Jump to content

Karciuu

User
  • Content Count

15
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Karciuu

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Karciuu

s6 [Odrzucone][Odwołanie] KenyZez

@!Dark! nie możesz zmnejszyć ilosc dni bana ?
  2. Karciuu

@!Dark! dark wypowiesz sie bo dostalem bana za nic a helperek potrzebuje dowodow
  3. Karciuu

Jak wy na mnie dowodu nie macie ze helperek o naziwe Dałmianek potrzebuje tez dowod a on powiedzial incognito nic o dowodach i incognito powiedzial darkowi i dostalem bana a po 1 Dałmianek potrzebuje dowodow !!!! Zgodzilem sie na sprawdzanie przez dyche bo jego zasada bycia w ekipie jest sprawdzenie członka @Dark1 może ty sie wypiowiesz bo dostalem bana za nic
  4. Karciuu

No to niech Dark coś z tym zrobic bo ja na cheatach nie grałem i zamiaru grać nie mam a dostałem bana tak o bez niczego nikt mnie nie sprawdził nie macie na mnie zadnego filmiku nie zabijałem przez sciany nie wiem o co i dlaczego dostałem bana
  5. Karciuu

Jak kazdy dostaje bana za cheaty to potrzebuje dowodow jak chce mieć tutaj pokazane viedo gdzie robiłem podejrzane rzeczy
  6. Karciuu

to dawaj tu incognito chce z nim pogadać
  7. Karciuu

Jestem zwykłym graczem jak każdy inny to jak jest 100/100 osób na serwerze i każdy powie ile metrów jest o ciebie to tez w to uwierzysz to niech ten inkognito tu przyjdzie i pisze a nie dajecie bana zwyklemu cheaterowi a jak sie powie metheo zeby zbanował kogos to wbija po godzinie
  8. Karciuu

jak wszedłem do ekipy dychy odrazu kazal pobrac mi teamviver i mnie sprawdził jak przedstawiłes to to czemu nikt nie wbił i mnie nie sprawdzil tylko dzien po tym bana dał nie rozumiem tego
  9. Karciuu

jak dołaczyłem do ekipy dychy odrazu zostalem sprawdzony przez dyche czy nie mam czitów czy na nich nie gram bo dycha powiedział że z cheaterami grać nie będzie a po za tym to ile metrów byliscie odemnie powiedzialem sobie z dupy a ty odrazu powiedziales to kazdemu ale nie wbiliscie mnie sprawdzic po za tym helper tez potrzebuje dowodów bez dowodów nie ma bana i tyle w temacie
  10. Karciuu

macie obowiązek pokazać mi dowód za co dostałem bana jak nie macie dowodu to nie możecie mi dać bana bez nagranie nic mi nie możecie zrobić tak jak wbić do was na ts powiedzieć że cheater na serwerze każecie dowody dać to ja tu mówie dajcie dowody
  11. Karciuu

daj mi dowód co zrobiłem żeby dostac bana na 60 dni i czemu dostałem bana dalej nie wiem za co moim zdaniem bany się dostaje za granie na wspomagaczach a nie za jazdę autem
  12. Karciuu

Nie gram na żadnych wspomagaczach w grze nie zostałem sprawdzony a mam bana na 60 dni to jest trochę niesprawiedliwe
  13. Karciuu

Opowiadanie gdzie i co jest nie jest powodem bana dlatego że mogłem sobie to tak powiedzieć a nikt mnie nie sprawdził i chciałbym nie mieć bana bo żadnych wspomagaczy nie mam zainstalowanych a to gdzie ktoś jest powiedziałem sobie dla beki i że helper we wszystko wierzy to nie mój problem jak chcecie to mnie sprawdzcie a nie za darmo bana nieuczciwemu graczowi dajecie
  14. Twój nick : KenyZez hw69.pl Id konta 76561198215954500 Data/czas bana 60 dni Nick Moderatora Nie wiem. Powód bana nie wiem za co . Uzasadnienie chce zobaczyć nagranie gdzie mówiłem ze są skrzynki bez nagrania nie macie prawa wstawić mi bana.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...