Jump to content

Zzzubbi

User
  • Content Count

86
  • Last visited

• Days Won

2

Zzzubbi last won the day on June 17

Zzzubbi had the most liked content!

Community Reputation

49 Dobry

4 Followers

About Zzzubbi

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Zzzubbi オリーブ
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    -

Recent Profile Visitors

1,073 profile views
  1. Zzzubbi

legacy (v1) Rajdowanie/Blokada

Wydaje mi się ze chodzi o to, że po zaplantowaniu C4 na ścianę pokazuje się na chacie powiadomienie np na czerwono coś w stylu "[RaidBlock] Blokada Teleportacji na 3 minuty. O coś takiego chodzi chyba 🤔
  2. Zzzubbi

Jak umarło 1000 chomików :D

51. Chomik umarł z przeziębienia ponieważ @Nomi zostawił go na balkonie
  3. Zzzubbi

Wyrazy na ostatnią litere.

Andromeda
  4. Zzzubbi

Wiadro
  5. Zzzubbi

Żuraw
  6. Nick: Zzzubbi オリーブ UniqueID: VuMfvYduv9zIqB1a4sN3368zdOU= Pierwsza Wizyta: 29.04.2020 12:29:23 lecz jest to stara data ponieważ komputer był formatowany 😛 Data urodzenia: 30.05.2001 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 8 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 8 Kariera na TS3: Różne funkcje Admin Serwer Querry, Główny Administrator, Pomocnik TS, Server Admin różne różniste a to były serwery Cs 1.6 Hurtworld Cs-go minecraft itp. Dlaczego ten TS?: Ponieważ TeamSpeak hw69.pl jest dobrze przemyślany rozbudowany i zadbany ludzi jest zawsze dużo a nawet czasami 512 slotów jest zajęte. A także są często prowadzone eventy np. karaoke lecz nie tylko związane z Ts ale i związane z grą Hurtworld zawsze to jakaś rozrywka dla ludzi. Rozmiar buta: 46 :v Kilka słów o sobie: Raczej dużo ludzi już mnie zna więc nie wiem co mam tutaj napisać. Mam na Imię Dominik mam 19 lat. Moimi zainteresowaniami jest granie jak i informatyka. Jeśli chodzi o moj charakter to jestem raczej miłą osobą dla innych 😛. Wydaje mi się że nie mam problemów z prowadzeniem konwersacji i nawiązywaniem nowych kontaktów. Jestem osobą kulturalną i spokojną ale chyba jak każdy do czasu tak niestety są momenty w których człowiek nie wytrzymuje i musi się jakoś wyżyć. Czas na TS: Tak +- od 10 do 15 godzin dziennie Co zmieniłbyś na Serwerze: Myślę że na serwerze nic bym nie zmieniał ponieważ jest dobrze dopracowany i nie potrzebuje żadnych poprawek ani nowości wszystko jest dobrze przemyślane 😜 Co chciałbyś robić: Wiadomo że jako Wyższa ranga na Ts chciałbym utrzymywać porządek na serwerze pomagać użytkownikom a także pomagać w prowadzeniu serwera. "Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera"
  7. Zzzubbi

Rekrutacja FIAT

siema ja na rekru
  8. Zzzubbi

Kościół Boży.

Bardzo słabe postępowanie moich kolegów z ekipy bardzo przepraszam za nich a sam osobiście uczestniczyłem we Mszach. Proponuję fundacje kamienia i innych materiałów na następnych wipach. Pozdro
  9. to idz dalej zarabiaj 5zl na godzine w robocie i kupisz calej ekipie vipa za 2 miesiace
  10. Zzzubbi

Kolejna ekipa wywala itemy

Dobra we utkaj już ta kurwe i idź nagrywaj odcinek jak ekipa TNL wywala itemy na ziemię
  11. Zzzubbi

