Jump to content

eN.

Kierownik Hurtworld
  • Content Count

931
  • Last visited

• Days Won

79

eN. last won the day on April 6

eN. had the most liked content!

Community Reputation

774 Rycerski

About eN.

• Rank
    [ Kierownik HW / Redaktor ]

Hurtworld

• Nick w grze
    eN.
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    ~2000 h

Kontakt

• GG
    6799124

Recent Profile Visitors

5,564 profile views
  1. eN.

[Przyjęte][Odwołanie] Zzzubbi

Ja jestem za zdjęciem bana. Ale to transakcja wiązana, musiał być ban za "coś" skoro później były multikonta. Proszę @!Dark! o głębsze sprawdzenie tego.
  2. Dobrze, skończcie dyskusje. Macie teraz wipe testowy. Z podniesionym dropem deto ZEWSZĄD, oraz ograniczonym limitem budowy. Jak stwierdzicie, że "dalej sie nie da" i ankieta wyjdzie na zakaz budowania sklejaków, to ustawienia serwera wrócą poprzednie i rzeczywiście będzie zakazane. Ale czy chcecie?
  3. Maisteros ale w v1 oni już inwestować nie będą.
  4. Najczęściej prośby o usunięcie czegokolwiek do zrajdowania mają osoby nie lubiące dropić. Grałam na s1 dawno,ale grałam. Serwer nie jest zmieniany więc moge się wypowiedzieć. Nigdy - nawet nie posiadając rang dodatkowych nie mieliśmy problemu z dropem deto i produkcją c4. Jak dla mnie deto jest aż nadto wystarczy się troche wysilić. Może więc je ukrócić bo po co one? Developerzy gry dali taka możliwość budowy - to nie jest bug gry - a Wy z lenistwa chcecie ograniczać rozrywkę. Nie podoba mi się to. Wierze że to czasochłonne ale wg Was pójście na łatwiznę załatwi sprawe. Usuńmy c4 i deto. Dajmy zakaz budowania ścian metalowych i rajdujcie się wiertłem
  5. Pikuś,serwer ma z 5 lat i im się nie znudziło
  6. Zapoznajcie się proszę z listą wolnych miejsc na Nowego Helpera - zachęcam do składania podań, V2 potrzebuje wsparcia :)

1. Gjanko23

Gjanko23

Czyli mówisz że brakuje ludzi na wolne miejsca? Może ja się załapie, Just kidding

Edited by Gjanko23
  7. eN.

Niekończąca się opowieść

obudził..
  8. eN.

s8 [Helper s8] ☜Elfiker☞ hw69.pl

Zapraszam do wypowiedz GRACZY grających z Tobą na serwerze. A gdzie jest uzasadnienie? Bo to raczej nie wpływa na całokształt jego zachowania?
  9. Bardzo często osoby powracają do nas i zostają przywrócone na stanowisko poprzednie. Dotyczy to osób, które mimo odejścia pozostawiły po sobie miłe wspomnienia a z przyczyn prywatnych/braku czasu musiały odejść. Zaczynam 4 rok na straży na tej serwerowni, Ciebie dobrze nie wspominam. Nie będę czekała na odpowiedzi ogółu - bo tak powinnam zrobić, ale jako Kierownik mam prawo też odrzucić Twoje podanie - co też robię. Nie widzę Cię i nie chcę Cie ponownie w szeregach naszej Administracji - dla dobra jej i graczy.
  10. Wybuchowy sąsiad w balonie
  11. eN.

s12 [Odrzucone]Paulinka

Mutacja u kobiet jest możliwa, ja mam swoją od dobrych (...) lat
  12. Z informacji jaką uzyskałam, rzeczywiście Twój komputer jest czysty. Nie posiadasz wspomagaczy, multi kont Nomi też nie wyłapał, wyrażam zgodę na ub.
  13. A ja mam lepszy pomysł. Ekipa,która będzie tak robić otrzyma przypisany do swojego st id przedrostek [ Oferma ] wyświetlany przez np miesiąc po udowodnieniu tego. Wtedy wszyscy beda wiedziec ze ich rajduje sie tylko na off. Wiec jak? Co gorsze? 😊
  14. Mówisz o snajperce? Bo do snajpy jest ograniczone celowo
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...