Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Bartox

  inne Odwołanie

  Twój nick: ❤ѕик❤[L] Bartox ❤ Id konta: 76561198812483924 Data nadania bana: ok. 2lata temu, może i nawrt dłużej Czas jaki pozostał do końca: perm Nick moderatora: Nie wiem, byłem offline Serwery na których masz bana: s1-s6 Powód bana: Najprawdopodobniej za bh Uzasadnienie: Grałem z ekipą wipe na s1, biegłem na miejscówke na bh i to co pamiętam minąłem z 2-3typa. I mozliwe że oni mieli coś nagrane, ale nwm co bo wtedy nie było żadnych cheatów(albo były tylko mało popularne). Ok 2 lata temu przed banem miałem nabite ponad 3000H w hurtworlcie i ogarniałem gierke w małym palcu. Mam nadzieje że dostane ub bo chciałbym pograć z koleszkami na jakimś x5-x15 itd. Z góry dzięki.
 3. Jak zagrać w hurtworld v2 non steam bo nie mam go w strefie download.
 4. Skop321

  s5 Helper Sowa

  Nick na forum: Skop321 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Sowa hw69.pl SteamID: 76561198151566499 Klan/Ekipa w jakiej grasz: CBS Imię: Julian Wiek: 19 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Zapoznałem się z regulaminem Hurtworld , ts3 oraz Forum Hw69.pl Znajomość gry: Bardzo dobrze znam się na tej grze dużo w nią gram wyróżniam się z budowania dobrze buduje Czas jaki możesz poświecić serwerowi: No tak poświęcam około 10 czasami 11 godzin Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak ale w innych grach takich jak Minecraft , Unturned i inncyh Coś o sobie: Witam jestem Julian , Mam 19 lat , pochodzę z Wielkopolski niedaleko Leszna , Jestem bardzo sympatyczną osobą której nie da się nie lubić , Nie toleruje chamskiego odzywania się do młodszych osób Dlaczego Ty: Ponieważ chciałbym zostać helperem nie byłem jeszcze nigdy na hw69, a jestem bardzo dobrą osoba której można zaufać oraz która pomaga jeżeli coś się dzieje złego
 5. JestemKacper

  inne Problem z Hurtworldem

  1. Mam łączenie, łączenie, łączenie i na końcu komunikat ,,Połączenie nieudane". 2. Nie wszystkie, tutaj chodzi mi o serwery hurtfun 3. Tak jak napisałem gra kupiona i właśnie chodzi mi o serwery na V2. 4. Nie 5. Na zdjęciu
 6. !Dark!

  inne Problem z Hurtworldem

  1. Co znaczy to `nic`? Bo nie znam tak brzmiącego komunikatu. 2. Wszystkie serwery w przeglądarce klienta masz offline? 3. Na pewno uruchamiasz legacy wersję nie v2? 4. Próbowałeś naszym klientem ze strony się połączyć? 5. Co widzisz pod F1 po nieudanej próbie połączenia? 6. Zrób wszystko z poradnika:
 7. IjoIjo

  s5 Odwołanie od bana IJOIJO

  Po 2 plątasz się w swoich kłamstwach jak mogła być wasza wymyślona kanga skoro nie byliście na serwie to Haloo rly. Co najlepsze nikt nie wspominał o żadnych waszych cekach na tą ściane więc co ty tu wymyślasz było wspominane tylko to, że wyzywałeś nas jak szło bo nie mogliście z odro wyjść.
 8. JestemKacper

  inne Problem z Hurtworldem

  Podpowiesz trochę jak to sprawdzić? Zielony jestem w te tematy
 9. !Dark!

  inne Problem z Hurtworldem

  Sprawdź czy w ustawieniach firewall Windows nie masz dodanych regułek blokujących dostęp dla klienta HW.
 10. IFlorek

  s12 [Helper] GROM

  Jestem za. Dobrze ogarnia gierkę, dużo przesiaduję na serwerze oraz myślę że może pomóc w rozwoju serwera lecz wyższej administracji musi najpierw zachcieć sie coś w tym kierunku ruszyć (Dark,Madani). Pozdrawiam.
 11. GROM

  s12 [Helper] GROM

  Nick na forum: GROM Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: GROM SteamID: 76561198346382413 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Imię: Tomasz Wiek: 24 Mikrofon: tak Mutacja: chyba Znajomość regulaminu: tak Znajomość gry: 8/10 (w mojej skali) Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 1h-15h (to zależy od różnych czynników) Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: nie ( w HW ) Coś o sobie: W HW jestem bogiem giereczki, coś polatam, coś postrzelam, coś pobuduję. Cechy które mnie charakteryzują to na pewno sumienność, uczciwość, rzetelność, oraz "walę prosto z mostu" co mi nie pasuje, bez cackania się. Dlaczego Ty: Chcę wam pomóc w rozwoju, lecz nie wiem, czy jesteście na to gotowi. Akceptując mnie sami wybierzecie, czy chcecie zmian na lepsze. Na pewno godząc się na współpracę ze mną nie będziecie rozczarowani.
 12. JestemKacper

  inne Problem z Hurtworldem

  Nigdy nie miałem zainstalowanych...
 13. Yesterday
 14. !Dark!

  inne Problem z Hurtworldem

  Odinstaluj haxy.
 15. !Dark!

  Prace na serwerach Hurtworld

  Changed: usunięte bonusowe frazy w nicku na czacie na serwerach v2 (bonusy za nick na Steam nadal pozostają) dodane szklane ściany na serwerach itemv2 naprawiona komenda /stakes fill na s1 i s5 czas automatycznego usuwania Workbench zmieniony z 24h na 6h, plantacji z 6h na 3h Added: w nowym kliencie v1 komenda pod F1 playerid (także steamid) kopiuje do schowka id aktualnie zalogowanego gracza ze Steam (nawet bez konieczności wchodzenia na serwer)
 16. No dobra rypac te ammo ale descz masz fullstafa i tak zginiesz z zimna cos nie halo chyba z limitem budowy troche by sie przydało zwiekszyc
 17. No ile razy można pisać że to gra survivalowa?
 18. Witam Proponowałbym wywalic deszcz z serwera ponieważ nawet jak masz cały full staff to i tak zginiesz z zimna. 2 sprawa jest taka ze fajnie by było jakby troszke zwiekszyc limit budowy i duzo osób z tego co widze jak gram na czacie pisza o ten limit budowy pozdrawiam Ukasz4321
 19. Mam problem z serwerami Hurtworld (gra kupiona). Nagle pewnego dnia, serwery na których grałem, w zakładkach pokazywały się jako serwery OFFLINE mimo tego, że są normalnie włączone. Próbowałem dołączyć przez konsole i nic, przez stronki typu hurtworld-servers.net i nic, przez stronkę samego serwera również nic. Przeinstalowałem grę i też nie pomogło. Ktoś wie co może być przyczyną, bądź jak to naprawić?
 20. Nomi

  Administracja Serwerów Hurtworld

  @Jenkins Zostaje przyjęty na stanowisko Nowego Helpera s1. @FaFeLeK Otrzymuje dodatkową rangę na serwerze s6.
 21. Nomi

  s12 [Odrzucone][Helper] Gruby

  Zapraszamy ponownie za jakiś czas.
 22. najmanwojownik

  s8 [odwołanie] najmanwojownik

  Twój nick: najmanwojowonik hw69.pl Id konta: 76561199091061051 Data nadania bana: 29.10.2020r. Czas jaki pozostał do końca: 65 dni Nick moderatora: Nomi Serwery na których masz bana: s8 Powód bana: Bugowanie Uzasadnienie: Chciałbym dostać unbana,ponieważ wiem,że zrobiłem źle próbując rajdować bazę łamiąc regulamin,żałuję tego i przepraszam. Jest teraz okres koronawirusa i są straszne nudy,a najlepiej bawię się na Hurtworldzie. Jeszcze raz przepraszam i liczę na unbana. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: https://imgur.com/a/BAWLL6r
 23. Nomi

  s1 [Odrzucone][Helper] Cyprian SPZ

  Zapraszamy ponownie za jakiś czas.
 24. Propunuję dodać rakietnicę do rajdu, ze względu na to że na s12 nie gra zbyt wiele ludzi, a rakietnica do rajdu lub też dynamit urozmaicił by troche grę lub też przyciągnął nowych graczy.
 25. Twój nick: ✖ INF!N!TY ✖ Id konta: 76561199095391333 Data nadania bana: 22.11.2020 Czas jaki pozostał do końca: 29d Nick moderatora: Nomi Serwery na których masz bana: s6 Powód bana: Cheaty Uzasadnienie: Po 2d przerwy wbiłem na serwer i tepłem sie do kumpla by pomóc przepalić niebieskie i dostałem bana.
 1. Load more activity

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

×
×
 • Create New...