Jump to content

ander

User
  • Content Count

32
  • Last visited

• Days Won

2

ander last won the day on July 13

ander had the most liked content!

Community Reputation

10 Przyjazny

2 Followers

About ander

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    4ND3R
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    2600

Recent Profile Visitors

146 profile views
  1. ander

s12 [Odrzucone][Odwołanie] 4ND3R

I co ? to tyle? Nie wypowiesz sie nawet na temat odwołania albo pozostania bana ?
  2. Twój Nick: 4ND3R Id konta: (SteamId64 dla HW, albo UniqueId dlaTS3) 76561198297818580 Data/czas bana: Jeszcze 5 dni ogolnie ban na 30 dni Nick Moderatora: Dark Powód bana: Notoryczny Spam (na forum) Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) Bo za bana na forum nie powinno sie dostać bana w grze, i do tego jeszcze dłuzszy ban w grze niz na forum W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: (Przykładowo: grafika reklamująca sieć serwerów; YT: kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni; czy inna ciekawa praca) Nie
  3. ander

Organizacja チチチ

Elitarna grupa składająca się z trzynastu najlepszych graczy s10 Jesteśmy najlepsi na serwerze s10 Wyróżnia nas to że jesteśmy najbardziej zgraną ekipą jaką poznał serwer s10 ale oprócz tego doznasz u nas sporą dawkę śmiechu, jak i nauczysz się wielu ciekawych rzeczy. Do tej pory nasza grupa utrzymuje się w top 10 najlepszych graczy w rankingu ja zajmuję ciągle 1 miejsce. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- W skład naszej ekipy wchodzą takie osoby jak: チ➜ [Lider]4✰N✰D✰3✰R チ➜ [vLider]チMilqチ チ➜ [Zastępca] Frykas チ➜ [Rekrutant]4LOLO チ➜ [Rekrutant] BENJO チ➜ [Rekrutant] Mój stary チ➜ [Rekrutant] Stary milqa チ➜ [Rekrutant]Stary 4LOLO チ➜ [Rekrutant]Dziadek Benja チ➜ [Rekrutant]Dziadd ufoludd チ➜ [Rekrutant]Frytownica チ➜ [Rekrutant]Komar チ➜ [Rekrutant]Omar Alibuli チ➜ [Rekrutant]Osama Adlof Schulz チ➜ [Rekrutant]Bartosz Duda チ➜ [Rekrutant] Kraken GamingV2 チ➜ Rekrutacja ⛔ live⛔ ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wymagania: チ➜ Wiek +10チ➜ Sprawny mikrofon + mutacja - obowiązkowy TeamSpeak4 チ➜ Doświadczenie HurtWorld ItemV8 チ➜ Nie płakanie za itemami チ➜ Bycie dropkiem 4ND3R'aチ➜ Bycie nie kulturalnym na TS4 jak i na serwerze チ➜ Wymagana pełna wersja gry チ➜ Więcej informacji na TS4! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Podczas rekrutacji do naszej drużyny, testujemy umiejętności rekrutantów na serwerze BVB, wystawiając do tego mnie. Dzięki temu nie wiemy kogo rekrutujemy Znajdziesz nas na teamspeaku: gównoworldx4.liveserwer.gl.pl (strefa tęczowa)
  4. 4ND3RKI to elitarna grupa składająca się z 1 gracza, Która jest na kazdym wipe na swerwerzerafser s10 TOP 1 Chciałem wam powiedzieć wszystkim ze ezz jesteście
  5. ander

s12 DETO

.
  6. Najjj serwerownia

7. To niezłe bany na tym s10

8. Siema siema

9. ander

IDOL NA TS3 - 12.07.2019 r.

Oki wpadne
  10. ander

s1 [Przyjęte][Helper] Dighter hw69.pl

Jestem na tak poniewaz trzeba kogoś nowego zrekrutować bo pod ostatnim postem okazało sie ze obecni moderatorzy nie mają czasu na np. eventy +Wiek +Znajomość regulaminu +Czas jaki mozesz poswiecic serwerowi Wiedzę ze Administratorzy mają gdzieś rekrutowanie nowych helperów a szkoda, bo przez to nie ma eventów etc
  11. Jestem na (nwm), ale promocja serwerowni by sie przydała
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...