Jump to content

Dada

Pener
  • Content Count

156
  • Last visited

• Days Won

12

Dada last won the day on September 12

Dada had the most liked content!

Community Reputation

123 Rycerski

About Dada

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    ★ Dada ❤
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1200h

Kontakt

• Discord
    Dada#4672

Recent Profile Visitors

1,120 profile views
  1. Dada

s1 [Odrzucone][Helper] Tedzik

Może byc jeszcze jeden helper na S1. ;D
  2. Dada

s1 Autobh

Jak sie tepasz to nie możesz sie ruszać wiec po co masz skakać ? Jezeli boostujesz sie po scianakch to nie klikaj spacji jak debil tylko po woli i nie bedziesz sie łamał Nigdy nie udało mi sie zrobic na tym "Ograniczeniu" 9 Skoków na BH, Gdy próbujesz szybko zejsc po drabinie to nawet na serwerach gdzie nie ma tego "ograniczenia" łamiesz nogę. Moim Zdaniem powinno zostać to tak jak jest. JESTEM NA NIE Pozdrawiam.
  3. Dada

Wielkie zmiany i nowości na serwerowni!

Jest to Zakaz na serwery który został wprowadzony przez Admistracje. Ten zakaz jest wpisany w regulaminie, wchodząc na serwer akceptujesz regulamin więc w czy masz problem??
  4. Dada

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Wolfie

Jestem Za UB -Pomagał Administracji - 90d za ukrywanie czitera to dla mnie przesada - Odczekał 21 d wiec wydaje mi sie ze przemyslal swoje zachowanie !
  5. Dada

Post bez like WYGRYWA

Ez ?
  6. Dada

Rekrutacja

Siemka ! Poszukuje Ludzi Do Ekipy : Wymagania: ♚➜ Sprawny mikrofon ♚➜ Doświadczenie HurtWorld ♚➜ Nie płakanie za itemami ♚➜ Chęć do gry oraz do dropienia ♚➜ Bycie kulturalnym na TS3 jak i na serwerze ♚➜ Więcej informacji na TS3! ♚➜ Duża Aktywność --------------------------------------------------------------------------------------------------- Jeżeli Jesteś Zainteresowany Dodaj: https://steamcommunity.com/profiles/76561198235777772/
  7. Dada

Wyrazy na ostatnią litere.

Słoń
  8. Dada

Analfabeta
  9. Dada

Suka
  10. Dada

Lody
  11. Dada

Afryka
  12. Dada

Antylopa
  13. Dada

s1 [Przyjęte][Helper] PaCh0

Jestem na Tak! -Wiek -Znajomość Regulaminu - Aktywność
  14. Dada

Irak
  15. Dada

Okulary
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...