Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/09/2019 in all areas

 1. 5 points
  Moi mili. Bardzo zależy nam abyście dobrze czuli się na naszych Serwerach. Wiem, że czasem ciężko Wam jest złapać kogoś z Administracji wyższej - Moderatorów i mnie Kierownika. W tym temacie Moderatorzy, Kierownik baaa a nawet Właściciel (jeżeli wyrażą chęci i odrobinę wolnego czasu) , będą Was informować kiedy można nas zastać na naszym TS - na "Pogaduchach z Administracją". Będziemy dostępni tylko i wyłącznie dla Was. Oczywiście w razie "w", zapraszamy również Kierownika Team Speak. Przypominam, iż koniecznie należy zapoznać się zarówno z "Regulaminami" oraz "Tabelami kar" na naszych serwerach i TS. Kierownik eN. wtorek - 19.11.2019 godzina: 1900-2100
 2. 5 points
  Ja tylko dodam, że chłopaki grają na s5 I szczerze mówiąc nie mam z nimi większych problemów. Coś się dzieje to przychodzą na cp I zwykle da się sprawę łatwo ogarnąć. Dodatkowo na s5 mimo nich gra więcej osób niż zwykle, więc bym zbytnio inco na statystyki nie patrzyła. :3 Nie mówię, że każdy jest święty bo dobrze wiemy, że czasami potrafią coś powiedzieć lub napisać, ale nic więcej nie zauważyłam na swoim serwerze. No może jedynie, że lubią pvp na wyższym poziomie. Chłopaki to ekipa trolli I śmieszków i wiem z własnego doświadczenia, że to co mówią może być brane zbyt na poważnie, a nie powinno. Również rozumiem ich złość bo zainwestowali dopiero co I dostali bany. Nie rozumiem podejścia pełnego jadu I dodanie niepotrzebnego chaosu do sprawy. Najlepiej będzie jak w tym temacie będą się wypowiadały osoby mające pojęcie o tej sprawie.
 3. 4 points
  No to i ja się wypowiem chociaż i tak pewnie każdy będzie miał to daleko ale trudno niech stracę.Wiem że teraz to co napisze było już wyjaśniane no ale skoro takie rzeczy się dzieją to powiem tak, dałem wam konkretne 3 nagrania jak moderator oraz helperzy tepali odpalonych ludzi do swojej odrodzeniówki i potem Ci odpalence strzelali do nas perfidnie przez ściany i jakoś nikt z nich nie oberwał za to( a to tylko 1 sytuacja z 100 innych gdzie mod i helperzy lecieli za przeproszeniem w chuja) a koledzy z HIT dostają bana za przejęcie bazy przeciwnika w 100% na legalu. Skoro macie jakiekolwiek dowody na to że się bugowali to czemu nie możecie pokazać ? a no tak bo przecież ich nie ma i nigdy nie było, cały czas lecą bez podstawne bany a Love którzy moim zdaniem przegieli pałke nadal sobie grają i są bezkarni kiedy w regulaminie podobno piszę że jest równe traktowanie w sumie beka bo tego równego traktowania nigdy nie widać, przynajmniej w naszym przypadku.Skoro oni dostali bana na 30 dni za przejęcie bazy na legalu to love powinni dostac perma za to co zrobili.
 4. 3 points
  Hmm... powiem tak. Nie mam pojęcia o jakie rajdy chodzi bo moja ekipa nie prowadziła rajdu tego dnia - nie było mnie w domu. Nie rozumiem nawiązania do innej ekipy, jeśli uważają, że mają niesłuszne bany to napiszą swoje odwołanie. Co do szubienicy - proszę nie robić ze mnie głupiej. Widziałam na własne oczy nick gracza I osoby z administracji. Dowód nie musi być Tobie przedstawiony w żadnym razie. Screen z gry został zrobiony I jest dowodem. Naprawdę nie rozumiem jak można zrobić coś takiego. Oczywiście odwołanie odrzucam I mam nadzieję, że czegoś takiego więcej nie zobaczę.
 5. 3 points
  Dziękuję ❤️
 6. 3 points
  Aktywny, kulturalny. Szybko odpowiada/pomaga.
 7. 3 points
  Po przeanalizowaniu sprawy nie widzę możliwości UB na serwerze s1. Nakłada się na to bardzo wiele powodów, opinii, uwag, które sumarycznie nie mogą być przypadkiem. Patrząc już po waszych awatarach widać, że należycie do bardzo hmm "specyficznej grupy graczy". Tymczasowa blokada pozostaje bez zmian, jeśli komuś został VIP na serwerze, monety za pozostały czas mogą zostać zwrócone na konto.
