Jump to content

Pvss

User
  • Content Count

9
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About Pvss

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

16 profile views
  1. Pvss

[Współpraca] YT AnakinEU

Jak napisałem filmy będą 2/3 na wipe ale po 5/10 min i chce przypomnieć ze jest to film z całego wipe do środy. Wiec możecie dać mi tę szansę te filmy tez troszkę robiły wys.
  2. Pvss

[Współpraca] YT AnakinEU

@ref dodalem nowy filmik oraz steamid
  3. Update postu. Twój nick / imię: YT AnakinEU / Patryk Wiek: 17 lat Rodzaj współpracy: Na poczatku wrzucilem 2 reklamy na moje kanaly, ale jak wystartuje s1 postaram sie wrzucic conajmniej 3 odcinki w weekend , więc chciałbym tego YT chociaż na ten weekend. Ile czasu zajmujesz powyższym: Odcinki beda sie pojawialy tak często jak bedzie mi sie chcialo u was grac Czy już w ten sposób współpracowałeś: Tak ale nie w tej grze. Linki do materiałów: Coś o sobie: Jestem Patryk, w hurtworlda gram juz kilka lat, jestem opanowany i potrafie się dogadac z kazdym :D. Grasz w koszykówkę i ogólnie gram w giereczki Dlaczego Ty: Myślę, że Minecraft jest podobna grą a ja nagrywalem tą gre i kilka osob mnie ogladalo wiec mysle ze możecie zyskac jeśli mi zaufacie STEAM: https://steamcommunity.com/id/johnerrorursis SteamID 76561198881449450
  4. @!Dark! lecz myśle i tak jest, że discorda używa więcej osob i można go zrobić w taki sposób by był tylko dla informacji i wiadomości od administracji oraz chat główny. Zawsze więcej osob zobaczy o waszej sieci.
  5. Myslę, że zrobienie serwera Discord tylko pod informacje itp. Jest bardzo dobrym pomysłem ponieważ teraz serwery discord bardzo latwo reklamować i są fajne krótkie linki. A jeśli będzie dużo osob na discordzie to tez ma współczynnik na odwiedziny forum, ts i serverów hw.
  6. Pvss

Szukamy osób do ekipy

Dasz jakiś kontakcik ? DSC/FB/TS
  7. Pvss

Szukam Ekipy S1

Hej, szukam jakies ekipki na S1 oraz V2 Mam 16 lat Mam HW na steamie Gralem dużo na non steamku. Ogarniam gierke, bo tam nie jest nic trudne. TS3/DSC Pomocny byq jestem
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...