Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 12/19/2020 in all areas

 1. 10 points
  Siemka przychodzę z propozycją przyspieszenia respu skrzynek ponieważ drop z nich jest dobry lecz ich resp jest zbyt wolny i czy jest możliwość tego przyspieszenia
 2. 5 points
  Siema, Proponuję wyrzucić ten plugin na blokade ,,auto bh'' ponieważ posiadacie przecież swój launcher z antycheatem który banuje kogoś od razu jak wejdzie na cheatach. Pozdrawiam
 3. 5 points
  Twój nick: Natsu?HappY hw69.pl Id konta:76561198133713516 Data nadania bana: Oj nie pamietam Czas jaki pozostał do końca: 47 Nick moderatora: Nie jest mi znany Serwery na których masz bana: s12 Powód bana:Multi konta w team Uzasadnienie:Chciałbym jeszcze raz poprosić o odwołanie od bana ponieważ ze to nie słuszne dostać bana na 90 dni jak sam nie posiadałem multi konta ani nie grałem na wspomagaczach ani nie bugowałem się w skałach odczekałem już prawie 43 dni a Chciałbym w końcu pograć na tej Serwerowni i stworzyć nowy klan Na tej serwerowni grałem już tam szybciej i nie było problemów nigdy zemną
 4. 4 points
  Nick na forum: bakuu1337 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: bakuu SteamID: 76561198350274768 Klan/Ekipa w jakiej grasz: kiedyś BN teraz duo z ziomkiem Imię: Maciej Wiek: 17 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Dobra Znajomość gry: 9.5/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Ogólnie mam dużo czasu na granie, często gram w nocy. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie, ale mam nadzieję, że się to zmieni. Coś o sobie: Mam na imię Maciej, pochodzę z Dolnego Śląska, interesuje się grami komputerowymi i ogólnie sport. Dlaczego Ty: Dlatego, iż mam duże doświadczenie w Hurtworld jak wyżej napisałem nie byłem Adminem itp. na hw69, ale pełniłem funkcje Mod-Chata (nie jestem już modem bo serwer się rozpadł) na innej gierce a co najważniejsze moje stanowisko wymagało spokoju i opanowania, jestem bezstronny i miły. Nie mam problemu z komunikacją więc praktycznie zawsze jestem chętny do pomocy, czy to na chacie lub na ts'ie. Pozdrawiam, bakuu
 5. 4 points
 6. 3 points
  Twój nick: Z𝕚𝕖𝕝𝕒^keydrop.com Id konta: 76561197968292948 Data nadania bana: 2 lata temu Czas jaki pozostał do końca: perm Nick moderatora: matheo Serwery na których masz bana: s6 Powód bana: niby "cheaty" Uzasadnienie: Minęło już około dwóch lat od początku bana przez tak długi czas myślę że odpokutowałem. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:
 7. 3 points
  Jakie to ma znaczenie, gdy kolejny już raz dopuszczasz się czynów zabronionych? Maiłeś już kiedyś bana za oszustwo nawet na 7 dni. Fakt, że wtedy regulamin był bardziej rygorystyczny to w pamięci powinno pozostać. Ponadto wczorajsze oszustwa (też więcej niż raz, ale to i tak o raz za dużo), plus inne pomniejsze akcje działania na szkodę przez wielokrotne bugowania, toxic czat (9 mute w tylko tym roku) robi z Ciebie już pod tym względem recydywę wymagającą indywidualnego traktowania, regulamin jest dla normalnych. W wymiarze jakim się dopuszczasz tych czynów, okolicznościach, poczuciu bezkarności jak i bezczelności wypowiedzi publicznych podciągnięte może to być jak najbardziej pod działanie na szkodę serwera i nie widzę tu żadnych okoliczności łagodzących jak wymówka "Tym razem nic nie zyskałem".
 8. 3 points
  Pamiętam jakk kiedyś bił naszą ekipe przez ścianę na v1 więc jak bugował się do skał na v2 to raczej się nie zmienił a po 2 to już z 5 odowłanie od bana ( wcześniejsze było przyjęte )
 9. 3 points
  Ja się podpisuję troszeczkę pod tym, że faktycznie grał tutaj długo. W końcu grał za moich czasów ponad rok temu i śmiało mogę stwierdzić, że chłopak jest aktywny, odpowiedzialny i potrafi pomagać.
 10. 3 points
  Ogólnie propozycja taka sobie z mojego punktu widzenia. Mało osób używa tego typu broni i najzwyczajniej leży i się kurzy. W sytuacji dodania dropu amunicji do bolta na hangarach, byłabym za odpowiednią ilością jej, tak aby nie czuć było tego kurzenia się. Dodatkowo napomknę, że nie bez przyczyny ludzie jej praktycznie nie używają. Rozumiem, że poszkodowane czują się osoby, które lubiły tego typu broń, ale gdyby faktycznie, aż tak pałałyby uwielbieniem do tej broni, to tworzenie do niej amunicji nie byłoby takim problemem. W końcu jest to typ broni 'raz, a porządnie". Prędzej bym była skłonna zmodyfikować produkcję amunicji i za 5 tłuszczu i 2 czerwonego dać 10 czerwonego i 2 tłuszczu. Wtedy może, by to coś zmieniło.
 11. 3 points
  Pani Moderator bardzo pomocna odpowiada na każde pytanie Ogromna pochwala za pilnowanie serwera jak i chatu na s5 brakowało takiej osoby 😜
 12. 3 points
  Byłeś na s5 przez dwa dni i łącznie byłeś zalogowany 7h. Nie mam pojęcia jak w tym czasie stwierdziłeś, że jest za mało helperów, skoro helperów nie ma wcale i to nie tylko na s5. Kolejne co mnie się rzuciło w oczy to to, że na s5 jest w tej chwili 3 aktywnie grających moderatorów, czym żaden inny nie może się pochwalić. Ogólnie podanie napisane na odwal się i strasznie nie podoba mi się to jak robotę na s5 moją i kolegów przedstawiłeś tak, jakbyśmy dosłownie nic nie robili tylko siedzieli sobie i mieli wyrąbane na graczy. Strasznie nie lubię naciągania faktów i może najpierw faktycznie trochę pograj i poznaj serwer nim zaczniesz się ubiegać o stanowisko helpera.
 13. 3 points
  @Nadia Powraca na stanowisko Nowego Moderatora v1.
 14. 3 points
  @matheo0192 Powraca na stanowisko Nowego Moderatora v1. @Macuk Powraca na stanowisko Nowego Moderatora v1.
 15. 3 points
  @AdriaN0N Zostaje wydalony z Administracji. @Drzyzu Rezygnuje ze stanowiska Helpera s5.
 16. 3 points
  @Chuck Rezygnuje ze stanowiska Helpera s1. @Macuk Rezygnuje ze stanowiska Starszego Helpera s5, s6 i s8. @Zuzka Rezygnuje ze stanowiska Helpera s6.
 17. 3 points
  Nick na forum: n0w4q Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ☭nowak™, nowaqKing SteamID: 76561198389711848 Klan/Ekipa w jakiej grasz: AMER Imię: Kacper Wiek: 14 Mikrofon: Jest Mutacja: Brak Znajomość regulaminu: Dobra Znajomość gry: Bardzo dobra Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Bardzo dużo czasu Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: Mam na imię Kacper, jestem kastratem, mam stulejke. AMERIKANO daj młotek :P. Dlaczego Ty: Dlatego że jest mało Helperów na tym serwerze a ja mam dużo wolnego czasu.
 18. 3 points
  @matheo0192 Rezygnuje ze stanowiska Nowego Moderatora v1.
 19. 3 points
  Twój nick: SzUt3k Id konta: 76561198322912060 Data nadania bana: 15 Listopada Czas jaki pozostał do końca: 45 Nick moderatora: Nomi Serwery na których masz bana: S1 Powód bana: Cheat Witam to byl piatek ten dzien zmienil moje zycie Gdy w sposob oczewisty dropilem czerwonym kliofem Na szerokiej polance zbilem skalke kamienna a nastepnie skalke Mondinium gdy mialem teleportowac do swojego domu Za skaly wychylil sie tak zwany borowik potocznie w swiecie w Hurtworlda zwany "Dropem" lub inaczej mowiac "Bambikiekm" czy "60'siono" co wiecej powiedziec rozlznilem rece przysunolem monitor pod sam ryj przycelowalem z bolta i po vectorowym obopolnym matmatyczno-fizcznym przgotowaniu oraz wymierzeniu doklnej szerokosci terenu jak i rozrzutu broni i wszystkich zmiennych ktore mogly wplynac na powodzenie mojej misji wymierzylem sprawidliwosc strzelajac prosto w twarz przciwnikowi nastepnie zostalem nie slusznie zbanowany a reszte histori juz znac to byl dzien ktory zmienil moje zycie. Proszę o unbana.
