Jump to content

Zzzubbi

User
  • Content Count

56
  • Last visited

Community Reputation

19 Przyjazny

2 Followers

About Zzzubbi

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    「Zzzubbi」 ムリン
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    4-5 Godzin

Kontakt

• Email
    zzzubbi.hurtworld@interia.pl

Recent Profile Visitors

493 profile views
  1. Zzzubbi

Wyrazy na ostatnią litere.

Ananas
  2. Zzzubbi

[Szukam Ekipy] 「Zzzubbi」 ムリン

Witam wszystkich niektórzy mnie może znają lub nie nie będę się dużo rozpisywał. W razie czego zapraszam na pw lub steam https://steamcommunity.com/id/zubelik/ 3000H lat 18 mikro ts brak dc (i dc odpada) serwer najlepiej s1 ale mi to objętne moge grać na każdym
  3. Zzzubbi

Wyrazy na ostatnią litere.

Traktor
  4. Dobra nie spinaj się bez przesady gościu zadałem normalne pytanie a tu nagle chcesz tworzyć gówno burze?
  5. Bez przesady nie porównuj gry do prawdziwego życia 😛
  6. Rozwiązanie takie 4/10 bo to brzmi tak jakby "składaj auto 200/100 i nim jeździj". No ale okej jak w tym pytaniu głównie właśnie chciałem zapytać czym jest to spowodowane.
  7. Zzzubbi

Jak umarło 1000 chomików :D

Witam ! Gra polega na tym aby każdy napisał jak umarł 1 z 1000 chomików Ja zacznę. 1. Usiadł na nim @!Dark!
  8. Zzzubbi

Wyścig szczurów S5!

Bardzo dobry pomysł na szybki jak i łatwy Event Wielki +
  9. Cześć wszystkim od niedawna zauważyłem że na przykładowo na serwerze S1 bardzo ciężko skręca się samochodem przy dużej prędkości. I gdy byłem na swoim serwerze prywatnym zauważyłem że jest to chyba jakiś plugin lub modyfikacja dodana na serwer S1 ponieważ na moim prywatnym serwerze coś takiego nie występowało. Chciałem zapytać czy jest to może jakiś bug czy glith bo mogą się jakieś pluginy ze sobą ingerować i jeden tworzy to a drugi to. Naprawdę ciężko jest skręcić samochodem przy dużej prędkości co według mnie jest zbędne dając przykład gwałtowne skręcanie przy gonitwie za innym autem nieraz mi to nawet przeszkodziło. Jest możliwość usunięcia tego czy ten problem działa za sprawą Pluginu Vehicle Manager?
  10. Witaj w tym poradniku dowiesz się jak automatycznie połączyć się z danym serwerem (w tym przypadku teamspeak hw69.pl) zapraszam do przeczytania całości 1. Na początku musimy otworzyć okno zakładek. Okno zakładek można włączyć 2 sposobami pierwszym jest skrót klawiszowy (CTRL+B), drugim sposobem jest kliknięcie w górnym pasku narzędzi opcję (Zakładki) Po wybraniu i naciśnięciu jednym z dwóch sposobów otworzy nam się okno zakładek w lewym dolnym rogu będziemy mieli opcję (Dodaj zakładkę) klikamy tę opcję i tworzymy zakładkę (chyba że ktoś już miał ją zrobioną nie musi) i wypełniamy według wzoru (SS dla przykładu). Gdy już wypełnimy Zakładkę naszego serwera zaznaczamy ptaszkiem opcję (Połącz się automatycznie przy uruchomieniu). Teraz gdy odpalimy TeamSpeaka automatycznie połączy się nam z wybranym serwerem, który wpisaliśmy do Adresu serwera. Myślę że to tyle wrzucam tutaj krótki filmik dla dowodu: Poradnik wykonany w kilka minut więc może być w niektórych momentach niedokładny więc możecie mnie poprawiać niżej. Liczę na pozytywne opinie i zapraszam do komentowania w razie jakiegoś problemu proszę pisać niżej lub na Prywatną Wiadomość na Forum Pozdrawiam Wszystkich Użytkowników Jak I Całą Administrację ❤️
  11. Zzzubbi

s1 [Odrzucone][Helper] ☆ Sajron ☆

@Panperkun ?? 😛 Helper: Serwer s1: @cykablyat @astreix @klasiu Miejsce wolne
  12. Zzzubbi

s1 [Odrzucone][Helper] ☆ Sajron ☆

Jestem na NIE! - Rejestracja 5 października - Za mało zdań w podaniu szczególnie w ppkt 13 - I do tego wypowiedź @Dracarys też grałem w wakacje i coś tam świta.
  13. Zzzubbi

forum server classic

Ogólnie serwer classic widzę tak: start 15-20 osób po 2 tygodniach od istnienia serwera 0/60 przez następne 2 miesiące po czym serwer zostanie zamknięty. Co do S5 to też 15 osób po 2 godzinach od startu to nie jest za bardzo rewelacyjna aktywność serwer spoko jak na x3 można grać ale jak na serwerze mają być 2 większe ekipy to według mnie jest to bezsensowne. Classic też fajny serwer lecz HurtworldV1 już dawno zszedł na psy i cały czas schodzi budowanie mainów na 6554534 C4 gdy inne ekipy budują na 40+ normalnymi ścianami bo dają szansę innym a jak ktoś sobie wybuduje jakieś ściany przy ścianie to już nie ma co grać bo nikt w 7d nie uzbiera 150+ C4. Usunięcie tych drewnianych kładek by było najlepszym rozwiązanie ale pewnie straci to sens gry bo ani dachu nie będzie można zabudować ani nic także ten. Kiedyś main był budowany na 15-20 C4 i nikt podjazdu nie miał a jakiś typ się z choinki urwał i wymyślił jakieś ściany taka gra to już nie gra.
  14. Zzzubbi

Grafika na steam

Witam szukam osoby która ogarnia w miarę grafikę potrzebuje grafiki na steam z nickiem itp jeżeli jest ktoś chętny pw forum lub zaproszenie steam i tam się dogadamy steam - https://steamcommunity.com/id/zzzubbi
  15. Zzzubbi

s1 [Odrzucone][Helper] wнιтe caт

Haha <3 Essa <3
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...