Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/13/2021 in all areas

 1. 2 points
  Jedyny normalny helper starszych czasow,przynajmniej byl aktywny i mutowal/pomagal a nie to co na s5 sie dzieje,helper/admin wbije zrobic event posiedziec 15 min i idzie w pizdziet.
 2. 1 point
  Inni z administracji co byli/są w niej obecnie wiedzą ile czasu spędzałem na serwerach, bywało i tak że grałem w inną grę a byłem na TS i gdy ktoś coś zgłaszał wbijałem specialnie do HW by zmutować i ,,ogarnąć,, toksyczne osoby po czym wracałem spowrotem do tego co robiłem. Z jakiej racji nie ja? Bo byłem za surowy czy jak?
 3. 1 point
  Gangsterzy grasują na s5
 4. 1 point
 5. 0 points
  Wiesz Dark ja rozumiem, że są ludzie którzy używają kangi do bugowania perfidnego ale uważam, że jeśli ktoś po prostu ma mało godzin i powiedzmy źle zbuduje baze dajmy na to na x3 bo postawi wysokie betony to uważam, że użycie kangi i walnięcie bazy na 30+c4 takim sposobem nie jest bugowaniem. Raczej korzystaniem z mechaniki gry. Jakby nie patrzeć w hurtworldzie liczy się spryt a raczej twórcy przewidzieli to, że będziesz mógł przejść betonem w baze po prostu. Za błędy się płaci. Ja nie mówię o tym, że ktoś rajduje magazyn jesień od kangi wiedząc, że full zabudowany main tam to 60-70c4 na spokojnie Jeśli chodzi o pomysł zabudowania takich miejsc jest to okej pomysł ale jednak też nie wiem czy dobry bo przykładowo bedziesz chciał zając taki magazyn jesień albo truskawki to ciężko ci będzie bo wtedy te miejscówki będą op zbyt. Wiesz to są miejsca w których masz 1 wejście a takie truskawki możesz zabudować po połowie ścianki w ziemii po przesuwać je na lewo prawo i wtedy robi się problem bo taka miejscówka z 30c4 robi sie nagle na 50 i pomyśl ile osób będzie na to latać xd.
 6. 0 points
  z tym sie zgodzę że to co się tam dzieje jest nie do pojęcia i przydałby sie jakiś helper ale napewno nie macuk
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...