Jump to content

Chodu

Pener
  • Content Count

107
  • Last visited

• Days Won

3

Chodu last won the day on December 30 2019

Chodu had the most liked content!

Community Reputation

40 Dobry

2 Followers

About Chodu

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Chodu
  • Znajomość gry

Recent Profile Visitors

333 profile views
  1. Chodu

s1 [Odrzucone][Helper] Kostuch

Jestem tego samego zdania, - wiek. Jestem na Nie.
  2. Miałem ostatnio podobna sytuację, po jakimś czasie powinne zniknać tobie te zielone kwadraciki.
  3. Miałeś postawiony totem na tym kubiku co budowałeś?
  4. Jesteś bardzo toksyczną osobą i na zawsze Cię zapamiętam po tym jak wyzywałeś administracje jak i serwerownie. JESTEM NA WIELKIE NIE!
  5. Chodu

[Przyjęte][HELPER] Tommy

Jakieś uzasadnienie? Szkoda ,że konto założone do podania. Znam Cię od długiego czasu ,jesteś spokojną osobą, myślę ,że poradzisz sobie z tą rangą. Jeżeli rzeczywiście spełnisz tą aktywność to jestem na TAK.
  6. Chodu

Event na Pancerną Bazę

Ekipa DMGB zgłasza bazę do konkursu Serwer S1 Miejscówka Magazyn Bambik Ilość osób w ekipie 7 Screen bazy https://imgur.com/a/yOeEfGe
  7. Jeżeli spełnisz tą aktywność ,to myślę że, każdy zasługuje na szanse. Na TAK.
  8. Według mnie to albo zakaz budowy sklejaków albo zwiększenie dropu tych rzeczy co wy chcecie ,bo jezeli wprowadzą obie rzeczy to na serwerze będzie zbyt prosto.
  9. Chodu

s1 [Odrzucone][ODWOŁANIE] iDremus

Jak składałeś podanie na Helpera to też bawiłeś się grając na espie?
  10. Chodu

ts3 [Przyjęte][TS3] Dałmianek

Pomocny ,miły ,warto dać szansę NA TAK.
  11. Chodu

s1 [Przyjęte][Helper] Papierzak

Uważam ,że skoro złożyłeś na s8 powinieneś przy tym pozostać. Była z toba niemiła sytuacja bo oszukałeś gracza. Jestem na NIE.
  12. Chodu

Wyrazy na ostatnią litere.

Traktor
  13. Chodu

Wyrazy na ostatnią litere.

igła
  14. Chodu

s8 [Odrzucone][Odwołanie] :.Mult!K!LL:.

Dostałeś bana tylko na 30d i jeszcze przychodzisz na forum, na którym próbujesz kogoś okłamać? Wstydził byś się. 😉
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...