Jump to content

Adrianek

User
  • Content Count

18
  • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

About Adrianek

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Znajomość gry
  • Czas gry
    4000

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Adrianek

s1 [Odrzucone][ODWOŁANIE] reQ

Myślę że doczekał swoją karę i powinien otrzymać 2 szansę. Mialem okazję go poznać gralem z nim w ekipie przez jakiś czas. Zdażylo mu się kogoś obrazić, ale gracz jest sympatyczny i miły. 😉
  2. Adrianek

s8 [Oczekujące][Helper S8] Huczi

Na tak Miałem okazję Cię poznać Miły Pomocny Długi staż
  3. Adrianek

s1 [Odrzucone]Odwołanie (adrianek)

W configu można zobaczyć czy pliki są pod mienione czy nie
  4. Twój nick: adrianek hw69.pl Id konta: 76561198957075767 Data nadania bana: kilka godzin temu Czas jaki pozostał do końca: 30 dni Nick moderatora: mateo gaming Serwery na których masz bana: S1 Powód bana: miałem na kompie bodzia na którym nie gralem ponieważ ten plik nie działał Uzasadnienie: nie gralem nigdy na cheatach i nie mam zamiaru kupiłem sobie e vipa i szkoda było by trochę go stracić W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: zachęcam znajomych do gry na serverze hw69.pl
  5. Nick na forum: Adrianek Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Młody, Adrianek SteamID: 76561198957075767 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Puls Imię: Sebek Wiek: 16 Mutacja: Nie Znajomość regulaminu: Dobrze opanowana Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: W dzień od 2-10h w weekendy 5-15h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak Coś o sobie: Mam na imię Sebek. Z prywatnego jeżdżę na moto. Mieszkam w lubelskim. Jestem osobą spokojną, którą ciężko wyprowadzić z równowagi. Gram w gry komputerowe takie jak Cs go, crossout jak i hurtwordl. Oczywiście w czasie wolnym spędzam dużo czasu ze znajomymi. Dlaczego ty: Chciałbym pomóc utrzymać serwer. Lubię pomagać innym nawet tu w grze sam nowym pomagam bez problemu. Sumiennie i starannie wykonuję powierzoną mi pracę
  6. Adrianek

s1 [Odrzucone][Helper] TermI

Z tego co pamiętam kiedyś dostałeś degrada za cheaty lecz mogę się mylić 😁
  7. Nick na forum: Adrianek Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Młody, Adrianek SteamID: 76561198957075767 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Solo Imię: Sebek Wiek: 16 Mutacja: Nie Znajomość regulaminu: Czytałem Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: W dzień od 5-8h w weekendy 5-15h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak pełniłem przez 3 mies Coś o sobie: Mam na imie Sebek mieszkam w Lubelskim. Z prywatnego życia jestem hodowcą pająków lubie, też jezdzić na moto. Interesuje sie grami komputerowymi w szczególności Hw. Lubie pomagać ludziom. Jestem miły pomocny. Dlaczego ty: Aktualnie na s1 jest tylko jeden helper więc chciałbym pomóc utrzymać porządek 🙂
  8. Jeżeli jest plugin na serwerze to jak mogli wejść do skały
  9. Pvp car Event rozpocznie się o godz 21 3vs3
  10. Adrianek

s1 [Przyjęte][Odwołanie] DKJZ_Hw69.pl 

To i ja się wypowiem - Gdzie bym się nie znalazł i tak wiedzą gdzie jestem. - Po zabójstwie automatycznie celownik w dół.
  11. Adrianek

s1 [Przyjęte][Helper] nomi

Na tak -Duża aktywność na serwerze -Miły -Pomocny
  12. Adrianek

s1 [Odrzucone][Helper] 禾 Shinde ! hw69.pl

Na tak Miły Pomocny Da się z nim dogadac
  13. Adrianek

ts3 [Oczekujące][TS3] Wolfm15

Jestem na tak -Miły -Pomocny -Da się z nim dogadac
  14. Nick na forum: asterix Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Młody, Adrianek SteamID: 76561198957075767 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Dawna ekipa PULS, Obecna ekipa stal Imię: Sebek Wiek: 16 Mutacja: Nie Znajomość regulaminu: Czytałem Znajomość gry: 8/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: W dzień od 5-8h w weekendy 5-15h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Niestety nie Coś o sobie: Mam na imie Sebek mieszkam w Lubelskim. Z prywatnego życia jestem hodowcą pająków lubie, też jezdzić na moto. Interesuje sie grami komputerowymi w szczególności Hw. Lubie pomagać ludziom. Jestem miły pomocny. Dlaczego ty: Chciałbym pomoc utrzymac porządek na s1 aby nie bylo zamieszania
  15. Adrianek

ts3 [Przyjęte] [TS3] Incognito™

przynajmniej nie jest niedojebany i nie rozmawia z własnym kanałem 🙂
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...