Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

marszol

Helper HW
  • Zawartość

7
  • Ostatnio

• Time Online

24d 11h 54m 5s

Reputacja

0 Neutralny

1 obserwujący

O marszol

• Ranga
    Helper s5
  • Urodziny 18.06.2002

Hurtworld

• Nick w grze
    Marszol
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    Około 500h

Kontakt

Ostatnio na profilu byli

134 wyświetleń profilu
  1. s5 [Przyjęte][Helper] Marszol

No mogę gdzie i o której
  2. s5 [Przyjęte][Helper] Marszol

Dziękuję @hansuxD
  3. s5 [Przyjęte][Helper] Marszol

Dobrze czekam na odpowiedż w tej sprawie pozdrawiam
  4. Podanie o range helper (s5) Nick na forum - Marszol Nick na serwerze - Marszol Bananadrop.com Steamid - 76561198264976900 Imi-e Mateusz Wiek - 15 Mikrofon - Posiadam Mutacja - Przeszedlem Znajomosc regulaminu- Znam Znajomosc gry - Znam Czas jakki moge poswiecic serwerowi - 6/7 godzin na dzień Czy pelnilem taka funkcje -Nie pelnilem Cos o mnie - Jestem mily dla kazdej osoby bez wyjątku , nie lubie gdy ktos obraza młodsze osoby , prowadze instagrama z cytatami , jestem otwarty na rózne propozycje , Koleżeński Dlaczego ja- Ponieważ chciałbym utrzymywać na serwerze spokój i kultura , spędzam dużo czasu na serwerze również gram tam od dłuższego czasu
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK