Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

Neyst

Użytkownik
  • Zawartość

33
  • Ostatnio

• Time Online

49d 25m 26s

Reputacja

12 Przyjazny

O Neyst

• Ranga
    Bywalec
  • Urodziny 7 Marzec

Hurtworld

• Nick w grze
    Neyst
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    316h

Ostatnio na profilu byli

89 wyświetleń profilu
  1. s1 [Odrzucone][Helper] HansuxD

Na Tak +wiek +Doświadczenie +Staż +Mikro <3
  2. Nick: Neyst UniqueID: kJmnbr4IGRXmehU7sfLwJJnrRQU= Pierwsza Wizyta: 2017-12-02 Data urodzenia: 2004-03-7 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 8 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 8 Kariera na TS3: Kiedyś byłem adminem na jednym ts'ie kumpla , ale był to krótki okres.Ostatnio kolega trochę mnie podszkolił. Dlaczego ten TS?: Większość mojego czasu , kiedy robię coś na komputerze, spędzam czas na tym ts'ie. Jestem osobą pomocną , dlatego też zdecydowałem się, na złożenie podania. Rozmiar buta: 42 Kilka słów o sobie: Mam na imię Oliwier. Codziennie po szkole relaksuje się przy komputerze.Lubie uprawiać sport. Często możecie mnie spotkać na s1 oraz s5. Czas na TS: 5h dziennie Co zmieniłbyś na Serwerze: Na razie nic , ponieważ wszystko jest zrobione. Co chciałbyś robić: Na początek chciał bym nadawać rangi oraz pomagać na Cp, a w przeszłości robić kanały.
  3. [StayGraphic] Grafiki Na Zamówienie

Typ grafiki: Avatar Rodzaj grafiki: Steam/Ts3/forum Wymiary: 500x500 Kolorystyka: HurtWorld Tematyka: Obojętna Dodatkowe zachcianki: Napis Neyst Dłuższy opis: Ma być gut gut @HabaBaba ściągnąłem od Ciebie mój kotku ;*
  4. [Grafik] Orlik

-
  5. [Grafik] Orlik

Jestem na Tak, grafik się przyda a on robi to profesjonalnie. Grafiki są ładne
  6. [StayGraphic] Grafiki Na Zamówienie

Typ grafiki: Dowolna Rodzaj grafiki: Tło pulpit Wymiary: Ekran 16:9 Kolorystyka: obojętnie Tematyka: obojętnie Dodatkowe zachcianki: - Dłuższy opis: Dowolne tło na pulpit, liczę na pomysłowość autora.
  7. inne Niebieski Ekran

Czy kartę graficzna i wejście od monitora tez wymieniałeś ? Jeżeli Tak zobacz jeszcze kabel od monitora. Myśle ze to Ci pomoże. Przyszły mi do głowy tez nie zaktualizowane sterowniki graficzne.
  8. Po restarcie o 5 rano to się naprawi i będziesz widział normalnie.
  9. Karaoke 4FUN

Zapraszamy Prowadzący : HabaBaba Neyst
  10. Przeszkadza to bardzo, naprzyklad jeżeli chcemy wytepać a goni nas z 15 dzików. Czekam na wypowiedz innych
  11. Witam , chciał bym aby na serwer s1 wprowadzono taką rzecz , że jeżeli wytepujemy, to zamiast braku możliwości ruszania się, dodania normalnego chodzenia/strzelania czyli tak jak byśmy w ogóle nie wpisywali żadnej komendy.
  12. s1 [Odrzucone][Helper] Дэвид/...

Na nie dzis pod nasza baza wyzywałeś wraz z kolegami mnie i n3va
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK