Jump to content

Dawid2107

User
  • Content Count

12
  • Last visited

• Days Won

1

Dawid2107 last won the day on October 31 2020

Dawid2107 had the most liked content!

Community Reputation

12 Przyjazny

About Dawid2107

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Bardzo dobry pomysł na ankietę jestem na tak za bardzo to ułatwia dostęp vipą do miejscówek do których trudno się dostać bez vipa
  2. Dodanie mapy na v1 jest głupim pomysłem 80% graczy to tak zwani weterani hurtworlda i wiedzą gdzie wszystko jest
  3. Dawid2107

s1 [Odrzucone][Helper] Gruby

mówisz że brakuję rąk do pracy a nawet na serwerze nie grasz i tego nie widzisz moim zdaniem @Jarus98 daję sobie rade i jest aktywnym helperem za co można go pochwalić. Wbij na serwa zagraj jakiegoś wipa najpierw a nie chcesz już dołączyć do administracji serwera tylko za to że siedzisz z @Nomi na kanale :). Jestem zdecydowanie na nie
  4. Dzisiejsze rajdowanie na hurcie w skrócie :)

Edited by Dawid2107
    nie wszedł link
  5. chodzi o to że mielismy to dzisiaj zalatwic zeby juz dzisiaj bylo mozna pikac jak widac nie dotrzymano słowa które dał nomi z ankieta na forum czy serwerze jak sam mówił
  6. gdzie jest obiecane głosowanie o którym mówił nomi na comunity meetingu ? @Nomi
  7. Dawid2107

s1 [Odrzucone][Helper] Takefun

Nick na forum: Dawid2107 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Takefun bastus SteamID: 76561198141933446 Klan/Ekipa w jakiej grasz: 420 Imię: Dawid Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Tak, przegranych godzin mam około 3k Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Dość spory od startu wipe praktycznie dzien w dzien ^^ Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak pełniłem te funkcję na plhw Coś o sobie: Mam na imię Dawid , gram w hurtworlda od ponad 4/5lat. Interesuję się Grami oraz kobietami . Z charakteru raczej zazwyczaj spokojny, nie przeklinam . Na serwerowni hw69 gram już dość sporo. Dlaczego Ty: Myślę, że ja ponieważ pełniłem taką funkcję już nie jednokrotnie w wszelakich grach typu mc, cs 1.6, cs:go itp
  8. Dawid2107

Rezerwacja klanu

KLAN:BM Założyciel:takefun hw69.pl Zastępca:Kaskader#hw69.pl Członkowie:~>Lexer hw69.pl,Vac police lola hw69.pl,Storm,L1V4R
  9. Dawid2107

Zabawa X czy Y

V1 SUSY CZY BM
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...