Jump to content

Maisteros

Helper HW
  • Content Count

25
  • Last visited

• Days Won

1

Maisteros last won the day on July 12

Maisteros had the most liked content!

Community Reputation

15 Przyjazny

About Maisteros

• Rank
    [ Helper S11 S12 ]

Recent Profile Visitors

248 profile views
  1. Maisteros

s12 [Odrzucone][Odwołanie] 4ND3R

Myślisz, że tylko dostałeś za notoryczny spam na forum ? Śmieszny jesteś pisząc te prośbę.
  2. Maisteros

s12 Blokada broni

przecież 3/4 ludzi z rangami nie potrafią strzelać nawet z tych broni i można na lajcie z łuku ich zabić a zebranie na awm lub ar to jest 30 - 45 minut
  3. Maisteros

s1 SVIP, EVIP - zmniejszenie C4

Jak dla mnie nie ma sensu tego zmieniać może evip ma za dużo ale płacisz w końcu te 40zł lub 60zł nie za sam stuff. Przez 4 godziny jest łatwo nadropić 4+ osobową ekipa jakieś c4 i też pikać i zdobywać deto/kolorki i składać kolejne. W takim przypadku jak cię raidują to lepiej robić pancerniejsze bazy lub się bronić @EskejpHW Jest też takie coś jak zabijanie w tej grze a nie samo kopanie. Tak dla jasności pisze @EskejpHWGościu piszesz, że nie możesz zebrać podstawowych przedmiotów to ci piszę co masz robić na start wipe'a zawsze ludzie biegają z full plecakami nawet bambiki i pada z nich po kilka stackow materiałów. To jest x5 więc mi tutaj nie mów, że w 4 godziny nie uzbierasz c4 XD To moje ostatnie zdanie
  4. Maisteros

s1 [Odrzucone][Odwołanie] ParaCarry Hw69.pl

Ty se jaja robisz z tą grafiką co nie ?
  5. Maisteros

s12 [Przyjęte]Blokada kitów

I jak z tą propozycją bo już nie ma odzewu od jakiegoś czasu a nie powiem przydałaby się blokada kitów.
  6. Maisteros

s12 [Przyjęte]Blokada kitów

Dobra propozycja. Najlepiej jakby były te kity 2h po starcie wipe'a.
  7. Maisteros

s11 [Przyjęte][Helper] Maisteros

Pasuje godzinka. Będę na pewno.
  8. Maisteros

s1 [Odrzucone]Odwołanie od bana konraDZIK

Mógłbyś chociaż zrobić screena z hurtworlda a nie telefonem XD Jak tak się starasz o ub Farciarzyk to pozdrawiam ^^
  9. Nick na forum: Maisteros Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Maisteros, Maisteros hw69.pl, Maisteros hurt4u.pl SteamID: 76561198080531853 Imię: Michał Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 8/10 Znajomość gry: 7/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Teraz mam dużo czasu wolnego od 8-10h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Na serwerach hurtworld nie lecz w innych grach sprawowałem funkcje administratora oraz helpera. Coś o sobie: Jestem Michał mieszkam w województwie Wielkopolskim i teraz będę w 4 klasie technikum jako grafik komputerowy, a także interesuję się grami strategicznymi. Dlaczego Ty: Jestem sprawiedliwy i w miarę kulturalny lecz pewnie znajdzie się gdzieś w logach jakieś przekleństwo chociaż pewnie nie jest ich wiele. Piszę te podanie dlatego, że na serwerze s11 sprawuje rolę helpera tylko Bejo i jest niestety zoo na czacie podczas jego nieobecności, ponieważ ludzie nie potrafią się zachować.
  10. Maisteros

itemv2 Czm są takie lagi na item v2

Polecam s11 full server i 0 lagów
  11. Maisteros

s1 [Odrzucone]Odwołanie od bana LSDie

Dracarys tydzień temu pisałeś, że od tamtego momentu helper nie może sprawdzać graczy więc czemu teraz dżony znowu typa sprawdzał ? Chyba że co tydzień inną wersje masz.
  12. Maisteros

s12 [Odrzucone]Odwołanie od bana

Jeśli ktoś się nie stosuje do "ostrzeżenia" czyli w tym przypadku mute i spamuje nadal wysyłając nazwy broni to w tym przypadku nie byłby rozsądniejszy kick lub ban od 3-12 h na ochłonięcie a nie od razu z permem wyskakuje ? Trochę za ostra kara moim zdaniem za takie "omijanie mute". Takie tylko moje zdanie.
  13. Maisteros

s1 [Rozwiązane]LAGI na s1

Nie da się praktycznie nic zrobić mam nadzieję, że administracja upora się z tym problemem.
  14. Maisteros

s1 [Odrzucone]Poprawienie roli

30 minut to dobry czas. I tak fajne itemy z tych rolli padają. Chociaż bym powiększył trochę procent dropu tych lepszych itemów oprócz c4 i deto.
  15. Maisteros

s1 [Odrzucone][Helper] Zetrix

Dobra kandydatura na helpera. Jestem na TAK + Jest aktywny + Jest bardzo pomocny + Doświadczenie w grze jest. Dodam też, że prawie w ogóle nie widać helperów na serwerze więc przyda się pomocna dłoń
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...