Jump to content

ciprok

User
  • Content Count

10
  • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About ciprok

• Rank
    Użytkownik

Hurtworld

• Nick w grze
    ciprok
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1000+

Kontakt

• Email
    pawelmyjak5@onet.pl
  • Inne
    Facebook :Paweł Myjak-Zasadni

Recent Profile Visitors

126 profile views
  1. ciprok

s1 [Przyjęte] [Helper] Cyka Blyat hw69.pl

na + miły ,ogarnięty można z nim grać godzinami ; )
  2. ciprok

s1 [Odrzucone] [Helper] Chuck

jestem na tak miły gracz
  3. Nick na forum: ciprok Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ciprok hw69.pl SteamID: 76561198237803906 Klan/Ekipa w jakiej grasz: PULS Imię: Paweł Wiek: 18 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Jest Znajomość regulaminu: 7/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Mogę poświęcić od 4-10h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie pełniłem takiej funkcji Coś o sobie: Mam na imię Paweł, jestem z Małopolski grać w hurta zacząłem ok 1 rok temu dzięki przyjacielowi spodobała mi się gra i do teraz gram z fascynacją. Hurtworld stał się dla mnie grą nr 1 i nie przestaje w niego grać a pyzatym nie mam życia bo jestem informatykiem więc gram w hurta 😊 i nie podaje się od razu . Dlaczego Ty: Jestem człowiekiem miłym. Lubię pomagać innym ludziom (nie tylko w grach ). Zawieram znajomości chętnie i chętnie rozmawiam z ludźmi na serwerze. Mam ponad 5+ w pełni znających mnie osób na serwerze po prawie miesiącu gry. Oznacza to że jestem przyjacielski i pomocny dla każdego. Nie mam wrogów na serwerze. Nie przeklinam ani nie wyzywam. Gram na serwerze w każdej wolnej chwili Deklaruję, że kiedy tylko będę miał czas chociaż na godzinę każdego dnia wejdę na serwer aby pomagać innym . Chciałbym zostać helperem i pomagać ludziom na serwerze w każdej wolnej chwili
  4. Nick: ciprok UniqueID: RhlN1q02cpofgCiw+PyTCMDAA5Q= Pierwsza Wizyta: pierwszy raz zawitałem na ts w grudniu 2018 r Data urodzenia: 29.06.2001 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 7 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 5,5 Kariera na TS3: (jakie funkcje pełniłeś/aś na serwerach i co to były za serwery) : posiadałem 2 serwery na team speak (publiczny 64 sloty i prywatny 30 slotów ) Dlaczego ten TS?: (minimum 2 zdania rozbudowane) Ponieważ na tym ts bywa dużo rozgarniętych ludzi z którymi można normalnie pogadać czy pośmiać się. Na tym ts codziennie korzystam z niego grając z ekipą. Rozmiar buta: 39,5 Kilka słów o sobie: (minimum 5 zdań wielokrotnie złożonych) Mam na imię Paweł. W wrześniu zostanę uczniem 3 kl Technikum informatycznego , jak już można się domyśleć interesuje się informatyką i ekstremalną jazdą na quadzie/motorze . Lubię grać w gry wideo i bawić się w programowanie (zmieniać wartości w grach , oraz amatorsko programuje strony głównie używam html , js oraz css ) oprócz tego prowadziłem serwer w minecraft. Jestem osobą pomocną gdy tylko jest okazja do pomocy staram się pomagać. Czasami bywam trochę nerwowy ale staram się nad tym panować Czas na TS: +5 h dziennie Co zmieniłbyś na Serwerze: na tą chwile wydaje mi się że ts jest dobrze zrobiony Co chciałbyś robić: (za co chciałbyś odpowiadać jako Starszy Admin, jeśli już do tego dobrniesz) Na razie nie mierzę tak wysoko, lecz gdy dostał bym taką propozycję chciałbym odpowiadać za "wsparcie techniczne" oraz "rekrutacje" i pomagał osobą aby ich odciążyć z pracy na ts "Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera"
  5. ciprok

[Oczekujące] [Helper] Ciprok hw69.pl

76561198237803906 konto zostało odzyskane
  6. Nick na forum: ciprok Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ciprok hw69.pl SteamID: 76561198237803906 Klan/Ekipa w jakiej grasz: PULS Imię: Paweł Wiek: 18 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Jest Znajomość regulaminu: 7/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Mogę poświęcić od 4-10h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie pełniłem takiej funkcji Coś o sobie: Mam na imię Paweł, jestem z Małopolski grać w hurta zacząłem ok 1 rok temu dzięki przyjacielowi spodobała mi się gra i do teraz gram z fascynacją. Hurtworld stał się dla mnie grą nr 1 i nie przestaje w niego grać a pyzatym nie mam życia bo jestem informatykiem więc gram w hurta 😊 i nie podaje się od razu . Dlaczego Ty: Jestem człowiekiem miłym. Lubię pomagać innym ludziom (nie tylko w grach ). Zawieram znajomości chętnie i chętnie rozmawiam z ludźmi na serwerze. Mam ponad 5+ w pełni znających mnie osób na serwerze po prawie miesiącu gry. Oznacza to że jestem przyjacielski i pomocny dla każdego. Nie mam wrogów na serwerze. Nie przeklinam ani nie wyzywam. Gram na serwerze w każdej wolnej chwili Deklaruję, że kiedy tylko będę miał czas chociaż na godzinę każdego dnia wejdę na serwer aby pomagać innym . Chciałbym zostać helperem i pomagać ludziom na serwerze w każdej wolnej chwili
  7. ciprok

s1 kit pomoc na s1

Jestem za wprowadzeniem kit pomoc
  8. Nick na forum: ciprok Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ciprok , ciprok hw69.pl SteamID: 76561198237803906 Imię: Paweł Wiek: 18 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Jest Znajomość regulaminu: 7/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Mogę poświęcić od 4-10h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie pełniłem takiej funkcji Coś o sobie: Mam na imię Paweł, jestem z Małopolski grać w hurta zacząłem ok 1 rok temu dzięki przyjacielowi spodobała mi się gra i do teraz gram z fascynacją. Hurtworld stał się dla mnie grą nr 1 i nie przestaje w niego grać a pyzatym nie mam życia bo jestem informatykiem więc gram w hurta 😊 Dlaczego Ty: Denerwuje mnie ciągłe obrażanie przez innych graczy i nie mówię tylko o sobie. Składam to podanie żeby się pozbyć nieporządku Lubię pomagać innym nawet tu w grze sam nowym pomagam bez problemu. Sumiennie i starannie wykonuję powierzoną mi pracę
  9. Nick na forum: ciprok Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ciprok , ciprok hw69.pl SteamID: 76561198237803906 Imię: Paweł Wiek: 18 Mikrofon: posiadam Mutacja: raczej tak Znajomość regulaminu: 7/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: zależy od czasu ale zazwyczaj to 4-5 g w tygodniu a soboty,niedziele +6 g Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: w hurtworld nie ale na serwerach cs.1.6 to tak Coś o sobie: Mam na imię Paweł, jestem z Małopolski grać w hurta zacząłem ok 1 rok temu dwzięki przyjacielowi spodobała mi się gra i do teraz gram z fascynacją hurtworld stał się dla mnie grą nr 1 Dlaczego Ty: lubię pomagać osobą
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...