Jump to content

NoWay

User
  • Content Count

20
  • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About NoWay

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    NoWay
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    2000

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. NoWay

s1 [Odrzucone][ Helper ] Chuck

Ale co ja mam zglaszac ze tym skacze po ekipach i probuje oje... na c4
  2. NoWay

moge ci przypomniec jak chciales oszukac
  3. NoWay

Ale bedziesz aktywny w oszukiwaniu ekip czy jak ? a jak tak to powodzenia z twt nie wyszlo 😜
  4. NoWay

Bedzie cos ?😘
  5. Nick na forum: NoWay Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ✯TWT✯NoWay hw69.pl SteamID:76561198803832664 Imię: Alan Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Tak Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Mam bardzo dużo wolnego czasu, w weekendy gram przewaznie całą noc a w tygodniu po 5-8h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Niestety nie, ale mam nadzieje ze teraz bede mial taka okazje Coś o sobie: Z reguły jestem przyjaznym czlowiekiem dla otoczenia a zarazem konsekwentnym.Pochodze z województwa Lubelskiego.Moim hobby jest granie w gry komputerowe. Dlaczego Ty: Spędzam bardzo duzo czasu na tym serwerze i widze, że helperow jest malo i nie zawsze sa aktywni wiec chcialbym pomoc.
  6. NoWay

s1 [Oczekujące][Helper] aMATOr

A tu popis umiejętności gracza amator
  7. NoWay

s1 [Oczekujące][Helper] aMATOr

Bardzo toksyczny gracz w przeszłosci ban za espa raczej podziekuje
  8. NoWay

s1 [Odrzucone][Helper] NoWay

Dzony ty to zmykaj dalej obrazac graczy na s8
  9. NoWay

s1 [Odrzucone][Helper] NoWay

Z tego co widze jestes helperem od s4 wiec nie widze potrzeby wypowiadania sie na moj temat skoro jedyne twoje informacje to ""Słyszalem'''wiec ode mnie duzy minus dla cb.
  10. Nick na forum: NoWay Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ✯TWT✯NoWay hw69.pl SteamID:76561198803832664 Imię: Alan Wiek: 17 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Tak Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Mam bardzo dużo wolnego czasu, w weekendy gram przewaznie całą noc a w tygodniu po 5-8h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Niestety nie, ale mam nadzieje ze teraz bede mial taka okazje Coś o sobie: Z reguły jestem przyjaznym czlowiekiem dla otoczenia a zarazem konsekwentnym.Pochodze z województwa Lubelskiego.Moim hobby jest granie w gry komputerowe. Dlaczego Ty: Spędzam bardzo duzo czasu na tym serwerze i widze, że helperow jest malo i nie zawsze sa aktywni wiec chcialbym pomoc.I prosze nie zagladac mi w przeszlosc np ze wyzywalem bo to mamy za sobą 😜
  11. Nick na forum: NoWay Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ✯TWT✯NoWay hw69.pl SteamID:76561198803832664 Imię: Alan Wiek: 17 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Tak Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Mam bardzo dużo wolnego czasu, w weekendy gram przewaznie całą noc a w tygodniu po 5-8h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Niestety nie, ale mam nadzieje ze teraz bede mial taka okazje Coś o sobie: Z reguły jestem przyjaznym czlowiekiem dla otoczenia a zarazem konsekwentnym.Pochodze z województwa Lubelskiego.Moim hobby jest granie w gry komputerowe. Dlaczego Ty: Spędzam bardzo duzo czasu na tym serwerze i widze, że helperow jest malo i nie zawsze sa aktywni wiec chcialbym pomoc.
  12. Odebralem kit erajda po czym wywalilo serwer z waszej przyczyny i po ponownym wejsciu na serwer kit byl jako odebrany ale juz c4 i deto nie mialem .
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...