Jump to content

Filipino

Pener
  • Content Count

187
  • Last visited

• Days Won

10

Filipino last won the day on November 23

Filipino had the most liked content!

Community Reputation

77 Dobry

About Filipino

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    ^Filipino♥♥♥ モムらソ
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    2kh+

Recent Profile Visitors

533 profile views
  1. No właśnie sprawdziłem już dawno xD?. Resp skrzynek ustawisz w configu lootu Więc do edukować to musisz się ty
  2. Resp skrzynek nie ma nic wspólnego z ilością graczy.
  3. Filipino

s8 [Przyjęte][S1/S8] Speedy Gonzales

Wymienił, bo na ts gdy pisał odwołanie incognito dalej ma moda. Zresztą, nie jest to ważne kto banowal tylko dlaczego i dopiero potem się warto przejac kto dał tego bana :D.
  4. Filipino

s1 [s1] K I N G XXI/新 ドラゴン

XD? Mam bana za toxic a powód osoby która mnie banowala to były cheaty.
  5. Twój Nick: K I N G XXI/新 ドラゴン Id konta: 76561198846328226 Data/czas bana: Bliżej nie określona. Nick Moderatora: Incognito Powód bana: Ponoć toxic Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) Grałem wipe z jakąś ekipą, tydzień później próbuje wbić na s1 i mam bana, pytając się Incognita za co mam bana powiedział, że za cheaty, kiedy nawet nikt mnie nie sprawdzał. Na wcześniejszym odwołaniu dowiedzialem się za bycie toxic mam bana. Od kiedy to jest na cały rok, a nie tylko na max miesiąc. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: (Przykładowo: grafika reklamująca sieć serwerów; YT: kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni; czy inna ciekawa praca)
  6. #FreeNutki, sprawa zakończona. Jak zakończona to czemu odwołanie dalej nie jest odrzucone? Hmmm, wy zawsze macie dowody. Tylko, że dowody słowne to nie dowody chyba, że zmieniliście się i ufacie każdemu na słowo i wierzycie jakimś gracza, którzy mówią na przejęcie bazy ,,zbugowanie". Widzę, że nie trzeba już chodzić na stand-up by się pośmiać wystarczy wejść tu na forum i czytać co pisze administracja.
  7. Czekam az calkowicie to v1 jebnie na plecy, ze nawet na tym nonsteamie smiesznym nie beda u was grali. Zobaczycie potem jak to jest miec po 10 osob jak banujecie sobie osoby lepsze od innych. Pozdro 600
  8. Ogólnie, to zbugować można sie tylko na max 2 ściany za pomocą cek i auta. Po drugie wasz plugin zabija jak wchodzą do skały. Po trzecie dajcie im kurwa swięty spokój i niech te nonsteamy nauczą się grać. Pozdro 600
  9. osoby ktore nie ogarnia jak podmienic mape nie wejda tam
  10. na serwery steam nie wejdziesz nie mając hw na swoim koncie(wykupionego)
  11. Filipino

s12 [Helper] Blyat

Po pierwsze kolegami to my nie jesteśmy. Po drugie jestes ponoć opanowany, to jak dajesz się prowokować albo ty kogoś? Hmmm dalej podtrzymuje to co napisałem wyżej.
  12. Filipino

s12 [Helper] Blyat

Wyniki z prowakacji, ciekawe przypomnieć Ci coś mówiłeś na v lub wysłałeś na chacie? Dotrzymujesz słowa? Dalej czekam aż przyjedziesz ze swoimi ziomkami. Osobiście wielki NIE
  13. No nie wiem, jakby zrobili coś z hurtem V1 to by wróciło bardzo dużo graczy, starych jak i nowych. Jednak tak czy siak nie będzie już nigdy tak jak kiedyś że dopiero tą grę poznajesz
  14. Zalezy czy to mialby byc x1 robiony pod terazniejsze serwery, czy zapisany jako classic. Jezeli jak classic to nie powinno na nim nic sie znajdywac.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...