Jump to content

bakuu1337

User
  • Content Count

89
  • Last visited

• Days Won

3

bakuu1337 last won the day on April 7

bakuu1337 had the most liked content!

Community Reputation

37 Przyjazny

3 Followers

About bakuu1337

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    bakuu
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    2500h

Kontakt

• Discord
    bakuu#5407
  • GG
    po co to komu

Recent Profile Visitors

1,457 profile views
  1. bakuu1337

legacy (v1) Serwery HW69

na v1 nie
  2. bakuu1337

s1 [Odrzucone][Helper] weetAngel

Po tym co widziałem jakie rzeczy wypisujesz na czacie, jak się odnosisz do innych graczy na voicechacie, jestem stanowczo na nie. A właśnie mam jeszcze jedno pytanko Panie The_Best jak to działa, złożyłeś wcześniej podanie i napisałeś, że grałeś 7 lat w hurta, a teraz grasz od 5.
  3. bakuu1337

s1 [Odrzucone][Helper] NagaAgatka

Tak znam tylko, że wczoraj znowu był problem bo wyzywał pewne osoby.
  4. bakuu1337

s1 [Odrzucone][Helper] NagaAgatka

Chyba żartujesz składając podanie na helpera, wystarczająco słyszałem wyzwisk z twojej strony, poza tym stanowisko helpera wymaga odrobinę kultury, a u Ciebie jest jej brak !
  5. bakuu1337

s1 Opcje moderatorów

Czyli jednak Administracja gra , ciekawe wcześniej nikogo nie widziałeś ...
  6. bakuu1337

s1 Opcje moderatorów

Ale to jest HW69 a nie jakiś ***** serwer Jeśli te serwery były tak ,, DOBRE '' to dlaczego ich nie ma ... Zapraszam tutaj https://forum.hw69.pl/skargi-na-administrację-f134/. 😂😂😂
  7. Tak tylko jest to serwer x5 z tp, więc dlaczego tp mamy zablokować z c4 lub deto. Raid Mode jest na tyle dobrze zrobiony, że nie trzeba zmian.
  8. bakuu1337

s1 Opcje moderatorów

To chyba mało grałeś przez te 2 miesiące ... A jeśli Ci chodzi o aktywność Helperów o to nie musisz się bać a jeśli jest ona taka ,, znikoma '' to możesz sam złożyć podanie. Serwer jakoś musi na siebie zarobić. Po dodaniu opcji usuwania burzy/deszczu i /kit pomoc to nie będzie stare dobre x5. Jeśli dla Ciebie jest ciężko na x5 są inne serwery x15 lub x1000.
  9. Niby dobry pomysł, ale co jeśli musisz zabrać c4 z maina a masz tylko home. I jak w takiej sytuacji to ma działać ?
  10. bakuu1337

s1 Opcje moderatorów

Od pilnowania porządku na czacie jest Administracja... poza tym taka ranga jak moderator istnieje. Jaki jest sens usuwania burzy/deszczu to jest gra survival.
  11. bakuu1337

s1 [Odrzucone][Helper] Perswazyjny_Marek

Widzę, że jesteś aktywny na serwie, nie widziałem żadnych wyzwisk z twojej strony. Myślę, że można dać chłopaki szansę. Jestem na tak!
  12. bakuu1337

s1 Rekrutacja do ekipy fog

https://forum.hw69.pl/wspólna-gra-f5/ tutaj rekrutacja do ekipy
  13. bakuu1337

s1 [Odrzucone][Helpera] WiErZbA

😂 😂 😂 😂 😂 😂
  14. bakuu1337

hmmmm ... skąd masz takie informacje, napisałem komentarz na nie i poparłem go argumentami, w przeciwieństwie do Ciebie dałeś komentarz na tak, dlaczego jesteś na tak ?
  15. bakuu1337

Po przeczytaniu twojego podania, widzę kilka niezgodności. Napisałeś, że jesteś miły ostatnio mnie wyzywałeś i prowokowałeś na voice czacie, jeszcze napisałeś, że ,, dużo pomagam ludzią '' poświęcam dużo czasu na gierke i nie widziałem żeby ktoś otrzymał pomoc od Ciebie ! I taka rada ode mnie jeśli piszesz podanie na helpera pisz prawdę. Jestem na nie !!!
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...