Jump to content

NoWay

Nowy Helper HW
  • Content Count

46
  • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

1 Follower

About NoWay

• Rank
    [ Nowy Helper S1 ]

Hurtworld

• Nick w grze
    NoWay
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    2000

Recent Profile Visitors

431 profile views
  1. NoWay

s1 [Przyjęte][Helper] NoWay

bo mialem przerwe ale spokojnie wracam pełna para bo widze jest co robic
  2. Nick na forum: NoWay Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ✯TWT✯NoWay hw69.pl SteamID:76561198803832664 Imię: Alan Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Tak Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Mam bardzo dużo wolnego czasu, w weekendy gram przewaznie całą noc a w tygodniu po 5-8h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Niestety nie, ale mam nadzieje ze teraz bede mial taka okazje Coś o sobie: Z reguły jestem przyjaznym czlowiekiem dla otoczenia a zarazem konsekwentnym.Pochodze z województwa Lubelskiego.Moim hobby jest granie w gry komputerowe. Dlaczego Ty: Mysle ze swoje spedzilem na tym serwerze i widze co sie dzieje na czacie gdy nie ma helpera wiec chetnie temu zaradze .
  3. Polecam dac mu szanse mega pozytywna osoba i skilowy gracz 😜 z fartem
  4. NoWay

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Ukasz4321

""Mordo"" akurat wiem za co bana dostales bo to kolega cie zglosil jak napierdalales glowy z luku bo mielismy cie pikac admin cie sprawdzil i miales odpal na kompie po czym kazdego wyzywales kolega ma gdzies nawet wiadomosci z toba jak chciales adres od niego za to ze cie zglosil xd
  5. NoWay

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Ukasz4321

W poprzednich prośbach o ub pisales ze miales odpal teraz raptownie udajesz ze bana masz za nic😂 a co do sprawdzania pamietam byles sprawdzany i z wejscia admin wykryl u cb odpal po czym miales do niego jechac do domu mu "najebac" Jestem na nie takie osoby jak ty sie nie zmieniaja pokazales to na innych serwerach których grales w trakcie bana na hw 😆
  6. Twój nick: *TWT*NoWay Id konta: (76561198803832664) Data nadania bana: nie pamietam Czas jaki pozostał do końca: 5dni Nick moderatora: ImAxdy Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: Dostalem bana za to ze ktos w moim clanie latal na odpale wiec poleciala cala ekipa Uzasadnienie: { mysle ze swoje odczekalem pomijajac fakt ze dostalem bana na najwyzszy okres czasu jaki byl mozliwy a do jutra mam e vipa i chcialbym zagrac juz nawet nie zważając na to ze przez calego bana stracilem e vipa W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: (Nie mam powyzszych socjali ew moge na jakies grupki powrzucac)
  7. Twój nick: *TWT*NoWay Id konta: (76561198803832664) Data nadania bana: 30.11.2019 Czas jaki pozostał do końca: 13 dni Nick moderatora: ImAxdy Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: Dostalem bana za to ze ktos w moim clanie latal na odpale wiec poleciala cala ekipa Uzasadnienie: (Ponieważ to nie ja bylem odpalony to dlaczego mam ponosic konsekwencje pomijajac fakt ze kupilem sb e vipa ktory mi uplywa a chcialbym zagrac tego wipe jutro . ) W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: (Nie mam powyzszych socjali ew moge na jakies grupki powrzucac)
  8. Twój nick: *TWT*NoWay Id konta: (76561198803832664) Data nadania bana: 30.11.2019 Czas jaki pozostał do końca: 17 dni Nick moderatora: ImAxdy Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: Dostalem bana za to ze ktos w moim clanie latal na odpale wiec poleciala cala ekipa Uzasadnienie: (Ponieważ to nie ja bylem odpalony to dlaczego mam ponosic konsekwencje pomijajac fakt ze kupilem sb e vipa ktory mi uplywa ) W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: (Nie mam powyzszych socjali ew moge na jakies grupki powrzucac)
  9. NoWay

s1 [Odrzucone][Odwołanie] adrianek

Widzisz jakbys dostal ub to byłoby to nie fer w stosunku do innych graczy którzy tez mieli nieaktywnego bodzia a mimo to bana dostali i kare odczekali .
  10. NoWay

s1 [Przyjęte][Odwołanie] psycho

o i jeszcze wojtek to juz wg duet ludzi co siedza pod baza 24/7 i spiewaja szkoda gadac
  11. NoWay

s1 [Przyjęte][Odwołanie] psycho

nie polecam stal mi pod baza 24/7 toxic w luj
  12. NoWay

s1 [Odrzucone][Helper] TermI

Jestem na tak żyje sie raz 😛 przyda sie helper w team pozdro 😘
  13. Twój nick: *TWT*NoWay Id konta: (76561198803832664) Data nadania bana: (3msc +- od tamtego czasu nie gralem ) Czas jaki pozostał do końca: 9 msc jakos Nick moderatora: Incognito Serwery na których masz bana: S1 Powód bana: Obraza nadmierne obrazanie gracza Uzasadnienie: (Nie uwazam ze ban byl bezpodstawny, bo sie nalezal ale mysle ze przez te 3 msc zrozumialem ze zrobilem zle i zaluje/////za ostatnie podanie rowniez przepraszam troche nerwa zlapalem:p ) W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: (Nie posiadam zadncyh z wymienionych u gory socjali jedynie moge udostepniac posty na fp lub inna czynnosc nadana przez adminitratora)
  14. Twój nick: *TWT*NoWay Id konta: (76561198803832664) Przybliżona data nadania bana: Nw z 3msc+ Przybliżony czas bana: 360 dni Nick moderatora: Incognito Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: Wyzwiska eymis btw pozdrawiam 😜 Uzasadnienie: (Po 1 ban za wyzwiska nie na rok///po 2 ban byl za wyzwiska teraz jest napsiane ze za cheaty jak probuje wejsc na ten serwer//i chyba tyle 😜) W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: (Nie znam sie na tych socjal itp nie mam kanalu na yt mysle ze da rade bez promo 😜
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...