Jump to content

!Dark!

Właściciel
 • Content Count

  3,957
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  162

!Dark! last won the day on August 24

!Dark! had the most liked content!

Community Reputation

1,200 Rycerski

About !Dark!

 • Rank
  [ Właściciel / CEO ]

Hurtworld

 • Nick w grze
  !Dark!
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  800+

Kontakt

 • Discord
  !Dark!#3669
 • GG
  7113553

Recent Profile Visitors

26,715 profile views
 1. Zabezpieczenie "na kangę" zostanie tymczasowo wyłączone, pomyślimy chyba jednak nad zmodyfikowaniem mapy i przynajmniej zabudowaniem większości takich miejsc. Co do raidblock to na pewno nie jest to odpowiednie miejsce, opisz problem dokładniej w przeznaczonym do tego dziale jeśli faktycznie jest tam coś do poprawienia.
 2. Ok, dzięki za opinię, sprawdzę czy da się na to jeszcze bardziej selektywnie pod tym względem reagować.
 3. !Dark!

  Prace na serwerach Hurtworld

  Servery legacy: Fixed: naprawione sporadyczne blokowanie się możliwości łączenia się kilku osób z jednego adresu IP naprawiony roll za tag w nicku na Steam Added: s5: dodany automatyczny event `przepisywanie` dodatkowe obrażenia po wypadnięciu z auta: https://forum.hw69.pl/nowy-plugin-dodatkowe-obrażenia-po-wypadnięciu-z-auta-t2633/ kilkusekundowe opóźnienie wejścia na serwer po wipe/restarcie mające na celu zlikwidowanie zblokowania poruszania się postaci zaraz po zalogowaniu
 4. Modyfikacja została przebudowana i w nowej wersji z ulepszonym sposobem działania jest już na wszystkich serwerach legacy (v1). Więcej informacji w treści tematu.
 5. W dniu dzisiejszym odbędzie się przerwa techniczna na wszystkich serwerach gry Hurtworld. Planowane zakończenie do godziny 16:00. W tym czasie serwery mogą być niedostępne, bądź często restartowane. ---Edit: Po aktualizacji serwerów występują problemy: Queue 0/0 (obejmujący tylko osoby z jakąś blokadą konta) nie działa roll hw69 za frazę w nicku nie działają serwery v2 s11 i s12 Wszystkie problemy zostaną naprawione najpóźniej jutro.
 6. Tak jest, nie udało się ominąć tego wymogu i oryginalny klient jest niewystarczający, aby grać tutaj na serwerach leagacy i musisz pobrać patch/launcher z naszej strony.
 7. !Dark!

  s5 Losowe meteory

  Ad. 1. Losowe miejsca upadku meteoru były już ustawione w poprzednie wakacje: https://forum.hw69.pl/wielkie-zmiany-i-nowości-na-serwerowni-t5625/ https://forum.hw69.pl/prace-na-serwerach-hurtworld-t483/?do=findComment&comment=28946 Jednak z pewnych względów (budowa bardzo wielu klit tylko pod meteory, a przez to z opinii graczy większych lagów - były tematy o tym, ale teraz nie mogę znaleźć) zostały wycofane przed tymi wakacjami: https://forum.hw69.pl/prace-na-serwerach-hurtworld-t483/?do=findComment&comment=32718 Ad 2. Blokada TP po upadku meteoru niebawem może ulec zmianie, na razie z przyczyn technicznych musi być taka jaka jest. Ad. 3. Jeden rabin powie tak inny powie nie. Pozostawiam do dyskusji dla graczy.
 8. !Dark!

  s1 [Odrzucone][Heleper] dobijanka.Dada

  Podane steamid nigdy tu nie grało. Również nie widzę abyś w ciągu ostatniego miesiąca był aktywny na serwerze, a samo dotychczasowe zachowanie było naganne. Odrzucam.
 9. !Dark!

  legacy (v1) Launching...

  Spróbuj uruchomić ponownie launcher.
 10. Pisałem już o tym w wiadomości wyżej, doczytaj ze zrozumieniem.
 11. !Dark!

  s6 [Rozwiązane]Zakup vip

  Raczej już możesz, ale nadal nie wiem po co. Dziwne jakby działały skoro wchodzisz na koncie tobi1234519000(76561199003085157).
 12. !Dark!

  s6 [Rozwiązane]Zakup vip

  Hej, zakupiłeś obydwie rangi na konto steam: tobi11xp(76561199024677531) i one tam się znajdują, jednak z tego co widzę ostatnie logowanie na te konto było 6 kwietnia.
 13. Istnieje możliwość dodania modów na ten serwer, ale jakich to już inna dyskusja. Z ammo to różnie, bywały z tą bronią problemy, a że jest mniej dostępne to też jakiś rodzaj waluty. Pixelarty zostały zabronione ze względu na uznanie ich jako niepotrzebne ogromne budowle, które w opinii większości lagowały.
 14. Problem sporadycznie występuje podczas próby połączenia się z internetu mobilnego jaki właśnie widzę, że używasz. Na ten moment musisz spróbować użyć innego połączenia z internetem.
 15. Jeśli nie był używany to tak. Dalsze info na PW.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...