Jump to content

Ukasz4321

Pener
  • Content Count

105
  • Last visited

• Days Won

1

Ukasz4321 last won the day on July 4

Ukasz4321 had the most liked content!

Community Reputation

26 Przyjazny

1 Follower

About Ukasz4321

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Ukasz4321
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    5000h

Recent Profile Visitors

950 profile views
  1. No dobra rypac te ammo ale descz masz fullstafa i tak zginiesz z zimna cos nie halo chyba z limitem budowy troche by sie przydało zwiekszyc
  2. Witam Proponowałbym wywalic deszcz z serwera ponieważ nawet jak masz cały full staff to i tak zginiesz z zimna. 2 sprawa jest taka ze fajnie by było jakby troszke zwiekszyc limit budowy i duzo osób z tego co widze jak gram na czacie pisza o ten limit budowy pozdrawiam Ukasz4321
  3. Jezeli mozna spytac od kiedy do kiedy rajdblock /i
  4. Twój nick: Ukasz4321 Unique ID: +lHkN9/M3Ooy4GcKMZkGHbHTGtc= Data nadania blokady: Ponad 2/3miesiące Nick moderatora: Nie pamiętam/nie wiem Powód blokady:Reklama
  5. Ukasz4321

ts3 [Odrzucone][TS3] Dada

Jestem na tak .
  6. Ukasz4321

s1 [Przyjęte][Odwołanie] Ukasz4321

W ramach zadośćuczynienia zareklamuje serwer na moich grupach wrecz bede mógł to robic co tydzien. https://steamcommunity.com/groups/Koronahurtx5 https://steamcommunity.com/groups/Ukasz4321 https://steamcommunity.com/groups/Codeworldx5 A to mój kanał moge nagrywac odcinki https://www.youtube.com/channel/UC0mTuGxger8MXODXEh0Z-4w/videos?view_as=subscriber
  7. Ukasz4321

ty jak mialo by tak byc do czemu z 1000os odbanowaliscie i dawaliscie szansy po 1 mies jak nie mniej a mi po 2 latach nie dacie jak o 2 lat nie cheatuje i bany za bycie idiotą a przedtem cheatowalem przyznaje ..
  8. Ukasz4321

Na początku cheatowalem sie przyznawalem ale potem te ostatni ban lub 2 za bycie idiotą bana dostalem bez sprawdzenia mówilem ze nie gram juz na cheatach z ponad 2lata od bana tutaj ... sam na filmikach masz espa;'p
  9. Twój nick: Ukasz4321 Id konta: 76561198365468647 Data nadania bana: 1rok jak nie więcej Czas jaki pozostał do końca: nwm Nick moderatora: Nie pamietam ale go juz wywalono 2dni po tym jak mi dał bana Serwery na których masz bana: s1.hw69.pl Powód bana: Dostałem bana za cheaty a tak naprawde zabiłem jakiegos gracza z łuku a on miał pompe po czym 5 min potem dostałem bana bez sprawdzenia a tego ziomka co dał mi bana zosta zdegradowany z administracji wiec cos tu chyba nie gra . Uzasadnienie: Dostałem bana tak naprawde za bycie idiotą ale dano mi za cheaty wiec nie bede sie kłócić bo kiedys grałem na cheatach i raz dostałem bana ,wiec przepraszam .Chciałbym se pograc na s1.hw69.pl bo jest to jedyny serwer na którym gra duzo os i administracja banuje cheaterów wiec za to szanuje .Człowiek sie zmienia wiec mam nadzieje ZE DOSTANE UB. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: W ramach zadośćuczynienia zareklamuje serwer na moich grupach wrecz bede mógł to robic co tydzien pod spodem wysle link do nich mam kanal co ma 2500 sub moge robic odcinki z serwera.Proszę danie mi szansy.
  10. Ukasz4321

s1 [Przyjęte][Odwołanie] [PH]Cyka Blyat

Eh a ja mam prawie 2 lata bana i nie dostane chodz odczeakałem i bana za bycie idiotą
  11. Ukasz4321

Hurtworld IT V1! Nowy serwer!

Drop x5/x3 jakis tródny "
  12. Ukasz4321

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Ukasz4321

Mordo zabiłem go arz z łuku a on miał pompe bo był rakiem i nie potrafił mnie zabic i nawet mnie nie sprawdził tylko z automatu ban wiec nie ściemniaj mi tu farmazonów.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...