Jump to content

Marcel.

Kierownik TeamSpeak
 • Content Count

  411
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Marcel. last won the day on July 6 2019

Marcel. had the most liked content!

Community Reputation

59 Dobry

10 Followers

About Marcel.

 • Rank
  [ Kierownik TS / Moderator Forum ]

Recent Profile Visitors

5,562 profile views
 1. Marcel.

  s8 REKRUTACJA

  Wiadomość automatyczna: Twój temat jest niekompletny. Zastosuj się do przypiętego wzoru obowiązującego w tym dziale, tak aby temat przynajmniej zawierał wszystkie wymagane dane i aby poprawić jego czytelność. Nie zakładaj nowego tematu tylko użyj opcji 'edytuj'.
 2. Marcel.

  ts3 [Odrzucone][TS3] Bejcuss

  Nie widzę abyś pod takim nickiem był kiedykolwiek u nas na serwerze. Pierwsze połączenie do serwera z tożsamości podanej w podaniu nastąpiło 17.12.2021 21:46:01 jest to zdecydowanie za krótki czas aby składać podanie. Odrzucam.
 3. Marcel.

  ts3 [Odrzucone][TS3] Bejcuss

  Jaki wcześniej miałeś nick na serwerze? Posiadasz tamto ID?
 4. Marcel.

  [Rozwiązane]BAN 6 DAYS

  Odwołania od bana piszemy w tym dziale: https://forum.hw69.pl/odwołanie-od-bana-f136/
 5. Powody wymienione powyżej. Również zdecydowanie jestem na NIE.
 6. Marcel.

  s5 [Rozwiązane]odwołanie

  Zły dział, edytuj odwołanie zgodnie z obowiązującym wzorem:
 7. Marcel.

  [Odrzucone][Współpraca] < AMERIKANO hw69.pl >

  Niestety jeden film to za mało, popraw aktywność na kanale - materiały muszą być wrzucane regularnie, oraz fajnie jakbyś nagrywał z głosem.
 8. Marcel.

  Wyrazy na ostatnią litere.

  nowelizacja
 9. Marcel.

  Niekończąca się opowieść

  nagle zauważył wielkiego...
 10. Marcel.

  Wyrazy na ostatnią litere.

  róża
 11. Marcel.

  ts3 [Odrzucone][TS3] Mtstepkowski23

  Każdemu użytkownikowi udzielam pomocy w sposób należyty, gdy tylko mogę. żadnego problemu tak jak wspomniałeś powyżej "nie odtrącam". Z tego co się orientuję gdy udzielałem Tobie pomocy nie docierało do Ciebie to co mówię, a rozmowa nie przebiegała jak powinna. Pamiętasz może pierwsze połączenie do serwera TS (na starym UID)? Jeżeli nie podaj proszę jaki miałeś nick wcześniej - sprawdzimy czy faktycznie byłeś u nas wcześniej dłużej niż miesiąci. Pamiętaj również, że administratorzy mogą być w danym momencie zajęci.
 12. Marcel.

  ts3 [Odrzucone][TS3] Mtstepkowski23

  Miałem przyjemność rozmowy w moim przypadku odniosłem mieszane uczucia co do Twojej osoby i niezbyt przyjemnie mi się z Tobą rozmawiało, w dodatku miesięczny staż na naszym TS to dla mnie zbyt krótki okres czasu do składania podania na stanowisko administracyjne.
 13. Marcel.

  TeamSpeak - Rezerwacja slotów

  Używaj slotów zarezerwowanych i nie przejmuj się pełnym serwerem! Możliwość zakupu jednocześnie na kilka miesięcy. Możliwość zakupu na inne UID / znajomemu. Opłata to 5 zł za miesiąc. Kliknij w poniższy link i w treści wiadomości podaj UniqueID z TeamSpeak, na które ma zostać przyznana ranga "Rezerwacja Slota". Kup Teraz Każda nawet najmnijesza dotacja pomaga nam w utrzymaniu i dalszym rozwoju serwera, a w powyższy sposób macie również coś wartościowego i przydatnego wzamian. Dziękujemy!
 14. Dzisiaj o godzinie 16:00 Więcej informacji znajdziesz tutaj:
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...