Jump to content

Kizo

User
  • Content Count

68
  • Last visited

• Days Won

2

Kizo last won the day on July 10

Kizo had the most liked content!

Community Reputation

28 Przyjazny

About Kizo

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

470 profile views
  1. Kizo

s1 Propozycje/zmiany

ktoś już kiedyś obiecał, że nad tym wielcy deweloperzy hw69.pl pracują na waszym kliencie nie ma nawet tego, bo żadne ''ominięcia'' nie są potrzebne, tak samo jak nadal na hurt4u nie jest zablokowane wchodzenie do skał, gdzie większość serwerów ma już to zrobione.
  2. Kizo

s12 [Odrzucone][Helper] Spizgany_TM

Dlaczego uzywacie mojej nazwy klanu, a tym bardziej kiedy ona jest zarejerstrowana na forum w odpowiednim temacie? ;) Nie kojarzę Cie, a stycznosci z tą nazwą na tej serwerowni masz zero.
  3. Kizo

forum [Odrzucone]Pytanko

ja też poproszem tak
  4. Kizo

forum server classic

To juz by bylo lepiej nazwac to official
  5. Kizo

s1 [Przyjęte][Helper] ImxAdy

Tak, masz racje, jednakże celowe namawianie znajomych do pozytywnych komentarzy właściwie Ci nie pomoże, a raczej przeciwnie
  6. Kizo

s1 [Odrzucone][Helper] PeVse

Po 1 dlaczego podpierdalasz komuś nazwę ekipy, bo ty z nią nie masz nic wspólnego. Po 2 pamiętam cię i nie kojarzę jakoś z dobrej strony, a raczej ze strony chełpiącego się dzieciaka.
  7. Kizo

s1 [Przyjęte][Helper] ImxAdy

Po co dodawać takie trashowe wypowiedzi pod podaniem znajomych, przecież to niczemu nie pomaga
  8. Kizo

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Kamil0932

Na start najlepiej zbierz myśli i zrób nowe odwołanie, koniecznie porządnie opisz wszystkie wymagane punkty ze wzoru, by mogło się to lepiej czytać. W tym temacie zrobiłeś totalnie syf, nie da się nawet zrozumieć o co Ci chodzi, na poczatku też nie potrafiłeś nawet w odpowiednim dziale zrobić odwołania i użyć do niego wzoru, przez to każdy musiał Ci tłumaczyć takie proste sprawy. Twoje odwołanie ma przede wszystkim być przekonujące i czytelne, aby osoby, które będą to rozpatrywać nie musiały się zastanawiać co miałeś na myśli, wtedy kiedy to pisałeś. W dodatku najlepiej argumentować swoje wypowiedzi, by miały one większy sens i nie były po prostu pustymi słowami.
  9. Kizo

s1 [Odrzucone] [Odwołanie] Kuba :D

A tak ostatnio przeciez szczekaleś na retrohurcie i strzelaleś przez sciany przy rajdzie, aby nie wyszli z bazy i ty chcesz ub?
  10. Kizo

inne [Odrzucone] [Odwołanie] Kizo

To zamień słowa w czyny i po prostu to zrób, ja nikogo nie prowokuję, po prostu pisze, jak jest. Jasno i wyraźnie napisałem przecież, że nikogo nie zamierzam przepraszać, a jeśli tak bardzo Ci zależy, a widzę, że tak, to po prostu zamknij ten temat i nie trać swojego czasu. ''Grasz przecież na s1, więc jaki masz problem? '' ~ jasno i wyraźnie w nazwie tematu jest, że to odwołanie jest na wszystkie serwery.
  11. Kizo

