Jump to content

bakuu1337

User
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

bakuu1337 last won the day on April 7

bakuu1337 had the most liked content!

Community Reputation

37 Przyjazny

3 Followers

About bakuu1337

 • Rank
  Bywalec

Hurtworld

 • Nick w grze
  bakuu
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  2500h

Kontakt

 • Discord
  bakuu#5407
 • GG
  po co to komu

Recent Profile Visitors

1,457 profile views
 1. bakuu1337

  legacy (v1) Serwery HW69

  na v1 nie
 2. bakuu1337

  s1 [Odrzucone][Helper] weetAngel

  Po tym co widziałem jakie rzeczy wypisujesz na czacie, jak się odnosisz do innych graczy na voicechacie, jestem stanowczo na nie. A właśnie mam jeszcze jedno pytanko Panie The_Best jak to działa, złożyłeś wcześniej podanie i napisałeś, że grałeś 7 lat w hurta, a teraz grasz od 5.
 3. bakuu1337

  s1 [Odrzucone][Helper] NagaAgatka

  Tak znam tylko, że wczoraj znowu był problem bo wyzywał pewne osoby.
 4. bakuu1337

  s1 [Odrzucone][Helper] NagaAgatka

  Chyba żartujesz składając podanie na helpera, wystarczająco słyszałem wyzwisk z twojej strony, poza tym stanowisko helpera wymaga odrobinę kultury, a u Ciebie jest jej brak !
 5. bakuu1337

  s1 Opcje moderatorów

  Czyli jednak Administracja gra , ciekawe wcześniej nikogo nie widziałeś ...
 6. bakuu1337

  s1 Opcje moderatorów

  Ale to jest HW69 a nie jakiś ***** serwer Jeśli te serwery były tak ,, DOBRE '' to dlaczego ich nie ma ... Zapraszam tutaj https://forum.hw69.pl/skargi-na-administrację-f134/. 😂😂😂
 7. Tak tylko jest to serwer x5 z tp, więc dlaczego tp mamy zablokować z c4 lub deto. Raid Mode jest na tyle dobrze zrobiony, że nie trzeba zmian.
 8. bakuu1337

  s1 Opcje moderatorów

  To chyba mało grałeś przez te 2 miesiące ... A jeśli Ci chodzi o aktywność Helperów o to nie musisz się bać a jeśli jest ona taka ,, znikoma '' to możesz sam złożyć podanie. Serwer jakoś musi na siebie zarobić. Po dodaniu opcji usuwania burzy/deszczu i /kit pomoc to nie będzie stare dobre x5. Jeśli dla Ciebie jest ciężko na x5 są inne serwery x15 lub x1000.
 9. Niby dobry pomysł, ale co jeśli musisz zabrać c4 z maina a masz tylko home. I jak w takiej sytuacji to ma działać ?
 10. bakuu1337

  s1 Opcje moderatorów

  Od pilnowania porządku na czacie jest Administracja... poza tym taka ranga jak moderator istnieje. Jaki jest sens usuwania burzy/deszczu to jest gra survival.
 11. bakuu1337

  s1 [Odrzucone][Helper] Perswazyjny_Marek

  Widzę, że jesteś aktywny na serwie, nie widziałem żadnych wyzwisk z twojej strony. Myślę, że można dać chłopaki szansę. Jestem na tak!
 12. bakuu1337

  s1 Rekrutacja do ekipy fog

  https://forum.hw69.pl/wspólna-gra-f5/ tutaj rekrutacja do ekipy
 13. bakuu1337

  s1 [Odrzucone][Helpera] WiErZbA

  😂 😂 😂 😂 😂 😂
 14. bakuu1337

  s1 [Odrzucone][Helpera] WiErZbA

  hmmmm ... skąd masz takie informacje, napisałem komentarz na nie i poparłem go argumentami, w przeciwieństwie do Ciebie dałeś komentarz na tak, dlaczego jesteś na tak ?
 15. bakuu1337

  s1 [Odrzucone][Helpera] WiErZbA

  Po przeczytaniu twojego podania, widzę kilka niezgodności. Napisałeś, że jesteś miły ostatnio mnie wyzywałeś i prowokowałeś na voice czacie, jeszcze napisałeś, że ,, dużo pomagam ludzią '' poświęcam dużo czasu na gierke i nie widziałem żeby ktoś otrzymał pomoc od Ciebie ! I taka rada ode mnie jeśli piszesz podanie na helpera pisz prawdę. Jestem na nie !!!
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...