Jump to content

Kampai

Nowy Moderator HW
  • Content Count

176
  • Last visited

• Days Won

5

Kampai last won the day on February 16

Kampai had the most liked content!

Community Reputation

72 Dobry

7 Followers

About Kampai

• Rank
    [ N.Moderator V2 ]

Hurtworld

• Nick w grze
    Kampai
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    2800h V2

Kontakt

• GG
    67446608
  • Inne
    ts.hw69.pl

Recent Profile Visitors

2,764 profile views
  1. Kampai

Wyrazy na ostatnią litere.

Router
  2. Kampai

s12 [Przyjęte][Helper] OFF-Styl¿♧♡

Jestem na Tak - znajomość gierki - "Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 8h +"
  3. Kampai

s12 [Odrzucone][Helper] ♥PeMoWeR♥

Jestem na Tak, + Były helper + Znajomość gry + Wiek
  4. Kampai

s12 [Odrzucone][Helper] OFF-Styl¿♧♡

Jestem na Tak, + Znajomość gry; + Regulamin na wysokim poziomie; + Czas, który może poświecić na serwerze
  5. Kampai

[Przyjęte][ODWOŁANIE] alwayS hw69.pl

Tak jak wyżej @D4W1D, Jestem za, jeśli te 400dni są prawdziwe ^^
  6. Kampai

s1 [Odrzucone][Helper] Kostuch

Mimo to, że cheatowałeś na serwerowni po pewnym czasie się uspokoiłeś, pomagałeś w wykrywaniu cheatów, a czy one były pomocne to już nie mnie oceniać. Znam cię już długi okres czasu (chyba niedługo dwa lata miną) i myślę, że nadajesz się na te stanowisko Helper'a. Jestem na Tak.
  7. Kampai

ts3 [Przyjęte][TS3] Kampai

Nick: ϟ Kampai UniqueID: zAanJ4G/nyTfOp+GFwtLBtdDgo8= Pierwsza Wizyta: W 2016 roku, ale nie pamiętam dokładnej daty Data urodzenia: 28.09.2001 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 8 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 8 Kariera na TS3: Posiadałem własne serwery teamspeak oraz pełniłem funkcje Admina na waszym serwerze. Dlaczego ten TS?: Wybrałem tego teamspeak'a ponieważ, posiadam tutaj N.helpera. Używam go na co dzień w celu pomagania i rozmawiania z ekipą. Rozmiar buta: 43 Kilka słów o sobie: Tak, jak większość wie mam na imię Kacper. Mieszkam w województwie mazowieckim. W wolnym czasie spędzam czas na Teamspeak'u przy czym grając w gierki. Jestem osobą cichą oraz opanowaną, ale czasami każdemu może podnieść się ciśnienie. Interesuje się elektroniką samochodową oraz grami komputerowymi. Czas na TS: Od 2-4h, nie raz nawet więcej. Co zmieniłbyś na Serwerze: Nic bym nie zmienił, ponieważ według mnie jest wszystko dobrze zrobione. Co chciałbyś robić: Oczywiście, pomagać innym oraz nie nadużywać swojej posady. Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera
  8. Kampai

ts3 [Przyjęte][TS3] Dałmianek

Jesli dobrze słyszałem z twoich ust posiadasz teraz własny serwer teamspeak więc osoba która ma na innym serwerze rangi nie powinna być w administracji ts. Jestem na nie
  9. Kampai

s5 [Odrzucone][Helper] Marszol

Oczywiście, że na TAK, * Kumpel ze starej administracji * Znajomość gierki oraz regulaminu * Wiek * Sympatyczna, miła osoba
  10. Kampai

s13 [Odrzucone]Helper samfart10

Jestem na Tak, + Znajomość regulaminu + Wiek + Znajomość gry
  11. Mają jeśli napiszą do właściciela, i tak ja uczyniłem, bazę ja budowałem itp ale to nie miejsce na kłótnie i tym podobne rzeczy niech wypowiedzą się najwyżej wyższa administacja
  12. Zacznijmy od początku zostaliście wyrzuceni z ekipy, poczym zmieniliście totemy od wszystkiego gdzie mieliście dostęp po za tym zwrócone monety otrzymał v3n0m też za nie wykorzystany czas na evip na serwerze s11, lecz ja też dostałem mówiąc następnie o tym że ja kupiłem vipa na s12 bzdura dostałem za miesiąc bycia w administracji. A o tak zwanego administratora co mówiłem ci na ts jak jeszcze tam przesiadywałeś i grałeś z nami to tobie się skończyły rangi przy zmianie serwera, więc ty nie otrzymał byś monet. A na koniec napiszę dostosuj się do wzoru.
  13. Ogólnie na v2 możesz zdobyć po przez Airdropy, eventy [kontroluj wydarzenie] oraz hangary, lecz na przykład na s12 tam gdzie grasz z kumplem możesz zdobyć po przez roll'a oraz kita jeśli masz wykupioną rangę VIP/SVIP/EVIP, a na serwerze s11 jest C4 oraz deto z meteoru jak z v1.
  14. Kampai

ts3 TS3 [Przyjęty] fяσѕтєк

Nie spodziewałem się tego, że to napisze ale jestem na TAK, ponieważ znam frostiego długi okres czasu nawet graliśmy razem w hw, lecz jego praca, którą wsadził w tego ts jak jeszcze nie było nowego kierownika była ogromna, wykonywał ją perfekcyjnie i dbał o wszystko. Myślę, że jest to osoba na odpowiednie stanowisko.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...