 8. 3 points
  Ogólnie, to zbugować można sie tylko na max 2 ściany za pomocą cek i auta. Po drugie wasz plugin zabija jak wchodzą do skały. Po trzecie dajcie im kurwa swięty spokój i niech te nonsteamy nauczą się grać. Pozdro 600
 9. 2 points
  Zapraszam na nowy Odcinek:
 10. 2 points
  Nick na forum: Drzyzu Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Drzyzu SteamID: 76561198144332291 Klan/Ekipa w jakiej grasz: [3D] Imię: Przemek Wiek: 36 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Dobrych kilka lat temu Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: około 4h/d, są ostatnio nolife dni Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Na hw69.pl nie Coś o sobie: Prowadzę działalność gospodarczą, więc mam sporo wolnego czasu. Część tego czasu siedzę przed klawiaturą Dlaczego Ty: W tej chwili nie ma żadnego helpera na S5. Jestem kontaktowy. Dużo pomagam i jestem osobą obiektywną. Mój czas poświęcony grze 1065 godz. (aktualizacja 7.12.2019 13:55)
 11. 2 points
  Jakieś nieporozumienie chyba bo w niedziele z rana odpisałem ,że pasuje godzina i byłem na rekrutacji ,rozmawiałem z En. I powiedział ,żebym podczuył się regulaminu i napisał jeszcze raz podanie ,bo poza znajomością regulaminu było z wszystko okej.
 12. 2 points
  Owszem, poprawił swoje zachowanie. Logi nie kłamią. Wspomniałam o tym w wiadomości.
 13. 2 points
  Jak wróciliśmy do gry na s1 to było 80+ osób więc co ty gadasz ? Od tego wipe był full serwer a dostaliśmy bana kilka godzin po wipe i myślisz, że to dzięki temu, że nas nie ma gra tyle osób? Śmieszny jesteś. Od wielu gracz są skargi ponieważ to są jacyś gracze co mają po 100 godzin i nie potrafią nawet ściany w hurtworldzie postawić. Chciałbym usłyszeć jakąś skargę od gracza co ma chociaż powyżej 600 godzin. Powiesz mi, że tpanie cheatera i który strzela przez ściany to nie jest wpływanie na rozgrywkę i przeprosić chcecie już to widzę jak ci co się bronili każdy z nich przeprasza za to, że podczas obrony cheaterzy wam pomagali. Chcecie, żeby ten spór się zakończył a to wy co chwile nas osądzacie od jakiś cheaterów więc trochę śmieszni jesteście pod tym względem. Głos ludu pokazał, że ludzie którzy zrezygnowali z gry mieli dość XD czyżby tym głosem jest Eymiś ? I czemu od razu nie dacie powodu bana : Zbyt wiele skarg elo nie chcę nam się na to reagować już. Tylko wymyślacie sobie jakieś bugowanie gdzie normalnie przez drzwi przejęliśmy bazę. I ty Incognito mi powiesz, że chcesz to zakończyć jak dostajemy bana za nic ? Zabawne.
 14. 2 points
  Chciałbym dodać,że Dark nic tam nie znalazł, bo nie ma co. Weszliśmy normalnie po drzwiach i tyle, dostaliśmy bana za za darmo żeby nie bylo wiecej na nas zgłoszeń czyli nie chce nas Dark na serwerze .Niech napisze nam w wprost i da Powód Bana, że dostaliśmy bana za to żebyśmy tu nie grali. Śmieszne, że dobrzy gracze nie moga na serwerze pełnych dzieci na wszelakich cheatach. A tak btw u nas prawie wszyscy maja Vipa na serwerze, od wielu miesiecy wspierany jest serwer przez nas itp. robimy jakis gameplay , ale i tak lepiej nas uciszyć. A żal do Administracji też sprawdzaja bez dowodów większość naszej ekipy powodem dużo zgłoszeń. Jak my kogoś zgłaszamy musimy nagrania pokazywać, a jak pokażemy nagranie to tłumacza się, że nic nie widać albo nic osoba po sprawdzaniu na komputerze nie miala. Czego chcemy i oczekujemy to do końca niewiem, ale napewno dostać unbana i spokoju od Administracji jak i starania się na siłe nas karać. Nie macie dowodów na bugowanie to w sumie ja sam podrzucam Pozdro 600 na peronie. Pozdrowienia dla ziomeczków z Porodówki, dobre mordki.
