Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 08/22/2020 in all areas

 1. 6 points
  Po ponad 3 latach i 5 miesiącach "pracy" na serwerowni HW - (ku uciesze większości ) chciałam oficjalnie pożegnać się z funkcją Kierownika HW. Teraz będę wykazywać się na kolejnej funkcji, tym razem mniej wymagającej kontaktu z Wami. Pamiętajcie o tym, że będę dla Was zawsze, znajdziecie mnie dalej na tym samym TS, dalej w tym starym składzie. Nie macie pojęcia ile się dzięki Wam nauczyłam. Mam na myśli każdy kontakt zarówno ten "przyjacielski" jak i ten "mniej". Pamiętajcie, że każdy z Was tworzy tą społeczność, a cechuje Was fakt, że każdy z graczy jest inny i na swój sposób wyjątkowy. Bardzo, ale to bardzo cieszę się, że miałam możliwość być tu z Wami. Cieszę się, że jako "Ciotka" mogłam wielu z Was pomóc, oraz przepraszam tych, dla których byłam nieugięta Mam nadzieję, że kiedyś znów spotkamy się na serwerach HW69! ❤️ Rozwijajcie tą serwerownię. Została jako jedyna a w Was jest potencjał by była najlepszą ever!
 2. 6 points
  @Marcel. zostaje zdegradowany na stanowisko Nowego Admina TS.
 3. 3 points
  Siemanko. Niektórzy mnie pewnie już kojarzą tutaj z racji z tego że ,byłem tutaj N Helperem no i też dużo poświęcałem czasu na gre ;D Mam nadzieje , ze będzie tak jak kiedyś ! Miło powrócić do starych dobrych czasów hej !
 4. 3 points
  @PaChO Zostaje wydalony z Administracji.
 5. 3 points
  @eN. czyli normalni ludzie z administracji odeszli z dniem dzisiejszym
 6. 3 points
  @Ixsee Powraca na stanowisko Starszego Helpera s1.
 7. 2 points
  Twój nick: POMPA Id konta: 76561198216595567 Data nadania bana: 4dni temu Czas jaki pozostał do końca: 86Dni Nick moderatora: EyMiś Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: Cheat Uzasadnienie: Moderatorka EyMiś wezwała mnie na sprawdzenie i niestety znalazła u mnie Cheaty jednak wiem,że źle zrobiłem i wiem,że to było głupie i nielogiczne co oczywiście się więcej nie powtórzy. Proszę o UnBana gdyż tu mi się gra dobrze i nie chciałbym przez własna głupotę tracić tego co tu osiągnąłem. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:
 8. 2 points
  Może byc jeszcze jeden helper na S1. ;D
 9. 2 points
  @Frosztj Zostaje przyjęty na stanowisko Nowego Helpera s1.
 10. 2 points
  Jak sie tepasz to nie możesz sie ruszać wiec po co masz skakać ? Jezeli boostujesz sie po scianakch to nie klikaj spacji jak debil tylko po woli i nie bedziesz sie łamał Nigdy nie udało mi sie zrobic na tym "Ograniczeniu" 9 Skoków na BH, Gdy próbujesz szybko zejsc po drabinie to nawet na serwerach gdzie nie ma tego "ograniczenia" łamiesz nogę. Moim Zdaniem powinno zostać to tak jak jest. JESTEM NA NIE Pozdrawiam.
 11. 2 points
  ZAKTUALIZOWANY BANNER - 27.08.2020 Madani. LINK DO HD:
 12. 2 points
  Podanie miałeś odrzucone dziś, następne możesz pisać za minimum tydzień.
 13. 2 points
  Gratulacje! Witamy w szeregach Administracji HW!
 14. 2 points
  A ty niby kim jesteś żeby mi to pisać ?
 15. 2 points
  Nic nie zrobiłeś w celu zadośćuczynienia. Nie przyznałeś się, strzelałeś przez ściany. Odwołanie odrzucam.
 16. 2 points
  Jakbyś mógł to wrzuć jakiegoś screena z reklamą na dowód że wstawiłeś post na fb 😉
 17. 2 points
  Jakieś screeny, które to potwierdzą ?
 18. 2 points
  Jakieś screeny, które to potwierdzą ?
 19. 2 points
  Wywaliło cię z serwera lecz w grze mogłeś zostać a ty ją wyłączyłeś. Odwołanie odrzucam.
 20. 2 points
  Podszywanie się pod administratora oznacza to również używanie nicku bliskoznacznego, podobnego czy obrażającego. Jednym słowem od dłuższego czasu czepiacie się nowego helpera, nie raz byliście upominani. Jeśli kara nie odpowiada możemy nałożyć regulaminowe 7 dni. ➤ Prześladowanie UPOMNIENIE Nadawane za lekkie przewinienie, Administracja może je pominąć jeżeli jest wyraźne "przegięcie". MUTE 2 h * Nadawane w wymiarze czasu określonym przez osobę z uprawnieniami. prześladowanie szkalowanie oczernianie szydzenie nękanie obelgi obraza groźby BAN 1 - 7 dni * nakładany gdy znacząco, nieprzerwanie, pomimo upomnień, mute, sytuacja się powtarza po nadaniu już kary.
 21. 1 point
  W dniu sprawdzania miałeś używanego cheata, więc nie ściemniaj. Obecnie odrzucam, napisz podanie za jakiś czas.
 22. 1 point
  Rekrutacja na Pomocnika TS wciąż otwarta, zachęcam do składania podań.
 23. 1 point
  S6 i S8 już śmigają zapraszamy do gry.
 24. 1 point
  Niestety ale u nas cheaty są surowo karane jeśli wiedziałeś że to jest zakazane to dlaczego to zrobiłeś? za 2 tyg kończy ci się ban odczekaj tą kare Odrzucam.
 25. 1 point
  Twój nick: ParaCarry Hw69.pl Id konta: 76561198976310762 Data nadania bana: Około Rok Temu Czas jaki pozostał do końca: 100986 Nick moderatora: Nie Pamiętam Serwery na których masz bana: S1 Powód bana: Nie Jest Podany Uzasadnienie: Rok Nie Mogłem Pograc Nawet Na innym Steam W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:
 26. 1 point
  Changed: zmniejszono drop zielonej rudy z /roll na serwerze s11 zmniejszono maksymalną ilość przedrostków do jednego na pozostałych serwerach
 27. 1 point
  Używałeś świeżo bodzia, za wcześnie na ub. Odwołanie odrzucam.
 28. 1 point
  nie mogłem znaleść gdzie to wstawić Nick na forum: kolbi Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: kolbi SteamID: 76561198188809806 Klan/Ekipa w jakiej grasz: BTWG Imię: Piotr Wiek: 18 Mikrofon: Jest samson c1u pro Mutacja: jest Znajomość regulaminu: jest Znajomość gry: jest Czas jaki możesz poświecić serwerowi: pon,wt 5,6godz |sroda 4godz | czwartek 5,6 | piątek nie określoną Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: nie Coś o sobie: jestem kolbi mam 18 lat lubię grać w rożne gry miły przyjazny itp Dlaczego Ty: BO trzeba zrobić jakiś porządek
 29. 1 point
  Nick na forum: Frosztj Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Frosztj to krul, frosztj SteamID: 76561198355338765 Klan/Ekipa w jakiej grasz: LSPD Imię: Piotr Wiek: 18 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: pomiędzy 8 a 9 na 10 Znajomość gry: Myślę, że już mogę dać sobie mocne 9/10 mimo powrotu na v1 po trzech latach. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Zależy to od dnia, obecnie na serwerze spędzam ponad 5 godzin, ale wiadomo są dni w których ma się większe chęci. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Jeżeli chodzi o hurtworld'a, nigdy nie pełniłem funkcji rangi wyższej. Ale doświadczenie w moderowaniu/adminowaniu mam sporę m.in. z CSGO obecnie opiekuje się adminami na dużej sieci serwerów. pełnie też funkcje admina na dwóch dużych serwerach ów sieci serwerów, należy też wspomnieć o tym, że pełnię tam też rolę rangi ubt, dla mniej wtajemniczonych, zajmuje się odwołaniami, skargami etc. Na tamtej sieci jestem też osobą której admini mogą zawsze zapytać o możliwość nadania wyższej kary Podsumowując doświadczenie jak ranga wyższa mam Coś o sobie: Coś o mnie? zacznę standardowo. Mam na imię Piotr, za miesiąc skończę 18 lat, od dziecka interesuje się programowaniem, parę lat temu pisałem paczki pluginów do CSGO niestety obecnie nie mam do tego chęci. Przechodząc do hurtworlda zacząłem w niego grać ok. 3/4 lata temu obecnie wróciłem do gry po trzyletniej przerwie i ponownie się wciągnąłem. Przechodząc do tematu moderowania/administrowania serwerami robię to od bardzo dawna i mam bardzo duże doświadczenie w pracy z ludźmi, jestem też cierpliwy i kulturalny, wiadomo czasami zdarzy się przeklnąć ale każdy czasami rzuci jakimś przekleństwem. Pozdrawiam Frosztj Dlaczego Ty: Sądzę, że jestem dobrym kandydatem ponieważ jak wyżej napisałem mam duże doświadczenie w moderacji serwerów, jestem miły i cierpliwy, umiem dobrze korzystać z taryfikatora banów jak i się go trzymam w nadawanych przeze mnie karach. Obecnie jestem bardzo aktywny w godzinach, w których zazwyczaj nie ma moderacji. Umiem też bardzo dobrze współpracować z ludźmi i zawsze jestem chętny do pomocy.
