Jump to content

MaxOn

User
  • Content Count

12
  • Last visited

• Days Won

2

MaxOn last won the day on December 31 2021

MaxOn had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutralny

About MaxOn

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    MaxOn
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    3280

Kontakt

maxfomishen

Recent Profile Visitors

161 profile views
  1. Nick na forum: MaxOn Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: MaxOn. SteamID: 76561198115538858 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Duo ze znajomym Imię: Mateusz Wiek: 24 Mikrofon: Posiadam, ale rzadko używam (w sensie publicznie :v) Mutacja: Przeszedłem jakieś 100 lat temu Znajomość regulaminu: Przeczytałem i w pełni akceptuję Znajomość gry: Nawet dobra. Przegrałem ok. 100-150h na cracku oraz prawie 200h na Steam Czas jaki możesz poświecić serwerowi: W tygodniu do 2h; weekend ok 4-5h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak. Jeśli chodzi o HW, to parę lat temu byłem Adminem na KT. Oprócz tego mam na koncie też inne gry, w których pełniłem takie funkcje przez około 10-11 lat. Coś o sobie: Jestem osobą szanującą powagę, żartuję tylko, gdy sytuacja na to pozwala. Absolwent Technikum na profilu Informatyk. Osoba inteligentna, ogarnięta i skrupulatna. Do swoich obowiązków podchodzi z należytą odpowiedzialnością i pracowitością. Obecnie pracuje w sklepie z nagłośnieniem (tryb home office). Dlaczego Ty: Jestem osobą ogarniętą i doświadczoną. Moje doświadczenie na takim stanowisku to 11 lat (2007-2018). Kolejnym argumentem niech będzie skuteczność i zadowolenie graczy i przełożonych. Zawsze, gdy pełniłem służbę w Administracji, pełniłem ją wzorowo. Nie miałem żadnych przewinień ani nadużyć, byłem po prostu dobry w tym co robiłem. Na randze nigdy nie odwalam, zawsze szanuję status społeczny i powagę stanowiska. Uważam, że Administracja ma być przykładem dla graczy, a nie wyjątkiem od Regulaminu.
  2. !Dark! Plz proszę zmniejszyć łupy w tokarowie lub sprawić, by pojawiały się znacznie rzadziej
  3. W ogóle nie wydobywałem rudy. wszystko co mam to od tokarzy. pojawiają się zbyt często i nie ma sensu wydobywać rudy а также не собирал жир и янтарь. Все потому, что токари появляются слишком часто
  4. Upewnij się, że serwer jest czyszczony co 2-3 tygodnie, ponieważ 1 tydzień to za mało dla serwera z pamięcią podręczną.
  5. tak, ale z uwagi na to, że pada tak często, nie ma sensu zbierać wielobarwnych metali i esencja serwera x2 ginie (musimy wydobywać surowce, a nie tylko zbierać je z meteorytu co 40 minut) i jak rozumiem, o czym mówię, ponieważ jestem top 1 graczem na serwerze według /rank
  6. tak, proponuję robić meteoryty co 3 godziny. (teraz jest to co 30 minut.
  7. serwer s2 jest klasyczny, ale ze zbyt częstym meteorem (trzeba robić meteor dropy przez 2-3 godziny) i raid block działa prawie przez cały wipe (trzeba zrobić przynajmniej pierwszy tydzień wipe)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...