Jump to content

Filipino

Pener
  • Content Count

158
  • Last visited

• Days Won

9

Filipino last won the day on October 10

Filipino had the most liked content!

Community Reputation

64 Dobry

About Filipino

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    ^Filipino♥♥♥ モムらソ
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    2kh+

Recent Profile Visitors

473 profile views
  1. Filipino

s6 Odwołanie od Bana CaRRy

#FreeCarry No co chłopak się zmienił, ja mając bana za cheaty, bugowanie i tym podobne rzeczy dostałem UB to on raczej też powinien je dostać. Prawda?
  2. Filipino

s8 [Odwołanie] Mati212 hw69.pl

XD. Ty to tak na serio napisałeś?
  3. Filipino

s5 [Przyjęte][Helper] Klasiu

Na tak, miałem okazję go poznać. Miły zabawny i przede wszystkim dropek
  4. Filipino

forum server classic

Na officialach niczego nie bylo i kazdy grał, a teraz ludzie płaczą na s1 o to, że nie ma warpów. Śmieszne - classic- czysty serwer bez pluginów.
  5. Filipino

ts3 [Odrzucone][TS3] Natalka

Włam na konto, chłop sam podaje pasy i to się nazywa wlałem xD. Krety są ślepe.
  6. Filipino

ts3 [Odrzucone][TS3] Filip Ꞥ₳₮₭₳

Ostatniego bana miałem za napisanie kampaiowi co o nim sądzę czy tam natsowi, miesiąc temu.
  7. Filipino

ts3 [Odrzucone][TS3] Filip Ꞥ₳₮₭₳

Oj nie wiesz ile on mnie zna
  8. Filipino

ts3 [Odrzucone][TS3] Natalka

Na tak, miła pomocna i zabawna.
  9. Nick: Filip Ꞥ₳₮₭₳ UniqueID: 34asCeAq+QZ3pInjkbzVViI4WgA= Pierwsza Wizyta: (dokładna data) 09.02.2019 16:39:56(po formacie i wymianie całego kompa, ogólnie to był jakoś 2lata temu) Data urodzenia: 08.07.2003 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 8 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 7/8 Kariera na TS3: (jakie funkcje pełniłeś/aś na serwerach i co to były za serwery) Więc, tak ogólnie byłem adminem na 2 ts publicznych Flamespeak.pl oraz nerdzimy.eu, oraz na jednym ts serwerowym oraz ekipowym (hell-speak.pl, ts HellFire). Odszedłem od nich, ponieważ nie miałem czasu wtedy na bycie administratorem oraz nawet graczem gier(powody rodzinne). Obecnie byłem właścicielem prywatnego ts dla znajomych. Dlaczego ten TS?: (minimum 2 zdania rozbudowane) Ponieważ, dużo spędzam na nim czasu ostatnio i gram z ,,ekipą", która tu siedzi. Na tym ts najczęściej się ogólnie znajduje, nieraz wejdę na inny ts, ale to na max 2h. Rozmiar buta: Nike 43 Adidas 42,5 Kilka słów o sobie: (minimum 5 zdań wielokrotnie złożonych) Więc, zacznijmy od tego, że mam na imię Filip. Liczę sobie zaczętych wiosen 17. Interesuję się pływaniem i piłką nożną, w wolnych chwilach wychodzę na rower lub na basen. Po wakacjach idę do technikum na Elektronikę, jeżeli to kogoś obchodzi, gdzie spędzę najbliższe 4 lata swojego życia :D. W wolnym czasie spotykam się wraz ze znajomymi na świeżym powietrzu, robiąc coś na co mamy ochotę. Czas na TS: Zaczęła się szkoła więc, max godzin ile bym chciał poświęcać na ts i ogólnie na kompa to 4 godziny Co zmieniłbyś na Serwerze: W zasadzie nic bym nie zmieniał, wydaje mi się, że na razie nie potrzeba żadnych zmian na nim, jednak jakbym coś wymyślił to dam powiem wam o tym. Co chciałbyś robić: (za co chciałbyś odpowiadać jako Starszy Admin, jeśli już do tego dobrniesz) Być jednym z osób, które prowadziłaby eventy serwerowe. "Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera"
  10. Filipino

s5 [Odrzucone] [Helper] Infinity

Pierw to ty się naucz grać, bo jak na razie umiesz tylko machać kilofem na polance 😘
  11. 20 ścian to nie dużo, zwłaszcza, że nie wiem czy nie było by lepiej Ci zbudować krzywe "iksy", niż przesuwaki, zresztą to nie temat na to tylko na cooldowny.
  12. Wystarczy, że odmurujesz sobie wyższą warstwę, a nie dolną. Lub poprostu zrób meina na płotkach.
  13. Długo musisz czekać bo masz niesławność, która to powoduje. Zawsze możesz sobie odmurować meina i zamurować, albo pójść chwilowego afka i tyle.
  14. ale wszelakie tp, które występują na tej tej serwerowni są na 10 sekund, ponieważ nie da się wtedy ruszać, więc coś za coś. Więc, jakby miało być 30 sekund na wytepanie zapewne zostało by odblokowane ruszanie się. Jeżeli taki system odradzania Ci się nie podoba to zapraszam na v2, tam masz cooldowny po śmierci na łóżkach.
  15. Filipino

s12 Blokada broni

Napisałem, że miałem svipa. Po drugie nie zamierzam kupować w tej grze rang jak na tą chwilę.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...