Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

EymiAyame

Pener
  • Zawartość

328
  • Ostatnio

• Time Online

61d 3h 36m 37s

Reputacja

86 Szlachetny

O EymiAyame

• Ranga
    ProUser
  • Urodziny 14.03.1992

Hurtworld

• Nick w grze
    ♋♥♥♥ EyMiŚ ♥♥♥♋
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    dużo xD

Kontakt

• GG
    63301948

Ostatnio na profilu byli

1014 wyświetleń profilu
  1. ja autodestrukcyjnie ?? no na pewno nie. A ja wierzę w ich przemiane rozmawiałam z OMG i było widać,że zależy mu na unbanie. Wszystkim by odpowiadało gdybym napisała nie nie ma opcji o unbanie ale przykro mi ,że was rozczaruję ja jestem i będę za unbanem bo wiem,że ludzie potrafią się zmienić..choćby po sobie i prosiłabym o nie komentowanie mnie zwłaszcza,że to OMG prosi o unbana a nie temat Eymi Poza tym ja obecnie gram na s6 z chłopakami a to,że pojawiłabym sie na s1 ja i wolfy to nie oznacza,że wybuchła by wojna bo wiem,że tych co byli tacy naj toxic już u nech nie ma pozdrawiam
  2. Psychol i tu jesteś w błędzie bo to nie ja poprosiłam o wypowiedzenie się chłopaków w tym temacie!!!! Haba wszedł do nas na kanał i powiedział żebym się wypowiedziała w tym temacie bo jakby nie było ja tez mam coś dopowiedzenia zwłaszcza,że ja miałam coś wspólnego z tą sytuacja !! Nie wiesz to się nie wypowiadaj i nie pisz głupot,że to ja ich poprosiłam o wypowiadanie się !!!! Mówisz,że ludzie się nie zmieniają ?? Ty jakoś potrafiłeś się zmienić więc dlaczego oni nie mogą?? ładnie napisane ale proszę o nie wypisywanie czegoś o czym się nie wiem tak jak wspomniałam nie ja po prosiłam o to by się wypowiedzieli..gdybym miała kogos poprosić to odezwałabym sie do ludzi , z którymi grałam i mieli do czynienia z z dana sytuacją jak i ekipą Wolf
  3. Synuś a ja uważam,że poradziłabym sobie zwłaszcza,że nie będę tam sama i nie mam zamiaru siedzieć 24h jak kiedyś poza tym nauczyłam się brać tą grę na luzie i nie obchodzi mnie zdanie innych
  4. Nick na forum: EymiAyame Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ♋♥♥♥ EyMiŚ ♥♥♥♋ SteamID: 76561198362042958 Imię: Amanda Wiek: 26 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: b.dobra Znajomość gry: dobra Czas jaki możesz poświecić serwerowi: kilka godzin dziennie myślę,że 4/5 czasem mniej czasem więcej ( pamiętając o życiu prywatnym) Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak,byłam helperką na tej serwerowni Coś o sobie: Więc tak..lubię rysować,śpiewać. Jestem osoba neutralna. lubię grać w gry,dość długo już gram w hurtworlda. W wolnym czasie i przy ladnej pogodzię lubię wygrzewać się na słonku kocham plaże i wode. Lubię piec różnego rodzaju ciasta, nie lubię zmywać naczyń Dlaczego Ty: ponieważ uważam,że nadaję się na pełnienie danej funkcji. Znam regulamin,jak wspomniałam wyżej byłam już tu helperką więc znam obowiązki. Poza tym gram na serwerze s6 i wiem,ze przyda się pomoc przy tak toxic osobach,które tam graja. A jeden helper no niestety nie zawsze da radę ogarnąć to co się tam dzieje.
  5. Zrobicie jak chcecie. Ja się wypowiedziałam już bo uważam,że mam tez coś do powiedzenia. moje zdanie jest takie,żeby dac chłopakom szansę ... jeśli cos odwala dostana permy na taki uklad można pójść przecież... więc nie rozumię dlaczego tak się uczepiliście na nie ale nie chce w to wnikać ja juz swoje powiedziałam.. Milego dnia
  6. Matheo wiem o tym doskonale...ale nie dając im szansy nie dowiemy się czy faktycznie się zmienili i zależy im na graniu tu czy nie Było mineło stało się... n3V uwierz,że ja też doskonale pamiętam ta sytuację i połowe wypowiedzianych słów... ale i tak jestem za tym by dać im szansę
  7. no własnie może i niedokońca wiedzą jak sytuacja wygląda ale weź też pod uwagę,że połowa tych osób która tak jechała po wolf już znikneła połowy tych osób nie ma. A dlaczego niemogą sprobować?? dlaczego nie mogą grać skoro uważacie ,że są ez to w czym problem?? Ludzie potrafią się zmienić
  8. no to jest proste jesli jeszcze raz się sytuacja powtórzy to już lotka perm., bez możliwości unbana. Skoro OMG potrafił przeprosić i poprosić o unbana uważam,że można dać im szansę. i tez jestem świadoma tego,że to może być błędem ale jak już panowie wyżej wspomnieli każdy zasługuje na szansę. Możliwe,że po takiej przerwie nie grania tu coś zrozumieli i będą zachowywać się w porządku. Gdyby nie zalezalo im na grze na tej serwerowni nie było by wgl tematu
  9. Neyst Robaczku może i masz rację ale weź też pod uwagę fakt,że potrafili przeprosić i przyznać się do błędu. nie ukrywając ze mną mieli największy problem i jednak widzisz ? mimo tych wszystkich przykrości i nie miłych sytuacji potrafię być za tym by dać im szanse
  10. Ja uważam,że można dać chłopakom szansę Fakt,że byli toxic aczkolwiek ludzie potrafią zrozumieć swoje błędy więc jestem za unbanem Zwłaszcza,że doszliśmy do porozumienia i potrafią oficjalnie przyznać się do błędu i przeprosić Jak najbardziej za
  11. s6 [Przyjęte][Helper] mesajah

Jestem na Tak +miły i sympatyczny +wiek i znajomość gry +kulturalny +przyjemny chłopaczek
  12. ts3 [Odrzucone]Karaoke

A i oczywiście prosiłabym o osoby które nie biorą udziału w karaoke o nie wypowiadanie się , ponieważ wiem że jest to w jakiś sposób robiony na złość dla mnie...zdaję sobie sprawę że sa osoby,które mnie nie trawią..ale to nie powód do odbierania chętnym na zabawe..... aczkolwiek niejednokrotnie otrzymuję wiadomosći by cos zdziałać by było karaoke. Więc wypowiadam się w imieniu tych właśnie osób
  13. ts3 [Odrzucone]Karaoke

ja Ciebie?? nigdy słodziaku :*
  14. Witam Zwracam się z prośbą o karaoke. Piszę ponieważ kolejny raz jestem spamowana czy będzie karaoke choć nie do mnie powinno być zadane te pytanie Myślę,że po takiej przerwie można zrobić karaoke, że nie będzie ono klęską Oczywiście aby panował porządek podczas karaoke prosiłabym aby nie wyśmiewano tych odważnych,którzy śpiewają i nie spamujemy niepotrzebnymi tekstami tak jak i piosenki nie mogą być wulgarne. i takie toxic osoby po prostu usunąć z kanału
  15. oj neyst nie możesz odejść zostawisz mnie tak
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK