Jump to content

Maisteros

User
  • Content Count

62
  • Last visited

• Days Won

2

Maisteros last won the day on February 6

Maisteros had the most liked content!

Community Reputation

50 Dobry

2 Followers

About Maisteros

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    █▬█ █ ▀█▀Maisteros

Recent Profile Visitors

653 profile views
  1. Maisteros

Hurtworld V2 - Nowe serwery!

Umożliwienie pobrania non steama prawdopodobnie pomoże odżyć serwerom v2 a co do Classica według mnie jest to średni pomysł, ponieważ są serwery official i tam większość osób gra jeśli chce iść na x1 i raczej by stał pusty ten serwer zamiast tego zainwestował bym w lepszą maszynę na s12, ponieważ jak było kiedyś 60+ to się normalnie grać nie dało. Jak można zauważyć serwery na v2 cieszą się popularnością tylko tam gdzie jest wiele modyfikacji i nie gra się podstawy cały czas więc tutaj bym coś zmienił pod tym względem.
  2. Maisteros

s8 Zwiększenie Dropu Ammo

@MateoGaming na x15 40 ammo = 5/6 skrzynek na hangarach na x5 jest to 1/2 więc coś tu chyba nie gra co nie ? Według mnie też jest satysfakcjonujące dropienie 3 strzał z tych skrzynek dość często.
  3. Maisteros

s1 [Przyjęte]Odwołanie Stalin hw69.pl

Mnie to śmieszy, że osoba która raz cheatowała i nie dostanie szansy na ub a taki Kostuch co sobie robił bekę z administracji wbijał na każdy serwer na cheatach i na ts'a śmiejąc się prosto w twarz dostaje ub bo podobno się zmienił i pomógł w czymś XD I tutaj jest równe traktowanie graczy tak ?
  4. Maisteros

s12 parę propozycju

Ta propozycja i tak nie ma sensu bo jak wszystkie pozostałe które są już od jakiegoś czasu były i są bez odzewu administracji więc powodzenia A jakby ktoś zobaczył tego posta to polecam wgrać paczkę z innego serwera chociaż, ponieważ według mnie nikomu już nie chciało się grać tego samego i dali sobie spokój z tym serwerem dlatego jest taka aktywność jak widać.
  5. Maisteros

s1 [Odrzucone][Helper] Zig

Jestem na NIE. 4-8h w tygodniu to miałbyś być godzinę codziennie na serwerze ? Po co taki helper ? VAC na koncie Znajomość regulaminu/gry - zmyślona Miałem styczność grania z nim i nie jest osobą sumienna po prostu mu się nie chciało nic robić i od razu szedł na inna grę gdy miał coś do zrobienia.
  6. @KeniuQ x3 notp ? Ciekawe jakie ? Te które mają po 30 osób i na drugi dzień upadają ? Jakbyś nie zauważył to miało w nazwie x5 do czasu kiedy teraz zwiększył trochę drop. Praktycznie każdą większą bazę co pikaliśmy na ON to albo typy wyrzucają itemy na ziemie albo pikają własne c4 więc nie dziw się czemu już na online do nikogo nie przychodzimy To że ty byś nie wyrzucił to nikt tego nie wiedział po prostu już nie zamierzamy walić nikogo na online, żeby później znowu zbierać na kolejną bazę c4 w której znowu nic nie będzie. Ostatnio raidowaliśmy ekipe STAL niby mowili ze nie wyrzucili itemow ale po raidzie kazdy wyszedl z serwera wiec mozna sie domyslic.
  7. @papieszu Nie ma co narzekać ? A co się stało z tymi wszystkimi dużymi ekipami co grały niedawno. Gdyby dropiło więcej by było raidów na online więcej i byłby większy fun i może by kilka ekip wróciło co odeszło z powodu tego, że na 15 c4 dropiło się 3-4 godziny gdzie na maina było potrzebne 80-100. Tutaj nie rozmawiamy o jakimś wzroście tłuszczu, żeby wypadało po 40 z dzika jednego tak jak wyżej napisał Pikush najlepiej niech dropi stałe 20-25 i niech też naprawi się drop ze sasquatcha bo 5 tłuszczu to jednak trochę śmieszne jest. Tyle z mojej strony. Nie znam się na pluginach ale może jest taki, że wybuch c4 zwiększa o np minutę czas itemów leżących na ziemi. Bo te raidy na online to są śmiechu warte.
  8. @Marszol A w czym problem, że chcemy zwiększyć ? Burek i deto zwiększone ponieważ wiele osób chciało a także leciało jakby się grało na serwerze x2. Jeśli dla ciebie zabawą jest siedzenie 5 godzin na pustyni, żeby uzbierać na jakiegoś maina to pozdrawiam. Fajna mam zabawę kiedy zabijam sasquatcha a z niego mi 5 tłuszczu dropi. Najlepiej zwiększyć drop tłuszczu tak jak Pikush napisał jakoś po 25.
  9. Jestem za. Przyda się większy drop tłuszczu
  10. Maisteros

s1 [Odrzucone][Helper] Kostuch

Nie no ludzie rozumiem gdyby cheatował 1, 2 razy. Kostuch notorycznie wchodził na multi kontach na różne serwery i cheatował więc z bomby powinno byc na NIE. I tak wgl on dostał ub za to co odwalał xD?
  11. Nie wiem jedni chcą, żeby bronie blokowali pierwszego dnia ty chcesz, żeby rolle blokowali pierwszego dnia. Nie wiem jaką trudnością jest pójście na biom zimowy postawienie klity i wykopanie blue albo wysadzanie dynamitem jeśli się zdobyło. Niektórzy też nie strzelają jakoś bardzo dobrze z tych broni więc można ich zabić też pistoletem lub FR'em . Na bronie się szybko dropi a mogą także dropnąć ze zrzutu lub kontroli miasta więc nie jest też jakiś problem ją zdobyć. Na s11 jest też meteor z którego dropią kolorki więc można o niego powalczyć, żeby coś zyskać. Ja miałem pecha co chwile w rollach 1 deto tylko i 0 kolorków dropiło mi na cały wipe ale no cóż taki los trzeba się pogodzić.
  12. Na v2 uporali się z tym bugiem i gra się o wiele lepiej jak nie ma mainów na minimum 100 c4. Nie zbierasz całego wipe'a na maina w którym nic nie będzie. @eN. Ja wiem tylko stwierdzam, że gra bez sklejaków jest lepsza
  13. Nie ma możliwości możesz jedynie pisać do właściciela o zwrot monet za pozostały czas.
  14. @NatsuDałmianek już napisal propozycje i jak zwykle jest bez odzewu. Ciekawe czy ktoś się zainsteresuje propozycjami graczy czy będzie nadal wyjebundo na to.
  15. Ja dodam od siebie propozycję taką żeby zlikwidować kilka warpów dla vipów, bo nie oszukujmy się jeśli ktoś ma vipa i są eventy np na zima/red i zwykły gracz nie ma prawa zdążyć na taki event jak ktoś instantowo się tpnie na warpa gdzie to daje bardzo dużą przewagę dla vipa. Czyli wnioskując 1 warp na każdym biomie oprócz bambika ( pozostaje bez zmian). Co do wyższej propozycji jak najbardziej na plus, ponieważ granie w kółko tego samego staje się monotonne a przydałoby się jakoś ulepszyć styl gierki.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...