Jump to content

Kampai

Nowy Helper HW
 • Content Count

  155
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Kampai last won the day on May 9 2019

Kampai had the most liked content!

Community Reputation

58 Dobry

7 Followers

About Kampai

 • Rank
  [ Nowy Helper S11 ]

Hurtworld

 • Nick w grze
  Kampai
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  2200h V2

Kontakt

 • GG
  67446608
 • Inne
  ts.hw69.pl

Recent Profile Visitors

2,439 profile views
 1. Kampai

  itemv2 Infinity wipe?

  Ogólnie na v2 możesz zdobyć po przez Airdropy, eventy [kontroluj wydarzenie] oraz hangary, lecz na przykład na s12 tam gdzie grasz z kumplem możesz zdobyć po przez roll'a oraz kita jeśli masz wykupioną rangę VIP/SVIP/EVIP, a na serwerze s11 jest C4 oraz deto z meteoru jak z v1.
 2. Kampai

  ts3 TS3 [Przyjęty] fяσѕтєк

  Nie spodziewałem się tego, że to napisze ale jestem na TAK, ponieważ znam frostiego długi okres czasu nawet graliśmy razem w hw, lecz jego praca, którą wsadził w tego ts jak jeszcze nie było nowego kierownika była ogromna, wykonywał ją perfekcyjnie i dbał o wszystko. Myślę, że jest to osoba na odpowiednie stanowisko.
 3. Nick na forum: Kampai Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: [ϟ] Kampai | hw69.pl SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid) 76561198218572865 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Pioruny Imię: Kacper Wiek: 18 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Też jest Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 10/10 oczywiście V2 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Z czasem jest różnie, mogę kilka godzin Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Możliwe, że tak Coś o sobie: Tak jak napisałem wyżej, nazywam się Kacper, pochodzę z województwa Mazowieckiego. Interesuję się elektromechaniką samochodową oraz grami video. Jestem dosyć spokojną, pomocną osobą, która lubi poznawać nowych ludzi. Dlaczego Ty: Myślę, że jestem dość spokojną i pomocną osobą oraz brakuje osoby na v2
 4. Kampai

  [Odrzucone][Helper] GRUBY

  Co ma TeamSpeak3 do HurtWorld? Chyba nic jak dobrze wiem Mianowicie patrząc to dużo się dzieje w temacie klanu LOVE bo dochodzą mnie słuchy, to nie najlepszy pomysł brać następnego członka ekipy z tego klanu. Konto zostało założone pod podanie. Jestem na Nie
 5. Twój Nick: Kampai Id konta: (SteamId64 dla HW, albo UniqueId dlaTS3) zAanJ4G/nyTfOp+GFwtLBtdDgo8= Data/czas bana: Perm Nick Moderatora: Madani, Marcel Powód bana: Wysyłanie TS crasherów, omijanie bana [Multikonta] Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) Uważam że ban był podstawny. Moje zachowanie łamało regulamin, ale działały silne emocje. Całkiem możliwe,że dalej by to trwało, ale gdyby nie nowe zbiegi okoliczności pewnie dalej bym o tym nie wiedział. Wczoraj okazało się, że ktoś włamał mi się na konto fb. Odkryłem, że obraża moich znajomych, ale wczoraj przypadkiem zauważyłem, że do @Incognito dotarła wiadomość o obrażającej treści, której nie pisałem. Po sprawdzeniu logowań na mojego facebook'a odkryłem wejście na konto na którym była inna miejscowość, inny dostawca internetu po czym sprawdziłem IP, które widniało na moim TS i okazało się, że otrzymała bana za obrazę mojej osoby, a jej UID należał do osoby której kiedyś ufałem [ Nie podawałem jej aktualnego hasła ]. @Madani znasz sytuację i chciałem Cię przeprosić . Za bardzo mnie poniosło. Wiem że robisz co do Ciebie należy, a ja do końca nie byłem sobą. @!Dark! @eN. was przepraszam za problemy i wieczne zawracanie nimi głowy. (lekko nie mieliscie) a resztę za wiadomości na które nie miałem wpływu. @Marcel. Ciebie też przepraszam wiem, że dostałeś polecenie banowania mnie, więc sorry. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: (Przykładowo: grafika reklamująca sieć serwerów; YT: kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni; czy inna ciekawa praca) Długi pobyt w administracji i starania, które włożyłem w serwer żeby lepiej funkcjonował.
 6. Kampai

  s1 [Odrzucone][Odwołanie] EMDO

  Dostosuj się do wzoru :
 7. Rekrutacja na Pomocnika TS otwarta, oraz na Helpera zachęcamy do składania podań!

 8. Kampai

  Pochwała

  Dzięki ❤️
 9. Kampai

  ts3 [Przyjęte] [TS3] Incognito™

  Jestem na tak: - Pomocny - długi staż - wiedza od strony admina
 10. Bo nie dałeś sprawdzić i wyłączyłeś TeamViewer Dostałeś bana za log, ale poszedłem ci na rękę i chciałem cię sprawdzić, lecz nie dałeś tego mi uczynić Jeśli bym znalazł w odpowiednim miejscu to byś dostał mimo to, bo zawsze możesz je włączyć Niestety, ale odrzucam.
 11. Nic nie sprawdziłem bo mi wyłączyłeś TeamViewer jak chciałem włączyć historie pobieranych plików. Moim zdaniem ban jest słuszny, niech się wypowiedzą inni Moderatorzy.
 12. Kampai

  s1 [Odrzucone] [Helper] NarY

  Witam nie szukamy wulgarnego helpera Odrzucam.
 13. Kampai

  Administracja Serwerów Hurtworld

  @Mrokar zostaje przeniesiony z serwera s4 na s6. @matheo0192 został usunięty z funkcji Helpera s2 z powodu tymczasowego zamknięcia serwera.
 14. Kampai

  s8 [Przyjęte] [Helper] JOKSON

  Jestem na Tak, - Miła sympatyczna osoba, - Zna się na rzeczy, - Ma doświadczenie
 15. Kampai

  s1 [Odrzucone] [Helper] Kuflowe Mocne

  Na serwerze jest aktualnie brak wolnych miejsc na stanowisko Heplera. Musisz poczekać, aż miejsce się zwolni. W tym czasie Twoje podanie będzie nadal otwarte, aby można było pozostawiać opinię na temat kandydatury. Aktualną listę wolnych miejsc na stanowisko Helpera można zobaczyć tutaj: http://forum.hw69.pl/administracja-serwerów-hurtworld-t425/
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...