Jump to content

Ukasz4321

User
  • Content Count

81
  • Last visited

Community Reputation

20 Przyjazny

1 Follower

About Ukasz4321

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Ukasz4321
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    5000h

Recent Profile Visitors

619 profile views
  1. Twój Nick: Ukasz4321 Id konta: (76561198365468647) Data/czas bana: 16-08-2019 Nick Moderatora: Darcrys Powód bana: Cheaty Uzasadnienie: Byłem Głupi że używałem tego,Sorka dla tych co poczuli się dzięki temu żle.Jeszcze mam tam Evipa,Svipa,Vipa.Wiem że to i tak nic nie zmienia to tylko pieniądze . A szkoda było By To stracić. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem sieć w niżej wymienionych miejscach: Moge Nadal wysyłac na tych 3 grupach (reklame) że wipe jest itd. Mam Kanał na YouTube Więc od czasu do czasu Moge wysyłać filmiki z tej serwerowni .
  2. Ukasz4321

s5 [Przyjęte][Odwołanie] Gacek

Gacek napisalem ci co masz zrobic Przedtem....
  3. Ukasz4321

Ok Powiem "
  4. Ukasz4321

Spoczko
  5. Ukasz4321

Czekaj zobacze Jak chcesz możesz usunąć ten punkt ,ale jak nie to masz tam wpisać czy będziesz reklamował serwer albo inne metody ... Albo coś napisz Od siebie Jeżeli chodzi ci o to W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach:
  6. Ukasz4321

Zrób Od Nowa ankietę . Ale Poprawnie Odpowiedz na każde z pytań- https://forum.hw69.pl/odwołanie-od-bana-f136/?do=add
  7. Ukasz4321

Nie takie ! Musisz wejść tam gdzie ci Podał Marszol - https://forum.hw69.pl/odwołanie-od-bana-f136/?do=add Tu
  8. Ukasz4321

podasz ?
  9. Ukasz4321

Musisz zrobić ankietę z odwołaniem
  10. Ukasz4321

itemv2 Propozycja ALL SERWERY V2

NA steam tak jest ze admin robi eventy pvp car itd Tu tez by sie przydało s1 """v1
  11. Ukasz4321

s1 [Przyjęte][Odwołanie] Ukasz4321

Zgadzam sie.Na żadnym multi koncie nie grałem i nie zamierzam grać. Tutaj dołącz do grupy :https://steamcommunity.com/groups/Codeworldx5,https://steamcommunity.com/groups/JointHurtPL
  12. Twój Nick: Ukasz4321 Id konta: 76561198365468647 Data/czas bana: 2019-05-18 00:40 Nick Moderatora: D4W1D Powód bana: Używanie cheatów Uzasadnienie: Uważam że ban był uzasadniony , jestem idiotą ze uzyłem tego cheata na tym serwerze .Przysiegam ze jak dostane Ub to nie bedzie na mnie zadnej skargi .Każdemu daje sie 2 szanse. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem sieć w niżej wymienionych miejscach: (i wiem, że nadal nie jest to gwarancją pozytywnego rozpatrzenia UB. Moge co tydzien robic ogłoszenia na mojej grupie ze na hw69.pl jest wipe na s1.hw69.pl bo to topowy serwer ,a także mam swój kanał gdzie mam prawie 2 tyś subów i moge nagrywc odcinki z waszego serwera.
  13. Ukasz4321

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Ukasz4321

Nie uzyje juz , kupiłem u was evipa i svip i szkoda mi ale to wszystko było przez moja głupote ale obiecuje ze jak dostane ub nie bedzie na mnie zadnej skargi.
  14. Twój Nick: Ukasz4321 Id konta: 76561198365468647 Data/czas bana: 2019-05-18 00:40 Nick Moderatora: D4W1D Powód bana: Używanie cheatów Uzasadnienie: Uważam że ban był uzasadniony , jestem idiotą ze uzyłem tego cheata na tym serwerze .Przysiegam ze jak dostane Ub to nie bedzie na mnie zadnej skargi .Każdemu daje sie 2 szanse. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem sieć w niżej wymienionych miejscach: (i wiem, że nadal nie jest to gwarancją pozytywnego rozpatrzenia UB. Moge co tydzien robic ogłoszenia na mojej grupie ze na hw69.pl jest wipe na s1.hw69.pl bo to topowy serwer ,a także mam swój kanał gdzie mam prawie 2 tyś subów i moge nagrywc odcinki z waszego serwera.
  15. Ukasz4321

s1 [Odrzucone]Odwołanie KAMIXS

Kazdemu daje sie 2 szanse ❤️
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...