Jump to content

TermI

User
  • Content Count

19
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About TermI

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    TermI hw69.pl
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    800

Recent Profile Visitors

223 profile views
  1. TermI

s1 [Odrzucone][Odwołanie] eXplosion

Nigdy nie grslem na innym koncie niz esplosiin powtarzam 1000 raz ze mam dowody ze mnie w domu ni3 bylo
  2. TermI

Od godzinyy okolo 20 do okolo 24 mnie nie bylo w domu. A na konto nie ma opcji ze ktos wchodzil.
  3. TermI

PFFF nigdy nie grałem na tych kontach nie wiem skad ty te id wyciagasz aleto jest smieszne ze mnie nie bylo w domu a takie rzeczy sie odwalaja... edit: explo to moje glowne konto...
  4. TermI

Jak chcesz moge ci podeslac zdj dla potwierdzenia ze mnie w domu nie było, wróciłem do domu próbuje wbić a tu sprawdzanie+ multikonto gdzie sprawdzania przed wysjciem z domu nie mialem zadnego i multikonta rowniez. Przydalby sie unban bo wipe trwa
  5. TermI

Grałem tylko na jednym na swoim o na tym: https://steamcommunity.com/id/explo1238/ nie było mnie w domu to jak miał ktoś na nim grać, nikomu nie pozyczalem go mam zdj dla potwierdzenia, że mnie nie było w domu jak chcesz wyślę na priv.
  6. Twój nick: (ewentualnie kilka pod jakimi ostatnio grałeś) TermI, eXplosion Id konta: (w zależności SteamId64 dla Hurtworld, albo UniqueId dla Teamspeak) 76561198379288366 Data nadania bana: (nawet przybliżona) 28.03.2020 chyba około 00:10 Czas jaki pozostał do końca: 85 dni Nick moderatora: podobno Dark Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: Sprawdzanie+Multikonto Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że powinniśmy uznać te odwołanie) to jest jakis zart chyba?? Dostaje bana za sprawdzanie i multikonto po 1 za sprawdzanie keidy i o ktorej bylem proszony na sprawdzanie po 2 od około 20 mnie nie było w domu mam to uwiecznione na zdj (mogę podesłać) po 3 multikonto w jaki sposob mam multikonto jak nie mam zmiennego ip i po 4 to nie jest multikonto tylko zmienilem nick na steamie XD. Myślę, że moje odwołanie rozpatrzone pozytywnie. Pozdraiwam eXplosion
  7. Również polecam tego gracza, można dać mu drugą szansę.
  8. TermI

s1 [Odrzucone][Helper] LwG#Młody

Jestem na NIE - wiek oszukany zacytuje słowa En. ,,Byłeś już w Administracji i nie masz 16 lat. Myślę, że to jeszcze nie Twój czas." - słaba aktywność
  9. TermI

s1 [Odrzucone][Helper] TermI

Można przeciez skladac i probowac co 7 dni. Regulamin się kłania.
  10. TermI

Cheater w administracji?? Sprawdzany byłem tydzień temu jakoś byłem czysty to z jakiej racji stwierdzasz, że cheater? Druga sprawa wulgarna osoba?? Chodzi ci pewnie o sytuacje z tamtego podania została ona już wyjaśniona z nomi i jego kolegą. Pozdrawiam!
  11. Nick na forum: TermI Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: TermI hw69.pl SteamID: 76561198379288366 Klan/Ekipa w jakiej grasz: TWT Imię: Michał Wiek: 17 Mikrofon: Posiadam. Mutacja: Jest. Znajomość regulaminu: Myślę, że dobra. Znajomość gry: Również myślę, że dobra. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: W tygodniu jest to 5-8h, w weekendy jestem dostępny prawie cały czas. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak, pełniłem na tym serwerze i chciałbym wrócić na swoje stare stanowisko. Coś o sobie: Nazywam się Michał. Mam 17 lat. Jestem osoba towarzyska, łatwo nawiązuje kontakty. Przestrzegam wyznaczonych zasad i lubię kiedy inni tez ich przestrzegają. Granie w gry jest moim hobby. Poświęcam na to wiele swojego czasu. Cały czas rozwijam swoje umiejętności. Gram w różne gry poczynając od Metina, CS'a a kończąc na mojej ulubionej czyli Hurtworld. Poza grami interesuje się również motoryzacją. Posiadam własnego crossa. Uwielbiam jeździć, a szczególnie po lasach bo rozładowuje wtedy wszystkie złe emocje. Pasjonuje się także sportem. Chętnie oglądam mecze piłki nożnej. Na co dzień lubię też grać w piłkę nożną z kolegami. Oczywiście w czasie wolnym spędzam dużo czasu ze znajomymi i zawsze spędzamy razem świetnie czas. Dlaczego Ty: Jestem osobą uczciwą i spokojną. bardzo nie lubię gdy ktoś się wyzywa lub przeklina, więc chciałbym temu zapobiec. Bardzo chętnie pomagam graczom gdy tylko znam odpowiedź na ich pytanie. Myślę, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie i pozwolicie mi się drugi raz wykazać.
  12. TermI

s1 [Odrzucone][Helper] LwG#Młody

Jestem na NIE - aktywnosc - wiek - malo dlaczego ty
  13. TermI

Prosze mnie nie obwiniac o cos co nie jest prawda wbilem na cp powiedzialem ze nie moge wbic na v1 pomogliscie mi powiedzialem uciekam chlopaki nie przeszkadzam wam wesolych swiat jakbysmy sie nie widzieli byles z jakim kolega, wiec prosze pisac prawde.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...