 30. 1 point
  Pamiętam co nie zmienia faktu że próbowałeś wbić na dwóch różnych kontach, odczekaj ten pozostały czas jaki ci został Odrzucam
 31. 1 point
  Ja dalej jestem w Administracji. Tylko na innym stanowisku Dalej moge Was ochrzaniać 🤣
 32. 1 point
  fajnie naura😐
 33. 1 point
  O kurwa. Powodzenia
 34. 1 point
  Najwidoczniej ty nie rozumiesz że każda serwerownia ma swoje zasady i regulamin to że twórca Hurtworldu powiedział ci że nie ma za to bana to nie oznacza że każda serwerownia będzie się do tego stosować.
 35. 1 point
  Próbowałeś nas oszukać w odwołaniu. Brak zainteresowania odwołaniem. Odwołanie odrzucam.
 36. 1 point
  Zawsze mozesz nagrac ekran i pokazac nam co ci sie dzieje
 37. 1 point
  Dostałeś bana za opuszczenie gry miałeś jasno napisane log=perm + było wiele skarg na ciebie. Odwołanie odrzucam
 38. 1 point
  Pochwała za utrzymywanie porządku na czacie; oraz organizowanie eventów - jeden minus - zbyt często bierze urlop.
 39. 1 point
  Nick na forum: ImxAdy Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: -乡iwnl乡- Ixsse hw69.pl SteamID: 76561198236738242 Klan/Ekipa w jakiej grasz: shot Imię: Adrian Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Znam Znajomość gry: 4.5/5 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 3h+ (zazywczaj te "+") Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak, byłem st. Modem na tej serwerowni Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać) Jestem zwykłym chłopakiem, który interesuje się grami komputerowymi, gram również w lola, gta. Chodze do technikum ekonomicznego, z charakteru jestem raczej spokojny i miły Dlaczego Ty: Raczej nikt nie żywi do mnie urazy, nie posiadam na koncie żadnych blokad (czyt. Mute/Ban). Będę się starać egzekwować regulamin w miare moich mocy
 40. 1 point
  Zapraszamy na rozmowę na ts w sprawie ustalenia dalszej współpracy.
 41. 1 point
  Na screenie widać że wysłane przed chwilą, a nie tak jak napisałeś w temacie, że podobno został wysłany w sobotę. Jeszcze chcesz nas oszukiwać?
 42. 1 point
  jestem na tak +zawsze można było na Cb liczyć i chętnie pomagałeś +byłeś modem +dobrze sprawowałeś się na stanowisku
 43. 1 point
 44. 1 point
  20 dni za cheaty to nie wystarczy jak dla mnie 30 minimum a nawet 60 bo to w końcu cheaty które pobrał na własną odpowiedzialność i nie chciał pokazać TeamViewer'a a dodatkowo chciał oszukać z postem.
 45. 1 point
  dobra a mogę zrobić coś by dostać to ub?
 46. 1 point
  byku to jest 2020 rok i nonsteam XD a nie 2016 bober a ty dajesz wymagania jak na dropka haszera
 47. 1 point
  Jestem Za UB -Pomagał Administracji - 90d za ukrywanie czitera to dla mnie przesada - Odczekał 21 d wiec wydaje mi sie ze przemyslal swoje zachowanie !
 48. 1 point
 49. 1 point
  Gratulacje! Witamy w szeregach Administracji HW!
 50. 1 point
  Dostaliśmy nagranie jak zabijasz przez ścianę. Ban nadany słusznie. Odwołanie odrzucam.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...