Jump to content

LermoN

Nowy Helper HW
  • Content Count

6
  • Last visited

• Days Won

2

LermoN last won the day on March 8

LermoN had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutralny

1 Follower

About LermoN

• Rank
    [ Nowy Helper S8 ]

Hurtworld

• Nick w grze
    Lemon99
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    6000h

Recent Profile Visitors

366 profile views
  1. Nick na forum: Lermon Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Lemon99 hw69.pl SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid) 76561198360049927 Klan/Ekipa w jakiej grasz: BST Imię: Tomek Wiek: 18 Mikrofon: Mam sprawny mikrofon Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: W hurtwordla mam około 6000h więc znajomość jest Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Czas który mogę poświęcić jest spory nocki i spora aktywność w dzien Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać) Mam na imię Tomek mam 18 lat od dłuższego czasu interesuję się motoryzacją oraz grami i lubię pograć w hw Dlaczego Ty: Mam sporo czasu na gre na serwerze a jak to na s8 na czacie jest często młyn więc jestem w stanie to ogarnąć
  2. LermoN

s8 [Odrzucone][Helper] Lermon

Wiesz można się zmienić
  3. LermoN

s8 [Odrzucone][Helper] Lermon

Tak wiem czasami zdarzały się takowe sytuacje ale już takie coś się nie powtórzy
  4. Nick na forum: Lermon Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ℓємøи♥99 hw69.pl SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid) 76561198360049927 Klan/Ekipa w jakiej grasz: BST Imię: Tomek Wiek: 18 Mikrofon: Mam sprawny mikrofon Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: W hurtwordla mam około 6000h więc znajomość jest Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Czas który mogę poświęcić jest spory nocki i spora aktywność w dzien Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać) Mam na imię Tomek mam 18 lat od dłuższego czasu interesuję się motoryzacją oraz grami i lubię pograć w hw Dlaczego Ty: Mam sporo czasu na gre na serwerze a jak to na s8 na czacie jest często młyn więc jestem w stanie to ogarnąć
  5. Kolego ale te podwieszaki na zimie to wypadówki sa to nie mainy tak btw
  6. Wipe 15.01 lub 16.01 gdyż na serwerze jest 15 osób i nie ma co robić
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...