Jump to content

!Dark!

Właściciel
 • Content Count

  2,625
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  85

!Dark! last won the day on October 14

!Dark! had the most liked content!

Community Reputation

744 Rycerski

About !Dark!

Hurtworld

 • Nick w grze
  !Dark!
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  800+

Kontakt

 • GG
  7113553

Recent Profile Visitors

12,127 profile views
 1. !Dark!

  forum [Odrzucone]Pytanko

  Nam to nie przeszkadza. Odbywa się sprawnie. A nie widzę, aby pajacowanie jakoś magicznie ustało.
 2. !Dark!

  Prace na serwerach Hurtworld

  Zmiany na serwerze s5 (x3): WIPE co 3 tygodnie z meteoru usunięta szansa na C4 do kit VIP dodany plecak i młotek Zmiany na s1 (x5): dodana szansa na C4 z meteoru
 3. !Dark!

  s8 [Odwołanie] Mati212 hw69.pl

  Perma otrzymałeś jeszcze przed wakacjami (najprawdopodobniej w kwietniu). Nicki jakie ostatnio używałeś: ★APoCo★ Sexi Girls hw69.pl ☆๒๏г☆ Pikaczu hw69.pl ☆๒๏г☆ Mati hw69.pl Mati hw69.pl ★APOCO★ Mati hw69.pl Crejzollek hw69.pl Mati212 hw69.pl Może ktoś skojarzy za co masz bana, jednak jeśli nikt nie pamięta nie znaczy to, że perm jest `za darmo` i że magicznie powinien zostać zdjęty
 4. !Dark!

  s1 [Odrzucone][Odwołanie] Puchacz

  Tak samo mam prawo nie wpuszczać osób podejrzanych o grę nie fair play i używanie cheatów. Spróbuj za miesiąc.
 5. !Dark!

  s1 [Odrzucone][Odwołanie] Puchacz

  Na jakiej podstawie?
 6. !Dark!

  s1 [Odrzucone][Odwołanie] Puchacz

  Za to nigdy nie dostałbyś perma. Na czacie kilkukrotnie teksty typu: + sporo wulgaryzmów + podejrzewanie używania cheatów.
 7. !Dark!

  s1 odwołanie od bana

  Dodam jeszcze, że bana na s1 miałeś nadanego w czerwcu. Perm nadawany jest na pewno nie za darmo. Także może ktoś z graczy przypomni sobie czy miał `z tobą do czynienia` wtedy.
 8. !Dark!

  s1 [Odrzucone]Odwołanie od ub

  Powiązanie z logowaniem się tego samego dnia na inne zbanowane/używające cheatów konto z którego nie potrafiłeś się wytłumaczyć.
 9. Ponadto według wyników ostatniej ankiety WIPE na s5 od tej pory odbywał się będzie co 3 tygodnie.
 10. WIPE na s5 zgodnie z wynikami ostatniej ankiety będzie odbywał się od teraz co 3 tygodnie. Na termin najbliższego WIPE można zagłosować w ankiecie:
 11. !Dark!

  s1 [Przyjęte[Odwołanie] Vass

  Długość bana wydaje się nieadekwatna w stosunku do czynu - spamu na PW i pojedynczego wysłania IP innego TS. Ban zostanie dzisiaj zdjęty.
 12. !Dark!

  s1 [Odwołanie] ✡GRR✡ Nyk98

  Tak średnio bym powiedział, że 'odczekałeś' skoro wcześniej pisałeś, że przez ten czas nawet nie miałeś czasu włączyć komputera ; p A nie używałeś tylko dlatego, że nie umiałeś skonfigurować? BTW. Dlaczego stawiasz spacje przed kropkami?
 13. Na początek sprawdź poradniki do hurtworld w naszym dziale: https://forum.hw69.pl/poradniki-f7/ Dobrze też jakbyś podał więcej szczegółów. Hurtworld legacy v1 czy itemv2? Skąd pobrany klient gry?
 14. Dostałeś bana za cheaty. Nie podlega UB.
 15. Przydatne byłoby też jakbyś podał jakieś szczegóły na swój temat, takie jak nick czy steamid . Jednak najczęściej w tym wypadku problemem jest nick jaki masz na serwerze. Spróbuj w pierwszej kolejności go zmienić, na składający się z "bardziej normalnych, standardowych, polskich liter". Ewentualnie się po prostu relognij. Jeśli problem nadal występuje pisz śmiało!
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...