 15. 2 points
  I tak i nie. Jest taka możliwość jeśli serwer cieszyłby się tak ogromną popularnością, że byłby bardziej reklamą pozostałych serwerów, ale znając długie losy istnienie naszego serwera "classic" nie ma za bardzo chyba co na to liczyć. Czyli jeśli już jakieś kity to pewne, że bez TP, warp, home tak jak ogólnie na całym tym serwerze.
 16. 2 points
  Miałam się nie wypowiadać jako, że miałam możliwość poznania juzka i matiego na ts. Myślę, że odpowiedź będzie obiektywna. Mati dostałeś perma za bugowanie serwera. Przez to oznacza, że grając na innym serwerze również za to otrzymujesz bana. Skoro miałeś bany na s6 I s8, a teraz na s1 to pokazuje nam, że nie znasz regulaminu gry. Napisałeś, że ban był bezpodstawny, ale podstawa bana było to, że masz aktywnego bana I nie jest ważne, na którym serwerze bo na każdym prędzej czy później tego bana otrzymać możesz. Co do odwołania, praca, która wykonałeś wygląda jak danie łapówki I to jest dość słabe zagranie. Już nie wspomnę o nerwach, które są spowodowane brakiem odpowiedzi, ale odpowiedź otrzymałeś na samym początku od @!Dark!dał ci link do wczesniejszego odwołania, tym samym dał ci odpowiedź. Nie ma możliwości na ub. Najwyraźniej nie zamknął tematu dlatego, że liczył na to, że zaczniesz bronić ub lub cokolwiek, ale tego nie zrobiłeś. Myślę, że teraz każdy zrozumie.
 17. 1 point
  Aktualnie na 100 2 sloty to rezerwacja dla wszystkich rang specjalnych, czyli jest trochę luźniej wchodzić, ale nie ma 100% gwarancji że zawsze i to pozostałym 98 dużo nie zmienia. I to nie działa tak, że każdy VIP ma swojego slota na stałe, a jedynie może użyć tych 2 'zabezpieczonych'.
 18. 1 point
  Chciałabym Cię zaprosić na rekrutację w niedzielę 8.12.19 na godzinę 18:00
 19. 1 point
  Jestem na tak. Dobry chłop z niego, uczciwy, na klatce dzień dobry mówi
 20. 1 point
  Nick na forum: Chodu Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: chodu SteamID: 76561198191756351 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Zależy kiedy ,przeważnie z 3-4 koleżkami. Imię: Jakub Wiek: 17 Mikrofon: 10/10 Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Myślę ,że tym razem wystarczająco. Znajomość gry: Tyle spędzonego czasu w tej grze myślę ,że spokojnie pozwoli mi powiedzieć 10/10. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Nie ma co przesadzać lecz myślę ,że około 10-15 h tygodniowo, gram szczególnie w weekendy. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak pełniłem ,nie tylko w tej grze. Coś o sobie: Na co dzień uczęszczam do technikum elektrycznego, mieszkam na Podlasiu. Jestem dociekliwą osobą ,spokojną jak i wrażliwą na graczy wspomagających się programami którymi nie powinni. Lubię sobie czasami pograć w gierki szczególnie survivalowe. Konto na forum założyłem dopiero teraz lecz konto na hw69.pl mam od 2017 roku. Dlaczego Ty: Pisałem już podanie jednak zostało odrzucone ze względu na słabą znajomość regulaminu. Aktywność myślę ,że mam na plus ,staram się jak najwięcej przebywać na serwerze w wolnych chwilach.Często pomagam graczom odpowiadając im na pytania ,sprawia mi to czystą przyjemność także, chętnie zwrócę uwagę na czat aby zapobiec wulgaryzmom jak i wyzywaniu się. Jestem osobą bezstonną także nie zwracam uwagi przy karaniu czy osoba jest mi znana czy nie. Nie miałem żadnych blokad na waszej serwerowni. Podanie piszę ponownie ze względu ,iż zależy mi na pomocy na serwerze jak i na randze. Liczę na pozytywną odpowiedz ,pozdro. Chciałbym dodać jeszcze od siebie iż, regulaminu się poduczyłem ,daje sobie ostatnią szansę.
 21. 1 point
  Ooo miło mi widzieć Twoje podanie. Zapoznam sie z logami po pracy i zobaczę coś tam wypościł. A wszystkich zachecam do wypowiedzi 😊
 22. 1 point
  Oczywiście że jestem na tak * Sympatyczny, miły i pomocny chłopak * aktywność duża można sprawdzić w logach * znam bardzo dobrze i myślę że poradzi sobie na tym stanowisku *regulamin i tabele kar zna
 23. 1 point
  Jestem na tak, gracz aktywny i widać, że zależy mu na tej randze
 24. 1 point
  @Marcel. Awansuje na stanowisko Starszy Admin TS.
