Jump to content

Marszol

Pener
  • Content Count

517
  • Last visited

• Days Won

47

Marszol last won the day on October 2

Marszol had the most liked content!

Community Reputation

297 Rycerski

About Marszol

• Rank
    Mistrz

Hurtworld

• Nick w grze
    Marszol
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1700+

Kontakt

• Discord
    Marszol#5526

Recent Profile Visitors

3,430 profile views
  1. Ale wiesz administracja to nie roboty 24/7 siedzieć nie będą. Nie zawsze jest czas żeby patrzyć do logów tym bardziej dostęp do nich mają 4 osoby chyba
  2. Do @!Dark!Trzeba pisać prosto to zrozumie 😂 I tego za ciula zablokować nie zablokujesz Bo jak nie kill to dynamit, kominek, skakanie aż zginie, zgile steki i zginie. Jest wiele sposób żeby urzeć jak ktoś chce.
  3. Na jedno dobre to żeby tylko zostały itemy przydatne oraz dodane te które są przydatne ale ja widzę jeden - a mianowicie to ruletka jak w kasynie raz wygrasz raz nie. Więc ity śmieciowe powinny zostać ale z mniejszym stopniu (żeby było ich mniej co oznacza że częściej będą te lepsze leciały)
  4. Chodzi mu chyba o to że skrzynka jak człowiek się killnie znika po 5 minutach podajrze Tam gdzie respie się skrzynki czyli Kula statek koniec drogi na red itd lub dodać do rolla żeby jako tako wypadał
  5. Ammo dostało wyrzucone z hangarów dobry rok temu przez wiadomo co. Ale skoro jest luncher mógłby powrócić. Również na +
  6. Bursztyn dobra sprawa zawsze potrzebne i nigdy go nie jest za dużo
  7. Kupili range to mają dodatkowego rolla czyli mają większe szanse żeby coś im ciekawego wypadło
  8. @!Dark!Kolega zaproponował na s5 zmianę wipe co tydzień cała definicja s5 znika dlaczego? Z tego co ja pamiętam miałbyć to serwer z większym wipe niż na innych serwerach. Dlatego też jest podobny do s1 tylko ze dłuższym wipe. Więc uważam że zły pomysł zmienić na wipe co tydzień bo zabraknie tego nowipe co miał charakteryzować s5.
  9. Co do wipe ja chciałbym co tydzień chce tylko przypomnieć wszystkim że założenie jakie miało s5 to serwer nowipe mało kto tu pamięta czasy gdzie wipe trwał 3 miesiące a nawet pół roku Mamy podobny serwer gdzie jest wipe co tydzień więc po co robić drugi identyczny prawie? 2 tygodnie na serwer który miałbyć nowipe niech jest już chociaż tro dłuższy niż na innych serwerach tej serwerowni. Myślę że @!Dark!Zgodzi się z tym co chce w tej wypowiedzi przekazać
  10. Ciekawe ciekawe. Zobaczymy w praktyce czy będzie to tak dobre. Pozdrawiam
  11. Marszol

s5 [Helper] Macuk

Każdy ma swoje zdanie.
  12. Marszol

s5 [Helper] Macuk

Uważasz że Macuk lub ja grając średnio od 7-9h w dni robocze i od 9-11h+ weekendy nie byliśmy aktywni? Za czasów kiedy się uczyłem to do 3 rana siedziałem i nawet żeby pilnować serwer i macuk też siedział czasami po nocach więc nie wymieniaj tylko jednego jakiegoś byłego helpera i nie mów że macuk mało aktywny był. Zgodzę się że był pod koniec swojej kadencji w administracji. Pozdrawiam
  13. budowy pixelartów na nie Po co obciążać serwer znowu
  14. Marszol

s5 [Helper] Eshill

Po pierwsze AMG gra jednym składem od kilku lat już Wymineiles członka ekipy który najmniej gra z całej ekipy to co ma powidzieć jak wbije i już inna baza stoi? Ciekawe dlaczego słyszałem takie słowo jeszcze nie dawno na bambiku na małych. Z tego co kojarzę miałeś już helpera więc jeden + Pozdrawiam serdecznie
  15. Marszol

s5 [Odrzucone][Helper] Podrywacz

Dlaczego ty? "Bo macie mało helpetów" Napisz coś lepszego niż takie coś Narazie na NIE
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...