Jump to content

Adrianek

User
  • Content Count

30
  • Last visited

Community Reputation

11 Przyjazny

1 Follower

About Adrianek

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Znajomość gry
  • Czas gry
    4000

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Według mnie lepiej było by zniczyć tego meina ze sklejaków niż dawać bana na 7dni Gdyby znalazł to administrator baza została by poprostu zniszczona, a jeżeli znalazł by to jakiś gracz itemy z meina można było by dac jemu. Wtedy ci co będą budowali meiny ze sklejaków będą mieli nauczke aby ich nie budować 🍁
  2. Adrianek

s1 [Odrzucone]Pablo Hw69.pl

Jak dla mnie zasługuje na 2 szansę❤️
  3. Adrianek

s8 [Odrzucone][UB] BloodY//GOD

Z tego co pamiętam kiedyś dostałeś bana na S4 za zabicie mnie przez skałę przy Helperze. Ale mogę się mylić😉
  4. Twój nick: Hannah montana Id konta: 76561198844459545 Data nadania bana: ok 10 stycznia Czas jaki pozostał do końca: ok 5 dni Nick moderatora: MateoGaming Serwery na których masz bana: S1 Powód bana: (cheaty) ban na s1 mi się skończył za cheaty teraz mam na 60 dni Uzasadnienie: Uważam ze ban był słuszny,ale obiecuje ze jak dostane ub nie bedzie nigdy nie będę miał cheatow na swoim komputerze oraz gry na multi kontach. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Zareklamowałem na serverze RP oraz na instagramie.
  5. Adrianek

s1 [Odrzucone]Odwolanie(Adrianek)

Jest możliwość wyjaśnienia tego na ts3?
  6. Twój nick: adrianek hw69.pl Bubuś hw69.pl Id konta: 76561198844459545 Data nadania bana: ok 10 stycznia Czas jaki pozostał do końca: ok 17 dni na Mein koncie Nick moderatora: Nie znam) Serwery na których masz bana: S1 Powód bana: (cheaty) ban na s1 mi się skończył za cheaty teraz mam na 30dni za multi konto. Uzasadnienie: Uważam ze ban był słuszny,ale obiecuje ze jak dostane ub nie będę nigdy miał cheatow na swoim komputerze oraz gry na multi kontach W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Zareklamowałem na serverze RP oraz na instagramie.
  7. Wszyscy zdrowi w domu?

8. Twój nick: adrianek hw69.pl Bubuś hw69.pl Id konta: 76561198844459545 Data nadania bana: Nie wiem Czas jaki pozostał do końca: ok 60 dni Nick moderatora: Nie znam) Serwery na których masz bana: S1 Powód bana: (cheaty) ban na s1 mi się skończył za cheaty teraz mam na 60 dni za multi konto. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Zareklamowałem na serverze RP. Wróciła moja stara ekipa i chciałbym z nimi pograć.
  9. ?? Dostał perma za nic nie posiadał cheatow ani nigdy nie był sprawdzany.
  10. Bałdzo dobły kolega

11. Twój nick: adrianek hw69.pl Bubuś hw69.pl Id konta: 76561198844459545 Data nadania bana: Nie wiem Czas jaki pozostał do końca: 4 dni Nick moderatora: Nie znam Serwery na których masz bana: S1 s6 Powód bana: (cheaty) ban na s1 mi się skończył za cheaty teraz mam na 60 dni za multi konto. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Zareklamowałem na serverze RP
  12. Adrianek

s8 [Przyjęte]Odwołanie (bubuś)

Będę Jest możliwość przełożyć to na godz 20?
  13. Adrianek

s8 [Przyjęte]Odwołanie (bubuś)

Zastosowałem się do wzoru i chciałbym to wyjaśnić na ts. Wszystko jest tam dokładnie napisane.
  14. Twój nick: (Bubuś) Id konta: (76561198844459545) Data nadania bana: (Prawdopodobnie dzisiaj ) Czas jaki pozostał do końca: 29 dni Nick moderatora: Nie wiem Serwery na których masz bana: S8 Powód bana: Udostępnianie danych os Uzasadnienie: (Poniewaz, osoba która miala kiedys taki nick na hw to sie teraz spróla o dane os) W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: (Zareklamowałem serwerownie na serwerze RP)
  15. Adrianek

s1 [Odrzucone][ODWOŁANIE] reQ

Myślę że doczekał swoją karę i powinien otrzymać 2 szansę. Mialem okazję go poznać gralem z nim w ekipie przez jakiś czas. Zdażylo mu się kogoś obrazić, ale gracz jest sympatyczny i miły. 😉
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...