Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

matheo0192

Admin TS3
  • Zawartość

46
  • Ostatnio

• Time Online

65d 21h 8m 33s

Reputacja

30 Przyjazny

O matheo0192

• Ranga
    Admin TS3

Hurtworld

• Nick w grze
    ☆JONT☆ Matheo0192
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    10h

Ostatnio na profilu byli

310 wyświetleń profilu
  1. ts3 [TS3] Anka <3

Jestem na tak +miła +wiek +aktywna
  2. Jestem na tak dużo osób chce wipe .
  3. s1 [Odrzucone]s1 deto

Drop deto jest odpowiedni jak zwiększa do 2 wiekszosc dużych ekip będzie miał po 2 stacki deto mu teraz jest dużo deto więc niewiem o co płaczą gracze ze mały drop może od razu zróbmy drop deto x10 jak na s6
  4. Jestem za ponieważ dłuższe rajdy by były i dłużej by trzeba bylo zbierać na zebranie c4 na daną bazę co idzie z tym ze dużo ekip będzie do ostatniego dnia na serwerze rywalizowały ze sobą
  5. s1 [Przyjęte][Helper] ♛ n3V ♛

Jestem na tak.N3v jest miły,spokojny,nigdy nie robi problemów i myślę że idealnie by się nadal na helpera na s1 ponieważ jest tam na czacie patologia a niema nikogo by tym się zajął.
  6. s1 [Przyjęte]Zmiana dropu

Szkoda ze to nie jeden post odnoszenie zwiększenia dropu a mimo to i tak nic z tym nie zrobiono
  7. Proponuje zrobić wipe na s5 w sobotę ponieważ ustalone jest na 14.11.2017 to poniedziałek a w sobotę by było wieciej graczy i serwer by zyskał.
  8. Proponuje aby wipe zrobić w piątek albo sobotę oraz aby zwiększyć drop ammo.
  9. s5 [Przyjęte]Zmiany na S5

Kit VIP,Svip,Evip bez warpow i kit co 2 lub 3 dni . No Home Kit pomoc który daje:1 ognisisko,5steckow i 10 owrongow.Kit co 1h lub 2h . Kit buduj który daje:np. totem ,100betonu,100kamienia i stack desek.Kit co 12h lub 24h. WIPE co 2 lub 3 tygodnie Zeby byl:Meteor,ptaki,tokary. Drop deto x1 jeśli drop x3 a jeśli drop x5 to drop deto x2. Oraz żeby meteor spadał w losowe miejsca np.okolice pustyni,jesieni,zimy,reda,na respa ,na skrzydło,na łuk.
  10. ▶E★T★R◀

Czyli albo sie boja albo sie ekipa rozwalila
  11. "OO matheo szefie nasz!

Dzisiaj widzę skilla masz?

Gdzie niebieskie?

Gdzie zielone?

Wszystko już jest przetopione?

Tłuszczu mamy nadropione?

Burek już jest wydbyty?

Kamień mamy już przemyty?

Pompa już naładowana?

Snajpa Twa wypucowana?

OO matheo szefie nasz!

Kiedy nam c4 dasz?"

12. ▶E★T★R◀

Ja czekam az wbija na s5 jeśli maja wogole odwagę
  13. [Odrzucone]Vipe na s2

tym bardziej ze jest dużo baz do wysadzenia
  14. [Odrzucone]Vipe na s2

Jestem za tym żeby wipe był wtedy co jest planowany czyli 25 a wbił sb jakiś bambol i po 1 dniu od razu chce wszystko zmieniać
  15. Też dobry pomysł chodz jest wiele ekip które grają tu już długo.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK