Jump to content

Eshill

User
  • Content Count

16
  • Last visited

• Days Won

6

Eshill last won the day on September 29

Eshill had the most liked content!

Community Reputation

22 Przyjazny

About Eshill

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Eshill
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    800+

Kontakt

• Discord
    Eshill#1623

Recent Profile Visitors

449 profile views
  1. Temat drewnianych betonów byl poruszany przed wprowadzeniem obowiązku gry na laucherze, wtedy konieczne było pobieranie modów-co było mocno nie wygodne, jednak teraz można by dodać to prosto do lauchera. Jedzenie które możemy odebrać poprzez sklep można by było odbierać za pomocą kita, było by to o wiele łatwiejsze, przydał by się również kit zawierający ognisko coś typu /kit pomoc. Pozdrawiam
  2. Eshill

Rekrutacja do klanu ☣ESP☣

WYMAGANIA: Wiek minimum 17 lat, ~1000h w grze, Chęć i czas do gry, Dystans do siebie, Niski poziom toksyczności Kontakt: REKRUTACJA ZAKOŃCZONA
  3. Nie jest potrzebne wprowadzanie w innych lokacjach, ammo do bolta nie potrzeba wcale tak dużo jak do m4 czy do pompy - lepiej zająć się skrzynkami których nie da się zrzucić nawet dynamitem a nie da się do nich dostać, np bambik małe na namiocie lub małe na redzie również na namiocie. Ale samo dodanie ammo do bolta do hangarowych skrzynek było by przyjemną sprawą.
  4. Bursztyn był tylko przykładem. 25 bursztynu to kilka skałek, napewno bardziej był bym zadowolony z aussie hata, kasku lub plecaka z bora na które ręcznie napewno trzeba by było więcej dropić. Dokładnie o to chodzi, dodanie itemów bardziej pożytecznych, zamiast tej głupiej maski mógł by lecieć nawet dynamit aby to sobie iść i nadropić burka 😃
  5. Sama blokada pikania własnych c4 by nic nie dała bo nadal ludzie mogą wyrzucać itemy na ziemie. Nowe workbenche bez sensu, robienie z v1 v2, nie potrzebne. Imo lepiej dodać statystykę do butów lub innego przedmiotu. Ammo również na + fajna sprawa tym bardziej że z hangarów leci ammo do wszystkiego poza boltem.
  6. Jedyna cenna rzecz po tygodniu wipe która wypada z rolla to deto i c4. Poza tym itemy które mogą być warte jedynie w pierwszych dniach/godzinach - typu kolorki, bursztyn, klucz do maszyn.
  7. Chodzi bardziej o docenienie graczy którzy kupili droższą rangę, nie ukrywajmy że jeżeli ktoś ma rangę za 60 zł i dostaje z rolla koszulki oraz maski jest to śmieszne. Nawet jeżeli roll był by nawet co 4 godziny a dawał by itemy typu złote siekiery, czerwone kurtki oraz itemy które poprostu się przydają większość graczy była by zadowolona. Większość graczy w temacie wypowiedziała się że chciała by tej zmiany, poza tym jest to temat poruszany od bardzo dawna a nic się w tej kwestii nie zmieniło.
  8. Proponuję pierw naprawić bugowanie się broni A prostym rozwiązaniem problemu ze skrzyniami było by nawet to gdy dało by się je zrzucić dynamitem.
  9. Aktualizacja jak najbardziej na +, proponował bym popracować również nad respem skrzyń na niektórych hangarach oraz statku (te które w żaden sposób nie da się do nich dostać), rollach o których pisałem w osobnym poscie oraz o dropie amunicji do karabinu z hangarów i meteorów - wcześniej było to bez sensu gdyż mogli by z owego ammo korzystać cheaterzy ale teraz na laucherze nie powinno być takiego problemu. Oraz co z radiacją na kuli i statku? Została ona usunięta na stałe?
  10. Ludzie stwierdzili że pixelarty lagują serwer, jednak było to przed dodaniem limitu maszyn na ekipę. Moim skromnym zdaniem jeżeli wipe na s1 trwa tydzień a na s5 trwa 2 tygodnie pixel arty nad bazami nie lagowały by gry tak jak było to przy ogromnej ilości maszyn i budowlach które powstawały przez długi czas. Zakazane jest również zabudowywanie polanek, przez co niektóre bazy są mniejsze oraz samych małych baz jest mniej. Prosił bym o dodanie możliwości budowania pixelartów tak jak za starych dobrych czasów, dodają one uroku dla dużych i małych baz oraz gracze mogą dzięki temu konkurować kto zrobi ładniejszą bazę. Rangi VIP mają swojego rolla, dobrze by było gdyby każdy rodzaj VIPA miał własnego rolla, im droższa-lepsza ranga VIPotrzymywał by rolle z niższej rangi. Oraz wiele razy poruszane zmienienie rolla dla VIP’ów aby nie było nieszczęsnych zielonych koszulek i innych zapychaczy, kosztem tego mógł by być dłuższy czas oczekiwania na rolla.
  11. Eshill

s5 [Odrzucone][Helper] Eshill

Myślę że jeżeli chodzi o obrazy innych graczy były one rzadkie oraz raczej wynikające z rajdu, lub spowodowane emocjami. Każdy popełnia błędy, mógł byś też napisać również o pozytywnych stronach bo gdy ktoś potrzebuje pomocy staram się pomóc :D Prawdopodobnie nie grałem wcześniej gdy ekipa AMG była w obecnym składzie a napewno jej nie obrażałem, np podziwiam Macuka który co wipe jest przez nas pikany(czasami nie raz) i nigdy nie powiedział złego słowa o nas tak samo jak ja o nim i członkach jego ekipy.
  12. Nick na forum: Eshill Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Eshill HW69.PL SteamID: 76561198307528031 Klan/Ekipa w jakiej grasz: ESP Imię: Kacper Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Znam regulamin. Znajomość gry: Bardzo dobra (ponad 800 godzin w grze i liczba ta cały czas rośnie) Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Każdy wipe oraz czas wolny. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Pełniłem tą role dokładnie na tym serwerze, zrezygnowałem z braku czasu. Coś o sobie: Z wykształcenia informatyk z zawodu budowlaniec, lubie łowić ryby oraz spędzać czas ze znajomymi. Dlaczego Ty: Na s5 jest mało helperów, przez weekend po wipe toksyczność ludzi na czacie zmotywowała mnie do powrotu na Helpera, poza tym pełniłem już tą funkcje więc wiem z czym się to wiąże.
  13. Nick na forum: Eshill Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Eshill HW69.PL SteamID: 76561198307528031 Klan/Ekipa w jakiej grasz: ESP Imię: Kacper Wiek: W styczniu 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Znam regulamin. Znajomość gry: Bardzo dobra (około 700 godzin w grze i liczba ta cały czas rośnie) Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Aktualnie praktycznie co dzień od 6 do ponad 12 godzin. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Jeszcze nigdy nie pełniłem takiej funkcji. Coś o sobie: Aktualnie uczę się w Technikum Informatycznym, przez kilka lat jezdziłem motocrossem. Aktualnie nie mam większych obowiązków a każdą wolną chwile spędzam w hurtworldzie. Dlaczego Ty: Na s5 dawno nie widziałem kogoś kto dbał by o porządek, po wejściu na s1 czy s8 gołym okiem widać pracę helperów, jednak na s5 przez niekiedy panuje chaos który demotywuje przeważnie "świeżych" graczy.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...