Jump to content

LightKasaro

Pener
  • Content Count

108
  • Last visited

• Days Won

4

LightKasaro last won the day on April 1

LightKasaro had the most liked content!

Community Reputation

34 Przyjazny

1 Follower

Hurtworld

• Nick w grze
    Lajt.
  • Czas gry
    1800

Recent Profile Visitors

534 profile views
  1. Zdecydowanie kity trzeba osłabić, bo teraz zestaw evip+svip gwarantować będzie całego maina prawie na słabszej miejscówce ;d
  2. LightKasaro

s1 [Odrzucone][UB] Morys

https://forum.hw69.pl/pochwały-dla-administracji-f46/ polecam tam z takimi uwagami
  3. LightKasaro

s1 [Odrzucone][UB] Morys

To podaj mi nick osoby, która lagowała Chętnie się dowiem, bo póki co to wychodzi na to, że nikt nie lagował
  4. LightKasaro

s1 [Odrzucone][UB] Morys

Ten twierdzi, że dropił na zimie. Ten podobno też w odro stał na afku... Kto w takim razie lagował serwer?
  5. LightKasaro

s1 [Odrzucone][UB] Morys

Wszyscy bez wyjątku piszecie odwołanie i każdy mówi, że stał afk w tym odro, za kłamstwa w odwołaniach powinny być przedłużane kary według mnie albo co najmniej pkt, na forum
  6. LightKasaro

s1 [Propozycja]Drop na serwerze oraz kity

Zawsze to jego losowość naprawić można, bo są sytuacje, że ze skałek na dynamit leci po 4 sztuki co jest absurdem dla mnie, bo po wykorzystaniu 100 dynamitu potrafię mieć zaledwie 150 bursztynu...
  7. Nie widziałem żadnego maina na Xach od kilku wipeów Problem ze sklejakami jest taki, że kiedyś nikt nie potrafił ich budować to gra sobie radziła, bo była zbalansowana, a teraz ekonomia po prostu leży, bo nikogo nie stać na spikanie więcej niż jednego maina na wipe (chyba, że ma min. 3 vipy w ekipie i cały dzień zbiera burek...)
  8. LightKasaro

s1 [Odrzucone][Odwołanie] ShiZer0

Cierpliwości Póki co minął zaledwie jeden pełny dzień od napisania, a na rozpatrzenie jest 7
  9. LightKasaro

s1 Zmiany na s1

Zgodzę się z tym w pełni jeśli mają zostać sklejaki to jest to obowiązkowa zmiana, bo ekonomia serwera leży. Ekipy z wipe'a rezygnują w połowie, bo wiedzą, że nie pikną już nic więcej jeśli nie będą zbierać burka gdy mają deto jakieś, a jak nie mają deto to już w ogóle myślą o wieszaniu się, skakaniu z okien itp Powiedzmy sobie szczerze, na x5 nikt nie wchodzi tryhardować - tylko bawić się, a zabawa na s1 nie istnieje inna niż budowanie baz na event obecnie, bo wszystkie mainy prawie stoją do końca wipe'a...
  10. LightKasaro

s1 Zmiany na s1

Czemu? Ludzie budują ładniejsze bazy i bardziej się przykładają do tego, skoro i tak nie da się pikać tych baz bez 2 evipów w ekipie i zbierania burka w 20 osób cały dzień. Z tym 200 to przesadzasz, ale na te 100-150 wszyscy budują odkąd są sklejaki. Event na ocenianie baz wpłynął na elementy wizualne baz co jest na duży plus Tłuszcz leci ok, bo w pół godziny średnio 5 stacków przy słabym lootcie zbieram. Burka w tym czasie ze 150 dynamitem.... To już jest kwestia, którą poruszyłem w moim poście (https://forum.hw69.pl/propozycjadrop-na-serwerze-oraz-kity-t4949/), a kolorki myślę, że obecny drop nie szkodzi nikomu - nawet sprawia, że gra jest lepsza, bo na postawienie tych +/- 15 maszyn na kolorki na każdym biomie trzeba trochę czasu poświęcić (miła odskocznia od zbierania burka cały wipe).
  11. Witam! Hurtworld jak dobrze wiemy jest grą survivalową, poprzez dostępność surowców określamy ich wartość... W przypadku serwera s1 wartość ma głównie bursztyn, drugie miejsce detonatory i daleko, daleko za nimi trzecie miejsce tłuszcz. Bursztyn leci fatalnie i tak na prawdę zbierając niebieskie/zielone z poziomem 15+ mamy więcej bursztynu niż robiąc to tradycyjną metodą - dynamitem. Tutaj sprawa jest jasna - zwiększyć. Na dodatek pojawia się problem z detonatorami wraz z brakiem nawet połowicznego zwrotu w 75% mainów na serwerze oraz mamy zjawisko pay to win, ponieważ są kity, które znacząco przewyższają możliwości zwykłych graczy. Na to są 2 rozwiązania: -osłabienie profitów z zakupu rang i zakazanie sklejaków (mowa o tym była już w innym poście, który zdobył poparcie wielu osób: https://forum.hw69.pl/propozycja-zakaz-budowania-baz-ze-sklejanymi-ściankami-t4858/), w tym szczególnym przypadku myślę, że obecny drop bursztynu może zostać, bo wtedy raidy byłyby o połowę tańsze -zwiększenie dropu detonatorów i ewentualnie lekkie osłabienie rang
  12. LightKasaro

legacy (v1) Kolejka

Jeśli jest taka możliwość to musi być to zostać wprowadzone jak najszybciej Na tak
  13. LightKasaro

s8 lagi na s8

Nie wiem po co ten post, bo to jest oczywiste, że Dark nad tym pracuje i stara się robić co może, bo teraz jak jest kwarantanna to serwerownia zaczęła przynosić niewyobrażalne zyski (tak zgaduje) i lagi na pewno nie pozwolą na utrzymanie graczy
  14. Było takich propozycji już w cholerę i więcej - raczej nie doczekamy się tej zmiany... Zresztą co to za problem zrobić przepalarkę Mimo to popieram, bo x5 to dość wysoki drop i tych kolorków jest sporo, a przepalarki tylko utrudniają życie społeczności i maszynie.
  15. LightKasaro

[Wzór Na Konkurs]

Ekipa: 420 Serwer: S1 Miejscówka: podwieszak zima za małymi Ilość osób w ekipie: 2 Screen bazy: dodam później baza zraidowana
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...