Jump to content

SHAYAN

User
  • Content Count

1
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About SHAYAN

• Rank
    Nowy

Hurtworld

• Nick w grze
    SHAYAN
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    19/7

Kontakt

• Discord
    SHAYAN#5510

Recent Profile Visitors

151 profile views
  1. Hello! I wanted to apply to be as a moderator in hurt4u.pl hurtworld servers + discord server . info:(ENG) 1.SHAYAN. 2.SHAYAN [server name] I usually have some random names but mostly i use SHAYAN . 3.[76561199020042900] Steam Profile Link: https://steamcommunity.com/profiles/76561199020042900/ . 4.everywhere we was play in 3-4players in clan in name SQUAD SQD but recently we change the clan name into a random clan name and we change it every wipe. 5.the real name is "Shayan" too. 6.almos done 17 in a week . 7.mic/yes. 8.yes. 9.100% know all the regulations of [https://forum.hw69.pl/regulaminy-f2/] except some TeamSpeak rules (not using ts). 10.i think I have 100% knowledge of the game including (bug glitches playing farming facts events building holes in map underground bases under water bases in rock bases also can config and make a full hurtworld server that working 100% good and able to fix bugs glitches coding and every single things in hurtworld v2 game ) . 11.after sleeping time from morning to 12am i can be all online on phone and pc (playing in server max 13-14-15 hr's). 12.yes i did i had a server and i was mod of a lot hurtworld server like ( hurt life , nightmare , help in overwolrd server before now it named lotus hurt , fast life 50x100x so old and good server and like 6 years ago a player and a helper of crack server from my country ,and my own server (suzgame 5 years ago)all arenas like bow arena the one that had different things all bow arenas at the moment ). 13.i am a coder i like to help in server works answering players i can make mods and i have over 100 working plugins by my self and 40plugins working on right now i made some different mods including raid items med kits and armor i can work with unity and all others coding visual table. 14. i like coding and supporting work its why i am applying here to be a moderator i like to check reports and answer them it is my work and i would like to do it so i choose your server to apply and work there. Thanks for your attention <3 . TRANSLATED BY GOOGLE TRANSLATOR INTO PL. Witam! Chciałem aplikować na moderatora w hurt4u.pl serwery hurtworld + serwer discord . info:(PL) 1.SHAYAN. 2.SHAYAN [nazwa serwera] Zwykle mam kilka losowych nazw, ale głównie używam SHAYAN . 3.[76561199020042900] Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199020042900/ . 4.Wszędzie graliśmy w 3-4 graczy w klanie pod nazwą SQUAD SQD ale ostatnio zmieniamy nazwę klanu na losową nazwę klanu i zmieniamy ją przy każdym wyczyszczeniu. 5. prawdziwe imię to też „Shayan”. 6.almos zrobione 17 w tydzień . 7.mikrofon/tak. 8.tak. 9.100% zna wszystkie zasady [https://forum.hw69.pl/regulaminy-f2/] z wyjątkiem niektórych zasad TeamSpeak (nie używa ts). 10.Wydaje mi się, że mam 100% wiedzy na temat gry, w tym (błędy związane z odgrywaniem faktów rolniczych zdarzeniami budowanie dziur w mapach podziemnych baz pod bazami wodnymi w bazach skalnych może również skonfigurować i stworzyć pełny serwer hurtworld, który działa w 100% dobrze i jest w stanie naprawić błędy, usterki w kodowaniu i wszystkie rzeczy w grze hurtworld v2). 11.Po spaniu od rana do 12:00 mogę być cały online na telefonie i komputerze (granie na serwerze max 13-14-15 godzin). 12.tak, miałem serwer i byłem modyfikatorem wielu serwerów hurtworld, takich jak (zranione życie, koszmar, pomoc na serwerze overwolrd, wcześniej nazywał się lotos ran, szybkie życie 50x100x tak stary i dobry serwer i jak 6 lat temu a gracz i pomocnik serwera crack z mojego kraju i mój własny serwer (suzgame 5 lat temu) wszystkie areny, takie jak arena łucznicza ta, która miała różne rzeczy, wszystkie areny łucznicze w tej chwili). 13.Jestem programistą, lubię pomagać w pracach serwerowych odpowiadając graczom, umiem tworzyć mody i mam ponad 100 działających wtyczek samodzielnie i 40 wtyczek pracujących w tej chwili. Zrobiłem kilka różnych modów, w tym przedmioty raidowe, zestawy medyczne i zbroje, które mogę pracować z Unity i wszystkimi innymi tablicami wizualnymi do kodowania. 14. lubię kodować i wspierać pracę dlatego aplikuję tutaj na moderatora lubię sprawdzać raporty i odpowiadać na nie to moja praca i chciałbym to zrobić, więc wybieram serwer do aplikowania i tam pracować. Dziękuję za uwagę <3
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...