Jump to content

FaFeLeK

Helper HW
  • Content Count

20
  • Last visited

Community Reputation

11 Przyjazny

About FaFeLeK

• Rank
    [ Helper s6 s8 ]

Hurtworld

• Nick w grze
    FaFeLeK hw69.pl
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    2000

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. FaFeLeK

s8 [Helper s8] ☜Elfiker☞ hw69.pl

jestem na tak +wiek +znajomość gry +aktywność
  2. FaFeLeK

s12 [Odrzucone][Helper] HaQX hw69.pl

Jestem na Tak +Znajomość gry +Wiek +Aktywność
  3. FaFeLeK

[Przyjęte]Nowy serwer x1

jestem za
  4. FaFeLeK

s6 [Odrzucone][HELPER] Veromen

jestem na tak +wiek +znajomość gry +aktywność
  5. FaFeLeK

s8 [Odrzucone][Helper] oogway hw69.pl

Na Tak +Wiek +aktywność +znajomość gry
  6. FaFeLeK

ts3 [Odrzucone][TS3] FaFeLeK

Nick: FaFeLeK UniqueID: PO7UKGf/W64Fzn8qxrMp9P2PT4U= Pierwsza Wizyta: 29.11.2019 00:14:24 Data urodzenia: 03.07.2002 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 8 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]:7 Kariera na TS3:kiedyś na swoim ts robiłem rangi itp Dlaczego ten TS?: Ponieważ gram na naszej serwerowni,na Ts przesiaduję po kilka ładnych godzin dziennie. Czasami administracja ma dużo na głowie i chętnie bym pomógł i odciązył ich troszkę by było jeszcze lepiej.(choć nie wiem czy to możliwe bo jest super) Rozmiar buta: 43 Kilka słów o sobie: Nazywam się Janek. Mam 17 lat. Moim hobby jest granie . Słucham różnych piosenek nie ograniczam się do jednego gatunku , ale najczęściej jest to rap. Mój ulubiony kolor to czerwony. Obecnie jestem singlem . Jeśli chodzi o mój charakter to jestem miły . Jestem osobą tolerancyją i komunikatywną. Nie mam problemów w nawiązywaniu kontaktów jak i prowadzeniu konwersacji. Uważam też,że jestem osobą odpowiedzialną spokojną i kulturalną. Czas na TS: Różnie , nawet do 10 godzin Co zmieniłbyś na Serwerze: Dodał bym 1 pod kanał dla helperów a tak po za tym bym nic nie zmieniał bo administracija dobrze opiekuje się serwerem Co chciałbyś robić: Chciałbym pomagać utrzymywać porządek na ts,rozwiązywać konflity między użytkownikami. Także pomóc administracji w prowadzeniu serwera choć i tak uważam,że świetnie sobie radza jednakże zdażają się sytuacje,że jest dość późno i nie ma kogoś kto mógłby podejść w sprawie ts
  7. FaFeLeK

Rezerwacja Klanu

Klan:★APoCo★ Założyciel:FaFeLeK Zastępca:JuZeK
  8. Mi się pomysł podoba
  9. FaFeLeK

s13 [Odrzucone]Helper samfart10

Na tak, brakuje helperów na s13 +wiek +duża znajomość gry
  10. FaFeLeK

ts3 [Odrzucone][TS3] FaFeLeK

Nick: FaFeLeK UniqueID: PO7UKGf/W64Fzn8qxrMp9P2PT4U= Pierwsza Wizyta: 29.11.2019 00:14:24 Data urodzenia: 03.07.2002 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 8 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]:7 Kariera na TS3:kiedyś na swoim ts robiłem rangi itp Dlaczego ten TS?: Ponieważ gram na naszej serwerowni,na Ts przesiaduję po kilka ładnych godzin dziennie. Czasami administracja ma dużo na głowie i chętnie bym pomógł i odciązył ich troszkę by było jeszcze lepiej.(choć nie wiem czy to możliwe bo jest super) Rozmiar buta: 43 Kilka słów o sobie: Nazywam się Janek. Mam 17 lat. Moim hobby jest granie . Słucham różnych piosenek nie ograniczam się do jednego gatunku , ale najczęściej jest to rap. Mój ulubiony kolor to czerwony. Obecnie jestem singlem . Jeśli chodzi o mój charakter to jestem miły . Jestem osobą tolerancyją i komunikatywną. Nie mam problemów w nawiązywaniu kontaktów jak i prowadzeniu konwersacji. Uważam też,że jestem osobą odpowiedzialną spokojną i kulturalną. Czas na TS: Różnie , nawet do 10 godzin Co zmieniłbyś na Serwerze: Dodał bym 1 pod kanał dla helperów a tak po za tym bym nic nie zmieniał bo administracija dobrze opiekuje się serwerem Co chciałbyś robić: Chciałbym pomagać utrzymywać porządek na ts,rozwiązywać konflity między użytkownikami. Także pomóc administracji w prowadzeniu serwera choć i tak uważam,że świetnie sobie radza jednakże zdażają się sytuacje,że jest dość późno i nie ma kogoś kto mógłby podejść w sprawie ts.
  11. FaFeLeK

ts3 [Odrzucone][TS3] Crejzoll

Jestem na TAK +miła osoba +jest bardzo pomocny
  12. FaFeLeK

s8 [Odrzucone][Helper S8] Huczi

Jestem na TAK
  13. FaFeLeK

s1 [Odrzucone][Odwołanie] PacaCarry

chłopak już rok czekał pomóżmy mu
  14. FaFeLeK

Pochwała FaFeLeK

❤️
  15. Moim zdaniem wipe powinien być w poniedziałek o 10/16 bo wtorek jest sylwester i dużo osób nie będzie grało
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...