Jump to content

Veromen

User
  • Content Count

5
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About Veromen

• Rank
    Nowy

Hurtworld

• Nick w grze
    Veromen
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1.5kh+

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Veromen

s8 [Odrzucone][Helper] Veromen

jakoś tak grałem bo nie było mnie w domu i nie miałem dostępu do komputera
  2. Veromen

To steam id brałem z steamid.io nie wiem czy to dobra strona ale steam id zawsze działało
  3. Veromen

Napisałem z drugiego konta bo nie było mnie w domu a aktualnie byłem na tamtym zalogowany na telefonie
  4. Nick na forum: Veromen Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Veromen SteamID: 76561197960287930 Klan/Ekipa w jakiej grasz: GROM Imię: Jakub Wiek: 18 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 8/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: około 4-6h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: będzie to mój pierwszy raz Coś o sobie: Jestem Jakub w wolnym czasie pogrywam na tej serwerowni. Jestem wmiarę cierpliwym człowiekiem, jeśli jest jakiś problem próbuję rozwiązywać go do końca. Dlaczego Ty: Gram już x wipe z kolei na tej serwerowni i przerzuciłem się z s1 na s8 lecz widzę, że na s8 pojawia się coraz więcej osób które rzucają wulgaryzmami jak popadnie. Godnie reprezentuje hw69.pl bo jest i bedzię to serwerownia godna polecenia. I myślę, że poradzę sb na tym stanowisku iż pomagam innym graczom jak tylko mogę.
  5. Veromen

rejestracja klanu

Chciałbym poprosić o rezerwacje klanu [GROM] Założyciel :☠GROM☠ Hades Zastępca :☠GROM☠ Veromen członek : ☠GROM☠ Kret członek : ☠GROM☠ Karyna członek : ☠GROM☠ Spirytus członek : ☠GROM☠ Pącz3K członek : ☠GROM☠ Toxic członek : ☠GROM☠ Freeq członek : ☠GROM☠ mr.brzeszczot Clan jest czysty i jest gotowy w każdej chwili do sprawdzania
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...