Jump to content

Karciuu

User
  • Content Count

29
  • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

About Karciuu

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Twój nick: Karciuu Id konta: 76561198215954500 Data nadania bana: 26-04-2020 Czas jaki pozostał do końca: 23d Nick moderatora: Nomi Serwery na których masz bana: S1 Powód bana: Napisanie Na chacie "Naweron Daun Bodzio King" Uzasadnienie: Napisalem na chacie myśląc ze za to jest tylko mut jednak nie wiedzialem ze jest za to ban dlatego chcialbym dostac UB zeby pograc znowu z ekipa przemyslalem to co zrobilem i obiecuje ze to sie wiecej nie powtorzy.. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: https://imgur.com/a/wsoVnH6 , https://imgur.com/a/ltP5nnN,https://imgur.com/a/i703Qs4
  2. Karciuu

s1 [Odrzucone]Odwołanie od bana

napisałem formułkę cheata cała ale napisałem ja z błędami nie 1w1
  3. Karciuu

dada zle to napisal kropki nie sa w tym miejscu z duzych liter jest w cheacie i do tego nie dałem znakow interpunkcyjnych
  4. Karciuu

Zgadzam się z tą odpowiedzią tylko ludzie sa jacy sa odrazu screeny i do administracji zeby bana dostac
  5. Karciuu

tak po prostu nie tak jak w cheacie
  6. Twój nick: -VVs Karciuu Id konta: -76561198215954500 Data nadania bana: -26-04-2020 Czas jaki pozostał do końca: -30 dni Nick moderatora: - Nomi Serwery na których masz bana: - s1 Powód bana: -Napisałem na chacie Bodzio King Uzasadnienie: -Napisałem nieumyślnie nie wiedząc ze za to jest ban Newron daun bodzio king napisalem to z błędami myślałem ze za to jest jedynie mut i bardzo tego żałuje co zrobiłem chciałbym zostać odbanowany bo dostałem go za własną głupotę :{ W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay - nie nagrywam ani nic nie moge za wiele zrobić
  7. Karciuu

s1 [Odrzucone][UB] Morys

już płaczesz od bana hahah śmieszny jest ban na 24h hah chłopie weź ty tam po łbie się młotkiem postukaj widocznie twoje IQ wynosi mniej niż te skarga nomiemu że cię wyzywam Papierzak jak cię wyrzuciliśmy powiedziałeś że złożysz ekipę bez problemu a jak widać narazie z kim grasz to jest czarny coś słabo ci to idzie haha XD
  8. Karciuu

s1 [Odrzucone][UB] Morys

pochwały dla takiego czegoś jak papierzak haha inaczej go nie można nazwać jak rzeczą
  9. Karciuu

s1 [Odrzucone][UB] Morys

Morys papierzak się wypowiada pod twoim postem powinnes to uwiecznic bo on to jest bogiem tej gry. Strzelec wyborowy i potrafi pikac na on hehe
  10. Karciuu

s6 [Odrzucone][Odwołanie] KenyZez

nie miales dowodow zeby postawic mi cheaty bo nie miales narania nawet a sie udzielasz
  11. Karciuu

Matheo z tobą gadać nie będę bo ty myślisz że każdy kto dostał bana to używał cheatów w rzeczywistości tak nie ma bana mam jeszcze ponad 20 dni a chciałbym mieć skrócony czas trwania tego bana
  12. Karciuu

to jak by się dało to ub na wszystkie serwery. Pewnoś jest taka nie używałem i nie będę używać jak bym używał dostałbym na zawsze , jeszcze na zadnym serwerze nie dostałem bana tylko tutaj a chciałbym pograć bo inne serwery są takie byle jakie a te są spoko, moim zdaniem oszukiwanie w grze o oszukiwanie samego siebie dlatego że po to się w coś gra żeby być lepszym w tym a nie oszukiwać i nie miec satysfakcji z grania. :}
  13. Twój nick: KenyZez hw69.pl Id konta: 76561198215954500 Data nadania bana: 32 dni temu czyli listopad Czas jaki pozostał do końca: 28 dni Nick moderatora: nie wiem Serwery na których masz bana: na wszystkich mam bana ale dostalem na s6 Powód bana: Ban był za niby mówienie gdzie są itemki ile jest ode mnie przeciwnik Uzasadnienie: chciałbym dostać ub na wszystkie serwery oprocz s6 na którym dostałem bana bo mam na wszystkich dlatego że chciałem wejść z ekipa na x3 w piątek W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: nie będe nikomu juz wadził w grze nic mówił o takich rzeczach ze np jest cos 200 m ode mnie przejechałem sie na tym i dostalem bana ale nie używałem cheatów nie będę. Pozdrawiam KenyZez
  14. Karciuu

@!Dark! nie możesz zmnejszyć ilosc dni bana ?
  15. Karciuu

@!Dark! dark wypowiesz sie bo dostalem bana za nic a helperek potrzebuje dowodow
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...