Jump to content

Grzenio

Helper HW
  • Content Count

21
  • Last visited

Community Reputation

12 Przyjazny

1 Follower

About Grzenio

• Rank
    [ Helper s5]

Hurtworld

• Nick w grze
    Grzenio
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    +1000h

Kontakt

• Discord
    Grzesiu<3#8661

Recent Profile Visitors

490 profile views
  1. To chyba znaczy, że trzeba pobrać wersje ze strony
  2. Mnie się wydaje, że jak będzie wipe co 4 tygodnie to te 4 osoby będą się utrzymywały cały miesiąc, a nie kilka dni, ale mogę się mylić.
  3. Czyli od początku wipa przez 18 godzin mam budować bazę albo dropić?
  4. Bez sensu... Blokady są po to, aby ukarać graczy za oszustwa i są w pewnym sensie czasem na przemyślenie swoich czynów. Gdyby nastąpiło teraz odbanowanie, wszyscy na serwerze poczuli by się bezkarnie, co nie wróży niczemu dobremu. Owszem, zdarzają się przypadki gdzie kary są nakładane nieprawidłowo przez np. błędy systemu, ale jest to szybko korygowane przez właścicieli i moderatorów. Podsumowując jestem na nie i to, że ciężko jest spotkać cheaterów, nie oznacza, że wcale ich nie ma.
  5. Grzenio

s6 [Odrzucone][Helper] NiKe

Jakby nie patrzeć to rozmawialiśmy w tym tygodniu na cp
  6. Grzenio

s6 [Odrzucone][Helper] NiKe

Jestem na nie, strasznie toksyczna osoba + łatwo go wyprowadzić z równowagi
  7. Grzenio

s1 Rajd na NWM +/- 90 c4

Potwierdzam, nie pożyczyli żadnej ceki, bo nikogo nawet od nas na serwerze nie było XD A poza tym co ma 3 w nocy do pikania na on
  8. Grzenio

s1 [Przyjęte][Helper] bakuu

Z tego co zauważyłem, Baku sporo czasu ostatnio spędza na tsie i stara się pomagać innym graczom. Natomiast jezeli chodzi o wyzwiska to zadnego jeszcze nie slyszalem z jego strony, tylko od jego kolegi, co moim zdaniem nie powinno miec miejsca
  9. Grzenio

s5 [Przyjęte][Helper] Grzenio

Na forum oczywiście, że nie ma mnie 3 lat. Konto zmieniłem ok. 1.5 roku temu ze względu na blokadę vac w csie. Natomiast nicki często zmieniałem (mogę podać link do profilu starego konta, jeśli jest to konieczne). Możesz mnie też nie kojarzyć, ponieważ 3 lata temu mało grałem w hurta, była to dla mnie gierka żeby wejść sobie na godzinkę w wolny weekend 🙂.
  10. Nick na forum: n3gal Nick w grze: Grzenio Imię: Grzegorz Wiek: 18 Mikrofon: sprawny Mutacja: przeszedłem Znajomość regulaminu: uważam, że regulamin jest dość prosty i logiczny. Zapoznałem się z nim oraz go przestrzegam Znajomość gry: Wydaje mi się że jest na wysokim poziomie (ok. 700h na samej serwerowni hw69) Czas jaki możesz poświęcić serwerowi: min są to 2h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie, natomiast jestem gotowy na nowe wyzwania Coś o sobie: Jestem Grzesiek, w wolnych chwilach gram na gitarze oraz na komputerze, uczęszczam do technikum informatycznego. Na serwerach hw69 gram od ok. 3 lat. Dlaczego ty: Przez ostatni miesiąc (nie licząc kilku dni wstecz) grając na serwerze nie spotkałem żadnego helpera ani moderatora przez co poziom czatu wyglądał naprawde kiepsko. Chciałbym też również wprowadzić eventy na serwer, które z wielką chęcią mogę prowadzić (zawsze to urozmaica rozgrywkę)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...