Kolejna ekipa wywala itemy

Hahaha dobre click baity poproszę więcej bardzo mnie to bawi 😂😂 A więc tak nigdy przenigdy nie wywaliliśmy ani 1 itema z maina jak nas rajdowali a Ty robisz sobie jakieś żarty i piszesz że wywalamy itemy smieszny jesteś razem ze swoją ekipą. Po 2 mnie tam nie było ale z czego wiem to pękł sufit i c4 rozwalilo skrzynki a jak c4 rozwali skrzynki to chyba zostaje 1 wielka duża skrzynka z waszym małym przyrodzeniem oznaczający wasz team i w niej są rzeczy jak nie wiecie to taka podpowiedź tylko. A po 3 zmień nazwę albo usuń film bo niczego nie wywaliliśmy z maina może te 2 "ekipy" z którymi rajdowaliście wam pomogło wynieść itemy bez waszej wiedzy. Rajdujcie więcej w 20 osób a potem prujcie dupska o itemy. Tyle ode mnie pozdrawiam waszą śmieszną ekipke a szczególnie Ciebie za tak zje**ne filmy których nikt nie ogląda bo tysiąc subów kosztuje z 20 zł. Pozderki 🤔
  12. Nick: FML☂ Zzzubbi オリーブ UniqueID: bUTmlkHq2DPANkbXwxcE2Mhcj/A= Pierwsza Wizyta: 24.02.2019 21:20:08 lecz jest to jakaś dziwna data ponieważ 1 raz na TS3 hw69 byłem już jakoś w 2017 roku. Data urodzenia: 30-05-2000 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: Jeżeli chodzi o podstawowe funkcje takie jak stworzenie kanału tymczasowego lub moce konwersacji to 10/10 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: Moja wiedzę od strony Admina TS3 oceniam na 7-8/10 ponieważ jak każdy kiedyś robił swoje serwery nie tylko TeamSpeak i bawił się permisjami querami itp. Kariera na TS3: Na około 7 serwerach pełniłem Funkcję Administratora [na 2 Admin Serwer Query] reszta to były Administrator lub Starszy Administrator. IP i nazw TS raczej nie będę podawał bo mogą jeszcze funkcjonować więc taka trochę reklama by była z mojej strony. Dlaczego ten TS?: TeamSpeak hw69 jest bardzo ułożony uporządkowany i zadbany nawet podczas Koronaferii dużo razy zdarzało się 512 ludzi także jest też bardzo zaludniony. Eventy też są prowadzone jakieś karaoke coś takiego zawsze to daje jakąś rozrywkę dla ludzi nawet i przed komputerem. Serwer 10/10 ma wszystko co każdy serwer TeamSpeak3 powinien posiadać. Rozmiar buta: 46 ;} Kilka słów o sobie: Myślę że w miarę dużo ludzi mnie już zna na Imię mam Dominik już za niedługo będę obchodził swoje 19 urodziny. Jestem w miarę człowiekiem uporządkowanym w takim sensie że jak coś zacznę robić to już mam za zadanie to dokończyć ale raczej każdy tak ma więc nie ma co tu nad tym się rozpisywać. Teraz jakieś zainteresowania to tak głównie komputery jakieś składanie updatowanie czyszczenie itd w zainteresowania wchodzi jeszcze motoryzacja głównie z zawodu jestem Mechanikiem Pojazdów Samochodowych. Mysle ze to bedzie na tyle nie mam się co rozpisywać za bardzo bo myślę ze kilka osób wie o mnie to i owo. Czas na TS: To zależy ale jest to mniej więcej 9-10 godzin. Co zmieniłbyś na Serwerze: Tak jak pisałem odrobinę wyżej serwer jest zrobiony 10/10 i niczego mu nie brakuje ma wszystko co potrzebuje dobry TeamSpeak. Co chciałbyś robić: Nie wiadomo jak się potoczy moja rekrutacja i podanie ale jak już bym doszedł do takiego momentu wiadomo że jest to pomoc ludziom na serwerze w tworzeniu kanałów w odpowiadaniu na wszelkie pytania raczej przy tak wyższej randzie mogło by być dużo pracy. "Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera"
  13. Jak znikną sklejaki nareszcie zacznie się normalna gra i rajdowanie mainow na +- 60-70 nie 200. Sklejaki do wywalenia drop deto stary.
  14. To nie jest problem szukania deto i sklejania c4 z tego bo to się da ogarnąć tylko jak ktoś dobrze pomyśli postawi w 1 dzień wipe 20 maszyn i ma z tego 2-3 schowki żelaza i do tego zrobi maina z jakis zjeb**ych sklejakow to jest nie do raidu. Trzeba pamiętac o tym że drop deto na x5 jest x1. Ale to się da ominąć wystarczy kupić przedrostki przed nickiem EVIP i SVIP i elegancko można grać ale to wtedy nie jest gra tylko jakiś syf bo pieniądze Ci zabierają cała frajdę z zbierania rzeczy i robienia ich samemu p2w i tyle. Ja nigdy się nie bawiłem w żadne "LEPSZE ŚCIANKI" main ma być do zraidowania i do sprawienia frajdy rajdujacym bo to żeby zrobić 250 c4 i piknac może jakiś fake to już nie jest gra dlatego zawsze robię zwykle ściany na X żeby ten main był do rajdu
  15. Zzzubbi

Anal
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...