Jump to content

Chuck

Helper HW
  • Content Count

47
  • Last visited

• Days Won

3

Chuck last won the day on July 28

Chuck had the most liked content!

Community Reputation

40 Dobry

7 Followers

About Chuck

Hurtworld

• Nick w grze
    Chuck
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1300h

Kontakt

• Inne
    Forum: wiadomość PRIV

Recent Profile Visitors

915 profile views
  1. Chuck

s1 [Przyjęte][Helper] XZY/Jenkins

Ciekawie napisane , i bardzo przekonujące. Pozdrawiam: Chuck
  2. Chuck

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Kuzper

Jak nie wchodziłeś na multikontach masz szansę na ub ale tym zajmie się wyższa administracja i ona zadecyduje co dalej Dla mnie + . Pozdrawiam: Chuck
  3. Chuck

s1 [Przyjęte][Odwołanie] F0REST

Grałem z tobą bardzo długi czas. Myślę że przemyślałeś swój błąd który popełniłeś po tak długim czasie i jestem najbardziej za UB dla ciebie. Pozdrawiam: Chuck
  4. Chuck

s1 [Przyjęte][Helper] Chuck

Była przyczyna 💪😃 nadrobię ten czas 💪
  5. Nick na forum: Chuck Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Chuck hurt4u.pl SteamID: 76561198835573591 Klan/Ekipa w jakiej grasz:★STAL★ (★ѕтαℓ★) Imię: Szymon Wiek: 19 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Dni w tygodniu do godziny 17:00 pracuję . Reszta to wolny czas , chyba że coś wypadnie niezapowiedzianego. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak Coś o sobie:Pracuje na wulkanizacji zajmuje się też mechaniką. Interesuje się motoryzacją ,piłką nożną, komputerami i zarazem grami. Jestem miły , uczciwy honorowy nigdy nie używałem wspomagaczy do gry/gier . Pomagałem ludziom na serwerze Mieszkam w województwie Małopolskim . Również wspomagałem serwer pieniężnie (vipy , kanały ts ). Dlaczego Ty: Pełniłem kiedyś taką funkcję i chciał bym wrócić na serwer . Aktywność się również poprawiła
  6. Chuck

s1 [Odrzucone][Helper] Tyloo0

Hmm.. Do ciebie tak szczerze nic nie mam i myślę że się nadasz ale z tym że pilnujesz spokoju na czacie to zacznij pierw od swojej ekipy 😀.
  7. Chuck

s1 [Przyjęte][Helper] PaCh0

Ostatnim razem cię mutowałem za wyzwiska i wulgaryzmy , więc troszkę słabiutko
  8. Chuck

Wyrazy na ostatnią litere.

alan
  9. Chuck

rower
  10. Chuck

aport
  11. Chuck

ts3 [Odrzucone][TS3] Dada

Również na tak ❤️
  12. Nick: Chuck UniqueID: 7l1xaWt7uRdFYj7LYIu3IAKIjfQ= Pierwsza Wizyta: 6.01.2020 00:19:29 Data urodzenia: 29.07.2001 Wiedza o TS3 od strony Usera 9/10 Wiedza o TS3 od strony Admina 7/10 Kariera na TS3: byłem kiedyś adminem z jednych z ts ale wypadło coś ważnego i musiałem zniknąć. Dlaczego ten TS?: Ponieważ spędzam czas na tym teamspeak ,jestem aktywny codziennie Rozmiar buta: 40 Kilka słów o sobie: Mam na imię Szymon , 19 lat , mieszkam w województwie małopolskim dokładnie Brzesko , jestem pracowity , uczciwy i cierpliwy . Czas na TS: od 17 do późnej nocy Co zmieniłbyś na Serwerze: Myślę że nie ma nic do zmieniania , organizacja więcej eventów Co chciałbyś robić: chciał bym pomóc na ts bo widzę jakiś malutki brak do admina starszego będzie daleko a nawet się na niego nie kuszę .
  13. Chuck

Klan zmiany !

Lider : ★ѕтαℓ★ Chuck hurt4u.pl Zastępca : ★ѕтαℓ★ Mial3k hw69.pl Członkowie: ★ѕтαℓ★ belph HW69.pl , ★ѕтαℓ★ ryzyқ96, ★ѕтαℓ★ Kriss hurt4u.pl , ★ѕтαℓ★ Dexxu Hurt4u.pl , ★ѕтαℓ★ Mordka hw69.pl , ★ѕтαℓ★ [PH]CykaBlyat.hw69.pl
  14. Chuck

Nabór do klanu RPG

Życzę powodzenia chłopaki
  15. Szefu dodam tyle że oni będą grać ze mna będę miał kontrolę nad wszystkim.. Jeden dostał ub a drugi by nie miał takiej korzyści a grali w tym samym czasie i za to samo mają bana.. Eh
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

• Create New...