest dobrze.
  2. EymiAyame

Hurtworld IT V1! Nowy serwer!

popieram zakaz bh powinien zostać jak jest
  3. EymiAyame

ts3 [Odrzucone][ Pomocnik Ts3 ] Patrick

Jak dla mnie powinieneś poczekać zanim polecisz dalej. Najpierw ogarnij dokładnie rolę jaka masz, czyli N.helpera a potem myśl o dalszej drodze.
  4. EymiAyame

s8 [Przyjęte][Helper] Mr. Krecior | HW69.PL

Jako helper nie będziesz miał możliwości banowania cheaterów,lecz zgłaszanie takie osoby moderatorom.
  5. EymiAyame

s1 [Przyjęte][Helper] NoWay

Zapraszam na rekrutację,która odbędzie się 28.06.2020 o godz.18:00
  6. EymiAyame

s1 [Przyjęte][Helper] B0DZ1O

Decyzja została podjęta rekrutacja się odbędzie
  7. EymiAyame

s1 [Odrzucone]Helper ❤Batpi❤hw69.pl

Po rozmowie z wyższą Administracją jesteśmy ciekawi Twojej kandydatury i tego co masz do powiedzenia na rekrutacji,która odbędzie się dnia 26.05.2020 godz 20:00
  8. EymiAyame

s1 [Przyjęte][Helper] B0DZ1O

Po rozmowie z wyższą Administracją jesteśmy ciekawi Twojej kandydatury i tego co masz do powiedzenia na rekrutacji,która odbędzie się dnia 26.05.2020 godz 20:00
  9. EymiAyame

s8 [Odrzucone][Helper] PaCh0

10. EymiAyame

s6 [Odrzucone]Podanie na Helpera

11. EymiAyame

s8 [Odrzucone][Odwołanie] Krystian

Brak ostatniego podpunktu W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: (Przykładowo: reklama na jakimś FanPage, Instagram, Grupa, YT (kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni), czy inna ciekawa i użyteczna praca. Za frazę w nicku masz przywileje na serwerze, nie wstawiasz jej z własnej woli także się nie liczy. Gotowe materiały których możesz użyć: https://forum.hw69.pl/reklamuj-nas-f10/ ) Zastosuj się do wzoru
  12. jejcia dziękuje <3
  13. EymiAyame

s6 [Odrzucone]Podanie na Helpera

Popraw swoje zachowanie i spróbuj za jakiś czas .
  14. Jestem za tak totalnie za
  15. EymiAyame

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Stalin

Ja tam uważam,że można by dać szansę na poprawę temu panu widać,że żałuje iż postąpił tak a nie inaczej
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...