Wielka pani kierownik widzę, że dalej jak była zawistna to taka została. Tak Cię boli to, że ktoś taki jak ja chce sobie po prostu pograć?
  12. Kizo

s6 [Odrzucone] [Helper] XennoXI csgo.net

aplikujesz na jakąś tam range i wpisujesz w podaniu jakieś gowno w nicku, GZ @XennoX a co moge mieć na mysli, po co w podaniu wpisujesz jakąś strone od cs'a co to ma do rzeczy w ogóle. Ale zrozum po co to podajesz to podczas podania, tak samo jak wpisałeś to w samej nazwie tematu, no chyba, że cs.1231231asdasuhdahu to część twojego nicku to rozumiem ^^
  13. Kizo

Nie miałem na myśli tego, że na s1 jestem wolnym graczem od żadnych blokad, a bardziej to, że na konto nie jest nałożony ban właśnie na S1 na którym miałem okazje ostatnio grać i byłem bardzo zdziwiony, że właśnie nie mam tam bana. Tak, jak jest nadal w tym przypadku Nadal na tym samym koncie steam, które jest pobanowane na innych serwerach to mam na myśli *stąd też w nazwie tematu -- > wszystkie serwery. @!Dark! ''Ponadto nie widzę tu nawet najmniejszej chęci jakiejkolwiek poprawy wielokrotnych nadużyć.'' Chęci są, ale do gry a nie poprawy. Napisałem przecież w głównym temacie, że żadnych przeprosin i takich innych nie będzie, bo to do mnie nie przystaje. A co do poprawy o której wspomniałeś, uważam, że nie ma tu co poprawiać. Moje zachowanie w grze, jest wiadomo minimalnie toksyczne, tak jak każdego gracza hurtworld. Jedynie ze swojej strony mogę powiedzieć, że nie bedę używał żadnych pomocnych oprogramowań. Twierdzę, że potrafię na tyle grać w tę grę, żeby ich nie używać, w końcu 2,5kh godzin, to zweryfikował turniej 3v3 na pompy(gdzie niemal w każdym pojedynku totalnie stompowaliśmy naszych przeciwników), w którym mój teamek zajął pierwsze miejsce też był bez żadnych cheatów. Jeśli ktoś by miał wątpliwości, bądź będe podejrzany proszę o sprawdzenie. Jednym warunkiem jest to, że nikomu nie pozwolę grzebać po moim komputerze, bo są to rzeczy prywatne. A jesli twierdzisz, że mój ostatni punkt w odwołaniu to ma być '' poprawa'' to i tak zrobiłem kiedyś dużo dla tej serwerowni, kilkanaście miesięcy, a raczej ponad pół roku z rangą helpera s6, s8, s1 w tym niemal wzorowa aktywność po kilkanaście godzin dziennie pomagając graczom oraz kilkanaście godzin dziennie grając, grając z przyjemności.
  14. Twój Nick: Kyzo56 Id konta: 76561198440414268 | /nu3vJ6alh7lSkzbHcR1CghVdWQ= <- ts3 | Forum Data/czas bana: Oj dlugo. Nick Moderatora: !Dark!, Kampai, D4wid, eN. , przemek12412412, Stalker Powód bana: Działanie na niekorzyść serwerowni. Uzasadnienie: Chciałem w sumie wrócić do tej gierki na pare dni, może tygodni, robię sobię przerwę od metina, dopóki nie wystartuje pewien serwer. Wiem, że nie mam bana na s1 dlatego tam czasami się nadarzy wejść, tak się składa, że akurat dzisiaj mam chęć tam pograć. Do tego odwołania nie podchodzę w stosunku proszącym, bo jeśli zostanie odrzucone to się nic nie stanie, jednak jeśli to przyjmiecie to będzie super. Co do mnie to każdy kto mnie zna, bądź kojarzy, wie co zrobiłem, więc nie mam zamiaru za coś przepraszać i błagać o litość. Zdaje sobie sprawę, że dużo osób mnie może nie lubić i na pewno podejdą do tego odwołania negatywnie, pozdro. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: nie ma sensu tego robic bo serwerownie i tak znają osoby, które mają znać, dlatego twierdze, ze ten punkt nie ma sensu, bo kto grał, badź gra w hurtworlda wie dobrze czym jest ta wieloletnio prosperująca serwerownia.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...