Jump to content

Chodu

User
  • Content Count

21
  • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

About Chodu

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Chodu
  • Znajomość gry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Raczej na każdym serwerze vip ma rezerwację slota... Głownie też po to się kupuje rangę aby nie martwić się co do wejścia na serwer.
  2. Chodu

s1 [Helper] chodu

Jakieś nieporozumienie chyba bo w niedziele z rana odpisałem ,że pasuje godzina i byłem na rekrutacji ,rozmawiałem z En. I powiedział ,żebym podczuył się regulaminu i napisał jeszcze raz podanie ,bo poza znajomością regulaminu było z wszystko okej.
  3. Chodu

s1 [Helper] chodu

Nie przyszedłem ze względu ,że już wyłączyłem komputer i nie odczytałem tego posta.. Miałem około 2 h między odpowiedzią a pojawieniem się na rekrutacji. Co do aktywności to dlaczego tak sądzisz ,w miare często rzuce oko na jakiś post...
  4. Chodu

s1 [Helper] chodu

Nick na forum: Chodu Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: chodu SteamID: 76561198191756351 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Zależy kiedy ,przeważnie z 3-4 koleżkami. Imię: Jakub Wiek: 17 Mikrofon: 10/10 Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Myślę ,że tym razem wystarczająco. Znajomość gry: Tyle spędzonego czasu w tej grze myślę ,że spokojnie pozwoli mi powiedzieć 10/10. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Nie ma co przesadzać lecz myślę ,że około 10-15 h tygodniowo, gram szczególnie w weekendy. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak pełniłem ,nie tylko w tej grze. Coś o sobie: Na co dzień uczęszczam do technikum elektrycznego, mieszkam na Podlasiu. Jestem dociekliwą osobą ,spokojną jak i wrażliwą na graczy wspomagających się programami którymi nie powinni. Lubię sobie czasami pograć w gierki szczególnie survivalowe. Konto na forum założyłem dopiero teraz lecz konto na hw69.pl mam od 2017 roku. Dlaczego Ty: Pisałem już podanie jednak zostało odrzucone ze względu na słabą znajomość regulaminu. Aktywność myślę ,że mam na plus ,staram się jak najwięcej przebywać na serwerze w wolnych chwilach.Często pomagam graczom odpowiadając im na pytania ,sprawia mi to czystą przyjemność także, chętnie zwrócę uwagę na czat aby zapobiec wulgaryzmom jak i wyzywaniu się. Jestem osobą bezstonną także nie zwracam uwagi przy karaniu czy osoba jest mi znana czy nie. Nie miałem żadnych blokad na waszej serwerowni. Podanie piszę ponownie ze względu ,iż zależy mi na pomocy na serwerze jak i na randze. Liczę na pozytywną odpowiedz ,pozdro. Chciałbym dodać jeszcze od siebie iż, regulaminu się poduczyłem ,daje sobie ostatnią szansę.
  5. §8. Ban za cheaty i ich posiadanie przysługiwać może w ostateczności nawet całej ekipie, jest to korzyść zbiorowa, zakładając klan zapraszamy zaufanych ludzi.
  6. Chodu

s1 [Odrzucone][Odrzucone][Helper] Chodu

Tak ,zdecydowanie poprawiłem. Aktywność będzie przez cały okres czasu taka jaka była w zeszyłem tygodniu.
  7. Chodu

s1 [Odrzucone][Odrzucone][Helper] Chodu

Uzasadnił byś swoją wypowiedź a, nie głupio piszesz ,,nie,, lub ,,tak,, 😜
  8. Nick na forum: Chodu Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: chodu SteamID: 76561198191756351 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Zależy kiedy ,przeważnie z 3-4 koleżkami. Imię: Jakub Wiek: 17 Mikrofon: 10/10 Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Jak najbardziej. Znajomość gry: Tyle spędzonego czasu w tej grze myślę ,że spokojnie pozwoli mi powiedzieć 10/10. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Nie ma co przesadzać lecz myślę ,że około 10-15 h tygodniowo, gram szczególnie w weekendy. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Taak pełniłem ,nie tylko w tej grze. Coś o sobie: Na co dzień uczęszczam do technikum elektrycznego, mieszkam na Podlasiu. Jestem dociekliwą osobą ,spokojną jak i wrażliwą na graczy wspomagających się programami którymi nie powinni. Lubię sobie czasami pograć w gierki szczególnie survivalowe. Konto na forum założyłem dopiero teraz lecz konto na hw69.pl mam od 2017 roku. Dlaczego Ty: Pisałem już podanie jednak zostało odrzucone ze względu na ilość godzin spędzonych na serwerze. Do gry wróciłem ,także w miniony weekend grałem już normalnie. Chętnie zwrócę uwagę na czat aby zapobiec wulgaryzmom jak i wyzywaniu się. Jestem osobą bezstonną także nie zwracam uwagi przy karaniu czy osoba jest mi znana czy nie. Nie miałem żadnych blokad na waszej serwerowni. Podanie piszę ponownie ze względu ,iż zależy mi na pomocy na serwerze jak i na randze. Liczę na pozytywną odpowiedz ,pozdro.
  9. Chodu

Szukam Ekipy S1

Siemano ,zapraszamy cię do nas ,myślę ,że ci się spodoba co prawda my w ekipie wszyscy się znamy dość długo nie tylko z komputera. Gramy prawie każdego wipe ,na luziku bez spinania się. Jeżeli cie interesuje dołaczenie do nas napisz do mnie w wiadomości prywatnej.
  10. Chodu

Zapraszamy na event S1

Gdzie są zapisy??
  11. Chodu

s1 [Odrzucone][Helper] chodu

Spoczko ja jak najbardziej ciebie rozumiem ,masz do tego prawo. W takim razie sorka jeżeli kogoś uraziłem ,ale nie miałem pojęcia na temat płci tej osoby.
  12. Chodu

Widzę ,że szybko zmienisz zdanie i szukasz tylko żeby sie czegoś doczepić. Jeżeli jest komplet to eN. mogła odrazu odrzucić ale spoczko rozumiem jeżeli rzeczywiście jest ten komplet to nie ma co więcej drażyć tematu. Pozdro
  13. Chodu

Forum również można przegladać bez rejestrowania się ,oczywiście nie wszystkie działy ale można 😉
  14. Chodu

A dlaczego miał bym zakładać konto wcześniej na forum skoro nie miałem żadnego problemu??
  15. Chodu

To normalne ,że ludzie sa mściwi... więc jak najbardziej tego się spodziewam.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...