Jump to content

Filipino

Pener
 • Content Count

  194
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Filipino last won the day on November 23 2019

Filipino had the most liked content!

Community Reputation

82 Szlachetny

About Filipino

 • Rank
  Bywalec

Hurtworld

 • Nick w grze
  ^Filipino♥♥♥ モムらソ
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  2kh+

Recent Profile Visitors

669 profile views
 1. Hah, ciekaw jestem czy wasz każdy helper oraz moderator są czyści. Po drugie vaca na gra mam za coś innego. Po trzecie zapraszam do logów i sprawdzania kiedy ostatni raz byłem u was i grałem.
 2. Wszystkie pliki były usunięte, więc nie byłem w posiadaniu. W skardze na owego moderatora widać wszystko
 3. Twój nick: [最佳快照] 菲利普 hurt4u.pl/2133 🌱🌱 Id konta: 76561198340374030 Data nadania bana: 05.02.2020 18:40 Czas jaki pozostał do końca: 60 Dni Nick moderatora Imxady Serwery na których masz bana: s12 Powód bana: Usuniete cheaty do v1. Uzasadnienie: Dzisiaj, oraz 01.02.2020 usuwałem wszystko z plikow gry co miala podloze cheatow do v1. Dostałem za to bana, chociaż nie mialem nic w plikach. Ban poleciał za ,,ingerencje plikow gry". Kampai próbował mu wytlumaczyć, że to były do v1, ale on swoje. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay: nie mam zamiaru, bo i tak ban za brak myslenia moderatora.
 4. Filipino

  s8 [Odrzucone][Helper S8] Huczi

  Jedno wielkie XD. Na nie Będzie tak jak ostatnio że będziesz miał wylane na serwerownie.
 5. Filipino

  s11 [Przyjęte][Helper] Kampai

  Nie spodziewałem się ze to napisze, ale na TAK. Jako moderator spełniał wszystko co miał, więc z mniejszą rangą też spełni się dobrze.
 6. Filipino

  ts3 [Przyjęte][TS3] Nomi

  Na tak poznałem go, miła osoba i pomocna.
 7. No właśnie sprawdziłem już dawno xD?. Resp skrzynek ustawisz w configu lootu Więc do edukować to musisz się ty
 8. Resp skrzynek nie ma nic wspólnego z ilością graczy.
 9. Wymienił, bo na ts gdy pisał odwołanie incognito dalej ma moda. Zresztą, nie jest to ważne kto banowal tylko dlaczego i dopiero potem się warto przejac kto dał tego bana :D.
 10. XD? Mam bana za toxic a powód osoby która mnie banowala to były cheaty.
 11. Twój Nick: K I N G XXI/新 ドラゴン Id konta: 76561198846328226 Data/czas bana: Bliżej nie określona. Nick Moderatora: Incognito Powód bana: Ponoć toxic Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) Grałem wipe z jakąś ekipą, tydzień później próbuje wbić na s1 i mam bana, pytając się Incognita za co mam bana powiedział, że za cheaty, kiedy nawet nikt mnie nie sprawdzał. Na wcześniejszym odwołaniu dowiedzialem się za bycie toxic mam bana. Od kiedy to jest na cały rok, a nie tylko na max miesiąc. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: (Przykładowo: grafika reklamująca sieć serwerów; YT: kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni; czy inna ciekawa praca)
 12. #FreeNutki, sprawa zakończona. Jak zakończona to czemu odwołanie dalej nie jest odrzucone? Hmmm, wy zawsze macie dowody. Tylko, że dowody słowne to nie dowody chyba, że zmieniliście się i ufacie każdemu na słowo i wierzycie jakimś gracza, którzy mówią na przejęcie bazy ,,zbugowanie". Widzę, że nie trzeba już chodzić na stand-up by się pośmiać wystarczy wejść tu na forum i czytać co pisze administracja.
 13. Czekam az calkowicie to v1 jebnie na plecy, ze nawet na tym nonsteamie smiesznym nie beda u was grali. Zobaczycie potem jak to jest miec po 10 osob jak banujecie sobie osoby lepsze od innych. Pozdro 600
 14. Ogólnie, to zbugować można sie tylko na max 2 ściany za pomocą cek i auta. Po drugie wasz plugin zabija jak wchodzą do skały. Po trzecie dajcie im kurwa swięty spokój i niech te nonsteamy nauczą się grać. Pozdro 600
 15. osoby ktore nie ogarnia jak podmienic mape nie wejda tam
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...