Jump to content

!Dark!

Właściciel
 • Content Count

  3,859
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  151

!Dark! last won the day on March 24

!Dark! had the most liked content!

Community Reputation

1,183 Rycerski

About !Dark!

 • Rank
  [ Właściciel / CEO ]

Hurtworld

 • Nick w grze
  !Dark!
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  800+

Kontakt

 • Discord
  !Dark!#3669
 • GG
  7113553

Recent Profile Visitors

24,709 profile views
 1. !Dark!

  s5 Problem

  Nie powinno być takich problemów. Próbowaliście łączyć się w różnej kolejności? Ewentualnie na serwerze tuż po WIPE problem również występuje?
 2. Wszystko masz w porządku. Powinno się dać znaleźć jeszcze jakieś pojedyncze serwery, bo są one wymieszane z serwerami v2. Zaznacz też opcję "Pokaż puste serwery", gdyż o tej godzinie może tam nikogo nie być, plus do tego że wipe trwa tam też dość krótko.
 3. Uruchamiasz legacy w opcjach na Steam, jednak w ten sposób nie wejdziesz i tak na nasze serwery. Najlepiej sam napisz co robisz i ewentualnie jaki błąd widzisz.
 4. Musisz uruchomić klient legacy, aby widzieć serwery v1 (jednak łącznie także z wersją v2).
 5. Myślę właśnie nad s2 z taką kopią s1 ale NoTP. Problem tylko jeden - w jaki dzień by miała mieć 7 dniowy WIPE?
 6. !Dark!

  legacy (v1) problem

  W dziale z poradnikami jest kilka.
 7. !Dark!

  legacy (v1) problem

  Sprawdzałeś poradnik na ten temat na forum?
 8. WIPE dzień wcześniej indywidulanie tylko dla Ciebie, gracze będą zachwyceni.
 9. !Dark!

  Problem z launcherem

  W miarę najnowsza wersja pod system, nie koniecznie ta. Sprawdzałeś kolejne podpunkty?
 10. SteamID konta? Kiedy ostatnio grałeś?
 11. !Dark!

  Problem z launcherem

  Na początek to przydałoby się wiedzieć jaki masz problem z launcherem. Przeglądałeś wcześniejsze tematy i poradniki?
 12. Fakt debata była już dawno, jednak miesiąc temu był temat otwarty przez prawie 3 tygodnie w oczekiwaniu na propozycje i wprowadzone zostało chyba wszystko według tematu, nawet mody gdzie na s1 pisano dość często o np drewniane fundamenty znane z np MyHW:
 13. Właśnie cały czas o tym pisze, że tak właśnie będzie najlepiej. Będzie wybór, a nie narzucone zmiany. Chyba nie powiesz, że nie lepiej mieć wybór serwera według swoich upodobań?
 14. Mogli by, ale nie dostrzegasz, że nie każdemu to odpowiada, a tylko głośno krzyczysz, że nie jest to robione, bo tak chcesz? Podobnie jak takie głosy: Najlepiej to by było pograć na istniejącym już takim s2, na którym można zrobić też inny drop jak np x3-x5. Ale nie tylko głośny lament, że nie jest zmieniany serwer pod kilku krzykaczy, olewając że jest popularny właśnie w obecnej konfiguracji.
 15. No widzisz, a w tym temacie myślicie tylko o sobie, a administracja musi myśleć o wszystkich graczach. Dlatego łatwiej jest zrobić nowy serwer według pomysłów, niż nagle pozbawiać serwera osoby, które bez problemu potrafią zagrać nawet i te całe 7 dni.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...