Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. matheo0192

  s6 Odwołanie TomaszWg

  Zawsze jak jest sprawdzanie wam nagle wywala neta.Hmm przypadek...
 3. Today
 4. TomaszWg

  s6 Odwołanie TomaszWg

  Twój Nick: TomaszWg Id konta: 76561198996696724 Data/czas bana: 2019 10 15 Nick Moderatora: Matheo Powód bana: Wyjscie podczas sprawdzania (wywalenie neta) Uzasadnienie: wywaliło mi neta podczas sprawdzania mam zdjecia telefonem zrobione. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć ... (Póki co nie mam zamiaru reklamowac bo ban wedlug mnie byl nie sluszny, a itak zglosily mnie typy na espie na ktorych wlasnie renderuje film.)
 5. Yesterday
 6. nomi

  s1 [Helper] nomi

  Nick na forum: nomi Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ♛fєѕт♛ Nomi hw69.pl SteamID: 76561198340085741 Klan/Ekipa w jakiej grasz: FEST Imię: Dawid Wiek: 16 Mikrofon: 7/10 Mutacja:TAK Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: W tyg. 5-8h W weekend 10-15h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak pełniłem taką funkcję ale nie w hurtwordzie Coś o sobie: Nazywam się Dawid. Mam 16 lat mieszkam w Warszawie. Uczęszczam do 1 klasy szkoły branżowej w zawodzie mechanik samochodowy. Interesuje się motoryzacja i grami komputerowymi. Dlaczego Ty: Myślę, że dlatego, iż mam duże doświadczenie w HW jak i w administracji więc myślę, że jestem gotowy do pełnienia tej funkcji. Jestem osobą, która nie przepada za wyzwiskami oraz osobami które oszukują. Nie mam problemu z komunikacją więc praktycznie zawsze będę dostępny. Z tego co się orientuje to na serwerze jest brak wolnych miejsc na stanowisko helpera ale z tego co zauważyłem bardzo rzadko widzę ich na serwerze, a ostatnio bardzo źle się dzieje na serwerze co można zweryfikować po logach.
 7. !Dark!

  forum [Odrzucone]Pytanko

  Nam to nie przeszkadza. Odbywa się sprawnie. A nie widzę, aby pajacowanie jakoś magicznie ustało.
 8. Kizo

  forum [Odrzucone]Pytanko

  ja też poproszem tak
 9. Monet24

  Kącik muzyczny Fuzka!

  Dobry pomysł
 10. Monet24

  Nightcore ~~ Never be like you

  Całkiem ok nutka , nie słyszałem tego wcześniej
 11. Monet24

  Hause

  Mi się podoba , coś innego od rapu można czasami posłuchać ;D
 12. Monet24

  [Nowy] System oczyszczania świata

  Elegancko , cieszę się bardzo
 13. Monet24

  Skąd pomysł na nick?

  Nie wiem ... po prostu skojarzyło mi się to z pieniędzmi
 14. Monet24

  Wysluchaj mnie a zrozumiesz

  Uwielbiam ten numer , jest sztosem !
 15. Monet24

  Paluch

  Paluch znajduję się na mojej liście TOP 5 ulubionych raperów , to co on robi to jest mistrzostwo !
 16. Monet24

  Zaczynamy !! :) Nie śpimy, zwiedzamy i zapie...

  Coś kojarzę ten kawałek ;D
 17. Monet24

  Nimerek ;P

  Nie przepadam za tego rodzaju muzyką niestety ;(
 18. Popo

  s8 [Odwołanie] Mati212 hw69.pl

  rozumiem na 2/3 miesiące ale nie perm
 19. Last week
 20. Chciałbym zapytać czy istnieje możliwość zdjęcia blokady na moim koncie. Niewłaściwie się zachowywałem jednak taki stan dawno minął. Bardzo bym prosił o kolejną szanse ponieważ pisanie czegokolwiek na forum gdy każde twoje słowo musi przyjąć moderator jest irytujące. Dziękuje
 21. Dracarys

  s8 [Odwołanie] Mati212 hw69.pl

  Co by nie było według mojego uznania, tego typu zachowania dyskryminują Cie do dalszej gry na naszych serwerach. Pozdrawiam
 22. Filipino

  s6 Odwołanie od Bana CaRRy

  #FreeCarry No co chłopak się zmienił, ja mając bana za cheaty, bugowanie i tym podobne rzeczy dostałem UB to on raczej też powinien je dostać. Prawda?
 23. CaRRy12321

  s6 Odwołanie od Bana CaRRy

  Wzór treści tematu: Twój Nick: CaRRy Id konta: (SteamId64 dla HW, albo UniqueId dlaTS3) 2375487157623640153532 Data/czas bana: Nie pamiętam dokładnie ale fest dawno. Nick Moderatora: Dracarys lub ktoś inny nie pamietam Powód bana: Cheaty,niszczenie serwera, złe zachowanie i inne. Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) W żadnym przypadku nie uważam że ban był bezpodstawny bo każda osoba mająca jakiekolwiek moce na serwerowni powinna mnie z automatu usunąć.Chciałbym wrócić do tej gry a mimo że mam steamówke jednak nostalgią wracam do 2k17 jak zaczynałem właśnie u was. Wiem że szanse są nikłe lecz zawsze warto próbować nic na tym nie stracę a może i wręcz przeciwnie mogę na tym zyskać . Jak wiecie nie jestem a może nie byłem świętoszkiem który dawał sobie narzucać zdanie innych jednak po pewnym czasie zrozumiałem że jednak całkowicie zjebałem grając odpalonym. Szczere przeprosiny do administracji której no zepsułem jednak sporo krwi.Jeśli kogokolwiek obraziłem mocno przepraszam.
 24. michal7211

  s1 Gra Ktos

  szuka kogos do gry kogos kto wmiare ogarnia gierke ma stale FPS wicej na Ts lub DC co wolicie DC czy Ts
 25. Incognito

  s5 [Odrzucone][Helper] KOSA

  s5 KOSA HW69.pl (76561198148519262) nadia ty qrwo yebana / NexToo z obrazami administracji chcesz do niej wstąpić? dodatkowo na serwerze s5 jesteś od niedawna. złóż podanie za jakiś czas, na tę chwilę ODRZUCAM.
 26. Filipino

  s8 [Odwołanie] Mati212 hw69.pl

  XD. Ty to tak na serio napisałeś?
 27. Popo

  s8 [Odwołanie] Mati212 hw69.pl

  a to pamiętam ale to było bugowanie gry a nie serwera i nawt jak to był ban to chyba nie prem
 28. KOSA

  s5 [Odrzucone][Helper] KOSA

  Ja i mój kolega egzekwowaliśmy jakiejkolwiek reakcji na obraźliwe zachowanie i jeżeli uważasz zachowanie moje i mojego kolegi za obraźliwe lub prowokujące to na prawdę nie nadajesz się na helpera. I co do faworyzacji nie chodzi mi tylko o tą sytuację.
 1. Load more activity

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...