Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

Neyst

Admin TS3
  • Zawartość

50
  • Ostatnio

• Wygrane dni

2
  • Time Online

104d 7h 11m 59s

Neyst wygrał w ostatnim dniu 13 Kwiecień

Neyst ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

22 Przyjazny

1 obserwujący

O Neyst

• Ranga
    Admin TS3
  • Urodziny 7 Marzec

Hurtworld

• Nick w grze
    Neyst
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    613

Ostatnio na profilu byli

187 wyświetleń profilu
  1. Jeżeli masz vipa kupionego to kolor nicku nie działa. Tez tak miałem
  2. Eymi proszę Cię... Polowa osób co się tu wypowiada nie zna sytuacji. Drogie Wolfy, przypomnę wam sytuacje jak codziennie wyzywaliscie Jonty,Thc i inne ekipy.Na serwerze połowa z was miała w nickach JJ oraz pisała to na czacie.Nie wspomniałem jeszcze o prowokacji,kiedy zabiliście obojętnie kogo z jakiejś ekipy,był spam od wszystkich z waszego clanu ze jesteśmy ez, kaj itemy,sell ubrania marki jont i tym podobne.Mieliscie mnóstwo szans,ale ich nie wykorzystaliście. @mesajah @Motorider byliście wogole kiedyś na s1 albo znacie sytuacji jaka się odbyła ?
  3. Ja jestem na nie. Po tym co się działo na s1,według mnie nie ma opcji powrotu.Codziennie były skargi na forum oraz ts3 i mimo dawania im kolejnych szans, nie wykorzystywali ich.
  4. [Sprzedam] Skiny CsGo

Sprzedam skiny do Cs'a, takie jak: - AWP | Hiperbestia po testach bojowych z nazwą „Hentai Stick” - Nóż myśliwski (★) | Tęczowe utwardzenie po testach bojowych z nazwą „Hard Package” Profil Steam: http://steamcommunity.com/id/Neyst/
  5. Jest już komenda na zobaczenie kto najwięcej zabił osób. Komenda : /ranking
  6. s1 [Przyjęte][Oczekujące][Helper]Matheo0192

Oczywiście że na Tak +Pomocny , miły , spokojny +Regulamin +Admin Ts3 +Wiek +Dużo czasu poświęca s1 Bierzcie
  7. s1 [Odrzucone][Helper] HansuxD

Na Tak +wiek +Doświadczenie +Staż +Mikro <3
  8. Nick: Neyst UniqueID: kJmnbr4IGRXmehU7sfLwJJnrRQU= Pierwsza Wizyta: 2017-12-02 Data urodzenia: 2004-03-7 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 8 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 8 Kariera na TS3: Kiedyś byłem adminem na jednym ts'ie kumpla , ale był to krótki okres.Ostatnio kolega trochę mnie podszkolił. Dlaczego ten TS?: Większość mojego czasu , kiedy robię coś na komputerze, spędzam czas na tym ts'ie. Jestem osobą pomocną , dlatego też zdecydowałem się, na złożenie podania. Rozmiar buta: 42 Kilka słów o sobie: Mam na imię Oliwier. Codziennie po szkole relaksuje się przy komputerze.Lubie uprawiać sport. Często możecie mnie spotkać na s1 oraz s5. Czas na TS: 5h dziennie Co zmieniłbyś na Serwerze: Na razie nic , ponieważ wszystko jest zrobione. Co chciałbyś robić: Na początek chciał bym nadawać rangi oraz pomagać na Cp, a w przeszłości robić kanały.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK