Jump to content

!Dark!

Właściciel
 • Content Count

  3,444
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  129

!Dark! last won the day on June 22

!Dark! had the most liked content!

Community Reputation

1,043 Rycerski

About !Dark!

 • Rank
  [ Właściciel / CEO ]

Hurtworld

 • Nick w grze
  !Dark!
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  800+

Kontakt

 • Discord
  !Dark!#3669
 • GG
  7113553

Recent Profile Visitors

18,117 profile views
 1. Zakaz budowania ze sklejanych i przesuwanych ścian został testowo wprowadzony na tym WIPE na serwery s1 i s11. Więcej informacji na temat wprowadzanych zmian znajdziecie w temacie:
 2. !Dark!

  Hurtworld IT V1! Nowy serwer!

  Poprawniej będzie to nazwać blokadą BH niż zakazem, gdyż taki zakaz używania skryptów był już od dawana i był zbyt często łamany.
 3. !Dark!

  Hurtworld IT V1! Nowy serwer!

  Czyli autobh nikomu już nie będzie przeszkadzało?
 4. !Dark!

  Hurtworld IT V1! Nowy serwer!

  Da się, ale trzeba ją pobierać ręcznie tak jak mody, czyli na jedno wyjdzie. Możesz napisać po polsku? Jeśli chodzi o wślizgiwanie się po ścianie, to już samo w sobie jest niezamierzone przez twórców, czyli jest bugiem.
 5. !Dark!

  s8 [Odrzucone][Odwołanie] Krystian

  Czyli chciałeś nas i naszych graczy oszukać i umożliwić osobie nieprzestrzegającej regulaminu ominięcie odpowiedzialności? Chciałem przedstawić, że z naszej perspektywy to niezupełnie takie "nic", a bardziej rzecz niszcząca rozgrywkę fair play.
 6. !Dark!

  s8 [Odrzucone][Odwołanie] Krystian

  Jedno wcale nie wyklucza drugiego. Jednak zawsze możesz przedstawić jak sam nazywasz to co chciałeś osiągnąć wobec osoby, która według naszego regulaminu jest i powinna być zbanowana.
 7. !Dark!

  s8 [Odrzucone][Odwołanie] Krystian

  I uważasz, że nic się nie stało, bo tylko chciałeś przycwaniakować i pomóc wejść osobie z aktywną blokadą, możliwe nawet że odpalonej?
 8. Widzę, że grasz na serwerach s6 i s8, czyli chyba cenna rada przeczytania ze zrozumieniem instrukcji instalacji musiała pomóc i sobie poradziłeś, także zamykam.
 9. Podlinkowałem opis instalacji, masz tam na samym dole podstrony. Skup się i zrób wszystko poklei co jest tam napisane, a jeśli nadal nie będzie działało to bardzo dokładnie tu opisz co i jak robisz i w którym momencie masz i jaki błąd. Takie sprawy załatwimy tylko na forum, aby nie powtarzać się każdemu z osobna tego samego.
 10. W którym miejscu na podstronie download masz napisane coś o EAC?
 11. A co nie działa, że tak powiem ?
 12. Spróbuj uruchomić zgodnie z instrukcją z działu download. Klient z pierwszego linku nie działa?
 13. !Dark!

  s1 [Odrzucone][Odwołanie] Gnimagoretv

  Niestety, ale sprawdziłem i widzę, że nawet na sekundy przed otrzymanym banem na pewno byłeś aktywny w grze. Ponadto pojawiły się też próby multikont.
 14. !Dark!

  [Duplikat][Odwołanie] Fanta

  Duplikat:
 15. !Dark!

  inne [Odrzucone][Odwołanie] Heheszki

  Widziałeś dzisiaj grając na serwerze s6 jak moderator wołał Ciebie, abyś przyszedł na TeamSpeak?
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...