Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 10/08/2019 in all areas

 1. 3 points
  Wzór treści tematu: Twój Nick: CaRRy Id konta: (SteamId64 dla HW, albo UniqueId dlaTS3) 2375487157623640153532 Data/czas bana: Nie pamiętam dokładnie ale fest dawno. Nick Moderatora: Dracarys lub ktoś inny nie pamietam Powód bana: Cheaty,niszczenie serwera, złe zachowanie i inne. Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) W żadnym przypadku nie uważam że ban był bezpodstawny bo każda osoba mająca jakiekolwiek moce na serwerowni powinna mnie z automatu usunąć.Chciałbym wrócić do tej gry a mimo że mam steamówke jednak nostalgią wracam do 2k17 jak zaczynałem właśnie u was. Wiem że szanse są nikłe lecz zawsze warto próbować nic na tym nie stracę a może i wręcz przeciwnie mogę na tym zyskać . Jak wiecie nie jestem a może nie byłem świętoszkiem który dawał sobie narzucać zdanie innych jednak po pewnym czasie zrozumiałem że jednak całkowicie zjebałem grając odpalonym. Szczere przeprosiny do administracji której no zepsułem jednak sporo krwi.Jeśli kogokolwiek obraziłem mocno przepraszam.
 2. 2 points
  Nick na forum: nomi Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ♛fєѕт♛ Nomi hw69.pl SteamID: 76561198340085741 Klan/Ekipa w jakiej grasz: FEST Imię: Dawid Wiek: 16 Mikrofon: 7/10 Mutacja:TAK Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: W tyg. 5-8h W weekend 10-15h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak pełniłem taką funkcję ale nie w hurtwordzie Coś o sobie: Nazywam się Dawid. Mam 16 lat mieszkam w Warszawie. Uczęszczam do 1 klasy szkoły branżowej w zawodzie mechanik samochodowy. Interesuje się motoryzacja i grami komputerowymi. Dlaczego Ty: Myślę, że dlatego, iż mam duże doświadczenie w HW jak i w administracji więc myślę, że jestem gotowy do pełnienia tej funkcji. Jestem osobą, która nie przepada za wyzwiskami oraz osobami które oszukują. Nie mam problemu z komunikacją więc praktycznie zawsze będę dostępny. Z tego co się orientuje to na serwerze jest brak wolnych miejsc na stanowisko helpera ale z tego co zauważyłem bardzo rzadko widzę ich na serwerze, a ostatnio bardzo źle się dzieje na serwerze co można zweryfikować po logach.
 3. 2 points
  s5 KOSA HW69.pl (76561198148519262) nadia ty qrwo yebana / NexToo z obrazami administracji chcesz do niej wstąpić? dodatkowo na serwerze s5 jesteś od niedawna. złóż podanie za jakiś czas, na tę chwilę ODRZUCAM.
 4. 2 points
  juz wiem jaki zrobilem błąd steam nie włączyłem xd:P
 5. 1 point
  Mają się ku końcowi prace nad nowym systemem oczyszczania świata z niepotrzebnych obiektów. Nowy system wzbogacony zostanie o nowe funkcje i charakteryzować się będzie przede wszystkim: zmniejszonymi lagami podczas skanowania (podczas testów lagi nie występowały wcale) usuwać będzie wszystkie wybudowane przedmioty, których nie będzie już obejmowała własność totemu przez ponad 6 godzin każda roślina będzie miała maksymalną żywotność 6 godzin, jeśli nie zostanie zebrana w tym czasie zniknie jest nadzieja, że sprawniejsze usuwanie przedmiotów odlaguje trochę serwery nie będzie poprzedzającego ostrzegającego komunikatu na czacie, a czasy można dowolnie zmieniać np. zależnie od dropu serwera Tutaj też ważna uwaga, żeby nic wybudowanego nie wystawało poza obszar pola obejmowanego totemem, gdyż zniknie. Aktualnie system został wdrożony na serwerze s4. Nie wiem jeszcze jak traktować budy (Shack) i maszyny (na totemach). Jakieś jeszcze pomysły odnośnie oczyszczania? - piszcie.
 6. 1 point
  #FreeCarry No co chłopak się zmienił, ja mając bana za cheaty, bugowanie i tym podobne rzeczy dostałem UB to on raczej też powinien je dostać. Prawda?
 7. 1 point
  Wbij na serwer jak byś mogła bo rzucają mięsem. I tak wyraziłem swoje zdanie że jesteś słabym i faworyzującym helperem i mam do tego pełne prawo
 8. 1 point
  Mam wrażenie, że chłopak ma mi do zarzucenia to, że upomniałam całą 3 i nikt nie otrzymał muta (sam brał udział w szumie na serwerze). Jak już wspominałam na wstępie jestem osobą, która upomina i w przypadku braku poprawy dopiero narzucam kick/mute. Oczywiście w sytuacji, gdy osoba z góry pierwszą wypowiedzią przesadzi to od razu otrzymuje "karę". Po ostatniej sytuacji jestem na nie, jeśli chodzi o tą osobę na stanowisko helpera. Zdecydowanie jest to chłopak porywczy i bardzo zadziorny. Sporo prowokacji I szukanie zaczepek. Raczej nie wymieniłeś za wiele, by udowodnić, że możesz być dobrym helperem I mnie zwyczajnie nie przekonujesz. Wygląda to bardziej jak wyżalenie się.
