Jump to content

Adrianek

User
  • Content Count

50
  • Last visited

Community Reputation

22 Przyjazny

2 Followers

About Adrianek

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Znajomość gry
  • Czas gry
    4000

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Adrianek

Hurtworld IT V1! Nowy serwer!

Zakaz sklejek, warpy
  2. Adrianek

s1 [Przyjęte][Helper] B0DZ1O

Na nie -Toksyczna sosoba
  3. Adrianek

[Odrzucone][Odwołanie] Fanta

*dołożyć*
  4. Adrianek

s1 [Odrzucone]Unban na wszystkich serwerach

Historia z*kuzynem *bratem* nie przejdzie 😉
  5. Bez sensu jest przywrócenie tego serwa pn grało tam mało os dlatego został off a po 2 hw umiera ♥️
  6. Adrianek

s1 [Odrzucone][Helper] jarunek112

Na tak -Duża znajomość gry -Bardzo dobrze zna regulamin
  7. Tutaj wielka pochwała dla Nomiego. Chłopak prawidłowo wykonuje swoją pracę, robi dużo ciekawych eventów, jest praktycznie o każdej porze dnia, zawsze pomaga w trybie natychmiastwoym oraz kiedy przychodzi się do niego z prośbą o sprawdzenie gracza zawsze sprawdza 😁
  8. Cykuś musisz tutaj na dowód jakiegoś ss wrzucić z reklamy bo na słowo że zareklamowałeś to wątpię żeby ktoś uwierzył ♥️
  9. Moim zdaniem warpy powinny być całkowicie usunięte, ponieważ typu jakaś ekipa co nie ma vipa w ekipie to jest na początku wipe trudno dostać się na reda czy zimę. Vipa za te 20 złotych można kupić ale hurtworld jest to gra survivalova w której trzeba powalczyć, a nie ktoś sobie kupi vipa i ma teoretycznie dostęp na każdy biom.
  10. Adrianek

s1 [Odrzucone][Helper] Kostuch

Ja myślę że zasługuje on na szansę, ponieważ dostał ub i od tego razu żadnego bana nie dostał. Cheatowal to fakt ale ludzie się zmieniają co można mu dać szansę na stanowisko helpera😁
  11. Adrianek

[Przyjęte][HELPER] Veromen

Jestem na tak -Miły -Pomocny -No toxic
  12. Jestem za, ponieważ więcej burka leci ze skałek blue oraz Green co normalnie więcej burka powinno lecieć z tych wyznaczonych skałek do bursztynu
  13. Miałem taką samą sytuację, że filary stały się niewidoczne, ale po restarcie serwa wszystko się naprawiło
  14. Ja myślę że kolega zasługuje na 2 szansę, ponieważ napisał to dla głupoty, a jeżeli nie to chociaż skrócenie tego bana do np:60-90 dni
  15. Trochę jest to bez sensu, gdyż jestem dzisiaj w meinie na jointach robię sobie Staff a nagle połamało mnie komunikat *zakaz wchodzenia do skał* Podczas gdy jedzie się nawet autem to się ginie poprzez komunikat zakaz wchodzenia do skał
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...