Jump to content

NoWay

User
  • Content Count

70
  • Last visited

• Days Won

2

NoWay last won the day on January 11

NoWay had the most liked content!

Community Reputation

32 Przyjazny

2 Followers

About NoWay

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    NoWay
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    5000

Recent Profile Visitors

722 profile views
  1. Twój nick: *TWT*NoWay Id konta: 76561198803832664 Data nadania bana: 8.11.2020 Czas jaki pozostał do końca: 26dni Nick moderatora: "Nomi" Serwery na których masz bana: Na wszystkich Powód bana: Ukrywanie cheatera Uzasadnienie: Niestety nie mam wpływu na to czy ktos sie odpala czy nie wyszlo jak wyszlo na nastepny raz bardziej bede zwracal uwage kto dochodzi do ekipy. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: (
  2. NoWay

s1 [Przyjęte][Helper] bakuu

Nic lepszego by nie bylo niz rozpoczecie 2021 jak baku dostaje helpera. Nie wiem jak ty sie powstrzymasz od wyzywania ludzi bardziej cie kojarze z tego ze dostawales bany na ts i muty w gierce za wyzwiska. Na NJE
  3. NoWay

s1 [Odrzucone][Odwołanie]*TWT*NoWay

No zlamalem regulamin i dostalem bana na wipe wiec nie wiem w czym problem i co ma wspolnego v2 z v1
  4. NoWay

Pewnie ze nie jest pelny bo jak ostatnio zrobilem reklame jak mowiles na ts to odrzuciles mi podanie
  5. Twój nick: *TWT*NoWay Id konta: 76561198803832664 Data nadania bana: 8.11.2020 Czas jaki pozostał do końca: 30 dni +- Nick moderatora: "Nomi" Serwery na których masz bana: Na wszystkich Powód bana: Ukrywanie cheatera Uzasadnienie: Niestety nie mam wpływu na to czy ktos sie odpala czy nie wyszlo jak wyszlo na nastepny raz bardziej bede zwracal uwage kto dochodzi do ekipy.
  6. NoWay

Cos jeszcze wiesz czego ja nie wiem ?
  7. Twój nick: *TWT*NoWay Id konta: 76561198803832664 Data nadania bana: 8.11.2020 Czas jaki pozostał do końca: 59 dni Nick moderatora: "Nomi" Serwery na których masz bana: Na wszystkich Powód bana: Ukrywanie cheatera Uzasadnienie: Niestety nie mam wpływu na to czy ktos sie odpala czy nie wyszlo jak wyszlo na nastepny raz bardziej bede zwracal uwage kto dochodzi do ekipy. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:
  8. Twój nick: ✯TWT✯NoWay Id konta: 76561198803832664 Data nadania bana: 8.11.20 Czas jaki pozostał do końca: 60 +- Nick moderatora: Nomi Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: Ukrywanie czitera Uzasadnienie: Niestety ban za cheatera w team poleciala cala ekipa ta osoba juz nie jest z nami w ekipie mysle ze te okolo 30 dni odczekanych po banie to jest wystarczajaca kara .
  9. NoWay

s1 [Odrzucone][Odwołanie] lukil26

Udawanie afka to juz nie przejdzie 😜
  10. Twój nick: ✯TWT✯NoWay Id konta: 76561198803832664 Data nadania bana: 8.11.20 Czas jaki pozostał do końca: 74 dni Nick moderatora: Nomi Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: Ukrywanie czitera Uzasadnienie: Z cala ekipa zostalismy zaproszeni na ts ""7 os '' wszystko szybko przebiego 6 os czystych po czym trzymają 1 ziomka ze maja podejrzenia bodzia po ""2h''' nomi bardzo doswiadczony w sprawdzaniu nic nie znalazl poza tym ze ziomek nie mial skakania na spacji bo mu nie dzialala po czym nomi masz 10 min na odpalenia live zeby pokazac ze spacja nie dziala a ze live nie odpalil bo to juz byla przesada to poleciala cala ekipa pomijając ze w tym samym tyg ludzie z ''Wiekszych ekip dostali bana za bodzia a cala ekipa nie poleciala"" Zbiorowe nadużycia BAN 7 dni - 30 dni (w szczególnych wypadkach do końca następnego WIPE) * przynależność cheatera/bugera do ekipy w ostateczności przysługiwać może kara nawet całej ekipie, gdyż jest to korzyść zbiorowa granie/ukrywanie osoby na multikoncie po banie czerpanie korzyści z nieuczciwej gry innego gracza/kompana Niestety 6 os polecialo na 90 i 1 os na 180 bo kogos trzymają stare czasy #Nomi
  11. NoWay

s1 [Odrzucone][Odwołanie] St4lker

+1 dla byczka TWT top 1 to trzeba tępic bo serwer czyscili i po 2 dniach kazdy bazy nie mial a juz nie wspomnie ze bylismy sprawdzani 2 razy dziennie xd
  12. NoWay

s12 [Odrzucone][Helper] Gruby

Ale ban za ukrywanie cheatera a za posiadanie odpalu to jest roznica mlody czlowieku i nie liz koledze dupy 😜
  13. NoWay

s12 [Odrzucone][Helper] Gruby

Nigdy nie uzywales odpalu a 5 msc temu na 90 poleciales przypadkowo 😜 Zbyt toksyczny za czasow jak jeszcze grales chyba ze sie poprawiles ale tak czy siak na NJE
  14. NoWay

s1 [Odrzucone][Helper] Gruby

Jak ty masz 17 lat i robisz takie błędy ortograficzne to krzyż na droge.
  15. https://zapodaj.net/ca77b4a2ec591.png.html
    Raid online na ekipe RP "dzien wczesniej plakali zeby ich pikac na on'''

1. Show previous comments  1 more
    2. Dawid2107

Dawid2107

takie właśnie raidy na online a administracja specjalnie jeszcze włączyła raid block żeby gracze rajdowali na online a na załączonym obrazku widać jak się zachowują :)

3. !Dark!

!Dark!

Zasięg blokady TP podczas rajdu jest za mały?

4. NoWay

NoWay

Nie po prostu dzien wczesniej pisali zeby wpadac na online a jak na 2 dzien podjechalismy i robilismy  boost to wytepali itemy z main 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...