Jump to content

MilqMilq

User
  • Content Count

30
  • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

2 Followers

About MilqMilq

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Milq
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1000+

Recent Profile Visitors

135 profile views
  1. Twój Nick: Milq Id konta: (SteamId64 dla HW, albo UniqueId dlaTS3): 76561198276102273 Data/czas bana: 300 Dni ban, otrzymany 22.11.2019 (dzisiaj mija 7 dzień od bana) Nick Moderatora: matheo0192 Serwery na których masz bana: S12 Powód bana: Oszustwo przy wymianie Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) Należał się, lecz nie taki długi (już było to poruszane) W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: (Przykładowo: grafika reklamująca sieć serwerów; YT: kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni; Kiedyś dodane 3 filmiki z rajdów na serwerze hurt4u x5
  2. Nwm dajcie chłopakom unbana bo zara graczy nie będzie XD
  3. MilqMilq

s12 [Odrzucone][Odwołanie] Milq

Tak masz racje, tylko chodzi mi bardziej o to, że zostałem wyrzucony w trakcie rozmowy, a nie wyzywałem ich i miałem do nich szacunek ;9
  4. Twój Nick: Milq Id konta: (SteamId64 dla HW, albo UniqueId dlaTS3) 76561198276102273 Data/czas bana: 22.11.2019 Nick Moderatora: Matheo Serwery na których masz bana: S12 Powód bana: Oszukanie gracza Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny): Uważam tak ponieważ dostałem bana na 300 dni Według was jest to tylko liczba więc tak samo mogłem dostać na 7 dni bo to tylko LICZBA. Ale do rzeczy Aktualnie nie ma serwera v2 x5 który żyje, a pograłbym gdzieś więc pisze podanie o ub. Zostałem słabo potraktowany przez administracje, oraz administrator wiedział, że kłamał, ale brnął temat dalej nie porozumieliśmy się wyszło na naszą winę bywa. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: (Przykładowo: grafika reklamująca sieć serwerów; YT: kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni; czy inna ciekawa praca) Nie mam możliwości
  5. MilqMilq

Fajny spam btw
  6. MilqMilq

XDDDD I co ? to tyle? Nie wypowiesz nawet na temat odwołania?
  7. Twój Nick: Milq Id konta: (SteamId64 dla HW, albo UniqueId dlaTS3)76561198276102273 Data/czas bana: Jeszcze 5 dni ogolnie ban na 30 dni Nick Moderatora: Dark Powód bana: Notoryczny Spam Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) Bo za bana na forum nie powinno sie dostać bana w grze W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: (Przykładowo: grafika reklamująca sieć serwerów; YT: kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni; czy inna ciekawa praca) Nie
  8. MilqMilq

itemv2 Propozycja ALL SERWERY V2

@DeywisNie mają czasu a każdy praktycznie w swoim podaniu pisał, że ma duzo czasu 7/8h na serwer
  9. Witam, Przychodzę z propozycją dodania, a w sumie zrealizowania mojego pomysłu mam na myśli Eventy Organizowane przez administracje Na przykład Codziennie o godz 20 Na Serwerach Jest Organizowane -Pvp Car -Pvp Bow I Różne Podobne [EVENTY] Za Wygranie Takowego eventu Jest nagroda np 1 Deto itp A W dodatku co parę godzin -Restart Rolla Zwołało by to nowych graczy, Oraz Umiliło by to grę tym starszym graczom Pozdrawiam
  10. Już są Zamknijcie Temat
  11. Witam, Od Godziny 20 Na serwerze s11 x3 hurt4u Nie respią sie kontrolki sa same Looty Pozdrawiam.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...