Jump to content

adrianek

User
  • Content Count

8
  • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About adrianek

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. adrianek

s1 [Przyjęte][Odwołanie] DKJZ_Hw69.pl 

To i ja się wypowiem - Gdzie bym się nie znalazł i tak wiedzą gdzie jestem. - Po zabójstwie automatycznie celownik w dół.
  2. adrianek

s1 [Przyjęte][Helper] nomi

Na tak -Duża aktywność na serwerze -Miły -Pomocny
  3. adrianek

s1 [Odrzucone][Helper] 禾 Shinde ! hw69.pl

Na tak Miły Pomocny Da się z nim dogadac
  4. adrianek

ts3 [Oczekujące][TS3] Wolfm15

Jestem na tak -Miły -Pomocny -Da się z nim dogadac
  5. adrianek

ts3 [Przyjęte] [TS3] Incognito™

przynajmniej nie jest niedojebany i nie rozmawia z własnym kanałem 🙂
  6. adrianek

ts3 [Przyjęte] [TS3] Incognito™

+rep no toxic
  7. Nick na forum: adrianek hw69.pl Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: adrianek hw69.pl SteamID: 76561198957075767 Imię: Sebastian Wiek: 16 Mikrofon: Jest Mutacja: Nie Znajomość regulaminu: Zapoznałem się z regulaminem i go znam Znajomość gry: Znam szczególy gry 🙂 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 3-8 h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie pełniłem takiej funkcji Coś o sobie: Z prywatnego życia jestem hodowcą pająków mam swojego ulubianego pajączka o nazwie Caribena VERSICOLOR, jestem także no lifem w hurtwordla. Jestem spokojną osobą, którą ciężko sprowokować. Idzie się zawsze ze mna dogodac. Nie lubię balaganu, więc pisze to oto podanie. W wolnym czasie gram z kolegami na tej serwerowni, lecz niestety denerwujące jest granie jeśli co chwilę ktoś zaczyna obrażać za byle co. Dlaczego Ty: Denerwuje mnie ciągłe obrażanie przez innych graczy, więc skaladam podanie aby pozbyc się nieporządku 🙂 Lubie pomagać innym . Sumiennie i Starannie wykonuję swoją prace.
  8. Nick na forum: adrianek hw69.pl Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: adrianek hw69.pl SteamID: 76561198957075767 Imię: Sebastian Wiek: 16 Mikrofon: Jest Mutacja: Nie Znajomość regulaminu: Zapoznałem się z regulaminem i go znam Znajomość gry: Znam szczególy gry 🙂 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 3-8 h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie pełniłem takiej funkcji Coś o sobie: Z prywatnego życia jestem hodowcą pająków mam swojego ulubianego pajączka o nazwie Caribena VERSICOLOR, jestem także no lifem w hurtwordla. Jestem spokojną osobą, którą ciężko sprowokować. Idzie się zawsze ze mna dogodac. Nie lubię balaganu, więc pisze to oto podanie. W wolnym czasie gram z kolegami na tej serwerowni, lecz niestety denerwujące jest granie jeśli co chwilę ktoś zaczyna obrażać za byle co. Dlaczego Ty: Denerwuje mnie ciągłe obrażanie przez innych graczy, więc skaladam podanie aby pozbyc się nieporządku 🙂 Lubie pomagać innym i Sumiennie i Starannie wykonuję swoją prace.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...