 20. 3 points
  Hm niestety na nie uważam, że wiek jest zbyt mały jak na stanowisko Hellera.
 21. 3 points
  @Jenkins Zostaje wydalony z Administracji. @Crejzoll Awansuje na stanowisko Nowego Admina TS. @Macuk Awansuje na stanowisko Starszego Helpera s5, s6 i s8. @Zuzka Awansuje na stanowisko Helpera s6.
 22. 2 points
  Twój nick: ratslayer Id konta: 76561199052260823 Data nadania bana: 1,5 miesiąca temu Czas jaki pozostał do końca: 53 dni Nick moderatora: Nomi Serwery na których masz bana: Wszystkie Powód bana: Bugowanie Uzasadnienie: Przepraszam i bardzo żałuje że tak postąpiłem , uważam że odczekałem kare wystarczająco długo. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem : https://bit.ly/2M4tyy1 gameplay z serwera na youtube
 23. 2 points
  Grałem z tą osobą naprawdę długi czas i wiem że nie używał żadnych wspomagaczy dlatego zasługuje na unbana
 24. 2 points
  Gracz z którym przegrałem większość swoich godzin w hw, nigdy nie widzialem u niego wspomagaczy bo zawsze był botem.Odwołanie jak najbardziej słuszne oraz na pewno się zmienił.
 25. 2 points
  Nie jestem przekonana czy to dobry pomysł, żeby osoba nagrywająca na YT została przyjęta do administracji. Różnie bywa i sama po sobie wiem, jak sporo czasu trzeba poświęcić w administracji, nie tylko na ts, gdzie zerka się co chwilę na cp, ale również na grze, dsc i miejscach postronnych. Ofc nie musimy cały czas pomagać, ale wyobraź sobie sytuacje, że prowadzisz live, a tu masz sytuacje, że osoby coś zgłaszają Tobie na pw i każdy to widzi. Co do Twojej osoby za wiele nie wiem, ale gryzie mi się jedno z drugim. Mam nadzieję, że rozumiesz.
 26. 2 points
  Twój nick: spidu Id konta: 7656119912689235 Data nadania bana: ok. 2 lata temu Czas jaki pozostał do końca: perm Nick moderatora: nomi Serwery na których masz bana: s1, s5 , s6, s8, s11, s12 Powód bana: multikonta/cheaty i inne gowna Uzasadnienie: nie juz spomagaczy i sie nie bawie juz w to gowno prosilbym o ub.
 27. 2 points
  Witam Szanowne Grono Graczy jak i również Administracji przychodzę z propozycją zablokowania możliwości zrobienia broni przez 3h po wipea na v1 . Będzie to Plus dla graczy ponieważ będzie większa rywalizacja na serwerze gracze nie będą tak szybko sie poddawali że 30min po wipea giną z pompy dropiąc itemy . Druga sprawa to wyłączenie pluginu Anty BH ponieważ od dłuższego czasu jest Launcher z waszej serwerowni i od tego momentu liczba cheaterów jest praktycznie znikoma także nie będzie osób które używają wspomagaczy do BH z znanych cheatów Prosiłbym o rozważne rozpatrzenie propozycji jak i wypowiedzenie się Kierownika i innych graczy w sprawie Tej propozycji Pozdrawiam F0XY 😘
 28. 2 points
  Przychodze z propozycja dodania do meteorów tłuszczu od 100 do 200 np. Edit rozpatrzy ktoś to czy nikogo nie ma?
 29. 2 points
  Również zauważyłam, że baku sporo czasu przesiaduje na ts i chętnie spędza czas na zdrowej dyskusji. Przy okazji jego wypowiedzi są bardzo konkretne i kulturalne, aż miło się słucha. Mam nadzieję, że w przyszłości to się nie zmieni, gl!
