Jump to content

KonDraT

Moderator HW
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralny

3 Followers

About KonDraT

 • Rank
  [ Moderator HW V2 ]

Hurtworld

 • Nick w grze
  [♕]KonDraT✔
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  1200

Kontakt

 • Discord
  KonDraT#5261

Recent Profile Visitors

761 profile views
 1. KonDraT

  itemv2 Hurtworld Odlamki wojskowe

  Skały to najlepszy sposób, ale niby można jeszcze zbijać wraki kluczem.
 2. KonDraT

  itemv2 Hurtworld Odlamki wojskowe

  Chyba najlepszy sposób to rozwalanie galwanitowych skałek. Problem w tym jest taki, że musisz potrafić latać helikopterem. Bierzesz sobie rakietki do helikoptera i lecisz na wyspę. Ogólnie to nie polecam Ci zbierać tych odłamków bo to po prostu strata czasu, drop jest tak niski, że prędzej wipe się skończy niż uzbierasz na jakiś dodatek do auta.
 3. KonDraT

  s1 [Odrzucone][Helper] weetAngel

  Podanie podaniem, ale twoje zachowanie na serwerze jest niestosowne i nie widzę zbyt dużych szans na to, abyś został Helperem.
 4. KonDraT

  s1 [Odrzucone][Helpera] WiErZbA

  Jestem na nie. Trochę nakłamałeś z tym że jesteś miły i nietoksyczny.
 5. KonDraT

  itemv2 Jasna niebieska ruda

  Jeżeli chodzi Ci o galwanit to znajdziesz go na wyspach.
 6. KonDraT

  s8 [Odrzucone][Helper] Parmezann

  Przy składaniu podania na Helpera wypadałoby trochę poprawić swoje zachowanie.
 7. Możesz usunąć tego home wpisując /removehome name
 8. s11 to serwer v2 a ta wersja gry nie jest dostępna do pobrania.
 9. Nick na forum: KonDraT Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: [♕]KonDraT SteamID: 76561198887460960 Klan/Ekipa w jakiej grasz: [♕] KINGS Imię: Konrad Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 7,5/10 Znajomość gry: 8/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Min. 7h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Niestety nie Coś o sobie: Jak już pisałem jestem Konrad i mieszkam na mazurach. Chodzę do technikum informatycznego a to się wiąże z tym że nie mam dziewczyny więc mogę poświęcić więcej czasu na grę. Jestem cierpliwą oraz spokojną osobą i staram się doprowadzić każdy problem do końca. Dlaczego Ty: Gram na tym serwerze od dłuższego czasu tak naprawdę 3/4 moich godzin w grze zostały tutaj spędzone. Myślę że przyda się osoba która jest dostępna w godzinach porannych oraz popołudniowych/wieczornych ponieważ administracja na tym serwerze jest średnio aktywna. Staram się pomagać nowym graczom jak tylko się da.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...