Jump to content

!Dark!

Właściciel
 • Posts

  4,425
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  192

!Dark! last won the day on December 2

!Dark! had the most liked content!

Hurtworld

 • Nick w grze
  !Dark!
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  800+

Kontakt

 • Discord
  !Dark!#3669
 • GG
  7113553

Recent Profile Visitors

35,911 profile views

!Dark!'s Achievements

 1. Added (legacy v1): Dodany ranking klanów z punktacją naliczaną za użycie Rubinu w specjalnie do tego przeznaczonym miejscu na mapie Nowy unikalny panel fast menu pod G z możliwościami dalszej rozbudowy Dodany rubin do dropu z eventów Meteor i Buda służący do zdobywania punktów w rankingu klanowym Changed (legacy v1): Zwiększony resp wraków na hangarach Zwiększone promieniowanie podczas eventu Buda Drobne poprawki tekstur i GUI klienta
 2. Changed (legacy v1): Poprawione warpy, nie powinny już tepać pod mapę/łamać Unikalne nowe powody śmierci po wpadnięciu w skałę i wyjściu poza mapę + drobne usprawnienia wydajności generowania komunikatów Added (legacy v1): Kompas pokazuje od teraz także pozycję członków klanu i zaklajmowanego auta Fixed: RaidMode: prawdopodobnie mogło zdażać się, że osoba logujaca się na serwer mogła nie mieć od razu nadawanej blokady RM
 3. Ilość wraki może zostać zwiększona, gdyż od dodania nowej mapy faktycznie są znowu ustawione standardowo. Co do lootowania innych przedmiotów, to raczej można by było coś zmienić na eventach.
 4. Osobom które pomogły odnaleźć problemy na nowej mapie zgodnie z zapowiedzią przyznane zostały rangi VIP. 76561198312578050 (Jin woo) - Szczególnie dużo zgłoszeń, VIP na 30 dni pozostali: Ukasz4321盧卡什(76561199021479444) - VIP na 2 tygodnie s1 Don Moris(76561199265116075) - VIP na wipe s1 Grabarz(76561198447658695) - VIP na wipe s1 Mikusia(76561198059585701) - VIP na wipe s1 Zawi(76561198214354832) - VIP na wipe s1
 5. To jest zabezpieczenie właśnie przed podawaniem nieprawidłowych danych i unikanięciu potem odkręcania tego i najprawdopodobniej właśnie musisz wpisywać nieprawidłowy steamid, albo na innym serwerze niż faktycznie grałeś do tej pory. Swoje Steaid na którym aktualnie jesteś zalogowany możesz pobrać najłatwiej i najpewniej wpisując w naszym kliecie HW pod F1 komendę steamid. Jeśli nadal nie działa podaj swoje SteamID tutaj.
 6. Tutaj nie da się grać na grze pobranej bezpośrednio ze Steam. Najlepiej załóż własny temat opisując dokładnie problem.
 7. Zapewne coś tam będzie, chociaż zdawaliśmy sobie sprawę z tego problemu. Ewentualnie jak się stamtąd wydostawałeś? Łamało / kill czy TP ponowny?
 8. Błąd w tytule, nie ulepszyli tylko ułatwili by bardziej pasowało. Anty BH będzie jeszcze dopracowywany, ale nie usuwany. Drop i resp też będzie lekko modyfikowany. Roll na pewno nie będzie 'lepszy', jeśli lepszy rozumiesz jako zwiększona wartość losowanych przedmiotów. s1 to nie jedyny nasz serwer, a jeśli chodzi o łatwiejsze (czyli jak tutaj nazywasz 'lepsze') to mamy jeszcze inne serwery do wyboru.
 9. Takie coś chyba jedynie na x1000.
 10. Wipe został zrobiony. Ilość graczy powinna się już zacząć zwiększać.
 11. Dlaczego używasz zagranicznego IP? Grałeś na nim wcześniej? Wydaje mi się że to Twój aktualny adres IP jest problemem. Wykryte zostało proxy i na tym adresie po uruchomieniu gry również nie będziesz mógł grać. Użyj innego połączenia internetowego, ewentualnie spróbuj zrestartować aktualne.
 12. Po odinstalowaniu usuń jeszcze całą zawartość katalogu.
 13. Restart launchera / kompa nie pomógł? Proces instalacji doszedł do końca?
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...