Jump to content

EymiAyame

Helper HW
  • Content Count

574
  • Last visited

• Days Won

14

EymiAyame last won the day on February 29

EymiAyame had the most liked content!

Community Reputation

179 Rycerski

About EymiAyame

• Rank
    [ Helper s1 s8 ]

Hurtworld

• Nick w grze
    ♋♥♥♥ EyMiŚ ♥♥♥♋
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    dużo xD

Recent Profile Visitors

2,009 profile views
  1. EymiAyame

s1 Odwołanie Zzzubbi

Hm no ja myślę, że może można by dać szansę zwlaszcza, ze wiem iz jest dosc uczciwym graczem jak i osóbka
  2. EymiAyame

s8 [Helper s8] ☜Elfiker☞ hw69.pl

Po dłuższym namyśle jestem na Tak
  3. EymiAyame

Może wyjdzie z tego dobry nick? xD

Szalony pies w Basenie XDD
  4. EymiAyame

Niekończąca się opowieść

ubić niedzwiedzia ...
  5. EymiAyame

Niekończąca się opowieść

wziął do ręki wielki...
  6. EymiAyame

s8 [Helper s8] ☜Elfiker☞ hw69.pl

-troszkę słabo rozwinięte podanie -znajomość regulaminu taka hm średnia +w porządku osóbka +znajomość gry niestety jak na chwilę obecną jestem na nie może popraw podanie i tak jak napisał ImxAdy nazwij je poprawnie
  7. A ja powiem, ze to jest dobry pomysł. Chocby dlatego, ze nie ma frajdy z tego ze sie komus baze wypika jak nie ma sienz tego korzysci. Wiadomo nie zawsze jest na plus ale te wywalanie itow i samemu pikanie cek jest zalosne. Nie powinno byc czegos takiego. Pomysl jak dla mnie dobry i fajnie by bylo go dodac
  8. EymiAyame

s6 [Odrzucone][HELPER] Veromen

Jestem na Tak znam i uważam,że da rade +wiek,znajomość gry i regulaminu +sympatyczna osóbka
  9. EymiAyame

s8 [Odrzucone][Helper] oogway hw69.pl

Klan należy do Michała on jest założycielem
  10. EymiAyame

w jakim złym świetle? skoro nawet Moderator ImxAdy napisal ,że Twoje logi nie wyglądają zbyt ciekawie Nie i jeszcze raz Nie a i tak dodam nazwa klanu THC nie należy do Ciebie. Skoro mówisz,że grasz sam nie powinieneś używać tej nazwy ponieważ właścicielem nazwy jest ktoś inny
  11. EymiAyame

jestem tego samego zdania co ImxAdy więc na NIE
  12. może wolą grac na x3 a nie x5 dlatego nie pójdą na s1 . to chyba oczywiste
  13. a ja myślę,że mogło by to przejść wnioskuję to po tym,że gracze przychodzili na cp z zapytaniem czy nie da się zrobić wipe co 2 tyg ,ze to byłoby dużo lepiej.
  14. EymiAyame

Zabawa X czy Y

Kawior Mięta czy Rumianek
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...