Jump to content

!Dark!

Właściciel
 • Content Count

  3,740
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  147

!Dark! last won the day on February 23

!Dark! had the most liked content!

Community Reputation

1,149 Rycerski

About !Dark!

 • Rank
  [ Właściciel / CEO ]

Hurtworld

 • Nick w grze
  !Dark!
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  800+

Kontakt

 • Discord
  !Dark!#3669
 • GG
  7113553

Recent Profile Visitors

22,665 profile views
 1. Widocznie nie są to serwery przeznaczone dla tryhardów. To jest poświęcenie na które jestem gotów 😕. A tak serio, tutaj działa to tak, a jest mnóstwo serwerów bez tego (wszystkie inne chyba), a są też takie które chcą to kupić i mieć u siebie, ale nie martw się nie będę tego rozpowszechniał jak np AntyWulkanu, abyś miał gdzie tryhardować. To by się porobiło dopiero, nie? 😕 Niestety nie zgadza się, były lepsze lub gorsze, a tym bardziej są takie skrypty. Wiesz, można by delikatnie jeszcze udoskonalić tę blokadę AntyBH, zmniejszyć progi odbieranego HP, łamanie i tak zostało przeniesione na 2 hit. Można dodać jeszcze jeden pierwszy ostrzegawczy hit z np -1HP. Może dałoby się umożliwić BH z górki przez dłuższy czas, ale nie widzę już zbytnio możliwości całkowitego wyłączania tego. Po prostu tu nie ma kicania bez opamiętania przez cała mapę wzdłuż i wszerz jak króliczek ze skillem bądź na sterydach, no nie ma.
 2. Na podanym steamid otrzymałeś bana w tym miesiącu, od tamtej pory nie grasz. Ponadto nie kwalifikujesz się na to stanowisko przez najbliższe co najmniej dwa lata ze względu na wymagany wiek.
 3. !Dark!

  s11 [Odrzucone][Odwołanie] tramon3364tr

  Wiadomość automatyczna: Twój temat jest niekompletny. Zastosuj się do przypiętego wzoru obowiązującego w tym dziale, tak aby temat przynajmniej zawierał wszystkie wymagane dane i aby poprawić jego czytelność. Nie zakładaj nowego tematu tylko użyj opcji 'edytuj'.
 4. !Dark!

  [Odrzucone][Odwołanie] KMX

  To jakieś postanowienie noworoczne? Jako że odwołaniem w żaden sposób nie przekonujesz nas do anulowania blokady, może spróbujesz pograć uczciwie na innych ciągle jeszcze dostępnych, a mawiają, że nawet jeszcze lepszych serwerach HW? Na pewno bardzo się ucieszą z nowego gracza z zasadami.
 5. !Dark!

  s5 [Odrzucone][Odwołanie] Blyat

  Ostatnia blokada nie była nadana jak to piszesz za ukrywanie tylko za posiadanie. Ze względu na to, że miałeś już takich kilka, a także wykorzystałeś już kiedyś szansę skrócenia kary nie widzę w tym momencie już możliwości wcześniejszego UB. Odrzucam.
 6. !Dark!

  Prace na serwerach Hurtworld

  Fixed: naprawione limitowanie używania maszyn typu wiertło rajdujące (nie dało się nimi sterować i wybuchały) (zgłoszony przez @Anielka i @matheo0192) dodana poprawka blokady teleportacji podczas rajdu [RB] na serwerach itemv2, która wprowadzona była od kliku tygodni już na serwery v1 (przeoczenie zgłoszone przez @KonDraT) Changed: komunikat anty floodowy od limitowania maszyn zawiera orientacyjny pozostały czas trwania nałożonej blokady TP w miejsce objęte strefą blokady rajdu, nadaje na postać czas blokady obowiązujący w danym miejscu, a nie jak dotychczas maksymalny możliwy
 7. !Dark!

  s5 [Odrzucone][Odwołanie] Klin

  Blokada jak najbardziej założona. Twoje ostatnie odwołanie zostało odrzucone 2 dni temu. Nie możesz pisać częściej niż 7 dni od ostatniego odrzuconego (tym razem tego). Poza tym załączone materiały jeśli chodzi o tak poważne przewinienie są co najmniej słabe, więcej info masz we wzorze odwołania.
 8. !Dark!

  s6 [Odrzucone][Odwołanie] Walić Orka

  Blokada została przedłużona ze względu na to że jest już nie pierwszą tego typu u ciebie. 'Słabe' to jest twoje wyobrażenie, że będziesz się odpalał i dostawał tylko 7 dni.
 9. !Dark!

  s6 [Przyjęte][Odwołanie] Skorek

  W jakim celu wchodziłeś na konto kolegi?
 10. !Dark!

  s8 [Odrzucone][Odwołanie] Klin

  Ze względu na nagminne łamanie zasad i próby multikonta masz perma, a nie 7 godzin. Czytaj tam dokładniej te komunikaty co się wyświetlają.
 11. Launcher aktualnie nie obsługuje wersji gry itemv2. Na s11 i s12 można grać tylko przez klienta ze Steam.
 12. !Dark!

  s1 [PROPOZYCJA] ZAKAZ SOJUSZY

  Rajdujący podobnie też mogą mieć sojusz.
 13. !Dark!

  s6 [Odrzucone][Odwołanie] LeeX

  Grasz tu sporadycznie, ale od prawie 3 tygodni także nie tak mało, a kara nadana w minimalnym wymiarze. W tym czasie można było się już zorientować wystarczająco co można.
 14. !Dark!

  s6 [Odrzucone][Odwołanie] TrombaBomba

  Grasz tu sporadycznie, ale od 2 tygodni także nie tak mało, a kara nadana w minimalnym wymiarze. W tym czasie można było się już zorientować wystarczająco co można.
 15. Po dokładnym przyjrzeniu się wygląda to na przypadkowe powiązanie. Blokada zostanie zdjęta.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...