Jump to content

Maisteros

User
  • Content Count

33
  • Last visited

• Days Won

1

Maisteros last won the day on July 12

Maisteros had the most liked content!

Community Reputation

24 Przyjazny

1 Follower

About Maisteros

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

320 profile views
  1. Jak dobrze pamiętam to Filipino trochę już tutaj gra i nigdy bym go o cheaty nie posądzał bo nieraz się z nim strzelałem. To, że ktoś robi szum albo nie odpowiednio się wypowiada to nie znaczy, że posiada cheaty.
  2. Maisteros

s1 [Przyjęte][Odwołanie] DKJZ_Hw69.pl 

Proste, że mam taki radar na drugim monitorze.
  3. Maisteros

Tak mamy UAV wgrane na serwer i nad całą mapą lata samolot i jak zobaczymy jakiegoś typa z love lub ich sojuszników to jedziemy specjalnie go zabić. Słyszałem, że jakieś randomy składały skargi na DKJZ a jak na razie widzę to samo LOVE lub FEST.
  4. Maisteros

Ta Panperkun ma tphacka bo on normalnie nie biega tylko jakby miał 200 ms i zabij go sobie z bolta albo m4 Naszych też sprawdzali i co mam powiedzieć ze panperkun ma na pendrive cheaty XD
  5. Maisteros

DKJZ co dostał bana za nie wiadomo co. Proszę o ukazanie dowodów na to, że jest winny i posiada cheaty bo na razie nikt nic nie pokazał
  6. Maisteros

[Odrzucone][Helper] DKJZ_Hw69.pl Podanie

Płaczę ? heh raczej z całą ekipą śmiejemy się z waszych wypocin na czacie. Ale no cóż wy wiecie najlepiej jak jest. Tyle ode mnie bo nie chcę robić jakieś wielkiej dyskusji z której i tak nic nie wyniknie więc pozdrawiam
  7. Maisteros

Pokazuję swoją kulturę ? Piszę prawdę co się dzieje na serwerze https://imgur.com/a/sb8z5aV Tutaj kulturka jest ładnie pokazana
  8. Maisteros

No każdy się skarży a nikt dowodów nie potrafi pokazać Byliśmy sprawdzani kilka razy przez moderatorów, którzy wszystko wykryją więc chyba nie wątpicie w ich zdolności ? No zapomniałem przecież oni uznają pliki podstawowe za cheaty. Ciekawe, że każdy tu się wypowiada z love albo ich przydupasów bo zostali wypikani i nie potrafili się nawet obronić. Płaczcie tam dalej, że coś mamy to może znowu dołączę do swojej kolekcji ss'ów jak LOVE spina się na czacie.
  9. Maisteros

s12 [Odrzucone][Odwołanie] 4ND3R

Myślisz, że tylko dostałeś za notoryczny spam na forum ? Śmieszny jesteś pisząc te prośbę.
  10. Maisteros

s12 Blokada broni

przecież 3/4 ludzi z rangami nie potrafią strzelać nawet z tych broni i można na lajcie z łuku ich zabić a zebranie na awm lub ar to jest 30 - 45 minut
  11. Maisteros

s1 SVIP, EVIP - zmniejszenie C4

Jak dla mnie nie ma sensu tego zmieniać może evip ma za dużo ale płacisz w końcu te 40zł lub 60zł nie za sam stuff. Przez 4 godziny jest łatwo nadropić 4+ osobową ekipa jakieś c4 i też pikać i zdobywać deto/kolorki i składać kolejne. W takim przypadku jak cię raidują to lepiej robić pancerniejsze bazy lub się bronić @EskejpHW Jest też takie coś jak zabijanie w tej grze a nie samo kopanie. Tak dla jasności pisze @EskejpHWGościu piszesz, że nie możesz zebrać podstawowych przedmiotów to ci piszę co masz robić na start wipe'a zawsze ludzie biegają z full plecakami nawet bambiki i pada z nich po kilka stackow materiałów. To jest x5 więc mi tutaj nie mów, że w 4 godziny nie uzbierasz c4 XD To moje ostatnie zdanie
  12. Maisteros

s1 [Odrzucone][Odwołanie] ParaCarry Hw69.pl

Ty se jaja robisz z tą grafiką co nie ?
  13. Maisteros

s12 [Przyjęte]Blokada kitów

I jak z tą propozycją bo już nie ma odzewu od jakiegoś czasu a nie powiem przydałaby się blokada kitów.
  14. Maisteros

s12 [Przyjęte]Blokada kitów

Dobra propozycja. Najlepiej jakby były te kity 2h po starcie wipe'a.
  15. Maisteros

s11 [Przyjęte] [Helper] Maisteros

Pasuje godzinka. Będę na pewno.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...