Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 12/08/2019 in all areas

 1. 8 points
  Przychodzę z propozycją zrobienia wipe na s5 w ten piątek ponieważ moim zdaniem weekend przed świętami nie będzie dobry dla graczy. Tu coś tam coś i nie będzie czasu wejdź każdy chyba z nas wie jak z czasem jest przed świętami
 2. 4 points
  Dodana została ankieta. Opcje do wyboru ponadto to: sobota o godzinie 10 albo 16, poniedziałek, środa, albo bez zmian za tydzień.
 3. 4 points
  Od dawna nie ma latania w hw. Gdy zawołałem cię na sprawdzenie to napisałeś że ts ci nie działa poszedłem ci na rękę i mieliśmy iść na discorda ale odpalał ci się aż 4 minuty po czym zaproszenie które ci wysłałem pisałeś że wygasło szkoda że inna osoba w tym momencie mogła wbić a ty nie. Bana dostałeś za nie stawienie się na sprawdzenie i dowody są dla admnistracji.
 4. 3 points
  Ban za wyzwiska na rok to bardzo duzo. Jezeli przez 3 miesiace nie grales na naszych serwerach - to wystarczająca kara. Jestem ciekawa Twojej przemiany. Oczywiście jestem na tak.
 5. 3 points
  Zmiany na v2: oficjalne wydanie i aktualizacja do wersji v1.0.0.0 😅 (wyjście z wczesnego dostępu) Zmiany na wszystkich serwerach: dodane automatyczne usuwanie reklam i niektórych niebezpiecznych znaków bądź ich kombinacji z nicków poprawa zabezpieczenia bugowania czatu
 6. 2 points
  @ImxAdy awansował na Moderatora HW. @MateoGaming otrzymuje rangę Nowego Moderatora v1. @Dalmianek awansował na Starszego Helpera.
 7. 2 points
  @Nadia została zdegradowana ze stanowiska Nowego Moderatora @matheo0192 opuszcza stanowisko Starszego Moderatora HW
 8. 2 points
  No i dark to wie jak to się robi Dziękujemy wszyscy
 9. 2 points
  Twój nick: Famasik Hw69.pl Id konta: 76561198163321898 Przybliżona data nadania bana: 11.12.2019 Przybliżony czas bana: 23:00 11.12.2019 Nick moderatora: nie wiem bo nikt mi nie chce powiedzieć Serwery na których masz bana: s8 Powód bana: nie wiem bo nikt nie chce powiedzieć szczególnie mateo gaming Uzasadnienie: Bardzo prosze o rozpatrzenie jeżeli jest to niemożliwe to prosze o podanie chociaż powód
 10. 2 points
  Cześć. Chciałabym Cie zaprosić na rekrutację w sobotę na godzinę 19. (14.12)
 11. 2 points
  Falafelek! Robisz najgorsze mury jakie widziałam Zdecydowanie miła osoba I pomocna, a przy tym zabawna. Trochę bym się doczepiła uzasadnienia I mam nadzieję, że je edytujesz. Dużo czasu spędzałeś na grze I masz dobry kontakt z graczami. Ode mnie tak
 12. 2 points
  Gratulacje! Witamy w szeregach Administracji TS!
 13. 2 points
  Trochę czasu upłynęło, mam nadzieje ze zrozumiałeś swój błąd.Prośba o ub przyjęta.
 14. 2 points
  N.Mod ImxAdy Poniedziałek 09.12.2019 Godzina 18:00-19:00
 15. 2 points
  Zapraszam na nowy Odcinek:
 16. 2 points
  @nomi I @Nive awansują na stanowisko Nowy Moderator.
 17. 1 point
  Tak jak wspomniałeś wcześniej w podaniu, również na TS podczas rozmowy posiadasz rangę administracyjną na innym serwerze TS. Mimo, że jest to prywatny serwer nadal dla mnie jest to ranga administracyjna. Posiadasz obecnie rangę Helpera na dwóch serwerach jednak nie podoba mi się to, że edytując podanie próbujesz ukryć informacje o swoim TS.
 18. 1 point
  @matheo0192 opuszcza stanowisko Admina TS.
 19. 1 point
  Jak dla mnie jeszcze zdecydowanie za szybko na ub.
