Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

Gjanko23

Helper HW
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

• Wygrane dni

1
  • Time Online

35d 6h 13m 2s

Gjanko23 wygrał w ostatnim dniu 10 Marzec

Gjanko23 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

9 Neutralny

O Gjanko23

• Ranga
    Helper s8

Hurtworld

• Nick w grze
    GJANKO2-
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    ponad 2000

Ostatnio na profilu byli

154 wyświetleń profilu
  1. Może spróbujcie postarać się o wprowadzenie wymiany między graczami , bo jest chyba taki plugin.Więc jak chcecie uczciwa wymianę zróbcie temat o wprowadzenie tego pluginu.
  2. s8 [Odrzucone][HELPER] ZiabaToZiomal

Na nie. pierwszy raz widzę cię na serwerze a to że nie ma helpera to znaczy że jestem zajęty albo jestem na serwerze w innych godzinach
  3. Nick na forum:Gjanko23 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: GJANKO2- SteamID: 76561198140049697 Imię: Janusz Wiek: 17 Lat (W listopadzie 18) Mikrofon: Tak Mutacja: Chyba tak Znajomość regulaminu: 8/10 Znajomość gry: 10/10 ponad 2000h Czas jaki możesz poświecić serwerowi: W tygodniu od 2-4/5 h w Weekendy 3-5 h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: Cześć jestem Janusz pochodzę z Małopolski. Uczęszczam do technikum, wieczorkami gram hurta z ekipą. Lubie też grać w piłke nożną i koszykówke. Dlaczego Ty: Jestem osobą która pomaga graczom regularnie na chacie, gdyż dużo początkujących graczy nie zna się na grze, a zdarzają się osoby które odpowiadają im w chamski sposób czego ja nie toleruje. Zazwyczaj jest tylko jeden helper na s8 ale jak go nie ma to nie ma kto dać mute'a toksycznym graczom. A ja z powodu tego że mam w miarę dużo czasu i gram wtedy w hurta chciałbym objąć to stanowisko
  4. s8 [Przyjęte][Helper] *KEK*Pympol

Interesujący ten ostatni argument związany z tym że rzekomo Pympol nie gra na s8 otóż nie, gramy od startu wipe codziennie od 17 do 24 a Pympol nawet dłużej a to że ciebie nie ma prawie nigdy gdy trzeba to już inny temat.
  5. s8 [Przyjęte][Helper] *KEK*Pympol

Ale jeżeli chodzi o kulture na "V" to w sumie nigdy nie słyszałem wulgaryzmu ze strony pympola co najwyżej "trollował" ( jeżeli tak to mogę ująć ) ludzi dzieciecym głosem.
  6. s8 [Przyjęte][Helper] *KEK*Pympol

@Marszol wulgarny pod takim wzgledem że może raz czy dwa użył wulgaryzmu ? naprawde jeżeli każdy helper wylatywałby za jedno/dwa przekleństwa raz na ruski rok to administracja byłaby pusta. +Jeżeli doszukiwano by się w przeszłości helpera wulgaryzmu to znając życie prawdopodobnie też byś odpadł. Pympol gdy jeszcze wcześniej był helperem nikt na niego nie narzekał (może poza jedną ekipą każdy się domyśli o kogo chodzi ps. nikogo tu nie obrażam) oraz współorganizował event o ile się nie myle z eN. Może nie jestem helperem ale jeżeli bym miał opcje wyboru czy może zostać helperem to dałbym mu szanse . Teraz wyleje sie fala hejtu przez to że jestem w jego ekipie.
  7. Smutne papa :< !

Jak dla mnie ten pomysł wystarczy lekko dopracować i myśle iż byłby to serwer na którym grała by spora l.osób
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK