Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

LightKasaro

Użytkownik
  • Zawartość

22
  • Ostatnio

• Time Online

21d 4h 23m 47s

Reputacja

4 Neutralny

O LightKasaro

• Ranga
    Bywalec

Ostatnio na profilu byli

127 wyświetleń profilu
  1. Propozycja eventu zapraszamy do oceny :)

A może coś czego nie ma na innych serwerach? Pewnie się to przyjmie, ale i tak będą dalej eventy raz na ruski rok...
  2. Rekrutacja do ekipy 2137!

Witam! Jestem liderem ekipy 2137, nasza ekipa istnieje od 2-3 lat pod różnymi nazwami i ostatnio zmieniliśmy z IzI na 2137. Oferujemy miłą atmosferę w ekipie, zaufanych członków, sporą aktywność i możliwość pogrania w inne gry. Rozpoczynamy rekrutację i wszystkich chętnych zapraszamy na teamspeak serwerowy (hw69.pl) na kanał 119 (jest wyznaczony do celów rekrutacyjnych podkanał, na którym się zbieracie wszyscy od 19:20 w niedzielę 08.04 br.) Wymagania (jeżeli nie spełniasz wszystkich i tak spróbuj, może Ci się uda :>): Wiek: 15 lat i więcej (możemy zrobić wyjątek dla kilku osób) Komunikator: na chwilę obecną jedynie TS3 wchodzi w rolę i oczywiście musisz posiadać sprawny mikrofon (tutaj nie będzie wyjątków) Aktywność: czas dzienny jaki wymagamy nie jest określony, po prostu bądź widoczny codziennie i wykazuj się aktywnością. W pierwszy dzień wipe wymagamy aktywności każdego. Doświadczenie: nie wymagamy godzin, ponieważ godziny niczego nie świadczą, jeżeli ogarniasz coś i słuchasz się rad innych to jako amator może się nawet dostaniesz UWAGA! Osoby, które nie mogą być obecne proszę o wiadomość prywatną na forum ,wtedy ustalimy termin, który będzie każdemu odpowiadać!
  3. Pozdrawiam gracza :D

4. s8 [PROPOZYCJA]Kilka zmian do rolla

Skoro tyle osób chętnych to proszę dawać propozycję dropu, na pewno ułatwimy wprowadzenie zmian podając liczby nas interesujące.
  5. Survival survivalem, a potem bardzo duży % graczy zmienia serwer ze względu na pełny pasek przestępcy, z którym nawet wąsy ze sklepu nie pomagają zbytnio. Proponuję dać na serwerze x1000 taką opcję na start do testu i zobaczyć co powiedzą gracze, którzy mieli doczynienia z taką funkcją, a nie osoby, które pierwszy raz o czymś takim słyszą. EDIT 1: ItemV2 fajnie to zrobiło, ponieważ przedmioty trzeba protectować, a nie siedzieć 5-6 godzin online, żeby móc wyjść na dwór bez tracenia stuffu wielokrotnie...
  6. s6 [Przyjęte][Helper] mesajah

Jestem na tak Aktywny Wyluzowany Miły Opanowany
  7. Może i tak, ale bywa to uciążliwe momentami, zobaczymy co powiedzą gracze.
  8. Witam! Przychodzę z kolejną moją propozycją, tym razem wyłączenie możliwości zabijania członków własnego klanu. Często jest to uciążliwe, że się przypadkowo zabije swojego i potem przedmioty spadają, a ponieważ jest taka opcja w pluginie to można ją wykorzystać. Niedawno grałem na serwerze, na którym było to zastosowane i od razu mniej problemów było spowodowanych przez słabą komunikację.
  9. s5 [Rozwiązane]ZNIKLNELY MI AUTA

Chciałbym dodać, że na serwerach jest plugin, który dodaje komendę /car i nie wiem czy kolejne claimy by z nim współgrały, jeden claim wystarcza.
  10. s5 [Rozwiązane]ZNIKLNELY MI AUTA

Można mieć claim tylko na jeden pojazd
  11. s5 [Rozwiązane]ZNIKLNELY MI AUTA

A zaclaimowane były?
  12. Witam! Przychodzę z propozycją zwiększenia ilości przedmiotów z rolla. Nie mam na myśli deto, lecz chociażby kolorki i kamień. Roll jest co 30 minut, a 25 kamienia/kolorków to mało na x15 i uważam, że z rolla powinno lecieć więcej tego typu przedmiotów. Kamień po przykładowo stack, kolorki nieprzepalone po 100, przepalone po 50 (są to tylko przykładowe liczby, niekoniecznie takie są minimum/maksimum).
  13. Witam! Proponuję przyspieszyć wipe na serwerze 8 z dropem x15. Połączone ze sobą ekipy KEK i W11 zdominowały serwer i już nawet oni się nudzą, a aktywność na serwerze jest bardzo mała.
  14. s8 [Przyjęte][Helper] GJANKO2-

Na tak Zna regulamin Gra z Pympolem i z obserwacji na pewno coś wie Jest w stanie odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące regulaminu Wiek Pomocny Aktywny i doświadczenie w grze
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK