Jump to content

marszol

Pener
  • Content Count

420
  • Last visited

• Days Won

36

marszol last won the day on December 25 2019

marszol had the most liked content!

Community Reputation

232 Rycerski

About marszol

• Rank
    ProUser

Hurtworld

• Nick w grze
    Marszol
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1300+

Kontakt

• GG
    69274349
  • Email
    anachujsieprzypierdalasz@gmai.

Recent Profile Visitors

1,672 profile views
  1. Kiedyś na s5 była próba bez TP i wyszło to do dupy więc jestem na NIE
  2. marszol

s6 [Przyjęte][Helper] AdriaN0N

Zapomniałem że na tym cp to się siedzi 24/7 i nie patrzy wtedy na serwer
  3. marszol

Hahahaha 😂😂😂 No coś ty grzeczny jak aniołek nie? Nie zacytuję ci słów bo dokładnie ich nie pamiętam ktore uzyles w moją stronę.
  4. marszol

Przynajmniej był i pilnował i nie stał na AFK jak inny Helper. Po logach idzie zobaczyć ile był aktywny
  5. marszol

s8 [Oczekujące][Helper S8] Huczi

Czyżby stara administracja wraca? 🤔Też trzeba będzie wrócić do tej gry 😂 Na tak +
  6. marszol

s5 [Oczekujące][Helper S5] HabaBaba

Na tak + Robiłeś wszystko porządnie dałoby się wymienić parę plusów ale po co skoro każdy cię tutaj zna.
  7. marszol

Trochę za pozno ale coś dodam od siebie Jeśli twoje zachowanie jest takie same jak na s5 to jestem ciekaw kto czytał twoje logi... Kojarzysz słowa "czekam aż ty wylecisz żeby zająć twoje miejsce" twoje słowa skierowane do Helpera @Macuk Na V nigdy nie byłeś za grzeczny jak i na chacie NA DUŻE NIE @eN.Mam nadzieję że wiesz co robisz Pozdrawiam
  8. marszol

s5 [Przyjęte][Odwołanie] SZvSZ hw69.pl

Niee pomyliłem raczej tak o by mi twój nick raczej głowie nie siedział ale mniejsza, nie chodzi w tym temacie o to tylko o twoje ub. Dziękuję, powodzenia, miłego
  9. marszol

s5 [Przyjęte][Odwołanie] SZvSZ hw69.pl

Jak dobrze pamiętam twoje zachowanie na chacie nie było dobre, dużo razy dostałeś muta. A mi się wydaje że powód to był ESP ale nie jestem pewny pamięć czasami szwankuje.
  10. marszol

s5 [Odrzucone][Odwołanie] Michalele

Ja bym nie pamiętał sebciolele? No to w takim razie przepraszam
  11. marszol

s5 [Odrzucone][Odwołanie] Michalele

Stara śpiewka o bracie 😂
  12. Znając życie to za wspomagacze w grze.
  13. marszol

s1 [Odrzucone][Helper] Bakuu17 hw69.pl

Jeśli uważasz ta osoba jest opalona zrób na niego skargę gdzie udowodnisz że posiadasz rację w tej sprawie
  14. marszol

s8 [Odrzucone][Odwołanie] aaaaaaaa

Punkt piąty w regulaminie "Administracja zastrzega sobie prawo do możliwości sprawdzenia gracza, programem TeamViewer (tzw. T.V.), jeżeli zajdą jakiekolwiek podejrzenia o korzystanie ze wspomagaczy na naszych serwerach."
  15. marszol

s1 [Odrzucone][helper] enkov

A według mnie każdy powinien dostać szansę. Wyraził chłopak chęci zostać helperem można dać mu szansę. @eN.Kiedyś było takie coś "przyjęty na czas próbny" w takich przypadkach nie byli by to takie głupie. Pozdrawiam cieplutko
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...