Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 12/28/2019 in all areas

 1. 6 points
  Jestem na nie. Wyzywanie nie kończy się tylko na przeklinaniu i "jechaniu po starych", a jako gracz nie chciałabym grać na serwerze z osobą która ma uprawnienia i pisze o innych "podludzie o niskim ilorazie inteligencji".
 2. 3 points
  Chciałabym się dowiedzieć z jakiego rejonu mamy najwięcej graczy. Ankietę otwieram z dniem dzisiejszym a zamknięta będzie 30.04.2020 r. Po podsumowaniu , napiszę w jakim celu została przeprowadzona. Pozdrawiam i zachęcam do oddania głosu!
 3. 3 points
  Tutaj mamy nagranie jak pan gra na espie najprawdopodobniej cała ekipa gra na wspomagaczach bo były takie przypadki że inni z tej ekipy zabijali mnie przez sciane ale tylko jednego udało się uchwycić na nagraniu. Pozdrawiam.
 4. 2 points
  Gratuluje zapraszam na rekrutacje jutro 21.01.20 godz 19:00 na TS
 5. 2 points
  13. @Marcel. przeglądał się w lustrze i gdy ono pękło odłamki szkła spadły na chomika
 6. 2 points
  Tp jako kompromis pod classica bo uważam że serwer z długim wipem jest skierowany w dużej mierze do osob które właśnie lubią trudniejszą i dłuższą rozgrywkę, a jeśli tyle osób chce classica to po co stawiać nowy serwer skoro wystarczy zmienić pare rzeczy na s5, które mogą wyjść na plus. Chyba że chcecie serwer classic z tp to wtedy pozdro XD Tak byłby to strzał w kolano dla s5, nie rozumiem czemu porównujesz s1 która ma wipe co tydzień do serwera z wipem co 3tyg. Nie rozumiem o co Ci do końca z tym chodzi ale jeśli o to że na s1 jest za dużo chętnych graczy to postawienie żadnego kolejnego serwera tego nie rozwiąze bo ci wszyscy ludzie po prostu chcą grać na tym serwerze z tymi konkretnymi ekipami - rywalizacja, + duża ilość graczy tym bardziej zachęca do gry na danym serwerze. 2 serwery z wipem co 3tyg... nie da sie tego w żaden mądry sposób rozwiązać tak żeby po tygodniu gry nie było tam max 20osób. O co mi chodzi, jeśli zrobisz wipea tego samego dnia gracze podzielą sie na 2 serwery - nie ma ich wielu, w związku z czym na każdym serwie już po wipie będzie 40 osób, po tygodniu 20. Jeśli chcesz zrobić wipea na classicu tydzień po s5, to na s5 zostanie po tygodniu 20 osób bo większość stwierdzi że wszyscy idą na classica i nkit nie będzie grał na s5 albo że na s5 nie ma już co robić albo że zostali już tam zraidowani. Więc w takiej sytuacji istnienie 2 tak podobnych serwerów jest bez sensu. Nie ma aż tylu amatorów na 3tyg wipea co widać po samej s5, na której rzadko kiedy po wipie jest więcej niż 80 osób, co utrzymuje się max ok. 2-3 dni, co na serwerze z 3tyg wipem nie jest to jakoś długo. Istnienie dwóch takich serwerów jest po prostu bezsensowne. Nie będzie żadnego serwera z wipem 3tyg tylko 2 z wipem co tydzień a nie wiem czy o to nam chodzi. Nie wiem jak ty ale ja wole grac na serwerze z lagami i ludzmi niż na serwerze bez lagów i bez ludzi. 🙉
 7. 2 points
  Gdzie te ścianki odmurowane ?!
 8. 2 points
  Bany zostały zdjęte za tamtą akcję i za bieżące powiązania.
 9. 2 points
  Twój nick: ★Knights★ Kayoy hw69.pl Id konta: 76561198279771060 Data nadania bana: 05.01.2020 Czas jaki pozostał do końca: 29dni Nick moderatora: MateoGaming Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: (Podobno) Cheaty Uzasadnienie: Dostałem bana mimo, że nie było mnie na serwerze i nie byłem wzywany do sprawdzania.Nie jestem osobą , która używa wspomagaczy.Ban bezpodstawny (podobno powiązane ip).Gracz z nickiem Gosia otrzymał bana za cheaty i nasze ip było powiązane W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Robiłem event wraz ze swoją ekipą.Dalej będę je robił i zapraszał znajomych do gry na tej serwerowni.
 10. 2 points
  Na tak się rozliczy z swoimi długami a nie ciągnie to od 2 lat z Matepe
 11. 2 points
  Ban jest nie sprawiedliwy. Jestem za ub.
 12. 2 points
  przepraszam, ale co? nie twoja ekipa a byłeś przy wymianie? jako obserwator?😂😂 jestem zdecydowanie na nie, oszustwo wobec graczy nie jest dobrym przykładem helpera.
 13. 2 points
  Pytanie tylko czy jest sens pisania wypracowania, w którym wszyscy jak jeden mąż piszą że jest się pomocnym, bezstronnym i ma się dużo wolnego czasu.
 14. 2 points
  OK, dzięki, zbanowany. Jashon Patelnia HW69.PL(76561198388283573)
 15. 1 point
  Czemu przerobiłes czyjś filmik?
 16. 1 point
  Jestem za, myślę że przydał by się serwer NoTp X3 Brakuje takiego Serwera (btw. Szybszy drop skrzynek,ograniczone deto w Vipach)
 17. 1 point
  No to tak samo z tym że brazowe yeti respi sie również na redzie i ciepłej jesieni, + z króliczków na redzie. A białe pelty tylko na zimie z yeti i króliczków, przynajmniej tak jest na officialnych serwerach.
 18. 1 point
  Według mnie jest to niepraktyczne, graczy przy 7dniach i tak juz jest niewiele pod koniec. Do tego co 10dni musiałby być w różnych dniach tygodnia, co nie do końca jest wygodne.
 19. 1 point
  Witamy w szeregach Administracji!
 20. 1 point
  Noxin nie bądź nie mądry proszę Cię ...Twój kolega z ekipy pisał za Ciebie podanie wiec o czym Ty mówisz. Podobno masz nagranie z całej rozmowy? Po pierwsze kto Ci dał prawo nagrywania nas? Po drugie skoro taki masz problem z administracją to udostępnij dosłownie całą rozmowe łącznie z tym jakie to piękne słowa kierowaliście na administracje i Darka...hm...??
 21. 1 point
  No właśnie dlaczego mówicie w liczbie mnogiej jeżeli ban dotyczy mnie a nie ich. Jako moderatorzy dopusciliscie do kolejnego błędu bo jeżeli ja z wami rozmawiam na temat ub to dlaczego na kanale siedzą obce osoby i podsluchuja rozmowę??
 22. 1 point
  Koleżanka mówiła tam o serwerze s5(x3) ewentualnie classic, a nie s1(x5). Jak zwykle na odpi@#$l bez wgłębiania się po łebkach w twoim wykonaniu, a pretensje tylko do administracji :D.
 23. 1 point
  Z tp to +1; Po co Ci antyraid na serwerze bez tp? 🤔 + Tak jak pisałam zmniejszenie dropu z maszyn też wydłuży wipea i trochę go utrudni.
 24. 1 point
  Powiem ci tylko jedno MateoGaming , nie tylko ja się skarżę dużo ludzi się na Ciebię skarży i szczerze ci powiem że jestem zdziwiony że Cię ręce jeszcze nie bolą od tych kłamstw które ciągle wypisujesz. Prawda jest tak że więcej szkodzisz niż robisz i mam gdzieś twoich kolegów bo i tak zawsze mają w dupie interesy gracza tylko dbają o siebie żeby pokazać ile to wy książek przeczytaliście i znacie każdy błąd interpunkcyjny. Ostatecznie chciałem Ci tylko powiedzieć że gratuluje Ci twojej dojrzałości emocjonalnej powodzenia jeżeli kłócenie się sprawia ci wielką przyjemność nie ma sprawy nie zatrzymuj się ale do mnie już nigdy więcej nie pisz a szczególnie gdy chcesz mnie nazywać kłamcą bo ja cie tak ani razu nie nazwałem. Żegnam nie do zobaczenia
 25. 1 point
  wypowiem się tu krótko jeśli moge pomimo że zostało odrzucone jesteś świetny w kłamaniu i to dość dobrze Nomi cie sprawdzał miałeś podmienione pliki od cheatów dostałeś bana a na następny dzień wchodzisz na multi koncie i wczoraj cię zbanowałem więc prosze cie nie okłamuj mnie a tym bardziej Darka
 26. 1 point
  Jaja jak berety tez dostalem jutro pisze odwolanie i wyjasnie te cale nieporozumienie Pozdrawiam
 27. 1 point
  Twój nick:Boski reQ Id konta: (76561198375693916) Data nadania bana: (05.09.2019) Czas jaki pozostał do końca: przekroczył już 10 dni Nick moderatora: !Dark Serwery na których masz bana: S1 Powód bana: współudział z zbanowanym spam bodzio Uzasadnienie: (mój ban powinien minąc 9 dni temu a jak wchodze to mam do końca 26) W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: sprowadziłem dużo znajomych na serwer PS. Pozdro Krzysiu
 28. 1 point
 29. 1 point
  Bana nie dostaje się bez powodu, może dostała twoja cała ekipa lub jakiś domownik, który korzysta z tego samego internetu?
 30. 1 point
  A co jest nie tak z chatem? Jest raczej mega czytelny nie usrany tysiącami kolorów i z możliwie minimalną ilością niepotrzebnych rozciągających tekstów.
 31. 1 point
  Ponieważ banował każdego po kolei nawet jak ktoś sobie za żartował że ma cheaty, to odrazu leciał ban i sie troche już tym zirytowałem, ale tez w sumie nie potrzebnie spamowałem
 32. 1 point
  Bany nigdy nie są nadane niesłusznie, jeżeli dostałeś go to ewidentnie z jakiejś przyczyny.
 33. 1 point
  Uhuhu, Legenda. Sam mnie tu przyprowadził, pracowity, zaangażowany w swoją pracę i zawsze daje z siebie 100% na TAK.
 34. 1 point
  Widzisz jakbys dostal ub to byłoby to nie fer w stosunku do innych graczy którzy tez mieli nieaktywnego bodzia a mimo to bana dostali i kare odczekali .
 35. 1 point
  Wystarczy spojrzeć na 90% podań na forum. Super fajnie że ludzie się rozpisują, szkoda tylko że masło jest maślane i każdy pisze to samo, to co ludzie chcą przeczytać ale z drugiej strony co niby można pisać w podaniu na helpera Czytając podanie niewazne czy na 100 słow czy na 1000 i tak go nie poznają, albo znają go z serwera albo nie. Głównie chodzi mi o to że bycie na nie ze względu tylko i wyłacznie takiego że podanie jest za krótkie albo wkradły sie jakieś literówki też jest bez sensu, gdyż nie każdy rodzi się humanistą z piórem w dłoni albo nie lubi o sobie pisać. Nie oznacza to że np nie bedzie się sprawdzał jako helper.
 36. 1 point
  Ale dostałeś bana po tym jak to ja osobiście zgłaszałam Cię na cp bo widziałam jak poleciał Ci celownik w ziemie jak zabiłeś 7daysa , więc pisać sobie możesz co chcesz ale na s5 grałeś na aimie. Po czym nie dałeś się sprawdzić moderatorowi ImxAdy, więc dostałeś bana na 90 dni.
 37. 1 point
  Jest raidblock, dzięki któremu nie można sie teleportować i moim zdaniem to wystarcza. Zakaz budowania podczas rajdu jest bez sensu, nawet nie ma zabawy. Zaplantuja c4 i stoisz unieruchomiony a tak to możesz jeszcze dobrze się bawić murujac
 38. 1 point
  Tak da się, kliknij edytuj wpis i tam możesz to zmienić. W takim razie skoro wracasz do gry to pograj przynajmniej z 2 wipe ,poznaj bliżej serwer bo może się coś zmieniło od twojej ostatniej wizyty. Powodzenia.
 39. 1 point
  Powiem szczerze grałem u was bardzo długi czas, miałem teraz przerwe od gry, ale wracam do nostalgi. Dziękuje za komentarz ❤️
 40. 1 point
  Według mnie podanie powinno zostać odrzucone w tej chwili. Około godziny temu wyzywałeś mnie jak i całą administrację na serwerze s1 (publicznie). A i dodałeś ,że już nie chcesz mieć rangi na ts3
 41. 1 point
  Przyjemnie się z tobą gra ale nie masz mutacji a napewno nie ukończyłeś 16 lat, Jestem na NIE.
