Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. orient

  Szukam ekipki do gry!

  Szukam ekipki do gry! ts/discord lacznie ok. 400h w hw
 3. orient

  Szukam osób do grania

  Szukacie nadal ludzi do ekipy?
 4. Yesterday
 5. Problem polega na tym że plugin który chroni wchodzenie do skały jest zepsuty. Biegnie sobie po polance i dostaje dmg za 50 % hp przez to że niby wszedłem do skały , lub jak biegne koło drzew czy skały dostaje dmg. Usuncie to lub naprawcie bo jest to irytujące.
 6. !Dark!

  s5 Propozycja Wipe s5 na Święta

  Nawet dzisiaj na serwerze grało ponad 70 osób online. Nie widzę potrzeby przyśpieszania WIPE, tym bardziej, że na weekend będą wyczyszczone 4 serwery w tym wasz ulubiony całkowicie bez p2w, rang premium s2.
 7. Będzie normalnie terminowo.
 8. Nomi

  Karaoke

  Witam Serdecznie zapraszam na Karaoke, które odbędzie się w niedziele ( 11-04-2020 ) o godzinie 18:00. Osoby, które będą brały udział, proszone są o przygotowanie własnego podkładu. Zapisywać można się na potrzebuje pomocy [ TS ] lub prywatnej wiadomości do administracji TS oraz w trakcie trwania Karaoke. Za uczestnictwo w Evencie nagradzamy tygodniową rangą VIP na TS3. Zapraszamy do wzięcia udziału !
 9. Muuurio

  Wyrazy na ostatnią litere.

  Lukrecja
 10. MateoGaming

  [Przyjęte][Odwołanie] Zzzubbi

  mam nadzieje że takich sytuacji więcej nie będzie Przyjmuje
 11. Zzzubbi

  Wyrazy na ostatnią litere.

  Anal
 12. Mtstepkowski23

  ts3 [TS3] Mtstepkowski23

  Nick: Mtstepkowski23 UniqueID: 12560/ZvYqfPtdIJss4xzvBcGE4WWScSQ= Pierwsza Wizyta: 2020-03-18 21:28:15 Data urodzenia: 25.10.2000 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 8 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 7 Kariera na TS3: Byłem adminem na serwerze BlantParty.pl Dbałem o porządek na serwerze. Poprosił bym jednak lekkie przypomnienie bo ostatnią styczność z tym miałem rok temu. Dlaczego ten TS?: Korzystam z tego serwera już długo, około 3-4 lata. Niestety stare konto poszło w nie pamięć z powodu awarii ze starości. Na TeamSpeak3 panuję bardzo miła atmosfera, do której mógłbym dołączyć w wasze szeregi. Sympatyczne grono Adminów i moderatorów, którzy zawsze biegną z zapałem do pomocy. Poznałem także dużo ciekawych i inspirujących osób, chociaż zdarzały się przypadki mniej kulturalnych osób których nie popieram. Rozmiar buta: Mam dosyć mały rozmiar tylko 43 Kilka słów o sobie: Nazywam się Miłosz, w tym roku kończę dwadzieścia lat mieszkam w województwie Pomorskim. Moim zainteresowaniem, prócz zabijania czasu przy komputerze jest Optometria oraz mój kierunek psychologiczny. W wolnym czasie spotykam się ze znajomymi do pubów lub po uprawiać trochę sportu i się dotlenić. Jestem osobą otwartą, pełną szacunku do drugiej osoby i chętną do pomocy. Nie sprawiam nikomu problemów, lecz zawsze staram się wesprzeć Swoją osobą. Czas na TS: W tygodniu od 3 do 4 godzin mniej więcej od 18 do 22, w weekendy od 6 do 8 od 16 do 24. Co zmieniłbyś na Serwerze: Uważam, że na ten moment jest wszystko dobrze dopracowane i nie ma do czego się przyczepić. Co chciałbyś robić: Jako starszy Admin na TeamSpeak3 bardziej angażował bym się w swoją role. Pomagałbym nowym adminom w zapoznawaniu się w funkcjonowaniu na serwerze. Zapoznałem się z regulaminem obowiązującym na Teamspeak3
 13. Muuurio

  Wyrazy na ostatnią litere.

  Arystokracja
 14. Marszol

  Wyrazy na ostatnią litere.

  Tromba
 15. Muuurio

  Wyrazy na ostatnią litere.

  Ornament
 16. Marszol

  Wyrazy na ostatnią litere.

  Trudno
 17. Marszol

  s5 Propozycja Wipe s5 na Święta

  Na nie TOP 3 z 3 dni to 72 osoby! Nie widzę sensu żeby robić wipe teraz.
 18. MateoGaming

  s6 [Odrzucone][Odwołanie] Tatel

  powinieneś dostać bana również na s8 bo widze że grasz, toksyczny ? jesteś mega patrząc na twoje logi po tym jak dostałeś bana wszedłeś na swoje drugie konto na którym masz bana za cheaty na s6 ale tam też masz bana Odrzucam
 19. Zzzubbi

  [Przyjęte][Odwołanie] Zzzubbi

  @!Dark! No tak źle to napisałem w Powodzie Bana pisze (ODMOWA SPRAWDZANIA). Poprawiłem
 20. MateoGaming

  [Odrzucone][UB] Madman

  nie warto przyjmować twojego UB jak ci się kończy ban niedługo i jeszcze posiadasz Multi konta Odrzucam
 21. Madani

  Administracja Serwerów Hurtworld

  @Dalmianek rezygnuje ze stanowiska Pomocnika TS.
 22. MateoGaming

  Administracja Serwerów Hurtworld

  @Dalmianek rezygnuje z Funkcji St.Helper s12/s13
 23. Po wygraniu wipe przez ekipe |G★K| na x1000 praktycznie nie ma co rajdować,są same nudy jedyne co zostaje to chodzenie i budowanie sklejanych a potem ich pikanie.Mamy 800deto i jakoś 200c4 nawet nikomu sie tego składać nie chce.Ilość osób świadczy nawet o tym,że wipe dobiegł końca Najlepiej jakby już wipe odbył sie w czwartek o 16:00 (09.04.2020)
 24. !Dark!

  [Odrzucone][UB] Madman

  Widzę, że nie kwapisz się do wypowiedzi, także ja cię wypunktuję: Ban jest za 'cheaty' i taki masz powód bana podczas próby wejścia na serwer, a co wątpię, że mogłeś przegapić. Podajesz nieprawdziwy powód bana wmawiając, że jest za lagowanie licząc na pobłażliwość. Zaraz po banie próbowałeś wchodzić na kontach: 76561199019091350 i 76561198327238550
 25. !Dark!

  [Przyjęte][Odwołanie] Zzzubbi

  Nie ma u nas czegoś takiego jak ban za multikonta. Ewentualnie mógł być to ban za 'odmowę sprawdzania' i zbanowane multikonta za próbę ich użycia podczas aktywnego bana, a to dwie bardzo różne rzeczy. Także popraw te nieprawdziwe i nieprawdopodobne informacje w odwołaniu.
 26. Zzzubbi

  Może wyjdzie z tego dobry nick? xD

  Krzywy Ogrodnik w Berecie XD
 27. !Dark!

  [Odrzucone][UB] Madman

  Skąd wytrzasnąłeś ten powód bana?
 1. Load more activity

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...