Jump to content

D4W1D

Pener
  • Content Count

215
  • Last visited

• Days Won

6

D4W1D last won the day on January 10

D4W1D had the most liked content!

Community Reputation

59 Dobry

7 Followers

About D4W1D

• Rank
    Pener

Hurtworld

• Nick w grze
    D4W1D✇
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    500h+

Recent Profile Visitors

2,138 profile views
  1. Na serwerze ts3, nie hw 🤦‍♂️ Co chciałbyś robić:Mógłbym odpowiadać za sprawdzanie Kogo ty chcesz sprawdzac posiadajac range pomocnika na serwerze ts3? To nie jest wzor na podanie na helpera hw.
  2. D4W1D

s12 [Przyjęte][Helper] OFF-Styl¿♧♡

Jestem na tak można dać szanse "Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 8h +" "Znajomość gry: 9/10"
  3. D4W1D

[Przyjęte][ODWOŁANIE] alwayS hw69.pl

Jestem za, minęło ponad 400 dni wiec można dać szanse.
  4. D4W1D

s1 [Oczekujące][Helper] Kostuch

A czasami nie grałeś na jakiś +-40 kontach na których dostałeś odemnie bana za cheaty? Grubo na nie!
  5. Mi się wydaje ze ban był nadany max z rok temu. Ale szanse i tak można dac 😛 EDIT:
  6. D4W1D

s12 [Odrzucone][Helper] HaQX hurt4u.pl

Jestem na TAK + Dosyć sporo aktywny na serwerze. + Ogromna znajomość gry + Dojrzały chłop, ogarnięty.
  7. D4W1D

s12 [Odrzucone]Propozycja s12

Nie ma sensu drop jest dobry po prostu trzeba grac, zwiększenie dropu deto by było za dużym ułatwieniem.
  8. D4W1D

s1 [Odrzucone]ODWOŁANIE

Polecam
  9. D4W1D

s11 [Odrzucone][Helper] NAVV hurt4u.pl

https://steamcommunity.com/profiles/76561198279118336
  10. D4W1D

s8 [Odrzucone][Helper S8] Huczi

Jestem na nie bedzie tak jak ostatnio.
  11. D4W1D

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Ukasz4321

Myślę że powinno to z automatu zostać odrzucone jak to kiedyś Enka napisała. (Jezeli zaliczysz znow ban. Kazda twoja prosba o ub bedzie z automatu odrzucana )
  12. Na steamie https://store.steampowered.com/app/393420/Hurtworld/ Nie ma tu serwera NoSteam na hurtworld v2
  13. Twój nick: D4W1D Unique ID: BFRmAyD1a5Z1QtHYMNuk/7Ja8BU= Data nadania blokady: Ponad 3 miesiące temu Nick moderatora: Madani Powód blokady: Jak to Madani okreslil "Wrzucilem was do jednego wora" (Duży musiał być ten worek).
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...