 20. 1 point
  Twój nick / imię: DeaniK / Adam Wiek: 17 Rodzaj współpracy: filmy z serwera Ile czasu zajmujesz powyższym: Sporo Czy już w ten sposób współpracowałeś: Tak, reklamowałem wiele serwerów. Linki do materiałów: Posiadam już dwa odcinki z waszych serwerów z czego jeden to tylko reklama. Następne odcinki pojawią się już w normalnych formach normalnie z mikrofonem oraz komentarzem. Odcinki z wipe będą dodawane pod koniec wipe! Postaram się o odbudowanie zasięgów oraz o regularność w nagrywaniu ! 76561198403898431 STEAM ID
 21. 1 point
  Moim zdaniem inicjatywy z zrobieniem wcześniejszego wipe'a powinny być wstawiane co najmniej 3 dni wcześniej i potwierdzane za większością głosów, gdzie administracja ogłaszałaby to na czacie , że wipe jest przesunięty. Robienie wipe'a na ostatnią chwilę nie ma sensu ze względu na NIEDOINFORMOWANYCH graczy. Jestem na NIE.
 22. 1 point
  Zapraszam Cie na ponowną rekrutację 14.12 na godzinę 20:00
 23. 1 point
  Zapraszam na rekrutację w sobotę na godzinę 19.20 (14.12) Trochę krótko jesteś na s8 ale zobaczymy co masz ciekawego do powiedzenia.
 24. 1 point
  Jestem na TAK przyda się pomoc na S8 😄
 25. 1 point
  Nie będę mówił że Cie kojarzę z serwera bo wtedy bym skłamał. Wybacz, ale mam 2 serwery na głowie i ciężko jest każdego pamiętać także moja ocena będzie na podstawie podania. Pomimo że to kolejne podanie od osoby z teamu od Nive, to Twoje podanie jest krótkie ale za to treściwe i przyjemne w lekturze. Jeżeli Twoja obiecywana aktywność się zgadza to jak najbardziej na TAK przyda się każda pomoc na s12.
 26. 1 point
  Jak chcesz to mozesz napisac do Sebuś #Hurtworld bo on gral razem ze mna na tym koncie. Plus typek napisal o ub za espa i daliscie mu UB a ja u was nie gralem tylko kolega i nie moge grac Długo mam czekać na odpowiedz ?
 27. 1 point
  Kłamiesz, grałeś osobiście u nas 29 marca i wtedy dostałeś bana za cheaty od @D4W1D.
 28. 1 point
  OK, powinno być zdjęte, a jak coś dalej nie tak to pisz PW.
 29. 1 point
  Miły, spokojny i najbardziej ogarnięty. Nigdy nie widziałem żeby przeklinał nie miałem okazji żeby go ukarać ani ostrzec, zawsze każdemu pomaga gdy mnie nie było. Jest naprawdę dobrą osobą nadającą się na tą rangę.
 30. 1 point
  Nick: Nomi UniqueID: 33169/fAhdUXpqeIzZYRn618GHzblit3w= Pierwsza Wizyta: 2016 lecz miałem format i straciłem tożsamość Data urodzenia: 17-04-2004 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 8-10 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 7-10 Kariera na TS3: Niestety nie miałem okazji pełnić takich funkcji Dlaczego ten TS?: Ponieważ chciałbym pomóc w jego rozwoju oraz jestem nowym moderatorem na tej serwerowni Rozmiar buta: 41 Kilka słów o sobie: Mam na imię Dawid. Mam 16 lat mieszkam w warszawie. Uczęszczam do 1 klasy szkoły branżowej w zawodzie mechanik samochodowy. Jestem spokojną osobą trudno mnie wyprowadzić z równowagi chciałbym pomóc się w zajęciu ts'em. Interesuje się motoryzacja i grami komputerowymi. Czas na TS: W tygodniu od 9h do góry a weekend 13h do góry Co zmieniłbyś na Serwerze: Więcej slotów a poza tym serwer jest super Co chciałbyś robić: Chciałbym zajmować się eventami oraz urozmaicać i rozwijać ts3 Zapoznałem się z regulaminem tego działu i regulaminem Serwera.
 31. 1 point
  Co z twoja aktywnością w ostatnim czasie, nie wygląda za dobrze.
