Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. ImxAdy

  Zebrania - od Administracji dla Graczy.

  N.Mod ImxAdy Poniedziałek 09.12.2019 Godzina 18:00-19:00
 3. Kierownik eN. Wtorek - 10.12.2019 Godzina: 19 - 20
 4. Mysz Hw69.pl 76561198296599938 Twój nick: Mysz Hw69 Id konta: 76561198296599938 Przybliżona data nadania bana: 08.12.2019 godzokoło 20 Przybliżony czas bana: 90 dni Nick moderatora: nie pisało łSerwery na których masz bana: s5 Powód bana: cheaty Uzasadnienie:Uważam że ban jest bezpodstawny dlatego że nie byłem sprawdzany przez nikogo, zgłoszony też nie byłem a już na pewno nie grałem na wspomagaczach. W ramach prośby w raio UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach:
 5. ImxAdy

  s1 Prośba o ub

  Skontaktuj sie ze mna na priv
 6. M3siU

  s1 Prośba o ub

  to jak z tym ub?
 7. skumerek

  s8 Prośba o UB

  Twój nick: Eszkara Id konta: 76561197960287930 Przybliżona data nadania bana: nie wiem kiedy ale już dawno Przybliżony czas bana: oldperm Nick moderatora: nie wiem Serwery na których masz bana: s8 hw69 Powód bana: nie jest mi znany Uzasadnienie: Witam pożyczyłem konto na czas wyjazdu konto znajomemu i nie wiem co takiego zrobił że dostał bana, nie chce się przyznać co zrobił. Teraz ja piszę prośbę o UB bo chciałbym pograć na waszym serwerze i napewno grać fairplay. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: Fb, u znajomych i różnych mediach społecznościowych.
 8. ander

  s12 [Helper] Łazarski Gladiator

  na nie Wg mnie wystarcza niv ktory na serwerze jest caly czas online i mutuje za wszstko
 9. Ramsio332

  Nowy na YouTube

  Zapraszam na nowy Odcinek:
 10. Filipino

  ts3 [TS3] Nomi

  Na tak poznałem go, miła osoba i pomocna.
 11. marszol

  s5 [Helper] Drzyzu hw69.pl

  A ty nie dostałaś bana na 10 min ostanio?
 12. Macuk

  s5 [Helper] Macuk

  Dobrze, nie ma problemu. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
 13. Jankuptz

  s1 Odwołanie

  Twój nick: Jan Kuptz Id konta: 76561198322718634 Przybliżona data nadania bana: Nie dostałem ale pisało mi że mam bana 30.11.2019 Przybliżony czas bana: Mniej więcej 72530 Dni Nick moderatora: Nie zbanował mnie żaden admin Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: nie wiem Uzasadnienie: Witam Dark pisałem jedno odwołanie ale przepraszam za nie było po prostu nie uzasadnione rozmawiałem z moderatorami na ts i pomogli mi poszukać powodu i dowodow na niewinność dali mi pomysł. - Grałem sobie i mój brat powiedział żebym mu dał pograć w cs go więc dałem mu wylogował sie z tego konta i jak probowałem wbic na 2 dzień to miałem bana, podejrzewam że to może mieć coś wspólnego że kupiłem te konto na allegro za 2,5 zł a tam dostałem tylko logi hasło i sprzedający napisal ze jak będe potrzebował Koda weryfjikacji to żebym wysłał emiala do niego z godziną logowania więc wysłałem to było około 3 sierpnia potem już konto było zapisane na moim komputerze wieć nie musiałem jeszte raz wysylac zawsze sie logowałem na sam login i haslo więc podejrzewam że to mógło być scam konto bo nie mogłem zmienić hasla ani loginu + 5 grudnia okazało sie ze jak moj kolega z realaa chciał kupic też konto za 2,5 te co ja to zalogowało go na te same co ja mam jakby typek sprzedawał 1 konto 10 razy te same haslo login więc podejrzewam że to przez to ktos kupil konto mi mial bana więc automatycznie dało mi dodam że rzadko wylogowywałem sie z tego konta. - Prosze o Unbana albo sprawdzenie mnie że nigdy nie miałem żadnych cheatów mam tam vipa więc mi bardzo zależy i jestem liderem ekipy SSG i bezemnie nie grają tam wipeów a chcemy tam wrócić. Daje ss z kupna konta na allegro
 14. ImxAdy

  s1 [HELPER] Enduro

  Skoro ban został nałożony, zapewne był słuszny. Według mnie jestem na nie - gracz karany
 15. Enduro

  s1 [HELPER] Enduro

  Generalnie myślę że ban nie był słuszny ponieważ jako tako nie zrobiłem oszusta ponieważ nie zmieniłem im totemu i nic nie wziąłem oprócz kilu staków kamienia i poszedłem grać z moją ekipa-
 16. nomi

  s1 [HELPER] Enduro

  Jestem na Nie. -Ban za oszustwo to nie jest dobry przykład na helpera
 17. eN.

  s5 [Helper] Macuk

  Bardzo przepraszam ale muszę przełożyć rekrutacje na jutro tj pn 09.12 . Godzina 19:30. (jestem chora, mózg mi paruje, nie ogarniam)
 18. eN.

  s5 [Helper] Drzyzu hw69.pl

  Bardzo przepraszam ale muszę przełożyć rekrutacje na jutro tj pn 09.12 . Godzina 19. (jestem chora, mózg mi paruje, nie ogarniam)
 19. M3siU

  s1 Prośba o ub

  oddam
 20. tylko nic nie wniósł postawuł totem gdzie miał być mein a ja miałem go budować ale nie mogłem bo dostał bana i od to cała filozofia mojego bana. Został na dany tylko przez to że zalogowałem się na zbanaowane konto, a tego w regulamienie nie ma. Po 2 podał się właściciel multikont i nadał się upieracie że zapracowałem na bana gdzie nie ma w regulaminie nawet tego że zostanę zbanowany jeśli wejdę na zbanowane konto... nadal się upieram, że mój ban jest za free. Będę walczył o swoje bo to jest jednostronne podejście do problemu a tak nie powinno to wyglądać.
 21. Enduro

  s1 [ODWOŁANIE] ENDURO

  Twój Nick: Enduro Id konta: 76561198237591064 Data/czas bana: Wczoraj Nick Moderatora: Nie pisało Powód bana: Oszustwo Uzasadnienie: Przemyślałem swoje zachowanie i nie będę więcej oszukiwać chociaż nie zmieniłem im totemu ani nic wziąłem tylko kilka staków kamienia lecz mogę je oddać i wiem że źle zrobiłem
 22. EymiAyame

  ts3 [TS3] Nomi

  Jestem na Tak + w porządku i neutralny + miły i sympatyczny + aktywny + bardzo pomocny + ogarnięty + bardzo przyjemna osoba
 23. ImxAdy

  forum Ban za nic

  Zastosuj sie do wzoru
 24. kacperxdpolak

  forum Ban za nic

  Dzień dobry, wczoraj puszczałem bota muzycznego na kanale sobie siedzieliśmy chyba pogaduchy z administracją, nagle wbił Muuurio, po czym dostałem ban na ip za multikonto. Może mi ktoś powiedzieć oco chodzi? Czy puszczanie z bota jest zabronione jeśli tak to przepraszam i proszę o unbana.
 25. Marcel.

  ts3 [TS3] Nomi

  Jestem na tak: - wywiązujesz się dobrze na stanowisku HW. - aktywność - staż
 1. Load more activity

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...