Jump to content

papieszu

Pener
  • Content Count

246
  • Last visited

• Days Won

9

papieszu last won the day on October 9 2020

papieszu had the most liked content!

Community Reputation

89 Szlachetny

6 Followers

About papieszu

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    ☣420☣ Papieszu
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    5k+

Kontakt

• Inne
    discord ewentualnie ts

Recent Profile Visitors

1,086 profile views
  1. papieszu

s1 [Odrzucone][Helper] Gruby

Poslki janzyk cieśzki janzyk wiem może najpierw ortografie ogarnij potem kulturkę a po za tym XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  2. Zmiencie mi na nie bo miss click
  3. papieszu

s1 [Odrzucone][Helper] Sapczan

Jak gram tu dlugo tak cie nie widze
  4. papieszu

s1 [Odrzucone][Helper] Takefun

Oj tak tak byczku +1 dobry helper a nie jakiś podrabianiec
  5. Nick na forum: papieszu Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Aktualnie Papieszu ☣ , inne nicki to min: Joker, D3mon, Starszy Simba, Papierzak SteamID: 76561199025706025 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Aktualnie reaktywacja starej ekipy inne ekipy to min 420 Imię: Damian Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Tak, posiadam na wszystkich kontach ponad 5k++ Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Praktycznie od piątku od startu do Niedzieli i po częśni na tygodniu (zależy o której wyjdę z pracy) Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak pełniłem te funkcję na tej serwerowni, lecz odchodziłem z powodu wyjazdu za granicę. Coś o sobie: Mam na imię Damian, gram w hurtworlda od ponad 4/5lat. Interesuję się Wędkarstwem, muzyką, polowaniami wiecie takie duperelki. Z charakteru raczej zazwyczaj spokojny. Na serwerowni hw69 gram już dość sporo oczywiście też ze sporą przerwą. Byłem helperem dość bardzo długi czas wiadomo jak było każdy wie nie ma nic do ukrywania. Dlaczego Ty: Myślę, że ja ponieważ pełniłem taką funkcję już nie jednokrotnie w wszelakich grach typu mc, cs 1.6, cs:go itp oraz byłem w administracji na hw69 i wszystko jest mi tutaj znane 😜
  6. papieszu

ts3 [Odrzucone][TS3] farmer1312

Grzeczniej to nie twój ojciec żebyś się tak do niego zwracał. Odnośnie podania na tak +miły +Wiek +mikro +Czasowo +Kiedyś pomagał mi założyć serwer na ts3 więc ma pojecie chłopak
  7. papieszu

s1 [Odrzucone]Helper Papieszu

Nick na forum: papieszu Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Aktualnie Papieszu ☣ , inne nicki to min: Joker, D3mon, Starszy Simba, Papierzak SteamID: 76561199025706025 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Aktualnie reaktywacja starej ekipy inne ekipy to min 420 Imię: Damian Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Tak, posiadam na wszystkich kontach ponad 5k++ Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Codziennie w godzinach wieczornych, ponieważ aktualnie pracuję do 15 więc po pracy i w weekendy jak kiedyś Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak pełniłem te funkcję na tej serwerowni, lecz odchodziłem z powodu wyjazdu za granicę i braku chęci do grania w jakie kolwiek gry. Coś o sobie: Mam na imię Damian, gram w hurtworlda od ponad 4/5lat. Interesuję się Wędkarstwem, muzyką, polowaniami wiecie takie duperelki. Z charakteru raczej zazwyczaj spokojny. Na serwerowni hw69 gram już dość sporo oczywiście też ze sporą przerwą. Byłem helperem dość bardzo długi czas wiadomo jak było każdy wie nie ma nic do ukrywania. Dlaczego Ty: Myślę, że ja ponieważ pełniłem taką funkcję już nie jednokrotnie w wszelakich grach typu mc, cs 1.6, cs:go itp, oraz z tego co się dowiedziałem na s1 jest tylko Chuck więc myślę, że się przydam. Jeżeli się dostane to od piątku lecimy pełna parą na wipach ( od piątku ponieważ czekam na nowego procka)
  8. papieszu

Nabór do klanu RPG

wrocilo sie do polski to trzeba
  9. papieszu

Nabór do klanu RPG

Dada da da da Siema wariacie
  10. Panowie panowie tłuszczu? Burka leci wam teraz idealnie nie jest już jak kiedyś że z polanek miało się 100burka czy coś teraz jedna polanka to około stack burka jeżeli chodzi o tłuscz dropi mi zazwyczaj 17-23 więc nie ma na co narzekać no panowie 30min i macie 3stack tluszczu wystarczą chęci więc tutaj no. Tutaj się zgodze moim zdaniem to akurat powinno być karane banem wipe/7dni bo to jest Częste i psuję rozgrywkę
  11. Ale nie każdy wie o tym gracze którzy maja hw (non steam) fakt mogą wejść odrazu gdy mają mody, ale zauważ że większość graczy aktualnie ma po 100-200h więc mogą nie ogarnąc dlaczego nie mogą wejść a przypomne ze podczas wchodzenia na serwer z modami których nie mamy wywala nam hw odrazu
  12. papieszu

Wyrazy na ostatnią litere.

Marijuana
  13. Witam po ostatniej aktualizacji, że tak się wyrażę oberwało się graczom bez rang. A konkretnie zabranio im warp kule. Większość graczy piszę teraz, że serwer jest P2W (pay2win jakby ktoś nie ogarnął) Może przejdę do konkretów. Najprościej i najsprawiedliwiej było by usunięcie warpów bo nie ukrywajmy dają one ZBYT dużą przewagę na starcie wipe. Więc jeżeli mamy być fair wobec każdego to albo usunięcie warpów albo zrobienie MAX 2 KULA STATEK dla każdego z tą sama ilością cd (1h) , wtedy rozgrywka będzie o wiele ciekawsze automatycznie pojawi się wiecej aut chociażby na samo przejmowanie meteorów. Liczę na burze w komentarzach (hejt mile widziany) 8:)
  14. I oto powód dlaczego rajdy na on nie mają sensu Zabawa jest ale itemów jak zwykle brak
  15. papieszu

s1 [Odrzucone]AutoEvent ?

Nie przejdzie raczej
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...