Jump to content

ander

User
  • Content Count

62
  • Last visited

• Days Won

2

ander last won the day on July 13 2019

ander had the most liked content!

Community Reputation

26 Przyjazny

2 Followers

About ander

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    4ND3R
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    2600

Recent Profile Visitors

436 profile views
  1. Tylko to ja wiem. To może jeszcze dodać błocka na tp po rzuceniu siekiery ? Imo jest to bezsensowne może ktoś przyjść pod main rzucać cały czas dynamity i nie ma wyjscia z bazy. Ogólnie raidblock jak nazwa wskazuje powinien być przy rajdzie (C4 wiertło)
  2. Po co w ogóle blok na to po użyciu dynamitu ?
  3. Wczoraj na teamspeaku wasz helper/moderator wyjaśniał ze to dostaje sie od m.in dzika I nie ma to sensu zeby raidblock byl od dynamitu i rakietnicy i jeszcze taki dlugi. Sama nazwa mowi do czego to powinno sluzyc
  4. co ma raidblock związane z ogłuszeniem które dostaje sie od dzika? A cooldowny to juz inna sprawa
  5. Zmniejszcie cooldown na tp/home/warp bo 800s jest bez sensowne na x5 i jeszcze usuniecie ogłuszenia bo nw po co to jest wgl
  6. X5 z reguły to dość łatwe serwery. Jak ktoś chce iść na trudniejszy serwer to jest przeciez x3 tam mozna wprowadzic dluzsze cooldowny
  7. Niby czemu? pisalem do darka ze mozna zrobic x1/x2 i tam dac notp tutaj jest bezsens x5 ma byc latwe i tyle
  8. Ale po to są vipy zeby ulatwiac gre. Gdyby vipy nic nie dawaly to nikt by ich nie kupował wiec serwer by sie nie utrzymywal
  9. Imo jest to bez sensu, po co to zmniejszac? serwer jest X5 wiec jest łatwy a zwiekszone cooldowny tylko robią zamieszanie, nie utrudniają tylko denerwują. A co do pancernych baz to wystarczy zakazac przsuwanych i sklejanych, chcociaz my nawet najlepszą wnękę w 3 dzien na przesuwanych zrajdowalismy wiec ,.,
  10. major to jest major

11. Po 1 mozna zawsze wyjsc drzwiami. Po 2 to po co wprowadzacie raidblock (nie działajacy) skoro uwazacie ze jest bez sensowny? Nawet wasi moderatorzy mowia ze ten raidblock jest gownem i przez to nie ma gry 4fun na serwerkach
  12. Nie mozna sie teleportowac? Raidblock jest nakladany na obszar a nie na gracza co połączone z mozlliwoscia murowania/odmurowywania jest nieskuteczne. Mozna normalnie zniszczyć ścianki i uciec tyłem bazy. Uciec przez ulice i mozesz wytepac. Jak dla mnie taki raidblock to gowno totalne i tyle w temacie
  13. na nie Wg mnie wystarcza niv ktory na serwerze jest caly czas online i mutuje za wszstko
  14. Aktywny, kulturalny. Szybko odpowiada/pomaga.
  15. ander

s12 [Odrzucone][Odwołanie] Milq

Nie bylo to tak do konca wywalone na konsekwencje, bo bylismy u was na ts zeby porozmawiac o tym banie na serwerze za cos co zrobilem na forum
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...