Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

LightKasaro

Użytkownik
  • Zawartość

9
  • Ostatnio

• Time Online

6d 14h 16m 28s

Reputacja

0 Neutralny

O LightKasaro

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam! Moja baza na s8 się zbugowała. Mianowicie budowałem z drewna i usunąłem kilka obiektów. Został po nich model kolizji i nie można budować w tym miejscu, gdzie one stały. Pojawiła się w ten sposób niewidzialna ściana, przez którą nie przechodzą włócznie, lecz można strzelać z broni palnej. Utrudnia to raid na bazę i przeszkadza w grze. Proszę o pomoc! EDIT 1: Osoby bez autoryzacji i z autoryzacją nic nie mogły zrobić, jest niewidzialna bariera, której nie da się sforsować.
  2. Lajt. (z tą kropką)
  3. Gra nie ma sensu teraz, więc po co ma być dłuższy?
  4. Witam! W ostatnich dniach na s1 prawie nic się nie dzieje, już walone są bazy na siłę, a ilość graczy spadła drastycznie. Uważam, że już ten wipe nie ma sensu (zwłaszcza, że ludzie się tak nudzą i raidują puste bazy na 2 betony) i można ożywić serwer w tym dniu wolnym EDIT: Dodaję ankietę w celu zachęcenia do głosowania przez graczy
  5. Proponuję dodanie modów na: ciężarówki i szybkie przepalanie!
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK