Jump to content

Kizo

Pener
  • Content Count

135
  • Last visited

• Days Won

4

Kizo last won the day on March 2

Kizo had the most liked content!

Community Reputation

67 Dobry

2 Followers

About Kizo

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Znajomość gry
  • Czas gry
    ~7000

Recent Profile Visitors

1,641 profile views
  1. Lepiej zdecydowanie zmienić coś na s1, bo to sprawdzony serwis i każdy wie że będą tam ludzie, niż na taki s2 na którym ludzie nie mają pewności czy w ogóle ktoś tam wejdzie na start wipe. Ludzie grający 7dni wipe to zazwyczaj maciusie którym jeden chuj jak i gdzie graja. Jeśli zostanie coś zmienione na + na s1 myślę że z pewnością ludzie się zaadoptują do zmian 😁
  2. nie skminiles ze to troll ?
  3. To zalezy od ilosci osob 😂😂😂😂😂
  4. Kizo

s1 [Odrzucone][Helper] EzBanWidzowie/Märlenka

szkoda ze sama zapomniałaś jak pisałaś na s5 o ss***u ku****w, a innym wypominasz
  5. jak masz OGARNIĘTĄ ekipe to macie swojego tsa, jak coś to te boty muzyczne też kosztują xd
  6. Kizo

s1 Limit osób

oczywiscie, ze nie jestem, tylko kto tu zaczął temat? ja czy baku1337, wiec kto kogo prowokuje? gosc ma range helper i wchodzi w jakieś bezsensowne słowne wymiany zamiast to zlać
  7. Kizo

s1 Limit osób

nie wiem po co dalej drązysz temat i wchodzisz w słowne przepychanki jako helper baku1337minecraft
  8. Kizo

s1 Limit osób

kim ty w ogole jesteś ze mnie cytujesz, chlopie masz 1337 w nicku mam coś więcej pisać? @top to chyba logiczne ze jezeli klan rozdzieli sie na 2 klany jak na to wpadł któryś bezgłów, to chyba logiczne ze tak czy siak będą grać razem, więc moim zdaniem słaby pomysł bo to m.in jest rywalizacja, hurtworld to gra dla spocenców co walą mefedron i siedzą po 30h od startu wipe albo grają w duzo licznej grupie, tzw controling
  9. Kizo

s1 Limit osób

slaby pomysl, jak sie nie podoba to idz w robloxa pograc dzieciaku
  10. Kizo

s6 [Odrzucone][Helper] NiKe

nie, doggshit.
  11. bo byl juz taki serwer i nikt na nim nie gral wiec nie sadze zeby bylo inaczej
  12. bh w hurtworldzie jest wystarczająco proste, więc nie sądze zeby jakiekolwiek skrypty byly komukolwiek potrzebne
  13. http://dl3.hw69.pl/Hurtworld_EAC_v.0.3.8.9.7z Wypakuj 7zipem
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...