Jump to content

Marszol

Pener
  • Content Count

487
  • Last visited

• Days Won

45

Marszol last won the day on November 6

Marszol had the most liked content!

Community Reputation

286 Rycerski

About Marszol

• Rank
    ProUser

Hurtworld

• Nick w grze
    Marszol
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1600+

Recent Profile Visitors

2,642 profile views
  1. A może monety za bazy? W sensie ostani dzień wipe ocenianie tak jak na beberku było
  2. Marszol

s1 [Odrzucone][Helper] Gruby

Rąk (nie pisze tego żeby wkurzyc czy coś, popraw i będzie git)
  3. Rajdownaie w nocy to pokazanie się że jest się pizda a nie kto rządzi na serwie, ja rozumiem że was boli to że są ludzie którzy tylko na off ale nie widzę sensu rajdblocku dalej Zbuduj bazę tak żeby nie spikali
  4. Może odrazu już każdą noc od 23-6 antyrajd bo co? Wybuduj się tak żeby cię nie spikali w nocy a nie odrazu robić antyrajd, bawmy się tą grą bo ile można. Usunąć utrudnienia dodać tylko łatwiznę Ja jako gracz grając dzień w dzień wipe po wipe też nie lubiłem pojawiać się na respie ale cóż ale w jakimś stopniu tu chodzi żeby być najlepszym. Pokazać kto rządzi na danym serwie.
  5. Marszol

s1 [Odrzucone]Drop,Szybka noc, Deto

Ja bez Vipa nie raz dawałem se radę, tylko trzeba być cierpliwym inie ma żadnego problemu
  6. To je dobry synek jo wum godum Wołosz go to przyjdzie zawsze Pogodo pośmieje się Normalnie dobry synek
  7. Marszol

s1 [Odrzucone]Drop,Szybka noc, Deto

1 Mi się wydaje że gra nie polega tylko na rajdach, gdzie ci gracze którzy nie marudzili ze muszą iść na polankę dropic 2)Gta z kategorii survival horror więc utrudnienia takie jak deszcz noc itp powinny zostać. 3)w ciągu dnia przynajmniej kiedyś w ciągu dnia palcem w dupie dało się znaleźć 20deto +
  8. Marszol

s6 [Przyjęte][Helper] TiGeR

Jestem na tak Kiedyś grałem na S6 i dało się ciebie spotkać, byłaś pomocna więc myślę że nadasz się.Może że twoje zachowanie się zmieniło od tamtego czasu Kiedyś był Helper @Macukaktywny na S6 i s5 ale chlop zaginol w warsztacie bo alfe naprawia
  9. Marszol

Pożegnanie. :)

O kurwa. Powodzenia
  10. Marszol

Wyrazy na ostatnią litere.

Natalia
  11. No to co 

Żegnam wszystkich, wrócę jak będę mógł i pokaże pewnej osobie że może jeszcze na mnie liczyć, zawiodłem ją po raz drugi, trzeciego nie  będzie jeśli jeszcze otrzymam od losu szansę, była to jedno razowa akcja w moim życiu i zapomniałem później że przydało by się dobrze pozbyć śmieci z komputera. Widzimy się za 30 dni. Bez przypałów. Pozdrawiam całą administrację a szczególnie Panią kierownik @eN.

Edited by Marszol
  12. Marszol

s5 [Przyjęte]Wipe na s5-x3

Jestem za Zostały same meimy na ponad 100c4 Gra kilka osób ka krzyż Na meteory nikt praktycznie nie chodzi anie się poszczelac ani nic
  13. Marszol

s8 [Odrzucone][Helper] Wisienka

Twoje podanie zostanie odrzucone ponieważ nie minol tydzień od ostatniego który został odrzucony
  14. Marszol

s1 [Odrzucone][Helper] B0DZ1O

Ja jestem na TAK - Chłop z jajcami i to nie jednym - Ogarnięty - Pozytywny - Czas - Regulamin
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...