Jump to content

Eshill

User
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

About Eshill

• Rank
    Nowy

Hurtworld

• Nick w grze
    Eshill
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    700+

Kontakt

• Discord
    Eshill#0426

Recent Profile Visitors

159 profile views
  1. Nick na forum: Eshill Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Eshill HW69.PL SteamID: 76561198307528031 Klan/Ekipa w jakiej grasz: ESP Imię: Kacper Wiek: W styczniu 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Znam regulamin. Znajomość gry: Bardzo dobra (około 700 godzin w grze i liczba ta cały czas rośnie) Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Aktualnie praktycznie co dzień od 6 do ponad 12 godzin. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Jeszcze nigdy nie pełniłem takiej funkcji. Coś o sobie: Aktualnie uczę się w Technikum Informatycznym, przez kilka lat jezdziłem motocrossem. Aktualnie nie mam większych obowiązków a każdą wolną chwile spędzam w hurtworldzie. Dlaczego Ty: Na s5 dawno nie widziałem kogoś kto dbał by o porządek, po wejściu na s1 czy s8 gołym okiem widać pracę helperów, jednak na s5 przez niekiedy panuje chaos który demotywuje przeważnie "świeżych" graczy.
  2. Eshill

s5 [Przyjęte][Odwołanie] TeOcH

Teoch już nigdy nie pójdzie zw
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...