 25. 1 point
  Chyba Cię pamiętam z s5 I to było dość niedawno? Ile minęło od czasu otrzymania bana?
 26. 1 point
  Twój Nick: J3stemKoz4k Id konta: 76561198124126794 Data/czas bana: 01-12-2019 Nick Moderatora: nie mam pojecia Serwery na których masz bana: s1.hw69.pl. Powód bana: nie wiem nawet za co Uzasadnienie: nie mam jak uzasadnic skoro nie podano mi powodu bana nawet na ts3
 27. 1 point
  Masz perma nadanego jeszcze przed wakacjami, 9 czerwca grając na nicku ✡GRR✡ NoXin hw69.pl.
 28. 1 point
  No nwm możesz przecież sprawdzić czy miałem czy mam espa chyba co ? No to jak z tym banem będzie dostane tego unbana ?
 29. 1 point
  Co ma TeamSpeak3 do HurtWorld? Chyba nic jak dobrze wiem Mianowicie patrząc to dużo się dzieje w temacie klanu LOVE bo dochodzą mnie słuchy, to nie najlepszy pomysł brać następnego członka ekipy z tego klanu. Konto zostało założone pod podanie. Jestem na Nie
 30. 1 point
 31. 1 point
  Twój Nick: Rudziak Id konta: 76561198240473378 Nick Moderatora: Nie mam pojęcia Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: Nie wiem Uzasadnienie: Wszedłem sobie na hurtworlda po 3 miesiącach nie grania w niego , chciałem sobie wejść na wipe o 16 na s1 i nagle było napisane , że mam bana na 285 dni . Jak wcześniej napisałem nie grałem 3 miechy , a wtedy nie dostałem żadnego bana więc proszę o UB .
 32. 1 point
  Co nie znaczy, że wystarczy 1 odwołanie
 33. 1 point
  Zbanować LOVE na podstawie czego ? Nie chcę być stronniczy ale non stop są z wami akcje o haxy bugi i innego typu machlojki. LOVE nie jest święte owszem często mamy jakieś spiny z innymi czy ciągną się za kimś od nas dawne brudy ale to nie przeszkadza innym uczestnikom gry Nie wpływa na ich gameplay Jestem Moderatorem który jest w LOVE i zarzucić mi możecie stronniczość ale niech @eN. i nawet sam @!Dark!sprawdzą statystyki które jasno i ewidentnie wskazują że to Wy nie potraficie się z asymilować z ludźmi i otoczeniem... Gdy graliście serwer zaludniało 30 - 50 osób Dostaliście Bana na miesiąc czasu i i gdy was nie ma gra około 100 - 120 osób... Czy faktycznie to pokazuje że to LOVE jest problemem ? Wiem że niektórzy nie chcą dostrzegać rzeczywistości ale proszę was jeżeli za miesiąc wrócicie do gry to jej nie psujcie innym bo to jest tylko wirtualna gra i żaden z was nie jest niczyim władcą a tym bardziej Bożyszczem świata by dyktować komuś warunki jak żyć. Chciałbym by ten spór pomiędzy NUTKAMI a LOVE się zakończył w tym temacie bo MY ZDAJEMY SOBIE SPRAWĘ ŻE ŚWIĘCI NIE JESTEŚMY... Jeżeli faktycznie ktoś kto nam pomagał miał cheaty to możemy za to jedynie przeprosić i jeżeli faktycznie się to ukarać tą osobę adekwatną karą ale to na was non stop zewsząd lecą skargi o cheaty i inne oszustwa więc proszę was byście zrobili rachunek sumienia bo gdy jedna osoba wam mówi że jest coś z wami nie tak to jeszcze nic nie znaczy dwie również trzy jeszcze da się przeboleć ale na was lecą hektolitry skarg i to nie tylko od nas LOVE ale od większości osób z serwera... Nasze spory są krzykliwe bo mamy duże klany coś znaczące tylko pytanie brzmi które faktycznie używa swoich umiejętności a które sieje ferment i chaos i bawi się w Bożyszczy serwerów... Mówiliście że nie zależy wam na grze na tym serwerze bo macie dość... Głos ludu też pokazał że ludzie którzy zrezygnowali z gry mieli dość was bo gdy znikliście to dużo osób powróciło więc odpowiedzi nasuwają się same Pozdrawiam INCOGNITO mam nadzieje że nikogo nie uraziłem zdaje sobie sprawę że wiadomość zawiera moje osobiste poglądy dlatego chciałbym by traktowano ją jako odpowiedź normalnego UŻYTKOWNIKA a nie MODERATORA. Mam nadzieje że nie będzie już kolejnych niepotrzebnych porozumień i że po przerwie wrócicie jako normalni fajni i życzliwi ludzie Pozdrawiam.
