Jump to content

Zzzubbi

User
  • Content Count

40
  • Last visited

Community Reputation

14 Przyjazny

2 Followers

About Zzzubbi

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Zzzubы ☁ #essa
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    7-8 Godzin

Kontakt

• GG
    66885478
  • Email
    zzzubbi.hurtworld@interia.pl

Recent Profile Visitors

357 profile views
  1. Ktoś może jeszcze wypowie się na ten post ? Bo tak jakby przepadł w niepamięć mogłoby to zostać zrobione i zaktualizowane. Jestem ciekaw czy by się to przyjęło 🤔😁
  2. Zzzubbi

s1 Stakowanie Młotków i Farb

No tak ale chociażby te młoty mogłyby się stakować po 3 to już jest coś
  3. Zzzubbi

s1 Stakowanie Młotków i Farb

Oczywiście że tak, to by była wystarczająca ilość stakowania tych rzecz. Zwłaszcza że po kilku dniach wipe jest tych młotków tyle ze do schowka się nie mieści a tak to zawsze można nosić przy sobie 2 lub 3 i gdy nasz Teammate np nie ma młotka możemy mu go dać 🙂
  4. Witam chciałbym podsunąć pomysł na serwery Hurtworld jakim jest stackowanie Młotków i Farb tzw (#Paint) chyba nie muszę się za bardzo rozpisywać bo chyba każdy wie o co chodzi, mały pomysł a może czasami pomoc . Mam nadzieję że pomysł jest dobry i wasze odpowiedzi na pytanie będą się ze mną zgadzały lub nie
  5. Mogłeś to napisać z jakimś odstępem lub czymś a nie razem wszystko.
  6. Zzzubbi

s5 Blokada tpr i warp podczas mute.

A jak taki typek dostanie mute na 7days to będzie go tyle serwer obchodził co zeszłoroczna zima
  7. Pozdrawiasz TNL w sensie że niby co że jak to marnie napisałeś "jaramy się" że mamy auto? Bo nie rozumiem.
  8. Ja też jestem za tym by zostawić już tylko ten jeden warp kula.
  9. Zzzubbi

Ogólnie bez warpów po co to komu? Vip też nie musi mieć aż tak dużą przewagę nad innymi.
  10. Zzzubbi

To już jest lepszy pomysł np roll za nazwę jak jest na większości serwerów za np. HURT4U.PL lub te HW69.PL.
  11. Zzzubbi

Żeby tylko się nie przyjęło tak jak warpy na zawsze :). Jak dla mnie to jest bez sensu pomysł ponieważ podczas mute aktualnie nie można rollować odebrać kita więc jak dojdzie brak możliwości tpr i warp to według mnie liczba graczy znów spadnie na poczatku wipe do 30 lub 35 nie wspominając że 4-5 wipów do tyłu licznik potrafił wybić nawet do 100 graczy po 10 minutach po restarcie serwera. Oddalając się trochę od tematu i tak według mnie powinny być usunięte warpy ponieważ aktualnie grając na serwerze S1 +/- 10h dziennie tylko ja z moją ekipą używam pojazdów jeszcze w tej grze a wraków respi się tyle że połowa hangarów jest nimi zawalona. Tyle mam do powiedzenia.
  12. Zzzubbi

s1 [Odrzucone] [Helper] Zzzubєℓ ♞✘

Wytłumaczyć mogę to tak że skopiowałem zdanie: NAWERON DAUN, BODZIO KING! i zapomniałem je przerobić na BODZIO DAUN, NAWERON KING! z powodu że denerwują mnie te cheaty od Bodzia chciałem trochę poddenerwowac graczy którzy używają Bodzia wiem jest to też niesłuszne zachowanie ale trzeba się pozywać tych cheatów w grach. Przepraszam 🙄
  13. Nick na forum: Zzzubbi Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Zzzubы ♞✘, więcej nicków nie pamiętam ponieważ gram przeważnie pod tym samym nickiem i nie zmieniam go. SteamID: 76561198302234866 Imię: Dominik Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Regulamin znałem i w miarę możliwości jeszcze znam wiadomo że mogę go znać jeszcze bardziej gdy tylko znajdę czas obczaję go jeszcze kilka razy. Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Aktualnie jest to 10/12h oczywiście mały krokiem zbliżają się wakacje także ten czas może się wydłużyć ale też mam obowiązki domowe które muszę wykonywać ale czas na serwerownie znajdzie się zawsze Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak pełniłem taką funkcję dokładnie na serwerze S1 dokładnie 8 miesięcy temu. Coś o sobie: Jak iż jest wyżej napisane mam na Imię Dominik chodzę do 1 klasy Szkoły Branżowej (Zawodówka i nie pytajcie dlaczego do 1 klasy 😂) mój zawód to Mechanik Pojazdów ogólnie bardzo dobrze czuje się w tym zawodzie. Prócz mojego zawodu interesuję się jeszcze informatyką głównie lubię sobie "pogrzebać" przy komputerach rozkładać składać zmieniać podzespoły i modyfikować tą "skrzynkę". Moim trzecim zainteresowaniem jest pasja do kotów 😍 wiem może się to wydawać dziwne no ale cóż lubię te czteronogie stworzenia . Oczywiście tych zainteresowań jest więcej ale nie będę się za bardzo rozpisywał bo mógłbym opowiadać o tym i opowiadać a z racji że nie wiem co mam już napisać dam sobie spokój i zostawię już ten podpunkt w spokoju Dlaczego Ty: Podanie napisałem głównie w celu sprawdzenia czy jeszcze się nadaję na tą posesję i czy mam szansę bo czuję w kościach że po sprawdzeniu moich logów w niektórych zdaniach może być nieciekawie ale cóż czas pokaże myślę że te logi nie są złe od od wipe lub kilku wipe chociaż mam wątpliwości i nie mam pewności. Oczywiście na 100% były momenty w których ktoś mnie tak wpienił że musiałem to z siebie wyrzucić mogłem przesadzać w niektórych momentach lub nie. To tyle ode mnie życzę miłego sprawdzania podania
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...