Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

Ukasz4321

Użytkownik
  • Zawartość

65
  • Ostatnio

• Time Online

52d 2h 17m 36s

Reputacja

18 Przyjazny

1 obserwujący

O Ukasz4321

• Ranga
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Ukasz4321
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    2000

Ostatnio na profilu byli

368 wyświetleń profilu
  1. s1 [Przyjęte]Szybszy wipe na s1

JA wyzywam kogo niby wez ty sie człowieku lepiej ogarnij ! Mi tylko chodzi zebył wipe nie był w poniedziałki Bo w tedy kazdy czas nie bedzie miec
  2. s1 [Przyjęte]Szybszy wipe na s1

heh ale wipe w poniedziałek lepiej w piatek a tak w ogolę jak sie trzymacie ?
  3. s1 [Przyjęte]Szybszy wipe na s1

Gimba Kleszczu nie kazdy kończy szkołe o 15 lub prace o 15 wiec utkaj tam Gimnazjalisto
  4. s1 [Przyjęte]Szybszy wipe na s1

Farmazony tydzien ci chyba wystarczy i jeszcze dotego wipe w poniedziałek Dzieciaku Utkaj tam, do piatku jeszcze 2 dni to mozesz cały serwer zrajdowac i za 2 dni to moze byc mniej osób.
  5. s1 [Przyjęte]Szybszy wipe na s1

O czym ty ziom gadasz do piatku jeszcze 2 dni a wtym czasie mozesz zrajdowac duzo baz. A wipe w piatek to niesprawiedliwe troche kazdy pracuje a niektórzy w szkole.
  6. s1 [Przyjęte]Szybszy wipe na s1

To niezła szansa chcesz pogadać Zapraszam ts wiesz gdzie siedzę Zapraszam.Pozdrawiam
  7. s1 [Przyjęte]Szybszy wipe na s1

Ja zaproponowałem. A ty już pokazujesz jaki jestes . I to po pierwsze propozycja na przyspieszenia wipe ,a nie jakas dyskusja . Jak chcesz powymieniac jakies słowa co do mnie zapraszam na ts.
  8. s1 [Przyjęte]Szybszy wipe na s1

XDDD Wypominasz co było z kilka miesięcy temu.Nie będę się kłócić bo to niema sensu .No to nie lepiej żebyś sie zwolnił z helpera na s1 a w te miejsce by przyszła bardziej aktywniejsza osoba. Gracze zdecydują czy chcą wipe czy nie. Jak na razie jest 6 do 1 życzę powodzenia.
  9. s1 [Przyjęte]Szybszy wipe na s1

Tyle godzin ile tam gram w ogóle nie widzę żebyś był aktywny.A PO 2 Udowodnij mi ze robię ankiety co tydzień.
  10. s1 [Przyjęte]Szybszy wipe na s1

Po 1.Jak nie grasz na tym serwie to się nie wypowiadaj. Po 2.Udowodnij mi ze robię co tydzień ankiety. Pozdrawiam
  11. s1 [Przyjęte]Szybszy wipe na s1

Ale lepiej wipe by był co tydzień i nie tylko ja taK mówię.
  12. Prosił bym o szybszy wipe na s1. Ponieważ większość graczy nie lubi wipe w poniedziałek. Ponieważ w tedy jest Szkoła/Praca i będzie mniej graczy. Myśle ze moja propozycja będzie rozpatrzona.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK