Jump to content

Filipino

Pener
  • Content Count

203
  • Last visited

• Days Won

11

Filipino last won the day on November 19 2020

Filipino had the most liked content!

Community Reputation

88 Szlachetny

About Filipino

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    ^Filipino♥♥♥ モムらソ
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    6kh+

Recent Profile Visitors

1,176 profile views
  1. Filipino

s12 [Odrzucone][Helper] GROM

,,Bogiem gierki" w 2k20, pogchamp dla Ciebie. Szkoda, ze 2 lata temu się tak nie nazwałeś, to bym Ci udowodnił, że jedynie co możesz, to grać na wysokich dropach i nazywać na ,,bogiem serwera". Gdybym, grał aktywnie dalej w tą giere, to bym Cie do 0 na łuki. Co do podania, spoko bo nie ma helpera żadnego.
  2. Filipino

s12 Propozycja s12

Wiesz jak, kit pomoc dobre jest i kit buduj. Co do blokad kitów, w sumie git, jednak i tak z tego co widze, mało kto ma jakieś rangi. Nawet jeżeli je ma to i tak ich nie używa odrazu po wipe, tylko czeka z 1h, by miec burek na kilka gleb.
  3. Filipino

Wielkie zmiany i nowości na serwerowni!

688 graczy w grze, a wy dalej myślicie o pełnych serwerach na serwerowni związanej z HW. Bądźcie realistami, cokolwiek zrobicie to i tak nic nie pomoże.
  4. Filipino

s8 [Odrzucone][Helper] Huczi

Jedno wielkie XD. Na nie Będzie tak jak ostatnio że będziesz miał wylane na serwerownie.
  5. Filipino

s11 [Przyjęte][Helper] Kampai

Nie spodziewałem się ze to napisze, ale na TAK. Jako moderator spełniał wszystko co miał, więc z mniejszą rangą też spełni się dobrze.
  6. Filipino

ts3 [Przyjęte][TS3] Nomi

Na tak poznałem go, miła osoba i pomocna.
  7. No właśnie sprawdziłem już dawno xD?. Resp skrzynek ustawisz w configu lootu Więc do edukować to musisz się ty
  8. Resp skrzynek nie ma nic wspólnego z ilością graczy.
  9. osoby ktore nie ogarnia jak podmienic mape nie wejda tam
  10. na serwery steam nie wejdziesz nie mając hw na swoim koncie(wykupionego)
  11. Filipino

s12 [Odrzucone][Helper] Blyat

Po pierwsze kolegami to my nie jesteśmy. Po drugie jestes ponoć opanowany, to jak dajesz się prowokować albo ty kogoś? Hmmm dalej podtrzymuje to co napisałem wyżej.
  12. Filipino

s12 [Odrzucone][Helper] Blyat

Wyniki z prowakacji, ciekawe przypomnieć Ci coś mówiłeś na v lub wysłałeś na chacie? Dotrzymujesz słowa? Dalej czekam aż przyjedziesz ze swoimi ziomkami. Osobiście wielki NIE
  13. No nie wiem, jakby zrobili coś z hurtem V1 to by wróciło bardzo dużo graczy, starych jak i nowych. Jednak tak czy siak nie będzie już nigdy tak jak kiedyś że dopiero tą grę poznajesz
  14. Zalezy czy to mialby byc x1 robiony pod terazniejsze serwery, czy zapisany jako classic. Jezeli jak classic to nie powinno na nim nic sie znajdywac.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...