Jump to content

!Dark!

Właściciel
 • Posts

  4,791
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  213

!Dark! last won the day on February 20

!Dark! had the most liked content!

Hurtworld

 • Nick w grze
  !Dark!
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  800+

Kontakt

 • Discord
  !Dark!#3669
 • GG
  7113553

Recent Profile Visitors

44,814 profile views

!Dark!'s Achievements

 1. Po restarcie powinno to już działać na wszystkich serwerach. Jednak jeśli chcecie grać jednocześnie to współdzielenie konta nie jest tutaj wymagane, a bez niego będzie mogli grać równocześnie na różnych swoich kontach.
 2. Tak jest, ukazała się wczoraj wieczorem aktualizacja która rykoszetem mogła doprowadzić do tej sytuacji. Prawdopodobnie zostanie to odblokowane niedługo, jednakże.. Tak jak pisałem już wcześniej, Twój brat nie grał de facto w HW pomimo udostępnionej nawet gry, tylko do tej pory wczytywało mu na Steam (nawet wam obu, a dla ścisłości wszystkim) inną grę. Co się właśnie zmieniło po wczorajszej aktualizacji. Zwróć uwagę na ilość jego godzin w grze. Usunie sharing i będzie mógł grać, a możliwe że na dniach zostanie to odblokowane i będzie działało podobnie jak do tej pory.
 3. Fixed (legacy): Poprawione tłumaczenia powodów o śmierci Poprawka na niektóre przypadki łamania się podczas TP Wyświetlanie prawidłowej nazwy gry dla graczy Steam Zezwolono na Steam Family Sharing Po wejściu na serwer przywracana jest poprzednio zapisana wartość częstotliwości synchronizacji odświeżania klatek Naprawiony komunikat o starcie eventu Battle Royal i widoczniejszy nick w komunikacie o zwycięzcy
 4. W Hurtworld Family sharing jest raczej standardowo zablokowane na wszystkich serwerach. Gdzie w ten sposób grał? Grę da się hipotetycznie udostępnić w ten sposób jednak nie wejdzie się na współdzielonej na żaden oficjalny/standardowy serwer. Na screenie widać jednak że grał w Spacewar i miał też HW uruchomione przez około 10 minut. Jest możliwość odblokowania tego jednak nie za bardzo widzę w tym sens, gdyż po prostu można u nas wchodzić nie mając tej gry na Steam. Także najszybszym rozwiązaniem na ten moment będzie usunięcie u Was współdzielenia tej gry. Tak z ciekawości bo nie pamiętam już, ilu osobom maksymalnie można udostępnić swoją jedną grę, tj np HW?
 5. Nie straszcie nazwami tematów o jakimś wipe na s2, bo takiego nie będzie w najbliższym czasie przynajmniej kilku miesięcy. Jeśli mapa miałby zostać zmieniona + przetestowana skutecznie (może na x3?) to nie potrwa krótko. Propozycje można składać, a te odnośnie jak taka mapa miałaby wyglądać na pewno będą bardzo przydatne im dokładniejsze.
 6. Raczej chodziło o wczorajszy problem z wejściem na serwer. Problem jest już rozwiązany i powinno dać się wchodzić normalnie.
 7. Czyli takie przyciski jak oficjalnie dodane od dawna są na serwerach v2 "take all" itp? Kiedyś już pytałem graczy czy to potrzebne na v1 i spotkało się raczej z co najwyżej średnim zainteresowaniem/brakiem potrzeby dodawania czegoś takiego, a skupieniu się na ważniejszych rzeczach. A na przyszłość jedna propozycja na jeden temat.
 8. !Dark!

  cn

  Nie planuję zdejmowania tej blokady.
 9. Na pewno nie będzie w najbliższym dającym się od przewidzenia czasie. Poprzedni miał kilka argumentów za tym aby go przeprowadzić. Ilość graczy sama w sobie na serwerze nigdy nie będzie argumentem za przeprowadzeniem wcześniejszego wipe.
 10. Jest DC od powiadomień bardziej i Teamspeak do rozmawiania i aktualnie wystarczy. Komenda nie będzie taka dodawana. Jakimś tam pośrednim rozwiązaniem są po prostu mniejsze klany.
 11. Changed (itemv2): Zwiększony drop pyłków około 3 krotnie Dodana czasowa blokada rajdów i broni przez pewien czas po wipe
 12. W wyniku dochodzenia okazało się że bugowało się do baz kilku graczy. Sprawdzę dlaczego dotychczasowe zabezpieczenia tego nie wyłapały. Znalezieni bugujący się zostali zbanowani.
 13. Tzn takie znikające elementy po bazach dymiących (już w tym wypadku jakby bez totamu) to normalna sprawa i czyści to serwer od dawna. Dzieje się tak po kilkunastu godzinach, gdy cokolwiek stoi bez totemu. Można by ten czas wydłużyć, ale chyba było po prostu niejasne co się właściwie dzieje? To raczej nie jest związane z tym tematem.
 14. Event zostanie niebawem przywrócony. Wymagał gruntownych technicznych poprawek.
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...