 34. 1 point
  Jako że na serwerach ludzie sprzedają, wymieniają i oddają różnorodne itemy, daje propozycje aby wgrać na serwer np. s8 plugin o nazwie "SafeTrade'' pomagający w szybkich wymianach.
 35. 1 point
  Co znowu wymyślicie? Teraz bugowanie przedtem esp, antyhead. Kupujemy vipy na serwerze po czym dostajemy bany za nic i bez żadnych dowodów może po prostu nie będziemy grać na serwerze. Niech inni się nauczą że ktoś jest lepszy od niego, a nie od razu zgłasza na TS3 że ktoś biega na aimbocie albo na espie
 36. 1 point
  E tam. Gdybym tego nie lubiła to bym tego nie robiła, a już słyszę, że za dużo mnie. ja nie jestem przekonana. Czegoś mi brakuje. Wiem, wiem podanie rozwinięte, sporo napisane. Jestem w sumie ciekawa jak Cię gracze odbierają.
 37. 1 point
  Szczerze x1 dobra opcja by była, role mogą być raz na jakiś czas, bez kitów wszystko od zera, bez pomijania nocy, minimalnie zwiększony resp skrzynek i wraków, i to tylko wystarczy.
 38. 1 point
  Do czasu niewiedzy za co ma bana przymyka się raczej oko na ostatni pkt. Po co reklamować, jak widać, że jest to zgłoszenie głównie do Darka za co ban. Tylko po otrzymaniu odpowiedzi za co ban i chęci dalszego otrzymania UB, rozwiń odwołanie i pamiętaj wtedy o ostatnim pkt.
 39. 1 point
  Odwołanie nieco puste, ale chłopak nie ma żadnych informacji więcej. Problem jest jak wyżej, nigdy u nas nie grał (podobno) - ma temp bana. @!Dark! możesz zerknąć jak to "od środka" wygląda?
 40. 1 point
  Szczerze mówiąc, widzę to słabo. Zbyt zagmatwana historia I dodatkowo zbyt wiele połączeń między kontami. Kolega może I otrzymał jako jedyny niesłusznie bana I powinien sam napisać odwołanie. O twoim banie I kuzyna mam zdanie odmienne. Sam zdecydowałeś, że będziesz się logował u osoby, która ma bana I to jedynie Twoja wina, że tego bana otrzymałeś. Kolega dostał bana przez twoje decyzje, dlatego z mojej perspektywy tylko on powinien ubiegać się o ub. Dodatkowo dorzucę, że jego brak zainteresowania sprawą działa na jego niekorzyść.
 41. 1 point
  No niestety nie wiem co z tym zrobisz ale mam nadzieje o ub a jeżeli tak to czy mój kolega mógł by od razu dostać ? no ale tak jak napisałem mieliśmy w piz*** to wszystko i graliśmy w cs a teraz naszła ochota na hurta tylko ze napotkaliśmy problem w postaci bana.
 42. 1 point
  Ban za cheaty.Brak możliwości ub.Odrzucam
 43. 1 point
  Czyli w sumie nie zareklamowałeś serwera, ale wspominasz o grze ze znajomymi kiedyś? Nie widzę połączenia I prosiłabym o zareklamowanie jednak. Tobie moderator lub kierownik nie musi pokazywać dowodu. Skoro był dowód to nawet nie musiał Cię wołać na ts, jeśli był wystarczający.
 44. 1 point
  daliście by radę ogarnąć mega loot na server s12?
 45. 1 point
  Na ban Filipino złożył się pewnie całokształt jego twórczości. Aby być toksycznym, nie trzeba używać cheatów na serwerze. Nie będe w podpunktach wymieniać ile tego było. Kilka akcji skutecznie na długi czas uniemożliwiają twój powrót.
 46. 1 point
  Masz już bana https://forum.hw69.pl/odrzuconeodwołanie-mati212-hw69pl-t3919/, a wraz z każdym banem także tracisz dostęp do serwera s1.
 47. 0 points
  Daje info. Wszystko z banem w porządku. Nadal jest I ma się dobrze.
 48. 0 points
  §8. Ban za cheaty i ich posiadanie przysługiwać może w ostateczności nawet całej ekipie, jest to korzyść zbiorowa, zakładając klan zapraszamy zaufanych ludzi.
 49. 0 points
  To jest odwołanie od bana na serwery czy na forum?
 50. 0 points
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...