 42. 1 point
  Po 1 od zawsze na tej serwerowni za reklame innej serwerowni (hw) jest upomnienie i kick. Jestem tu prawie 3 lata i nic sie nie zmienilo. Po 2. Cp jest nieczynne. Wiec Administracja nie ma obowiazku schodzic tam do nikogo w sumie bo nikt tam nie wejdzie . Po 3. Administracja to ludzie. Maja prawo odpocząć od własnie tego typu problemów na cp. Po 4 widzac logi i Wasze "Jebać King" nie trzeba być megamózgiem aby w sytuacji gdy spamicie jk wziąść to za obraze. To tak samo jak JJ (jebać jont) ktore rzekomo oznaczalo już jestem. Dziwne bo "zw" nie pisal nikt a nagle kilkanascie osob wrocilo nie wiadomo skad. Nie widze tu w Twoim poscie niczego nie zgodnego z tym vo obowiazuje. Wiec szkoda bylo Twojego zachodu. A jestem kozakiem spamione przez ponad 50% serwera tez jest srednie. Kozak jest jeden
 43. 1 point
  Ban, jest w ostateczności po mutach, jezeli administracja widzi, ze mute nic nie dają, to mamy możliwość zbanowania. Co do głównego tematu, JK wcale nie oznacza „Jebac King” cnie? Tak samo DOSŁOWNY NAPIS „JebacKing” nad jedna baza, administracja tez ma swoje życie i nie siedzi 24/7 przy komputerze, dlatego tez po to jest te forum, tu możecie tak samo sie zgłaszać jak na centrum pomocy, wiadomo tam szybciej, ale jednak te forum nie jest po to, aby „poprostu byc”. Jezeli jestes z tej ekipy co mysle, widzialem nie raz wasze prowokacje, próby ubliżania ale „Przeciez my ocenzurowalismy, użyliśmy skrótu, to miało inne znaczenie” cnie? Myślicie, ze my jestesmy głupi? Jest spina miedzy ekipa Kingow, a druga, wiec oczywiscie JK jest jednoznaczne w tym sporze Według mnie skarga jest do odrzucenia, ale tak jak prosicie poczekamy na wypowiedz eN. Lub Darka
 44. 0 points
  Widać że się starasz o ub. Odwołanie przyjęte.
 45. 0 points
  Usunięcie tp i zmiejszenie dropu z maszyn jak napisał kolega @Mashaa
 46. 0 points
  Tp na s5 jest od samego początku więc po co usuwać coś co jest od początku i jest dobre a dodawać anty-ride który by popsuł rozgrywkę? Nie koniecznie byłby to strzał w kolano dla s5, ponieważ są jeszcze inne serwery na których gra dużo graczy np. s1 i po prostu skorygowała by się liczba graczy na serwerach i dzięki temu były by mniejsze lagi a na lagi narzeka spora część graczy.
 47. 0 points
  tak jestem miłym graczem zdaży mi się obrazić kogoś ale to każdemu się przytrafia mam nadzieje panie Krzysztofie że rozpatrzy pan moje odwołanie Pozdrawiam z rodzinką reQ
 48. 0 points
  Twój nick: KreciQ Id konta: 76561198331971629 Data nadania bana: Dziś Czas jaki pozostał do końca: 30 dni Nick moderatora: MateoGaming Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: cheaty Uzasadnienie: dlatego ,że nigdy nie czitowałem w hw i w sumie nie wiem po co miałbym to robić gdy to niszczy tylko gre. Pobierałem TeamViewiera ale mam słabego kompa i mi laguje hw a właśnie w tym momencie jak pobierałem to hw miało brak odpowiedzi i ban oczywiście. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: nic przed chwilą dostałem bana dosłownie za nic.
 49. 0 points
  dla bez sensu robić wipe tak wcześnie dlatego że nadal grają osoby inni nowi wchodzą na serwer budują sie ja uzyłem kita buduje się i co mam teraz wszystko stracić ? jest duzo baz do pikania tylko trzeba poszukać wcześnie była podobna sytuacja ekipa została piknięta i chciała juz wipe ja jestem na Nie żeby odbył się jutro
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...