 9. 1 point
  Witam, chciałbym się zapytać kto jest zainteresowany przywróceniem servera classik. Bo od dłuższego czasu go niema. Czy jest ktoś za przywróceniem tego servera?
 10. 1 point
  Nie Wiem jak teraz lecz jeszcze w wakacje połowa twojej ekipy posiadała czity. Dlat3go jestem na nie.
 11. 1 point
  Polać mu bo dobrze gada w 100% zgadzam się z zzublem +1
 12. 1 point
  Ogólnie serwer classic widzę tak: start 15-20 osób po 2 tygodniach od istnienia serwera 0/60 przez następne 2 miesiące po czym serwer zostanie zamknięty. Co do S5 to też 15 osób po 2 godzinach od startu to nie jest za bardzo rewelacyjna aktywność serwer spoko jak na x3 można grać ale jak na serwerze mają być 2 większe ekipy to według mnie jest to bezsensowne. Classic też fajny serwer lecz HurtworldV1 już dawno zszedł na psy i cały czas schodzi budowanie mainów na 6554534 C4 gdy inne ekipy budują na 40+ normalnymi ścianami bo dają szansę innym a jak ktoś sobie wybuduje jakieś ściany przy ścianie to już nie ma co grać bo nikt w 7d nie uzbiera 150+ C4. Usunięcie tych drewnianych kładek by było najlepszym rozwiązanie ale pewnie straci to sens gry bo ani dachu nie będzie można zabudować ani nic także ten. Kiedyś main był budowany na 15-20 C4 i nikt podjazdu nie miał a jakiś typ się z choinki urwał i wymyślił jakieś ściany taka gra to już nie gra.
 13. 1 point
  Ja widzę to tak: Co z tego że będziecie grac ale na nim będzie 20 osob. Jest w ogóle sens robienia tego serwera skoro wczoraj wipe był na s5(x3) i o 20 było z 20 osób jak dla mnie to bezsens.Graliśmy na x3 ale tam nie było tyle ludzi co liczyliśmy na większą aktywność. Być może jakby wipe był na s5 w piątki więcej osób pokusiło by się na pogranie na s5(x3) ciut trudniejszym serwerze niż s1(x5).
 14. 1 point
  Beka z cb klasiu od miesiaca gra w Ark a ostatnio gral na s1... btw ty nie masz czasem bana? Grasz na s5 na multikoncie ...??
 15. 1 point
  Na tak, miałem okazję go poznać. Miły zabawny i przede wszystkim dropek
 16. 1 point
  Ja widzę go tak: Bez home, warpów, tp. Owszem roll, powiedzmy co 2h. Meteor - warty tego by po niego jechać osobiście, czyli co drugi np deto, kolorki i to co zwykle z niego leci. Samemu uzupełniamy burek, maszyny itp. Wipe co 2 tyg ale drop surowców x1. Tokary, Kruki. Classik sam w sobie - nie sprawdził się. Nie ukrywajmy fajnie jest dropić ale meteor to już była porażka, lepiej było przejść się po hangarach Ludzie bali się tracić itemy - więcej tracili niż zyskali. Ammo do znalezienia - też śmiech na sali. Zostawiłabym stacki takie jak były - drażniące ale zbyt łatwo być nie może Można by z niego zrobić takiego harda podkręconego
 17. 1 point
  Powiązanie z logowaniem się tego samego dnia na inne zbanowane/używające cheatów konto z którego nie potrafiłeś się wytłumaczyć.
 18. 1 point
  Chciałbym pochwalić a zarazem podziękować marszolowi za szybkie i sensowne załatwienie problemu związanego z wipe na s5. Taki mod to skarb dla tej serwerowni. Pozdro
 19. 1 point
  Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych. Mam na imię Dawid mam 16 lat i mój nick w grze to g2 esports (może ktoś już mnie zna) Gram głównie na serwerze s1. Nie mam pomysłu co napisać także no to tyle, Pozdrawiam.
 20. 1 point
 21. 1 point
  Zapraszam do ankiety związana z serwerem s5.
 22. 1 point
  Ban za cheaty nie podlega UB! Kolejne staranie się o UB możesz napisać po upływie miesiąca, może damy Ci szansę a może nie kto to wie. AA i nikt nie musi sprawdzać wystarczy filmik. Albo na własnej skórze zobaczenie czy coś masz czy nie
 23. 0 points
  Nam to nie przeszkadza. Odbywa się sprawnie. A nie widzę, aby pajacowanie jakoś magicznie ustało.
 24. 0 points
  a to pamiętam ale to było bugowanie gry a nie serwera i nawt jak to był ban to chyba nie prem
 25. 0 points
  Jestem zdecydowanie na NIE , a dlaczego? dlatego, ze gracz wyzywa na voice czacie sypiąc obrazliwymi tekstami w moją strone jak i mojej ekipy (chodzi o ostatniego wipe na s5). Nie ma jakiejkolwiek kultury. Pozdrawiam
 26. 0 points
  Bez tp bo wtedy traci urok serwer claasic
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...