Jump to content

bakuu1337

User
  • Content Count

21
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About bakuu1337

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Bakuu17 hw69.pl
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    800 h

Recent Profile Visitors

194 profile views
  1. bakuu1337

s1 [Helper] Papierzak

To prawda jest legit.
  2. bakuu1337

s1 [Helper] Papierzak

Jestem za TAK ponieważ, jest uczciwym graczem i miłym.
  3. bakuu1337

s1 [Odrzucone][Helper] Bakuu17 hw69.pl

Dowody poproszę
  4. bakuu1337

Masz rację używałem cheatów , ale minęło już dużo czasu od bana i zrozumiałem swój błąd a poza tym dostałem ub .
  5. Nick na forum: bakuu1337 Nick w grze pod jakim grałeś u nas: Bakuu17 hw69.pl SteamID: 76561198350274768 Klan/Ekipa w jakiej grasz: MINI Imię: Maciek Wiek: 16 Mikrofon: 9/10 Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 7/10 Znajomość gry: Grę jak i zachowania oraz zachowania administracji poznałem po przez 2 lata wspólnej rozgrywki. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: od 5-6 h a w weekendy nawet 12 h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie i mam nadzieję, że teraz będę.Bo kiedyś dostałem bana i wiem jak to jest grać przeciwko cheaterowi. Ale się zmieniłem i nie mam zamiaru używać cheatow. Coś o sobie: Jestem Maciek w wolnym czasie gram w HW i inne gry survival. Mieszkam na Dolnym Śląsku. Jestem cierpliwy do żmudnych pytań i odpowiedzi. Chodzę do Liceum Wojskowego. I interesuje się grami komputerowymi. Dlaczego Ty: Myślę , że dlatego, iż mam duże doświadczenie w HW. Nie mam problemu z komunikacją więc praktycznie zawsze będę dostępny. Jestem osobą, która nie przepada za wyzwiskami(ale mi czasami nerwy puszczają) oraz osobami, które oszukują. POZDRAWIAM !!!!
  6. bakuu1337

s1 [Przyjęte]Odwolanie o unbana s1,s6

Jestem za tym żeby Nike dostał ub , ponieważ przez tyle czasu chyba zrozumiał swój błąd i podanie ładnie napisane.
  7. bakuu1337

Będę na 100%
  8. bakuu1337

O aktywność się nie bój. Musiałem ocenki poprawić raczej dzisiaj już będę grał lub w środę.
  9. bakuu1337

Tak to ze mną rozmawiałaś na ts. I dziękuję za komentarz na TAK.
  10. Nick na forum: bakuu1337 Nick w grze pod jakim grałeś u nas: Bakuu17 hw69.pl SteamID: 76561198350274768 Klan/Ekipa w jakiej grasz: MINI Imię: Maciek Wiek: 16 Mikrofon: 9/10 Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 7/10 Znajomość gry: Grę jak i zachowania oraz zachowania administracji poznałem po przez 2 lata wspólnej rozgrywki. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: od 5-6 h a w weekendy nawet 12 h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie i mam nadzieję, że teraz będę.Bo kiedyś dostałem bana i wiem jak to jest grać przeciwko cheaterowi. Ale się zmieniłem i nie mam zamiaru używać cheatow. Coś o sobie: Jestem Maciek w wolnym czasie gram w HW i inne gry survival. Mieszkam na Dolnym Śląsku. Jestem cierpliwy do żmudnych pytań i odpowiedzi. Chodzę do Liceum Wojskowego. I interesuje się grami komputerowymi. Dlaczego Ty: Myślę , że dlatego, iż mam duże doświadczenie w HW. Nie mam problemu z komunikacją więc praktycznie zawsze będę dostępny. Jestem osobą, która nie przepada za wyzwiskami(ale mi czasami nerwy puszczają) oraz osobami, które oszukują. POZDRAWIAM !!!!
  11. bakuu1337

Gram na hw69 prawie 2 lata. A może widziałeś mnie tylko na 1 wipe bo miałem przerwę chyba 2 tyg.
  12. bakuu1337

Obiecuję, że to się nigdy nie powtórzy.
  13. Nick na forum: bakuu1337 Nick w grze pod jakim grałeś u nas: Bakuu17 hw69.pl SteamID: 76561198350274768 Klan/Ekipa w jakiej grasz: MINI Imię: Maciek Wiek: 16 Mikrofon: 9/10 Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 7/10 Znajomość gry: Grę jak i zachowania oraz zachowania administracji poznałem po przez 2 lata wspólnej rozgrywki. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: od 5-6 h a w weekendy nawet 12 h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie i mam nadzieję, że teraz będę. Coś o sobie: Jestem Maciek w wolnym czasie gram w HW i inne gry survival. Mieszkam na Dolnym Śląsku. Jestem cierpliwy do żmudnych pytań i odpowiedzi. Chodzę do Liceum Wojskowego. I interesuje się grami komputerowymi. Dlaczego Ty: Myślę , że dlatego, iż mam duże doświadczenie w HW. Nie mam problemu z komunikacją więc praktycznie zawsze będę dostępny. Jestem osobą, która nie przepada za wyzwiskami(ale mi czasami nerwy puszczają) oraz osobami, które oszukują. POZDRAWIAM !!!!
  14. bakuu1337

s1 [Odrzucone]odwołanie od bana na s1

Zajebiste przyjęte !!!
  15. Odwołanie od bana na serwerze s1: Twój Nick: Bakuu17 hw69.pl Id konta: 76561198350274768 Data/czas bana: 04.05.2019 Nick Moderatora: D4W1D Powód bana: zabijanie przez ściany Uzasadnienie: Ban niestety został nadany słusznie. Nie wiem co mi strzeliło do głowy żeby używać cheatow zabijać graczy przez ściany , którzy przychodzili mi pod bazę. Wiem, że popełniłem ogromny błąd, którego ogromnie żałuje i obawiam się, że już go nie naprawię. Gdyby dało się tylko czas cofnąć to na pewno bym tego nie zrobił i po raz kolejny bardzo żałuję tego czynu.Przepraszam całą administrację za mój błąd i za to, że zajmowałem wam czas na teamspeaku żeby się dowiedzieć jak uzyskać ub. Każdemu administratorowi, który mi pomógł bardzo dziękuję. Było to moje pierwsze i za razem ostatnie wykroczenie. POZDRAWIAM !!! W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem sieć w niżej wymienionych miejscach: Mam nadzieje, że to mi pomoże.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...