Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

marszol

Helper HW
  • Zawartość

79
  • Ostatnio

• Time Online

95d 10h 54m 38s

Reputacja

22 Przyjazny

3 obserwujących

O marszol

• Ranga
    Helper s5
  • Urodziny 18.06.2002

Hurtworld

• Nick w grze
    Marszol
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    Około 600

Kontakt

• Inne
    Snap marszol2002

Ostatnio na profilu byli

441 wyświetleń profilu
  1. s5 [Propozycja] Wipe na S5

Moim zdaniem powinno zostać tak jak jest dużo osób chcialo żeby był taki długi wipe niech tak zostanie jak jest został miesiąc jeszcze więcej grajcie a nie wipe odrazu
  2. s6 Helper

Tak wgl to jest miejsce na s6? A dobra jest teraz zauważyłem że duszek jest wpisany jeszcze Sorki
  3. s8 [Odrzucone][HELPER] ZiabaToZiomal

Nie chce nic mówiąc ale widzę już ze kłamiesz z wiekiem i napewno z innymi też Ja bym odrzucił za składanie takiego podania Jak dobrze czytam En napisała ci ze masz nie składać podań
  4. Wszyscy chcą jak najłatwiej ☹️☹️☹️ Czekam jeszcze aż ktoś napisze żeby usunąć deszcz 🙄🙄 Ja osobiście jestem na nie
  5. s5 [Rozwiązane]ZNIKLNELY MI AUTA

Jak widać chyba sie wyjaśniło dlaczego ich nie ma Pozdrawiam
  6. Moim zdaniem przydało by się to troszkę zmienić
  7. s1 [Rozwiązane]PROBLEM Z KUPNEM VIPA

Jak dobrze czytam to kupiłeś 7k a niby wydales 6k to pokaż nam że masz te 1k
  8. s6 [Przyjęte][Helper] mesajah

Na tak + wiek +regulamin +znajomość gry
  9. Jestem na nie co to ma być za gra wszyscy chcą na łatwiznę to jest survival!!!!!!! A po 2 nie robię z s5 boberwordla!! Kolejna rzecz z bobra chcą wprowadzić tutaj
  10. Tak jak powyżej wspomniano jest komenda /ranking A co do tych Mein i tego vipa to moim zdaniem nie jest zbyt fajny pomysł ktoś tu chce zrobić z s5 serwer boberwordl
  11. s8 [Przyjęte][Helper] GJANKO2-

Jak to Janusz trzeba go brać Zna regulamin Widza o grze Wiek
  12. Na serwerze jest aktualnie brak wolnych miejsc na stanowisko Heplera. Musisz poczekać, aż miejsce się zwolni. W tym czasie Twoje podanie będzie nadal otwarte, aby można było pozostawiać opinię na temat kandydatury. Aktualną listę wolnych miejsc na stanowisko Helpera można zobaczyć tutaj: http://forum.hw69.pl/administracja-serwerów-hurtworld-t425/
  13. Jak byś nie wpisał rolla to byś nie miał problemu
  14. s5 [Odrzucone][Helper] ZaK

Każdemu szansa się należy
  15. s5 Plugin na /Day

Moim zdaniem ta komenda ma serwer z takim długim wipe nie ma żadnego sensu większości gracza się znudzi Osobiście zostawiłbym tak jak jest teraz
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK