Jump to content

Marcel.

Admin TS3
 • Content Count

  354
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Marcel. last won the day on July 6

Marcel. had the most liked content!

Community Reputation

49 Dobry

4 Followers

About Marcel.

 • Rank
  [ Admin TS ]

Recent Profile Visitors

2,422 profile views
 1. Marcel.

  ts3 [Odrzucone][TS3] Natalka

  Także na nie, powody wyżej.
 2. Marcel.

  ts3 [Rozwiązane] [Odwołanie] GANGSTER JM

  Ban został skrócony do 6 godzin, jeżeli sytuacja się powtórzy ban zostanie przedłużony.
 3. Marcel.

  ts3 [Rozwiązane] [Odwołanie] GANGSTER JM

  Zostałeś zbanowany za: - wielokrotną obrazę administratora w nazwie kanału po upomnieniu (kilkukrotnym) powiedziałeś, że nie będziesz stosował się do tego co mówię. ( <21:14:34> Channel "♦" was renamed to "♦ JEBALNIA MAECWLA TAK ZWANEGO CWELA" by "GANGSTER JM" ) - nadużywanie uprawnień rangi SVIP, gdzie wchodziłeś na kanał administracji (bez pytania) utrudniając przy tym rozmowę innym. Dlatego ban nadany był słusznie. Pozdrawiam,
 4. Marcel.

  Pochwała Klasiu

  Kiedy wchodziłem w zdanie nie przypominam sobie aby tego typu sytuacja miała miejsce?
 5. Marcel.

  ts3 [Przyjęte] [TS3] Incognito™

  Na plus: - aktywność - staż Na minus: - brak informacji, na dole podania, o zapoznaniu się z regulaminem działu i regulaminem serwera. - pierwsze połączenie możesz sprawdzić będąc na serwerze TS nie musisz go pamiętać. - wchodzenie na kanał bez pytania, a gdy zostałeś poproszony o zapytanie się przed wejściem robisz to ponownie i odpowiadasz: "I tak będę wchodził bez pytania".
 6. W tym poradniku znajdziesz informacje o tym jak zmienić język w programie TS3. 1. Otwieramy okienko narzędzi Pierwszym krokiem, który powinniśmy zrobić jest kliknięcie w Tools (Narzędzia), a następnie Options (Opcje, lub szybko przy użyciu kombinacji klawiszowej (Alt+P). Otworzymy nam się okno w którym znajdują się ustawienia programu. 2. Zmiana ustawień wersji językowej Klikamy na Language (Język) Następnym krokiem będzie wybranie języka, który nas interesuje. 3. Zatwierdzanie ustawień Po wyborze języka, zatwierdzamy ustawienia klikając Apply ( Zatwierdź), a następnie klikamy OK. Uwaga! Po zatwierdzeniu przez nas ustawień, program zapyta nas o restart, który musimy wykonać aby zmiany zostały wprowadzone. To wszystko! Od teraz nasz program będzie korzystał z wybranego przez nas języka.
 7. W tym poradniku dowiesz się jak w łatwy i szybki sposób możesz przy wejściu na serwer automatycznie połączyć się z danym kanałem. 1. Otwieramy okienko zakładek. Pierwszym krokiem, który powinniśmy zrobić jest kliknięcie w zakładkę Bookmarks (Zakładki) , a następnie Manage Bookmarks (Zarządzaj zakładkami, lub szybko przy użyciu kombinacji klawiszowej (Crtl+B). Wyskoczy nam takie oto okno w którym klikamy Add Bookmark (Dodaj do zakładek) , lub edytujemy już istniejącą jeśli mieliśmy taką wcześniej zapisaną: 2. Ustawienia serwera (ten punkt pomijamy jeśli edytujemy istniejącą zakładkę). W polu Label (Etykieta) wpisujemy dowolną nazwę pod którą będzie widoczna nasza zakładka serwera. Address wpisujemy adres ip serwera. Nickname wpisujemy nasz nick. 3. Ustawienia kanału. Wchodzimy na kanał na którym chcemy się logować, a następnie klikamy przycisk ze strzałką przy polu Default channel (Kanał domyślny) tak, aby to pole wypełniło się nazwą naszego kanału. Jeżeli na kanale logowania mamy ustawione hasło to w polu Channel password (Hasło kanału) wpisujemy hasło do naszego kanału w przeciwnym razie logowanie nie będzie działało. Podobnie jak ktoś zmieni hasło na kanale to będziemy musieli je też zaktualizować w tym miejscu zakładki. 4. Zatwierdzamy wprowadzone informacje. Po uzupełnieniu wszystkich informacji, klikamy PPM na Apply (Zatwierdź). Klikamy OK. Teraz jeżeli chcemy się połączyć automatycznie z wybranym przez nas kanałem musimy przejść do Bookmarks (Zakładki) i wybieramy nazwę, którą stworzyliśmy.
 8. Marcel.

  Niekończąca się opowieść

  zaobserwować jego negatywne skutki, które wywołały...
 9. Na ten moment brakuje nam grafiki na kanały muzyczne ( muzyczny 1 oraz muzyczny 2).
 10. Brakuje jeszcze grafiki na kanały administracji ARK oraz grafików.
 11. EVENT IDOL Dnia 12.07.2019r. o godzinie 18:30 odbędzie się event Idol na naszym serwerze TS3. Zapisy na kanale " Potrzebuję pomocy [ TS3 ]" lub u administratorów TS. Dla trzech najlepszych osób przewidziane są nagrody w postaci 7 dniowego VIP'a na dowolonym serwerze HurtWorld z naszej sieci serwerów. Zapraszamy serdecznie!
 12. Marcel.

  ts3 [Odrzucone][TS3] Marcel

  Nick: Marcel UniqueID: j9y/Z4qR7l8s9gV/jwmb0VM69NA= Pierwsza Wizyta: (dokładna data) 2016 październik. Data urodzenia: 03.06.2002 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 9 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 8 Kariera na TS3: (jakie funkcje pełniłeś/aś na serwerach i co to były za serwery) HW69( Kierownik TS3 ), pol-speak (Admin), własny serwer. Dlaczego ten TS?: (minimum 2 zdania rozbudowane) Przebywałem na tym serwerze kilka lat głównie rozmawiając ze znajomymi. Jest to jedna z lepszych serwerowni w Polsce, prowadzona na wysokim poziomie - szczerze. Rozmiar buta: 45 Kilka słów o sobie: (minimum 5 zdań wielokrotnie złożonych) Mam na imię Marcel, pochodzę z województwa Wielkopolskiego, a dokładniej z okolic Poznania. Interesuje się sportem, informatyką, oraz zarządzaniem serwerami TS3. Aktualnie jestem w pierwszej klasie technikum i kształcę się w kierunku IT. W wolnym czasie spędzam czas ze znajomymi, również grając z nimi w różne gry m.in CS:GO. Czas na TS: W tygodniu 5-7 godzin, czasem dłużej. W weekendy od 5-14 godzin. Co zmieniłbyś na Serwerze: Serwer jest zrobiony poprawnie, a więc nic. Co chciałbyś robić: (za co chciałbyś odpowiadać jako Starszy Admin, jeśli już do tego dobrniesz) Swą pomoc mogę zagwarantować administracji jaki i użytkownikom m.in w ulepszaniu serwera, dążeniu do jego dalszego rozwoju, a użytkownikom w rozwiązywaniu konfilktów na serwerze.
 13. Marcel.

  [StayGraphic] Grafiki Na Zamówienie

  Tak samo Liczę na zajebisty efekt. @Orlikus
 14. Marcel.

  Szczęśliwego Nowego Roku!

  Wzajemnie
 15. Marcel.

  WESOŁYCH ŚWIĄT!

  Dzięki i wzajemnie
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...