Jump to content

Chodu

Helper HW
  • Content Count

94
  • Last visited

• Days Won

3

Chodu last won the day on December 30 2019

Chodu had the most liked content!

Community Reputation

33 Przyjazny

1 Follower

About Chodu

• Rank
    [ Helper s1 ]

Hurtworld

• Nick w grze
    Chodu
  • Znajomość gry

Recent Profile Visitors

167 profile views
  1. Chodu

s1 [Przyjęte][Helper] Papierzak

Uważam ,że skoro złożyłeś na s8 powinieneś przy tym pozostać. Była z toba niemiła sytuacja bo oszukałeś gracza. Jestem na NIE.
  2. Chodu

s8 [Odrzucone][Odwołanie] :.Mult!K!LL:.

Dostałeś bana tylko na 30d i jeszcze przychodzisz na forum, na którym próbujesz kogoś okłamać? Wstydził byś się. 😉
  3. Chodu

Wyrazy na ostatnią litere.

Monachium
  4. Chodu

s1 [Odrzucone][UB] DYgi

Bana nie dostaje się bez powodu, może dostała twoja cała ekipa lub jakiś domownik, który korzysta z tego samego internetu?
  5. Chodu

s8 [Oczekujące][Helper S8] Huczi

Widzę, że masz dobrą opinię, doświadczenie. Wiek jak i aktywność na +. Jestem na TAK
  6. Chodu

s5 [Oczekujące][Helper S5] HabaBaba

Skoro już tutaj byłeś, nie wyrobiłeś sobie złej opini, masz doświadczenie to dlaczego by nie? Jestem na TAK.
  7. Chodu

s1 [Odrzucone][Odwołanie]*TWT*NoWay

§8. Ban za cheaty i ich posiadanie przysługiwać może w ostateczności nawet całej ekipie, jest to korzyść zbiorowa, zakładając klan zapraszamy zaufanych ludzi. Wiesz z kim grałeś a u was w ekipie nie jedna osoba grała na espie.Ban był słuszny. Myślę ,że tą karę powinieneś odczekać do końca.
  8. Chodu

s6 PROPOZYCJA S6

W sumie nie jest to jakiś zły pomysł, x1000 moim zdaniem jest po to żeby się bawić
  9. Chodu

s1 [Odrzucone]Helper Dambyl

Wystarczy ,że wystarczająco się odzywacie na voice chacie, wczoraj stojąc nam pod bazą udowodniliście o waszym złym zachowaniu. Nie mutowałem was już bo nie wiedziałem kto to się tak pięknie udziela, a jest was dużo. Wiem ,że ty też byłeś w tym gronie.
  10. Chodu

s1 [Odrzucone][Odwołanie] <KreciQ>

Łatwo można sprawdzić przez teamviewera twoją specyfikację komputera i się okaże czy nie kłamiesz.
  11. Chodu

s1 [Przyjęte]helper elpatron1994

Nie kojarzę ciebie z serwera może to tylko po prostu moja nie uwaga. Co do podania to napisane schludnie, w "coś o sobie" dobrze by było napisać chociaż te 3 zdania. Twoja ortografia i interpunkcja wymaga poprawy. Jestem na NIE.
  12. Chodu

s5 [Odrzucone][Odwołanie] Michalele

Nie rozumiem jak to ci kazałem na s8 pisać?? Wszedłeś na cp i zapytałeś mnie jak napisać podanie więc ci pomogłem ,a nie kazałem.
  13. Chodu

s5 [Odrzucone][Odwołanie] Michalele

A tutaj ciebie zaskoczę ,pomagałem pisać dla @okipot podanie i słyszałem jak wszedł jego brat i rozmawiali o tym banie. Myślę ,że okipot nie kłamie.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...