Jump to content

Kampai

Pener
  • Content Count

150
  • Last visited

• Days Won

4

Kampai last won the day on May 9

Kampai had the most liked content!

Community Reputation

57 Dobry

7 Followers

About Kampai

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Kampai
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    2100h

Kontakt

• GG
    67446608
  • Inne
    ts.hw69.pl

Recent Profile Visitors

2,368 profile views
  1. Kampai

[Odrzucone][Helper] GRUBY

Co ma TeamSpeak3 do HurtWorld? Chyba nic jak dobrze wiem Mianowicie patrząc to dużo się dzieje w temacie klanu LOVE bo dochodzą mnie słuchy, to nie najlepszy pomysł brać następnego członka ekipy z tego klanu. Konto zostało założone pod podanie. Jestem na Nie
  2. Twój Nick: Kampai Id konta: (SteamId64 dla HW, albo UniqueId dlaTS3) zAanJ4G/nyTfOp+GFwtLBtdDgo8= Data/czas bana: Perm Nick Moderatora: Madani, Marcel Powód bana: Wysyłanie TS crasherów, omijanie bana [Multikonta] Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) Uważam że ban był podstawny. Moje zachowanie łamało regulamin, ale działały silne emocje. Całkiem możliwe,że dalej by to trwało, ale gdyby nie nowe zbiegi okoliczności pewnie dalej bym o tym nie wiedział. Wczoraj okazało się, że ktoś włamał mi się na konto fb. Odkryłem, że obraża moich znajomych, ale wczoraj przypadkiem zauważyłem, że do @Incognito dotarła wiadomość o obrażającej treści, której nie pisałem. Po sprawdzeniu logowań na mojego facebook'a odkryłem wejście na konto na którym była inna miejscowość, inny dostawca internetu po czym sprawdziłem IP, które widniało na moim TS i okazało się, że otrzymała bana za obrazę mojej osoby, a jej UID należał do osoby której kiedyś ufałem [ Nie podawałem jej aktualnego hasła ]. @Madani znasz sytuację i chciałem Cię przeprosić . Za bardzo mnie poniosło. Wiem że robisz co do Ciebie należy, a ja do końca nie byłem sobą. @!Dark! @eN. was przepraszam za problemy i wieczne zawracanie nimi głowy. (lekko nie mieliscie) a resztę za wiadomości na które nie miałem wpływu. @Marcel. Ciebie też przepraszam wiem, że dostałeś polecenie banowania mnie, więc sorry. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: (Przykładowo: grafika reklamująca sieć serwerów; YT: kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni; czy inna ciekawa praca) Długi pobyt w administracji i starania, które włożyłem w serwer żeby lepiej funkcjonował.
  3. Kampai

s1 [Odrzucone][Odwołanie] EMDO

Dostosuj się do wzoru :
  4. Rekrutacja na Pomocnika TS otwarta, oraz na Helpera zachęcamy do składania podań!

5. Kampai

Pochwała

Dzięki ❤️
  6. Kampai

ts3 [Przyjęte] [TS3] Incognito™

Jestem na tak: - Pomocny - długi staż - wiedza od strony admina
  7. Bo nie dałeś sprawdzić i wyłączyłeś TeamViewer Dostałeś bana za log, ale poszedłem ci na rękę i chciałem cię sprawdzić, lecz nie dałeś tego mi uczynić Jeśli bym znalazł w odpowiednim miejscu to byś dostał mimo to, bo zawsze możesz je włączyć Niestety, ale odrzucam.
  8. Nic nie sprawdziłem bo mi wyłączyłeś TeamViewer jak chciałem włączyć historie pobieranych plików. Moim zdaniem ban jest słuszny, niech się wypowiedzą inni Moderatorzy.
  9. Kampai

s1 [Odrzucone] [Helper] NarY

Witam nie szukamy wulgarnego helpera Odrzucam.
  10. Kampai

Administracja Serwerów Hurtworld

@Mrokar zostaje przeniesiony z serwera s4 na s6. @matheo0192 został usunięty z funkcji Helpera s2 z powodu tymczasowego zamknięcia serwera.
  11. Kampai

s8 [Przyjęte] [Helper] JOKSON

Jestem na Tak, - Miła sympatyczna osoba, - Zna się na rzeczy, - Ma doświadczenie
  12. Kampai

s1 [Odrzucone] [Helper] Kuflowe Mocne

Na serwerze jest aktualnie brak wolnych miejsc na stanowisko Heplera. Musisz poczekać, aż miejsce się zwolni. W tym czasie Twoje podanie będzie nadal otwarte, aby można było pozostawiać opinię na temat kandydatury. Aktualną listę wolnych miejsc na stanowisko Helpera można zobaczyć tutaj: http://forum.hw69.pl/administracja-serwerów-hurtworld-t425/
  13. Kampai

Administracja Serwerów Hurtworld

@klasiu został przyjęty na stanowisko Helpera s1.
  14. Kampai

s1 [Przyjęte] [Helper] KlaSiu

Gratulacje
  15. Eventy Loot/Kontroluj wydarzenie na każdym serwerze mają 50/50 procent, więc czasami może tak się zdarzyć, że będzie kilka kontrolek, a kilkanaście loot'ów. Ogólnie eventy loot dają możliwość zdobycia ulepek,budulca,części do broni,ammo itp. więc dla początkujących graczy jest to dobry sposób zdobycia nowych rzeczy.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...