Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

przemek3611

Moderator HW
  • Zawartość

77
  • Ostatnio

• Time Online

80d 22h 2m 28s

Reputacja

8 Neutralny

3 obserwujących

O przemek3611

• Ranga
    Mod HW / Admin TS3
  • Urodziny 06.04.1999

Hurtworld

• Nick w grze
    przemek3611
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1000h

Kontakt

• GG
    33065562

Ostatnio na profilu byli

470 wyświetleń profilu
  1. po świętach bo teraz Centrum Pomocy jest zamknięte
  2. wejść na Centrum Pomocy [Hurtworld] i tam wszystko opowiedzieć jak masz oczywiście mikrofon a ktoś z Administracji Ci spróbuje pomóc
  3. s4 [Przyjęte][Helper] iNsek

Jestem na tak +wiek +ogarnięty +może poświęcić sporo czasu dla serwera +ma sporą wiedzę na temat gry +brak Helpera na s4
  4. Rekrutacja do ekipy TDW

na jakim serwerze gracie?
  5. Szukam ludzi do ekipy

nie będę komentować bo płakać mi sie chce a zarazem śmiać ciebie
  6. Szukam ludzi do ekipy

wypowiedziała się osoba która wyzywała całą dosłownie Administracje tylko dlatego że jego 3 podania na Helpera zostały odrzucone a jak tobie sie coś powie to nagle wielki foch i tylko potrafisz zabijać wszystkich bo do ciebie nie można nic złego powiedzieć ogarnij najpierw swoja psyche a potem wypowiadaj sie pod tematami
  7. Szukam ludzi do ekipy

szukam ludzi do gry bo zostało nas w ekipie 2 osoby ja i kolega ale we 2 to słabo sie gra oczywiście chodzi o serwer s4 (x50) Wymagania: -kultura na kanale -ogar mapa i strzelanie -chęci do dropienia -od +16 ( nie chce patoli z młodszymi mieć) -mikro -lepszy komputer by nie grac na 20fps -aktywny na ts itp. chętni mogą zgłaszać się do mnie na pw na ts nick: przemek3611
  8. Tworzę ekipę

to słabo szukasz ludzi do ekipy ale nie ustaliłeś na jakim dropie będziecie mniej więcej grać część ludzi woli niski , inni wysoki ,a niektórzy pośrednio
  9. s4 [Odrzucone][Helper] <Erest>

jestem na NIE -byłeś w administracji i odszedłeś z niej oficjalnie z powodu braku aktywności a tak naprawdę nie chciało ci sie nic robić -jesteś zbyt wybuchowy , puszczasz fochy z byle powodu co może wywoływać niechciany negatywny efekt -nie potrafisz utrzymasz język , wulgarnie odzywasz sie do graczy na czacie jak i na voicechat - dziennie, tygodniowo czy miesięcznie? na serwerze jesteś tak rzadko że te liczby nie mają znaczenia - ostatnimi czasy nie masz i siedzisz na telefonie czy coś takiego co powoduje straszliwe echo na kanale przez co nie da się nic powiedzieć +wiek +regulamin owszem znasz ale słabo się go stosujesz
  10. Tworzę ekipę

na jakim serwerze będziecie grać?
  11. s6 [Przyjęte][Helper] AkaiShinai

Jestem na TAK po krótkiej rozmowie z kandydatem nie mam nic przeciwko by został Helperem oboje będziemy się dopełniać czasowo i zarazem pilnować serwera przed osobami które nie potrafią powstrzymać sie przed napisaniem brzydkich słów na czacie mam nadzieje że Zostaniesz Helperem i przepraszam że ta wiadomość prywatna wyszła na światło dzienne a nie powinna
  12. s4 [Przyjęte]Przyspieszony wipe

popieram brak graczy na serwerze
  13. wchodzisz w na te stronę http://hw69.pl/ i dostajesz odpowiedź na jakim serwie co i jak
  14. s4 [Odrzucone][Helper] KrysGamesPl Youtube

jestem neutral -konto pod podanie -widzę twój nick pierwszy raz na forum a w grze nigdy nie widziałem
  15. s4 [Odrzucone][Helper] Efoo

dobrze powiedziane zły dział zdecyduj sie gdzie składasz podanie
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK