Jump to content

papieszu

Helper HW
  • Content Count

203
  • Last visited

• Days Won

5

papieszu last won the day on March 15

papieszu had the most liked content!

Community Reputation

46 Dobry

3 Followers

About papieszu

• Rank
    [ Helper S1 / S2 ]

Hurtworld

• Nick w grze
    ☣420☣ Papieszu
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    5k+

Kontakt

• Inne
    discord ewentualnie ts

Recent Profile Visitors

424 profile views
  1. papieszu

[Przyjęte][Odwołanie]Lajt.

Otóż wtedy nie pisali na chacie bynajmniej nie zauważyłem bo naprawdę szybko się z tym uporaliśmy
  2. papieszu

Ale właśnie nie wiem jak skoro nas od 14 nie było na serwerze
  3. papieszu

Zgodzę się wszedłem niedawno na serwer i dostałem informacje od ekipy innej, że : "lajt dostał bana na 7dni", powodem jest lagowanie przepalarką w praktyce jakbyśmy to robili dostalibyśmy we dwóch bana ponieważ praktycznie dzisiaj staliśmy cały czas w mainie gdzie jest tylko jedna przepalarka z której no nie wysypują się itemy bo wiemy z czym to się wiąże i tego unikamy.
  4. Jeżeli masz nagrane przekaż dowody do moderacji oni się tym zajmą (tak za oszustwo podczas wymiany jest ban)
  5. papieszu

s1 [Odrzucone][UB] Morys

Widocznie nadal dla ciebie ta gra to 100% twojego życia więc sr
  6. papieszu

s1 [Odrzucone][UB] Morys

Tobie widocznie ban 24h nie wystarcza.
  7. papieszu

s1 [Odrzucone][UB] Morys

Widocznie tobie nadal ilorazu inteligencji z dnia na dzień ubywa.
  8. papieszu

s1 [Odrzucone][UB] Morys

Nawet ten sam błąd "Event ów" pozdrawiam
  9. papieszu

Event na Pancerną Bazę

Następne zgłoszenia proszę pisać tutaj ( https://forum.hw69.pl/event-pancerna-baza-f48/ )
  10. papieszu

[Wzór Na Konkurs]

Ekipa [np: XYZ ] zgłasza bazę do konkursu Serwer [np: S1] Miejscówka [np: EKSY ] Ilość osób w ekipie [np: 5] Screen bazy (bezpośrednio w załączniku, ewentualnie na imigur)
  11. papieszu

s1 [Odrzucone]Odwolanie puszysty

To po pierwsze nic tu nie widzę. Po 2 sam chwalileś się na ts i na chacie o lagowaniu.
  12. Np twoja baza na jointach może jest na około 150- 200c4 :3 Nie moja. I to że wychodzi nie zmienia faktu że jest zabudowana standardowo wystarczy pomyśleć A że jointy są op jak nie jedna miejscówka pod sklejaki to juz urok standardowej mapy
  13. Przykład bazy? i każda jest do spikania wystarczy umieć plantować Osobiście na nie, sklejaki są i niech będą
  14. papieszu

s1 [Odrzucone]PODANIE NA HELPERA S1 PUSZYSTY

Nie zdecydowanie. Po 1 Jesteś toksyczny na voice i chacie są na to wiele dowodów Po 2 Zby mało napisałeś jak dla mnie
  15. papieszu

s1 [Odrzucone][Helper] Lajt.

Konkretnie jakiej? Wstyd mi za tą ekipe poprostu widzę, że jak ktoś od was odchodzi to robicie z tego dramy. Chociaż raz byście dali przykład że jesteście starsi i potraficie zachować poprostu mam was dość.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...