Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

Kampai

Helper HW
  • Zawartość

7
  • Ostatnio

• Time Online

44d 8h 38m 23s

Reputacja

3 Neutralny

O Kampai

• Ranga
    Helper s11

Hurtworld

• Nick w grze
    Kampai

Ostatnio na profilu byli

121 wyświetleń profilu
  1. ts3 [Oczekujące][TS3] MaTriX

Jestem na Tak : + Rozmiar buta + Znajomość strony User,Admin + Miły
  2. Proponuje dodanie na serwer : - Jeden mnożnik x3, - Dodanie komendy do pominięcia nocy, - Stacki owrongów, C4 i zwiększenie stacków do 500, Myślę, że to powinno pomóc serwerowi
  3. Przyśpieszenie wipe, bo nie ma co robić na serwerze s11.
  4. s11 Stakowanie itemow

Jestem za DeeJayMefju
  5. s11 Dzień na serwerze s11

Jak miało by to działać jak w nocy masz drop x10, a w dzień x5 to musiało być ciągle x5 więc twój plan nie wypali
  6. Nick na forum: Kampai Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Kampai Imię: Kacper Wiek: 16 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Posiadam Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: Moja znajomość gry HurtWorld [ItemV2] jest 9/10, ale [ItemV1] jest słaba ponieważ większość moich godzin przegrałem na [ItemV2]. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 1h-5h Dziennie. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: W HurtWorld nie pełniłem takiej funkcji, ale w innych grach posiadałem takie funkcje. Coś o sobie: Nazywam się Kacper, mieszkam w województwie Mazowieckim w radomiu. Posiadam już 16 wiosen. Interesuję się elektryką samochodową i lubię pograć Sobie w gry na komputerze. Jestem miłą i sympatyczną osobą, która lubi zapoznawać nowych ludzi. Sport, który uprawiam to tylko piłka nożna i siatkówka. Dlaczego ty: Moim zdaniem pogrywam sobie na waszym serwerze przy okazji lubię, żeby na czacie było bez przekleństw. Lubię pomagać ludziom, którzy własnie zaczynają grę z [ItemV2], a nawet którzy grają i jeszcze o czymś nie wiedzą. Sporo siedzę na serwerze/ts3 i bym dobrze pełnił funkcje helpera. Proszę o dobrze rozpatrzenie mojego Podania. Kampai
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK