Jump to content

Marszol

Pener
  • Content Count

468
  • Last visited

• Days Won

43

Marszol last won the day on May 23

Marszol had the most liked content!

Community Reputation

265 Rycerski

About Marszol

Hurtworld

• Nick w grze
    Marszol
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1500+

Recent Profile Visitors

2,122 profile views
  1. Marszol

Wyrazy na ostatnią litere.

Alkohol
  2. Marszol

s12 [Helper] OFF-Styl¿♧♡

Jestem na Tak Znajomość gry Pogadałem chwilę wydaje się sympatyczny
  3. Wszystko chcecie już zwiększyć Drop deto - zwiększone Drop burka zwiększone Teraz propozycja o tłuszcz Za tydzień będzie o kolorki? Gdzie jakaś zabawa z tej gry?
  4. Marszol

s6 Przeniesienie wipe

Zrób ankietę na ten temat wtedy masz większe prawdopodobieństwo że może coś ruszyć w tym czego chcesz. Pozdrawiam
  5. Marszol

s5 Helper Marszol

Nick na forum: Marszol Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Marszol SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid) 76561198264976900 Klan/Ekipa w jakiej grasz: AMG Imię: Mateusz Wiek: 18 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Po mutacji Znajomość regulaminu: 9,9/10 Znajomość gry: 9,5/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: w dni robocze około 4 godzin w weekend nawet i więcej Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Oczywyscie, na tej serwerowni jako Helper przez okres roku i 7 miesięcy oraz jako Moderator przez okres 2 miesięcy Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać) Co mogę powiedzieć o sobie. Mam na imię Mateusz jak widać wyżej i jak większość o tym wie. Jestem w drugiej klasie szkoły zawodowej. Uczę się na kierunku budowlanym. Puszczam se dymki (XD). Dlaczego Ty: Dlaczego ja? Chciałbym zacząć od nowa swoją przygoda jako administracja tej serwerowni, naprawić swoje błędy z tamtego okresu, pomóc na tyle ile jestem w stanie. Moja aktywność jest już ogarnięta nie tak jak wcześniej ogarnięte swoje sprawy mam i znajdę czas na serwerownie. PS moje przeprosiny nie były po to żeby dostać range.
  6. Marszol

s6 [Przyjęte]Odwołanie RAGE

Przy sprawdzaniu np @Incognitowidział jego Ping. Więc jestem za jego ub oraz o sprawdzeniu tego gracza przed uzyskaniem ub
  7. Pomysł dobry, ale jak @!Dark!Napisał będzie to utrudnienie. Ale jakby nie było jestem za
  8. Jestem za nie! Warpy się przydają i wielkość osób kupuje rangi vip po to A nie po itemy, został wprowadzony Eco vip tani jak barszcz warpy są jeśli ktoś chce niech kupi majatku to nie kosztuje.
  9. Tworząc temat chodziłoi również o to samo co koledze wyżej.
  10. Marszol

s1 [Propozycja] Block C4

Anty rajd dobry pomysł ale w godzinach 00-07
  11. Witam wszystkich minęło trochę czasu, czas w którym było setki przemyśleń tego co robiłem wcześniej, aż doszło wszystko do mnie czytając moje stare wiadomość zrozumiałem co robiłem jakim Chu**m byłem dlatego właśnie piszę to.

@Madani tobie popsulem najwięcej krwi przepraszam szczerze zrozumiałem swoje błędy i przyszedłem aby naprawić moje zachowanie z prawie roku temu, sytuacja w której znalazłem się w tedy nie była dla mnie dobra za dużo problemów rodzimych o których nie chce już mówić i do nich wracać mnie naprawdę przerosly sam teraz siedzę i zastanawiam się co się ze mną działo serdecznie cię przepraszam

@eN. Ciebie przepraszam miałaś do mnie jakieś zaufanie które popsulem, zawiodłem cię, a nawet sam siebie. Przepraszam 

@!Dark!Tobie też trochę popsulem trochę krwi dałeś mi szansę bycia moderatorem a zmarnowalem to wszystko przez takie coś. Robiłem głupie rzeczy np pisanie tego samego jak ktoś wyżej. Przepraszam 

Oraz przepraszam wszystkich innych którym popsulem krew w tamtym czasie 

Nie pisze tego tak o tylko przeszedłem zakopać topór wojenny i zacząć wszystko od początku. Żeby każdy poznał mnie takiego jakim jestem a nie takim debilem jak wcześniej. 

@Marcel.l o tobie nie zapomniałem dałem się zamotac i byłeś dla mnie...... I nawet głupi stary ja pisał JM ale cóż czasu nikt cię cofnie trochę kiedyś podpisaliśmy, pogadaliśmy i zrozumiałem że z ciebie dobry chłopak. Przepraszam

Jeszcze raz szczere przepraszam. 

1. Kampai

Kampai

wow szczerze do bólu ^^

2. Anakin

Anakin

A mnie jakoś nie przeprosiłeś ;(

3. Marszol

Marszol

Ciebie Anakinku nie mam za co .Jesteś  moim ziomkiem i szacunk 

Edited by Marszol
  12. Marszol

s1 [Oczekujące][Helper] Kostuch

Dużo ludzi pisze ze wiem na - Sam byłem przyjęty dzięki @eN.W dość młodym wieku i dość długo pełniłem ma serwerze jakąś rolę. Co do tego co kiedyś robiłeś jesteś człowiekiem każdy z nas popełnia błędy ale z czasem żałuję tak jak naprzyklad ja swoich durnych wybryków. Pozdrawiam serdecznie
  13. A wiesz Darku z kapsy, z portumoka zależy 😋
  14. Kiedyś czas tp/home /warp był krótszy i zbytnio nikomu to nie przeszkadzalo teraz jest dość długi po jakiego grzyba jeszcze bardziej przedłużać skoro znam wiele osób których wkurza ta zmiana do dnia dzisiejszego a minęło już ponad rok od zmiany czasu TP itp Myślę że dobry pomysł zobaczyć ludzią jak to będzie bez tego wszystkiego postawić bliźniaka ma np 2 wipe pozdrawiam cieplutko
  15. Jak najbardziej na NIE według mnie i tak już za długo jest oczekiwanie na home itp.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...