Jump to content

!Dark!

Właściciel
 • Posts

  4,601
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  202

!Dark! last won the day on March 26

!Dark! had the most liked content!

Hurtworld

 • Nick w grze
  !Dark!
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  800+

Kontakt

 • Discord
  !Dark!#3669
 • GG
  7113553

Recent Profile Visitors

38,414 profile views

!Dark!'s Achievements

 1. To może wipe o 18:00? środa/czwartek? Plus na każdą noc nocna blokada rajdów?
 2. Jak wydaje się Tobie, jak będzie wyglądała aktywność na s5, gdy dzień po nim będzie wipe na s1?
 3. Pojawiła się aktualizacja. Zamknij launcher klikając quit w tray na pasku start. Następnie uruchom ponownie.
 4. Potencjalnie w jaki dzień i godzinę miałby się odbywać? Kolidowałoby to z którymi serwerami?
 5. Na serwerze s6 można ją zdobyć z eventu Konwój/Albionosy.
 6. Limit budowy został dzisiaj delikatnie zwiększony. Ewentualnie co do dalszych zmian zachęcam do wypowiadania się w wyżej zacytowanym temacie.
 7. Na s2 z udogodnień dodany został event Radioaktywna Buda co 3 godziny z drobnymi nagrodami i zniesiony został WIPE, czyli serwer jest przekształcony w Infini. Z tym że łącznie z tymi zmianami drop ustawiony został na x1.
 8. Została usunięta c4 z nagród z eventu Radioaktywana Buda natomiast deto nadal jest tam obecne. Na ten moment powinno wystarczyć. Zobaczy ewentualnie co dalej pod koniec wipe.
 9. Changed (legacy v1): Zaktualizowane szybkie przepalanie na serwerach s1 i s5. Od teraz przepala cały stack używając jednocześnie jednak znacznie więcej paliwa. Kolorki nadal trzeba przepalać w piecu hutniczym benzyną. Wprowadzony limit pieców hutniczych do 6 i lodówek do 3 na obszarze 100 metrów (czyli takim jak dla ognisk). Szybkie przepalanie powoduje większe zużycie paliwa. Serwer s2 zamieniony z x2 na x1 vanilla inifini/no wipe. Start w sobotę o 16:00. Z nagród eventu Radioaktywna Buda na s5 usunięte zostały C4.
 10. Dodać nocna blokadę rajdów na każdą noc w godzinach np.: 23:00 - 10:00?
 11. Vanilla nowipe skonfigurowana wstępnie jest na serwerze s2. Można wejść i sprawdzić co tam jeszcze zmienić na wipe w weekend.
 12. Testowo skonfigurowany pod serwer vanilla został serwer s2. Można wejść testować, wipe odbyłoby się w weekend.
 13. Duplikat: https://forum.hw69.pl/limit-budowy-na-x1000-na-kubiku-t7784/ https://forum.hw69.pl/x1000-kilka-propozycji-t7774/
 14. Nawet w przeciągu ciągu tygodnia. Chyba nikt z s2 nie miałby nic przeciwko. Pozostaje kwestia ustalenia dropu, czy na pewno ma być to x1? Jakie eventy dodać, jakie nagrody, jak często?
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...