Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

przemek3611

Moderator HW
  • Zawartość

99
  • Ostatnio

• Time Online

140d 15h 32m 4s

Reputacja

10 Przyjazny

O przemek3611

• Ranga
    Mod HW / Admin TS3
  • Urodziny 06.04.1999

Hurtworld

• Nick w grze
    przemek3611
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1000h

Kontakt

• GG
    33065562

Ostatnio na profilu byli

600 wyświetleń profilu
  1. s7 [Problem] Problem z serwerem S7

a masz pobrane mody na s7 ? w naszym dziale jest osobna paczka pod v1 i pod v2 ze steam wersji mogą być problemy wejść na s7 więc polecam ściągnąć z naszej strony klienta bo sam będę musiał bo też ze steam wejść nie mogę
  2. z tego co tu gram to nigdy nie widziałem innych drzwi, były propozycje tak jak ta ale nigdy nie widziałem by były dodawane
  3. ale na s4 i s6 są ulepszone niebieskie i nie ma innych drzwi oprócz zwykłych z desek
  4. na s3,4,6 gdzie są mody nie ma żelaznych drzwi
  5. nie widziałem by były na innych gdzie są mody sprawdze to
  6. nie na s3 nie widziałem żelaznych drzwi są tylko normalne z desek
  7. http://hw69.pl/download z tej strony niech ściągnie mody i niech wrzuci do odpowiedniego folderu i niech wtedy spróbuje
  8. s6 [Odrzucone][HELPER] Tasioreg

oj kolego miałeś ESP i dostałeś perma na s6 i po kilku dniach przyszedłeś znowu na s6 i tym razem to kolega zabijał przez ściany nawet fajny filmik nagrałem jak twój kolega Michal358 z którym stałeś pod bazą zabijał przez ścianę a zresztą on tez dostał perma jak i ty znowu i jakis 3 typ od was który potem na ts przyznał sie że przez około 1 miesiąc miał cheaty też z permem wyleciał jak dla mnie na nie właśnie z tych powodów odrzucone z powodu używania cheatów razem z ekipą
  9. ts3 [Przyjęte][TS3] Neyst

Prosimy zgłosić się w celu Rekrutacji o godz. 18.00
  10. spróbuj usunąć eac i od nowa zainstalować
  11. a zainstalowałeś EasyAntiCheat ? w skrócie eac? bez niego nie wbijesz na serwery
  12. ts3 [Odrzucone][TS3] Gagatek_

Rekrutacja na Pomocnika TS jest chwilowo zamknięta. Proszę zgłosić się jak będą wolne miejsca
  13. [Odrzucone]Ts3 Mateusz9531 Podanie o Admina

Chwilowo nie ma rekrutacji na Pomocnika TS Proszę zgłosić się gdy będą wolne miejsca Zamykam.
  14. s1 [Odrzucone][Helper] *ETR*Exo

Brak wzoru zamykam.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK