Jump to content

!Dark!

Właściciel
 • Content Count

  4,226
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  175

!Dark! last won the day on January 24

!Dark! had the most liked content!

Community Reputation

1,225 Rycerski

About !Dark!

 • Rank
  [ Właściciel / CEO ]

Hurtworld

 • Nick w grze
  !Dark!
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  800+

Kontakt

 • Discord
  !Dark!#3669
 • GG
  7113553

Recent Profile Visitors

29,088 profile views
 1. Pierwsze załadowanie może trwać trochę dłużej, szczególnie na internecie mobilnym, czasem trzeba spróbować kilkukrotnie. Widzę że grasz już normalnie.
 2. Pierwsze załadowanie może trwać trochę dłużej, szczególnie na internecie mobilnym, czasem trzeba spróbować kilkukrotnie. Problem na pewno nadal występuje?
 3. Spróbuj uruchomić grę ręcznie przechodząc do katalogu gdzie zainstalowałeś Launchear, następnie do Game/Win64 i uruchom plik HurtworldClient.exe
 4. Ponadto zaraz po połączeniu na serwer w komunikacie powitalnym na czacie najczęściej również umieszczona jest dodatkowo taka informacja dla przypomnienia.
 5. Kolejne propozycje w osobnych tematach najlepiej z konkretnym tytułem.
 6. Zmniejszona jeszcze bardziej została ilość kolorków z meteorów i albinosów, a takze delikatnie zmniejszona ilość ammo z hangarów. RaidBlock zmieniony na pierwsze 5 nocy. Co do pytania o system poziomów to raczej niepotrzebna zmiana,a może wprowadzić też dużo dodatkowej pracy i wielu niekompatybilności, gdyż pasek od początku posiada 8 slotów.
 7. Próba połączenia ze wszystkimi pozostałymi serwerami też pokazuje identyczny komunikat pod F1?
 8. !Dark!

  Prace na serwerach Hurtworld

  Changed: Drop z Albinosów na s2 zmniejszony został ponad dwukrotnie Added: Przywrócona blokada anty Proxy/VPN Przywrócona blokada państw z których nie można dokonywać połączenia (aktualnie dodane są Chiny i Rosja) Dodany event Treasure (Skarb) na serwerze itemv2 s12
 9. To raczej spora zmiana. Przydałaby się ankieta wśród faktycznie grających tam osób. Skrzynki mają to do siebie, że respią się też w mało dostępnych miejscach, a tam nie są często zbierane i wydaje się w końcu że jest ich jakby mniej. Może pomysły na jakieś automatyczne eventy?
 10. Też ciekawe, a w jaki to sposób się odbywało dokładniej? Będzie tu potrzebny raczej restart konkretnie połączenia, ewentualnie urządzenia służącego do łączenia z internetem, zapewne też z kartą sim, a nie komputera czy karty sieciowej w nim.
 11. !Dark!

  ban x3

  Odwołać się od bana zawsze możesz w następującym miejscu: https://forum.hw69.pl/odwołanie-od-bana-f136/. Przeanalizujemy ponownie jego zasadność.
 12. Co znaczy to wszystko? W wiaderko też próbowaliście? Najlepiej jak kolega będzie pisał za siebie. Na ten moment restart rutera, albo próba z innym dostawcą.
 13. Spróbuj użyć innego połączenia internetowego, np. tego z którego teraz piszesz.
 14. Event odbywa się co 4 godziny. Ilość kolorków z albinosów została zmniejszona o nieco ponad połowę.
 15. !Dark!

  s1 [Rozwiązane]Przedmioty po cofce

  Niestety, nie da się.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...