Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/04/2021 in all areas

 1. 1 point
  Nick na forum: NocnyPimpek Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: NocnyPimpek/PimpeK SteamID: 76561198185692891 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Gram z bratem i kolegą Imię: Maciek Wiek: 14 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak/Nie nie mam piskliwego głosu. Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: 9/10 2300h Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 10-30h tygodniowo Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie ale wiem jak się zachowywać jako administrator. Coś o sobie: Jestem Maciek od jakoś roku gram tutaj na serwerowni, przez jakieś 3 miesiące miałem odpoczynek od Hurta bo nie miałem ochoty i tez czasu, ale powróciłem. Składam to podanie dlatego że każdy na czacie się wyzywa i nie ma kto tego zwierzyńca mutować. I postanowiłem ze spróbuje się dostać do administracji. Dlaczego Ty: Myślę ze jestem odpowiednią osobą na to miejsce, jestem spokojny, bardzo aktywny i też jestem pomocny. Przez to że gracze wiedzą że nie ma żadnego helpera to wyżywają się po rodzine itd. Może mój wiek zniechęca ale co poradzę że jestem młodszy niż inni i to nie znaczy że jestem gorszy
 2. 1 point
  Czy ja wiem czy nie ma dla kogo xd
 3. 1 point
  no dzieki no przerabalem 70 rakiet z wyrzutni bo tym helikopterem latac nie umiem i serio tragedia nic nie dostalem masakra dzieki wielkie za odp wszystkim przynajmniej ktos tu odp i sie upewnilem dzieki i powodzonka
 4. 1 point
  Istnieje możliwość dodania modów na ten serwer, ale jakich to już inna dyskusja. Z ammo to różnie, bywały z tą bronią problemy, a że jest mniej dostępne to też jakiś rodzaj waluty. Pixelarty zostały zabronione ze względu na uznanie ich jako niepotrzebne ogromne budowle, które w opinii większości lagowały.
 5. 1 point
  Changed: S1: Zwiększony drop surowców z maszyn Zwiększony limit budowy Przesunięty czas odebrania kitów (/vrajd, /srajd, /erajd) z 3h od rozpoczęcia wipe do 15h (10 rano następnego dnia).
 6. 1 point
 7. 0 points
  Niestety z powodu niespełnionych wymagań, odrzucam.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...