Jump to content

varius

Nowy Helper HW
  • Content Count

6
  • Last visited

• Days Won

1

varius last won the day on January 20

varius had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutralny

About varius

• Rank
    [ Nowy Helper S8 ]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. A jakbys dodal niestandardowa rozdzialke do panelu NVIDIA albo wybral ktoras z tamtych i zrobil skalowanie, no i wtedy chyba bys musial zaznaczyc ,,Pomin tryb skalowania ustawiony przez programy i gry''
  2. A probowales z innymi rozdzielczosciami? Ja tez tak mialem, ale zmienilem na kolejna i juz byla rozciągnieta. Tez pytanie laptoc czy PC?
  3. varius

s8 [Odrzucone][Helper] [4FUN]aston

Spora aktywnosc, jesli takowa naprawde by byla, a niei tylko na papierze. Na s8 jest nas dwoch i mysle, ze dajemy rade, na innych serwerach jest potrzebna pomoc wiec skladaj tam podanie, aczkolwiek i tak nie przekonujesz mnie tym podaniem, jest bo jest poprostu. Chociaz troche sie postarajcie i przekonajcie do swojej osoby jesli piszecie podania do administracji...
  4. varius

s8 [Odrzucone][Helper] Lermon

Czasami? Musisz dobrze reprezentowac serwer a nie, wczoraj młyn a dzis skladanie podania na helpera? Sorry, ale ja tego nie widze, najpierw sie popraw potem skladaj podanie
  5. varius

s8 [Odrzucone][Helper] Lermon

Aktywność b. dobra, ale jak chcesz pelnic taka funkcje i pilnowac innych jak sam siebie nie pilnujesz i nie zachowujesz w wiekszosci wypadku kultury na serwerze s8
  6. Nick na forum: varius Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: •●۞VariuuS۞●• -aktualne, a wczesniejszych nie pamietam, ale zapewne po ip internetu mozecie sprawdzic. SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid) 76561198355197650 Klan/Ekipa w jakiej grasz: brak, gram z ziomkiem Imię: Oskar Wiek: 19, ale prawie 20 Mikrofon: posiadam Mutacja: tak Znajomość regulaminu: mysle, ze jest okej Znajomość gry: mysle,ze solidne 8/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 3,4 godzinki na spokojnie, a zapewne i wiecej Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie, ale nowe wyzwania lubie, Coś o sobie: Mam na imie Oskar, jestem z Pomorza, lubie popykac sobie w gierki. Hoduje zwierzeta terrarystyczne(egzotyczne, to moje hobby) Dlaczego Ty: Dlaczego ja? Mysle, ze to dosc proste pytanie, mam prawie 20 lat, jestem stabilny emocjonalnie, kulturalny oraz pomocny, podchodze do spraw z głowa i na spokojnie. Na serwerze, widze przeklenstwa, wyzywiska i inne nietolerowane zachowania oraz brak aktywnosci jakiegokolwiek admina, a mysle ze czas to zmienic Przegralem u was na serwerach mysle, ze juz pona 1000 godzin, takze w miare znam sie na rzeczy i wiem co z czym sie je i mysle, ze sobie bezproblemowo poradze. Licze na pozytywne rozpatrzenie podania, pozdrawiam.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...