Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/20/2020 in all areas

 1. 3 points
  Siema myśleliście coś może o zrobieniu serwera x3 bez tp??. Bo brakuje takich a dużo osób by chciało pograć.
 2. 2 points
  Gratuluje zapraszam na rekrutacje jutro 21.01.20 godz 19:00 na TS
 3. 2 points
  @Marcel. zostaje zawieszony na okres 2 tygodni. @sebosebo powraca na stanowisko Starszego Admina TS.
 4. 2 points
  13. @Marcel. przeglądał się w lustrze i gdy ono pękło odłamki szkła spadły na chomika
 5. 2 points
  Tp jako kompromis pod classica bo uważam że serwer z długim wipem jest skierowany w dużej mierze do osob które właśnie lubią trudniejszą i dłuższą rozgrywkę, a jeśli tyle osób chce classica to po co stawiać nowy serwer skoro wystarczy zmienić pare rzeczy na s5, które mogą wyjść na plus. Chyba że chcecie serwer classic z tp to wtedy pozdro XD Tak byłby to strzał w kolano dla s5, nie rozumiem czemu porównujesz s1 która ma wipe co tydzień do serwera z wipem co 3tyg. Nie rozumiem o co Ci do końca z tym chodzi ale jeśli o to że na s1 jest za dużo chętnych graczy to postawienie żadnego kolejnego serwera tego nie rozwiąze bo ci wszyscy ludzie po prostu chcą grać na tym serwerze z tymi konkretnymi ekipami - rywalizacja, + duża ilość graczy tym bardziej zachęca do gry na danym serwerze. 2 serwery z wipem co 3tyg... nie da sie tego w żaden mądry sposób rozwiązać tak żeby po tygodniu gry nie było tam max 20osób. O co mi chodzi, jeśli zrobisz wipea tego samego dnia gracze podzielą sie na 2 serwery - nie ma ich wielu, w związku z czym na każdym serwie już po wipie będzie 40 osób, po tygodniu 20. Jeśli chcesz zrobić wipea na classicu tydzień po s5, to na s5 zostanie po tygodniu 20 osób bo większość stwierdzi że wszyscy idą na classica i nkit nie będzie grał na s5 albo że na s5 nie ma już co robić albo że zostali już tam zraidowani. Więc w takiej sytuacji istnienie 2 tak podobnych serwerów jest bez sensu. Nie ma aż tylu amatorów na 3tyg wipea co widać po samej s5, na której rzadko kiedy po wipie jest więcej niż 80 osób, co utrzymuje się max ok. 2-3 dni, co na serwerze z 3tyg wipem nie jest to jakoś długo. Istnienie dwóch takich serwerów jest po prostu bezsensowne. Nie będzie żadnego serwera z wipem 3tyg tylko 2 z wipem co tydzień a nie wiem czy o to nam chodzi. Nie wiem jak ty ale ja wole grac na serwerze z lagami i ludzmi niż na serwerze bez lagów i bez ludzi. 🙉
 6. 1 point
  Czemu przerobiłes czyjś filmik?
 7. 1 point
  W teorii brzmi to świetnie tylko nigdy tak nie będzie XD To nie chodzi o zwolywanie kogos z s5 a o to że ludzie pójdą tam gdzie będzie więcej graczy. Jak pisałam problem jest z datami wipea i tym że mało ludzi chce grac na serwerach z wipem co 3 tyg co widać po samej s5 i tu lezy problem.
 8. 1 point
 9. 1 point
  Masz na myśli ten instagram, którego nawet nikt nie obserwuje? 😦
 10. 1 point
  Oxide niby dział, ale nie widział pluginów. Problem został już naprawiony. Pluginy na serwerach itemv2 znowu działają.
 11. 1 point
  Po ostatniej aktualizacji Hurtworld i pachu, Oxide nie wczytuje pluginów. Szukamy aktualnie rozwiązania tego problemu.
 12. 1 point
  1] Ten serwer miałby zjednoczyć wszystkich "starych wyjadaczy" gry a nie zwoływanie społeczność z s5 na zmianę serwera. 2] Tak jak w punkcie 1] Serwer Classic ma być "Innym Światem", nowym serwerem dla starszych graczy a nie "konkurencją" dla serwera s5. 3] Moim zdaniem, celem Serwera Classic jest zwołanie większego nowego grona osób podczas wipe'u a nie dzielenie go pomiędzy s5 a classic.
 13. 1 point
  30. Biedactwo poszło stoczyć bój na s1 lecz @papieszu był sprytniejszy dźgnął chomika dzidą w oko i ten padł 🤣
 14. 1 point
  Ukazała się aktualizacja serwera, na poprzedniej wersji mogliście cały czas grać, tak jak niektóre osoby tam aktualnie.
 15. 1 point
  Jestem za,iż gra na serwerze z TP staje się już rutyną. Można by było postawić taki serwer, z przekonaniem zadowoliłoby to wiele graczy hurtworlda.
 16. 1 point
 17. 1 point
  Jestem za, myślę że przydał by się serwer NoTp X3 Brakuje takiego Serwera (btw. Szybszy drop skrzynek,ograniczone deto w Vipach)
 18. 1 point
 19. 1 point
  No to tak samo z tym że brazowe yeti respi sie również na redzie i ciepłej jesieni, + z króliczków na redzie. A białe pelty tylko na zimie z yeti i króliczków, przynajmniej tak jest na officialnych serwerach.
