Jump to content

Kizo

User
  • Content Count

53
  • Last visited

• Days Won

2

Kizo last won the day on July 10

Kizo had the most liked content!

Community Reputation

25 Przyjazny

About Kizo

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

230 profile views
  1. Kizo

s6 [Odrzucone][Helper]SwIsTaK ❤ Hw69.PL

HAHA XDDDD Z pelnym szacunkiem ale kid i poza tym 4fun nie moze miec helpera w ekipie
  2. Kizo

s1 [Odrzucone]unban

Gosciu ktory lata odpalony na kazdym serwerze v1 jak dla mnie nie powinien dostac ub bo raczej tutaj u was tez cheatuje @eN. Sprawdzanie nic nie da kiedy napiszesz mu ze bedzie sprawdzany, tak to wystarczy wyczyscic historie przegladania, usunac te czity i dac siebie do sprawdzania bezsens przeciez i tak potem pobierze haxy to co za roznica Wszedzie gdzie gral; retroh, weedh, dayh, wszedzie cheatowal 😉
  3. Czasami przed strzelaniem warto wyrzucic i podniesc pompe z ziemii;-)
  4. Wywal reguly ktore blokuja eac o ile je masz Nonsteam czy steam?
  5. Kizo

legacy (v1) Czas TP itp

Najlepiej notp i nohome i grac normalnie dzieciaki.
  6. Kizo

s12 [Odrzucone][Odwołanie] k56

Bo nie chce nabijac godzin na jakims randomowym koncie + nie udostepniaj prywatnych rozmow Pomysl stalker czasami serio, warto.
  7. Zajmie sie w koncu ktos tym odwolaniem? Chcialem sobie jutro normalnie pograc, ale widze ze chyba nie da rady. Ok rozumiem mam bana na v1, ale na v2 nie, a jakis smieszny moderator przychodzi i mnie banuje za to ze zrajdowalem jego baze no ku*rwa smiesznie. Najwidoczniej za baitowanie dzieci w grze komputerowej dostaje sie bany GG.

1. MilqMilq
    2. eN.

eN.

To nie jest koncert życzeń.

8. Kizo

s1 [Odwołanie] JacoB hw69.pl

Ludzką* Lucek to imie.
  9. Kizo

Niestety ludzie nie maja o tym pojecia. O tym ze co 3cia sciana idzie na 1c4 tez @!Dark! ogarnij bo jutro chce sobie pograc ze znajomymi. Nigdzie nie cheatowalem na v2. Z reszta chcialem sobie ponagrywac bo juz dawno nic nie bylo z hurtworlda, a nie moge bo ban za bog wie co xd
  10. Kizo

a ciebie z budowy jeszcze nie wywalili bo gram ze znajomymi? i krece sobie beke z dzieciaków?
  11. Twój Nick: k56 Id konta: 76561198440414268 Data/czas bana: dzisiaj Nick Moderatora: nie wiem Powód bana: nie wiem Uzasadnienie: nie wiem W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: zrobilbym film ale nie dam rady bo mam bany xd @!Dark! @Jarek @eN. @Dracarys @D4W1D @Huczi @Kampai prosze to szybko wyjasnic bo chce wrocic pograc do moich znajomych
  12. Ale sorry za przeproszeniem po chuj chcecie mu grzebac w pobranych plikach????????? Moze ma tam prywatne rzeczy tak samo jak to ze nie powinno was to obchodzic, co ma w historii przegladania, bo to rowniez was nie powiinno interesowac. Otrzasnijcie sie w koncu ludzie... A sory bo mi sie przypomnialo.. a co jesli w historii przegladania mial swojego facebooka imie i nazwisko badz rodzicow to wtedy RODO nie?
  13. Kizo

inne Propozycja

To napisz to do twórców gry xdddddddddd bo jedyne co tu moga zmienic to mape xddd
  14. Kizo

s1 Restart serwera

lepiej i tak by bylo jakby byly czestsze restarty, bo jak komus sie zrobia niewidzialne sciany to juz gg wtedy
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...