Jump to content

!Dark!

Właściciel
 • Content Count

  4,367
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  186

!Dark! last won the day on June 28

!Dark! had the most liked content!

Community Reputation

1,240 Rycerski

About !Dark!

 • Rank
  [ Właściciel / CEO ]

Hurtworld

 • Nick w grze
  !Dark!
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  800+

Kontakt

 • Discord
  !Dark!#3669
 • GG
  7113553

Recent Profile Visitors

32,053 profile views
 1. Blokada zmiany koloru klanu podczas Raid Mode? Ewentualnie jakiś dodatkowy czas po zakończeniu się RM? Czy musiałoby być to niezależne od RM?
 2. Średni pomysł, topkę można łatwo nabijać, a jeśli ktoś zacznie to będzie prowokowało to do tego pozostałych. Mam w planach zrobienia topki ale z przejmowania eventów. Mam już zarys jak by to mogło wyglądać, ale na razie nie będę jeszcze zdradzał może przedstawicie jeszcze jakieś lepsze swoje propozycje.
 3. Standardowo na classicu stack kolorków przepala się do 40 minut, także i tak jest szybciej niż standardowo w piecu. Zostanie to jeszcze przyśpieszone.
 4. Sprawdzę to, powinno być dziesięć razy szybciej niż standardowa prędkość przepalania pieca hutniczego, a nie przepalarki czy kominka. Napisałeś w temacie, że wolniej niż kominkiem, czy chodizło tam o przepalarkę? W większości przypadków kominek nie był używany zgodnie z przeznaczeniem jako przepalarka. Możesz to jeszcze raz potwierdzić co dokładnie miałeś na myśli?
 5. Na jakiej podstawie przepalanie piecem hutniczym powinno być szybsze niż kominkiem czyli tak zwaną przepalarką?
 6. Gdzie masz tam błąd? Co tam jest napisane? Jak już zedytowałeś wiadomość to widać, że po prostu masz bana, a nie jakieś błędy. Odwołania można pisać tutaj: https://forum.hw69.pl/odwołanie-od-bana-f136/
 7. W prawym dolnym rogu zamknij Launcher i ponownie uruchom. Ewentualnie zrestartuj kompa.
 8. !Dark!

  Prace na serwerach Hurtworld

  Changed: RaidMode aktywowany także po uzbrojeniu i rozbrojeniu ceki (identyczny czas jak po zaplantowaniu) Przywrócone standardowe temperatury wymagane do przepalenia żelaza i kolorków przez co częściej teraz należało będzie używać (stworzonego zresztą do tego) pieca hutniczego Piec hutniczy na wysokich (ponad x10) przepala natychmiast, na niskich dropach przepala 10 razy szybciej niż standardowo, a na s2 standardowo
 9. !Dark!

  [Współpraca] NotEnbyk

  Jako że nie masz żądnych materiałów z HW na Twoim kanale mogę nadać plakietkę YT testowo na okres miesiąca na konto NotEnbyk(76561198279777365). Jest też perspektywa na rangę SVIP na wybranym serwerze jak tylko pojawiawi się pierwszy live (napisz od razu na PW, jestem dostępny cały czas). Co do współpracy dobrze jakby odbywały się przynajmniej ze dwa live z serwerów np w weekend ~1 godziny, albo odcinek ~15 minut. W przyszłości możliwe jakieś bonusy na konkursy dal widzów.
 10. !Dark!

  [Przyjęte][Współpraca] Davidziom

  Plakietka YT testowo nadana na okres miesiąca na konto ⌁Davidziomシ(76561198295176990). Jest też perspektywa na rangę VIP na wybranym serwerze jak tylko będą pojawiały się kolejne materiały, czyli przynajmniej jeden nowy odcinek tygodniowo.
 11. !Dark!

  [Odrzucone][Współpraca] BULWAofficial

  Brak nowych materiałów na kanale.
 12. !Dark!

  [Współpraca] NotEnbyk

  Tu jest szansa na trochę większe wyświetlenia. Zresztą podobnie jak będziesz dodawał więcej materiałów jest szansa na rangi vip i inne bonusy np konkursy dla widzów.
 13. !Dark!

  [Współpraca] NotEnbyk

  No bo daje sporo tych rzeczy co ma też vip, tak to jest zrobione aktualnie. Dlatego poczekamy z tym na jakiś live, by sprawdzić czy ma to sens.
 14. !Dark!

  [Współpraca] NotEnbyk

  Dlaczego? Wstępna propozycja, zobaczymy jak tam będzie z aktywnością.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...