 32. 1 point
  Na serwerze jest aktualnie brak wolnych miejsc na stanowisko Helpera. Musisz poczekać, aż miejsce się zwolni. W tym czasie Twoje podanie będzie nadal otwarte, aby można było pozostawiać opinię na temat kandydatury. Aktualną listę wolnych miejsc na stanowisko Helpera można zobaczyć tutaj: http://forum.hw69.pl/administracja-serwerów-hurtworld-t425/
 33. 1 point
  Jeśli Twoja aktywność I logi są poprawne, jestem na tak. Pamiętam Cię I mam nadzieję, że przygotujesz się bardzo ładnie z regulaminu.
 34. 1 point
  Bardzo ładne podanie I mimo młodego wieku jestem za. Chyba nawet się słyszeliśmy na ts. Zdecydowanie kulturalne zachowanie.
 35. 1 point
  na nie Wg mnie wystarcza niv ktory na serwerze jest caly czas online i mutuje za wszstko
 36. 1 point
  Jestem na tak: - wywiązujesz się dobrze na stanowisku HW. - aktywność - staż
 37. 1 point
  Myślę że nadasz się funkcje moda wykonujesz elegancko więc na ts też dasz radę Jestem na tak
 38. 1 point
  Jestem na TAK +miła osoba +jest bardzo pomocny +dużo czasu spędza na ts
 39. 1 point
  Wylogowanie podczas sprawdzania,Spróbuj ponownie za min. Miesiąc.
 40. 1 point
  Aktualnie na 100 2 sloty to rezerwacja dla wszystkich rang specjalnych, czyli jest trochę luźniej wchodzić, ale nie ma 100% gwarancji że zawsze i to pozostałym 98 dużo nie zmienia. I to nie działa tak, że każdy VIP ma swojego slota na stałe, a jedynie może użyć tych 2 'zabezpieczonych'.
 41. 1 point
  Nie uważacie że jeżeli vipy i inne wyższe rangi mają już staffa i inne ity to nie powinny mieć zarezerwowanych slotów Więc tak wnoszę się z propozycją USUNIĘCIA zarezerwowanych slotów dla vip+
 42. 1 point
  Poznałem Cie, gdy zagościłeś u mnie na s6 i szczerze jestem w stanie powiedzieć, że przyjemna osoba z doświadczeniem w grze. Jestem na TAK.
 43. 1 point
  Pochwała dla Marcela za expresowe nadanie dla mnie zakazu cp nie zastanawiając się nawet czy idiota który mu to kazał zrobić ma racje... Brawo Marcel lada chwila zostaniesz kierownikiem ts
 44. 1 point
  @Marcel. Awansuje na stanowisko Starszy Admin TS.
 45. 1 point
  Regulamin Serwerów Hurtworld V1 i V2 Przebywając i grając na naszych serwerach Hurtworld zgadzasz się w pełni na poniższe punkty regulaminu: Postanowienia ogólne. §1. Każdy użytkownik serwera ma prawo do równego traktowania i szacunku. §2. Obowiązkiem użytkownika jest zachowanie zdrowego rozsądku i kultury osobistej. §3. Użytkownicy stosują się do zaleceń Administracji. §4. Zanim nadasz nazwę klanu upewnij się, czy nie znajduje się na liście "Aktywnie grające Klany". §5. Odrzucone podanie na Helpera można składać najwcześniej tydzień po jego oddaleniu. §6. Administracja zastrzega sobie prawo do możliwości sprawdzenia gracza, programem TeamViewer (tzw. T.V.), jeżeli zajdą jakiekolwiek podejrzenia o korzystanie ze wspomagaczy na naszych serwerach. §7. W wyjątkowych sytuacjach podczas sprawdzania może wystąpić konieczność pobrania dodatkowych programów sprawdzających. Odmowa pobrania i instalacji wyżej wymienionych programów oznacza przyznanie się do winy, a co równa się także blokadzie dostępu do serwerów. §8. Ban za cheaty i ich posiadanie przysługiwać może w ostateczności nawet całej ekipie, jest to korzyść zbiorowa, zakładając klan zapraszamy zaufanych ludzi. §9. Za granie/ukrywanie osoby na multikoncie po banie grozi ban dla całej ekipy. §10. W celu walki z cheaterami i dobra ogółu gracze notorycznie posądzani o używanie nieoficjalnego oprogramowania wspomagającego grę mogą być blokowani bez sprawdzania (pamiętając, że zupełnie nie jest w naszym interesie banować tzw "za darmo" własnych