Jump to content

Kizo

User
  • Content Count

87
  • Last visited

• Days Won

3

Kizo last won the day on December 24 2019

Kizo had the most liked content!

Community Reputation

35 Przyjazny

1 Follower

About Kizo

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

691 profile views
  1. Kizo

s12 propozycja

watpie zeby to jakkolwiek przeszlo, bo jest to nieopłacalne chcesz płacić 30zł za 200 monet?
  2. A sprawdziłes, czy na pewno na dobry serwer kupiłeś? Lepiej podaj steamid, bo to bardziej kluczowe tutaj 😎
  3. Kizo

s5 [Odrzucone][Helper S5] HabaBaba

Ja go nie kojarzę ze złej strony, więc krytykować również nie będę, powodzenia. Głos mam taki jak reszta.
  4. Kizo

s1 [Odrzucone][Helper] LwG#Młody

Błagam, nigdy więcej jakiś ziomeczkow z lwg w nicku xDD
  5. w dodatku pierwsze nasze odwołanie zostało odrzucone z powodu, że rzekomo nie traktujemy serio administracji, gdybyśmy serio nie traktowali, nie pisali byśmy podania o żadne ub, a skoro już to zrobiliśmy to tylko w celu bycia fair. We wcześniejszym temacie grzecznie napisałem do moderatora, żeby nie wypowiadał się, ponieważ jak dla mnie jest świeży w administracji i nie zna spraw, które były x czasu temu, gdzie on nie wiedział jeszcze pewnie o tej serwerowni. @MateoGaming dla Twojej wiadomości, nie znam daty bana bo było to tak dawno, że nie pamiętam po prostu tego, napisałeś mi jeszcze, że to nie możliwe, że wszyscy na raz mnie banowali, miałem bany od tych osób niżej, więc dlatego napisałem, ze wszyscy bo teoretycznie tak było.
  6. nie, co wipe musisz kupić nowy:) W dodatku jak coś jak masz niesławke to może wypaść
  7. nie komentuj proszę, bo jesteś nowy i nie ogarniasz.
  8. Kizo

s8 Częste crashe

specyfikacje kompa
  9. wniosek: Twój nick: kyzo56 & carry Id konta: 76561198440414268 <--- nevermind i tak gameban(J.spencer)/2375487157623640153532 Data nadania bana: 10 lat temu Czas jaki pozostał do końca: dożywocie Nick moderatora: teoretycznie wszyscy wraz z poleceniami wlasciciela Serwery na których masz bana: wszystkie Powód bana: znany, kazdy wie, nie ma sensu tlumaczyc Uzasadnienie: bo minal juz szmat czasu, a my robimy powrót do giereczki, zeby pograc sobie dla beki W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: nie ma jak tego zrealizowac *gramy czysto na lanczerach hw96 prosze jedynie o wmiare szybkie rozpatrzonie negatywnie badz pozytywnie bo wiadomo kazdy sie niecierpliwi
  10. Kizo

s1 [Odrzucone][Helper] TermI

Po co robisz kolejne jak ostatnio ci odrzucili, ile ty masz IQ?
  11. yy to chyba normalne ze z klienta na v1 nie wejdziesz do v2 i na odwrót xd i co według ciebie znaczy ''normalnego''
  12. Kizo

YouTuber

imo ''fajny'' odcinek z plebani, jakikolwiek głos(n4y top1). To nie jest 2k12, żeby filmy z gier robić bez jakiejkolwiek narracji
  13. ogólnie to tak czy siak jedyni ludzie ktorzy beda tam grali to tacy ktorzy uzywaja autobh bo nie bedzie tp
  14. ktoś już kiedyś obiecał, że nad tym wielcy deweloperzy hw69.pl pracują na waszym kliencie nie ma nawet tego, bo żadne ''ominięcia'' nie są potrzebne, tak samo jak nadal na hurt4u nie jest zablokowane wchodzenie do skał, gdzie większość serwerów ma już to zrobione.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...