 20. 1 point
  Według mnie jest to niepraktyczne, graczy przy 7dniach i tak juz jest niewiele pod koniec. Do tego co 10dni musiałby być w różnych dniach tygodnia, co nie do końca jest wygodne.
 21. 1 point
  Bardzo miły i rozumie wszystko co sie do niego mówi
 22. 1 point
  Chodu ale nie ma Cie kilka dni i nie wiesz jak sie zmienił na s8 był grzeczny i owszem on juz nie gra na s8 przeszedł na s1. A szczerze ostatnio wpadałam na s1 i przyda się ktoś ogarnięty. Ostatnim czasem bardzo ładnie sie zachowuje i pomaga graczom i to jest widoczne.
 23. 1 point
  14. @eN. upiekła tak przepyszne ciasto,że biedny chomik przejadł się i padł z przepełnienia
 24. 1 point
  Ta polecam alegrowicza 60/60 po 2 tyg na v1 na to niema szans od 2 lat
 25. 1 point
  Z tp to +1; Po co Ci antyraid na serwerze bez tp? 🤔 + Tak jak pisałam zmniejszenie dropu z maszyn też wydłuży wipea i trochę go utrudni.
 26. 1 point
  Przeczytaj jeszcze raz co napisałam. Nie ma tylu ludzi żeby zapełnić na fula 1 serwer z wipeam co 3tyg a co mówić o dwóch.
 27. 1 point
  Jestem na nie, taki serwer byłby strzałem w kolano dla s5. Wipe w tym samym dniu bez sensu, po tygodniu czy dwóch tak samo bo wtedy nie będzie sensu trzymania co 3tyg wipea na s5. Będzie to po prostu skutkowało tym że na obu serwerach wipe będzie trwał maksymalnie tydzień. Lepszym rozwiązaniem mogłoby być przemyślenie jakichś zmian na s5 np usunięcie tp, zmniejszenie dropu z maszyn. Mógłby to być całkiem niezły kompromis.
 28. 0 points
  Twój nick: MaFisTa Id konta: 76561198892723857 Data nadania bana: 1 rok Czas jaki pozostał do końca: Perm Nick moderatora: Najprawdopodnie Stalker ale nie jestem pewny Serwery na których masz bana: Wszystkie ale konkretnie wyrwałem na s1 Powód bana: Wspomagacze do gry Uzasadnienie: Wracam do gierki po sporym okresie czasu ale starych błędów nie cofnę dlatego zwracam sie do szanownej administracji serwerowej w sprawie unbana ,rozumiem swój błąd i chce się poprawić i zacząć wszystko od nowa tylko stoi mi na drodze ban . Mam nadzieje na danie mi szansy i dziękuje za poświęcony czas z wyrazami szacunku MaFisTa W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Zrobiłem reklame serwera :} oraz również na własnym profilu na steam :
 29. 0 points
  A no dobra nie ma probolemu poprostu obecnie nie miałem duzo czasu dlatego tak zrobiłem ale zaraz ogarne i wstawie :]
 30. 0 points
  Na moim kanale jest dalej reklama hw69 jest tam chyba 130 wyswietleń ale nie wiem czy to jeszcze się zalicza jako reklama ale spróbuje jeszcze cos zrobić :d @imxAdy Próbowałem właśnie zmontować jakiś fajny filmik dla hw69 ale mam do tego dwie lewe ręce ehhh no nie mam pojęcia co mogłbym zrobić
 31. 0 points
  Widać że się starasz o ub. Odwołanie przyjęte.
 32. 0 points
  Uważam ,że skoro złożyłeś na s8 powinieneś przy tym pozostać. Była z toba niemiła sytuacja bo oszukałeś gracza. Jestem na NIE.
 33. 0 points
  Nick na forum: BeJo25 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: BeJo25 :3 ヅ SteamID: 76561198279118336 Klan/Ekipa w jakiej grasz: ( na razie solo ) Imię: Adrian Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 8/10 Znajomość gry: 8/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Od 3h dziennie w górę Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak na s12 Coś o sobie: Nazywam się Adrian, mam 18 lat i chodzę do technikum. W hurtworld gram już dużo czasu lecz na głównym koncie mam ok. 500h. Jestem spokojny, opanowany, kulturalny, jestem też poważny lecz czasami lubię się pośmiać. Jak zachodzi potrzeba chętnie pomagam. Pełniłem kiedyś funkcję helpera i chciał bym znowu pomagać graczom. Jeżdżę na enduro i pochodzę z województwa podkarpackiego. Dlaczego Ty: Ponieważ bardzo lubię pomagać ludziom i jestem kulturalnym człowiekiem. Chcę pomóc w zachowaniu porządku na serwerze ponieważ jak gram dużo osób przesadza na czacie. Dużo nowych graczy potrzebuje pomocy w zaczęciu rozgrywki i podpowiadam co mogą zrobić aby dobrze i szybko zacząć grę. Odszedłem z funkcji helpera z s12 ponieważ nie miałem czasu na grę z powodów prywatnych. Nie dawno wróciłem na serwer i myślę że dalej będę poświęcał tyle czasu na niego jak kiedyś. Myślę że będę dobrym helperem na serwerze s11. Serdecznie pozdrawiam Adrian.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...