graczy, zawsze mamy ku temu silny powód i w końcu musimy godzić się z utratą swojego gracza dla dobra pozostałych i utrzymania rozgrywki fairplay). §11. Każdy jest tu mile widziany do czasu aż nie nabroi. §12. Naszym priorytetem jest zachowanie czystych od nadużyć serwerów i rozgrywki fairplay. Regulamin czatu i voice czatu. §1. Zakaz nadużywania wulgaryzmów. §2. Zakazuje się propagowania treści kontrowersyjnych (nazistowskie, faszystowskie, sexistowskie, poglądów religijnych itp). §3. Zabrania się udostępniania stron pornograficznych, erotycznych w każdym ich słowa znaczeniu. §4. Zakaz udostępniania danych osobowych. §5. Zakaz spamowania, floodowania, lagowania itp. §6. KATEGORYCZNY zakaz reklamowania innych serwerowni (oraz działania na niekorzyść serwerów). §7. Nick / login / nazwa użytkownika powinna zawierać co najmniej 3-4 polskie znaki pod rząd. §8. Nick / login / nazwa użytkownika nie może być obraźliwa, uwłaczająca i wulgarna. Szczegółowy regulamin Hurtworld. §1. Zakaz wykorzystywania oraz posiadania wszelkiego rodzaju wspomagaczy (cheaty, auto bh itp). §2. Zakaz oszustw w kierunku graczy i administracji (wymiany itp). §3. Naśladowanie zachowań cheatów (a raczej próba tłumaczenia się w ten sposób) także może podlegać karze. §4. Zakaz wykorzystywania bugów gry i pomocy w bugowaniu. §5. Używanie większości cheatów wykrywane jest już automatycznie, dane na temat stosowanych metod są poufne i nie podlegają pod "okazanie dowodu". §6. Zakaz budowania się w miejscach niedozwolonym (czyli za czerwoną linią w przestrzeni z napisem "Zakaz budowy"), a także miejscach oznaczonych już bezpośrednio w grze. (mapa v1) Postanowienia końcowe. Regulamin może być zmieniony w każdej chwili. Nie znajomość Regulaminu nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania. Korzystając z naszego serwera oświadczasz, że akceptujesz regulamin i będziesz stosować się do wszelkich zasad panujących na Serwerze. Zaktualizowano dnia: 28.08.19
 46. 0 points
  Marcel w pełni profesjonalizmu pomógł mi w moim irytującym błędzie na ts3.
 47. 0 points
  Jeśli chodzi o naszą ekipę to nie zostaliśmy wypikani (jeszcze)
 48. 0 points
  A mi się wydaje że chyba brak miejsc już
 49. 0 points
  Nick na forum:Frogu Nick w grze:Łazarski Gladiator SteamID:76561198117308339 Klan: OMEGA Imię:Marcel Wiek:17 Mikrofon:Jest Posiadany Mutacja:Posiadana jest Znajomość regulaminu:7/10 Znajomość gry:9/10 zawsze może może mnie coś zaskoczyć Czas jaki możesz poświecić serwerowi:Mam szkołę ale od razu po szkole wchodzę i gram na waszym serwerze więc pilnował bym porządku na serwerze.W piątki gram do 4 nad ranem w soboty zależy czy mam imprezę. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:Pełniłem funkcje Helpera,moderatora na serwerach rp ale nigdy na serwerze hurtworld warto spróbować czegoś nowego Coś o sobie: Mam na imię Marcel.Lubie spotykać się ze znajomymi,grać w gry,pływać na basenie.Szybko nawiązuje nowe kontakty i łatwo dogaduje się z ludźmi.Mam duży dystans do siebie i lubię się pośmiać.W moim towarzystwie nigdy nikomu się nie nudzi często się śmieją ale nie wiem czy ze mnie czy z tego co robię 💁‍♂️. Dlaczego Ty:Lubie spełniać jakąś rolę,lubię pomagać.umiem angielski więc dogadam się z graczami z obcych krajów
 50. 0 points
  Najbardziej pozytywna osoba jaką widziałem, co prawda jest ze mną w klanie, i to ja mu zaproponowałem złożenie podania na helpera, nigdy przy mnie nie popełnił żadnego błędu, jest osobą precyzyjną, ma bardzo mocną psychikę (jak każdy w naszym klanie) haha no i myślę że będzie się nadawać
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...