 30. 2 points
  To co mam niby zrobić ??
 31. 2 points
  Twój nick: Kuba:D , kuba777 Id konta: 76561198274751510 Data nadania bana: około 20.11.2020 Czas jaki pozostał do końca: 30-40 dni Nick moderatora: nie wiem Serwery na których masz bana: wszystkie Powód bana: baza w skale na s12/v2 Uzasadnienie: Minelo w sumie juz duzo czasu od bana ,ktorego dostalem na v2 a chcialbym zagrac na v1 z kolegą. Mysle ze odpokutowałem tego bana i oczywiscie wiecej juz nigdy sie nic takiego nie wydarzy. Nawet nie musze dostawac unbana na v2 tylko chcialbym zagrac na v1. Mam nadzieje na pozytywne rozpatrzenie mojego odwolania i pozdrawiam. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:
 32. 2 points
  Drugi raz złamałeś regulamin i dostałeś bana i jedyne na co cię stać to wrzucenie dwóch postów przy użyciu kopiuj i wklej. Na nie.
 33. 2 points
  Nick na forum: Ragequiter Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: RAGE SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid) 76561198841145654 Klan/Ekipa w jakiej grasz: AMG,Brat,PKS,JKP,DMZN Imię: Marcin Wiek: 16 Mikrofon: tak Mutacja: tak Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: 100/100 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: zalezy od tygodnia od 3 do 6 godzin dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: nie Coś o sobie: Jestem zbulwersowanym 16 latkiem który depresyjnie szuka dziewczyny i smiga sobie na yzf Dlaczego Ty: chciałbym sprawdzic czy sie nadaje i bede podrywał panienki na mojego helpera
 34. 2 points
  Rozumiem, że tak mogłeś napisać oczywiście bana dostałem, który był 1.5 roku temu albo i więcej, ale dostałem uczciwie un bana, a co do sytuacji z,, wyzywania na ts'' nie przypominam sobie takiej sytuacji, a chyba jakiegoś małego mute chyba każdy kiedyś dostał a w mojej całej,, przygodzie'' z hw69 było ich mało. Pozdrawiam
 35. 2 points
  Nic lepszego by nie bylo niz rozpoczecie 2021 jak baku dostaje helpera. Nie wiem jak ty sie powstrzymasz od wyzywania ludzi bardziej cie kojarze z tego ze dostawales bany na ts i muty w gierce za wyzwiska. Na NJE
 36. 2 points
  Nick na forum: Pemower Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: PeMoWeR SteamID: 76561198296096603 Klan/Ekipa w jakiej grasz: KOX Imię: Przemysław Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: 95% Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 90h\7 Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak Coś o sobie: Witam chciałbym zostać Moderatorem/helperem aby pomagać graczom na serwerze. Ogarniam grę i dużo gram posiadam aktualnie 1,754h w hurtworldzie plus 900 nonsteam. Jestem osoba słowną i dotrzymuje danego słowa. Jakis czas temu byłem juz helperm ale z powodów zdrowotnych i rodzinnych niestety nie mogłem pełnić swojej roli w administracji. Dlaczego Ty: Jak już wspomniałem wyżej poświęcam bardzo dużo grze i waszemu serwerowi jestem dostępny 24/7, oraz jestem pomocny myślę ze nadaje się na moderatora/helpera .Jak pełniłem wcześniej tą funkcje nie było na mnie skarg bo wykonywałem swoje zadania które miałem dane nie byłem nigdy wulgarny oraz zawsze jak już wspomniałem jestem pomocny. Pozdrawiam serdecznie
 37. 2 points
  Jestem na Tak, pogrywam ostatnio sporo na serwerze i nie wiedzę kłopotów z tym graczem,jest miły i praktycznie nie pamiętam kiedy miał muta za zwyzywanie kogoś.Helper na s5 by się przydał.
 38. 2 points
  Bardzo się cieszę, że chcesz powrócić! Jestem oczywiście jak najbardziej za, bo co jak co zawsze sporo czasu poświęcałeś serwerowi na v2 i jestem pewna, że będziesz odpowiedzialnym pomocnikiem. Do tego prywatnie uwielbiasz żartować i jesteś przemiłą osobą, a to zdecydowanie wpłynie na to, że z większością administracji będziesz miał ciepłe relacje.
 39. 2 points
  W evencie przepisywanie, podmieniłem strzały na ammo do bolta + lekko zwiększyłem drop na hangarach.
 40. 2 points
  Broń leży zakurzona bo nie ma do niej ammo + gracze przyzwyczaili się że jest ona zablokowana na innych serwerach z powodu aimbota. W momencie kiedy macie launchera z ac można by podnieść drop ammo i nie zmniejszać wyboru broni w grze gdzie wyboru tak naprawdę nie ma żadnego. Z craftowaniem ammo problemem nie są surowce a czas jaki trzeba poświęcić przy craftingu co w przypadku 'szybkiej akcji' jest problematyczne i prościej wziąć ammo do innej broni.
 41. 2 points
  ale po co macie aż tak zmniejszać % na deto żeby pisac kolejny post zamiast zostawić drop deto ale podkręcic loot nwm lub zmniejszyć odrobine
 42. 2 points
  @FaFeLeK Rezygnuje ze stanowiska Starszego Helpera s6 i s8. @B0dz1o Rezygnuje ze stanowiska Pomocnika TS3. @Crejzoll Rezygnuje ze stanowiska Nowego Admina TS3.
 43. 2 points
  Twój nick: EnziK38 hurt4u.pl Id konta: 76561199006880710 Data nadania bana: 11.12.2020 Czas jaki pozostał do końca: 10 dni Nick moderatora: auto ban Serwery na których masz bana: hurt4u.pl x5 i x3 Powód bana: Wyrzocony z serwera cheat Uzasadnienie: Witam dnia 11.12.2020, w nocy dostałem bana za cheaty. Jest mi źle z tego powodu że upadłem tak nisko żeby używać niedozwolonych programów, przepraszam i liczę na drugą i ostatnia szansę. Proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy. Pozdrawiam, Enzi
 44. 2 points
  1. Launcher wcale się nie uruchamia, nie ma także komunikatu błędu. 2. Uruchamiając Launcher otrzymujemy komunikat błędu dotyczący pliku "CefSharp.Core.dll". 3. Klikając przycisk "Launch", gra się nie uruchamia bądź na chwilę pojawia się okienko i zaraz znika. 4. Dołączając do gry i czekając na załadowanie serwera otrzymujemy komunikat "Downloading structure data failed/timeout"
 45. 2 points
  Jestem pełen podziwu dla tego Moderatora nie dość ze jest wspaniałą osobą to jeszcze super graczem. Zawsze pomoże nowym graczom w grze oraz tym którzy w grę grają od dawna. Kiedyś był częstym gościem na kanale Centrum Pomocy na Teamspeak'u lecz ostatnio zaczął się opierd***ć. Jestem za tym by w następnym miesiącu został lepiej wynagrodzony. Ma również dużo propozycji dotyczących tego co można by dodać na serwery lecz są one omijane szerokim łukiem. Gdyby nie ten zawodnik, v2 na tej serwerowni by już dawno nie istniało. #MuremZaGromem
 46. 2 points
  Gratuluje i zapraszam cię dziś na Rekrutacje na godz. 21.30 Jeśli godzina nie odpowiada napisz priv Gratulacje
 47. 2 points
  Nick na forum: Nadia Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Nadia ♥ SteamID: 76561198273739440 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Można uznać, że jestem osobą, która gra ze wszystkimi. Imię: Nadia Wiek: 23 Mikrofon: Tak Mutacja: Hah. Niech będzie. :D Znajomość regulaminu: Wszystko dokładnie przeczytane. :) Znajomość gry: Myślę, że całkiem przyzwoita. Takie +/- 90%. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Dziennie: od 3h w górę. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Owszem. Coś o sobie: Hej, jestem Nadia. Interesuję się grami komputerowymi, zwłaszcza takimi, gdzie mam kontakt z ludźmi. Jestem otwarta i bezpośrednia. Chętnie odpowiadam na pytania, potrafię wysłuchać oraz pomóc. Jestem osobą odpowiedzialną oraz empatyczną. Dlaczego Ty: Na s5 brakuje osoby, która mogłaby troszeczkę przystopować osoby z rzucaniem obelg na chacie. Można mi zaufać i jak wyżej wspominałam chętnie pomagam.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...