Jump to content

Grzenio

Helper HW
  • Content Count

36
  • Last visited

Community Reputation

16 Przyjazny

2 Followers

About Grzenio

• Rank
    [ Helper s5]

Hurtworld

• Nick w grze
    Grzenio
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    +1000h

Kontakt

• Discord
    Grzenio#3696

Recent Profile Visitors

802 profile views
  1. Chyba nie zrozumiałeś, ale no cóż
  2. No wipe w środku tygodnia, bez kitu dobry pomysł XD ciekawe ile osób by było
  3. Grzenio

s5 Chłodziwo s5

To ile chciałbyś żeby zwracało na 20 krzaczków?
  4. Grzenio

s5 Chłodziwo s5

To ile chciałbyś żeby leciało z jednego krzaka? 5? Nie uważasz, że wtedy trochę za łatwo by było? Trzeba trochę pobiegać po mapie i bez problemu w 30 min nazbierasz chłodziwa żeby coś zrajdować.
  5. Jest już taki serwer, s2
  6. Grzenio

s5 Problem z czatem glosowym

Spróbuj pozmieniać ten format domyślny
  7. To chyba znaczy, że trzeba pobrać wersje ze strony
  8. Mnie się wydaje, że jak będzie wipe co 4 tygodnie to te 4 osoby będą się utrzymywały cały miesiąc, a nie kilka dni, ale mogę się mylić.
  9. Czyli od początku wipa przez 18 godzin mam budować bazę albo dropić?
  10. Bez sensu... Blokady są po to, aby ukarać graczy za oszustwa i są w pewnym sensie czasem na przemyślenie swoich czynów. Gdyby nastąpiło teraz odbanowanie, wszyscy na serwerze poczuli by się bezkarnie, co nie wróży niczemu dobremu. Owszem, zdarzają się przypadki gdzie kary są nakładane nieprawidłowo przez np. błędy systemu, ale jest to szybko korygowane przez właścicieli i moderatorów. Podsumowując jestem na nie i to, że ciężko jest spotkać cheaterów, nie oznacza, że wcale ich nie ma.
  11. Grzenio

s6 [Odrzucone][Helper] NiKe

Jakby nie patrzeć to rozmawialiśmy w tym tygodniu na cp
  12. Grzenio

s6 [Odrzucone][Helper] NiKe

Jestem na nie, strasznie toksyczna osoba + łatwo go wyprowadzić z równowagi
  13. Grzenio

s1 Rajd na NWM +/- 90 c4

Potwierdzam, nie pożyczyli żadnej ceki, bo nikogo nawet od nas na serwerze nie było XD A poza tym co ma 3 w nocy do pikania na on
  14. Grzenio

s1 [Przyjęte][Helper] bakuu

Z tego co zauważyłem, Baku sporo czasu ostatnio spędza na tsie i stara się pomagać innym graczom. Natomiast jezeli chodzi o wyzwiska to zadnego jeszcze nie slyszalem z jego strony, tylko od jego kolegi, co moim zdaniem nie powinno miec miejsca
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...