Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

eN.

Moderator HW
  • Zawartość

494
  • Ostatnio

• Wygrane dni

3
  • Time Online

192d 6h 38m 12s

eN. wygrał w ostatnim dniu 23 Kwiecień

eN. ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

295 Rycerski

O eN.

• Ranga
    Mod HW / Redaktor
  • Urodziny 21 Kwiecień

Hurtworld

• Nick w grze
    eN.
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    ~1700 h

Kontakt

• GG
    6799124
  • Email
    enus@poczta.fm

Ostatnio na profilu byli

2634 wyświetleń profilu
  1. Czy Ty na prawdę chcesz abyśmy zrobili tabelę kar dla IDIOTÓW? Bo ja mogę Wam jak krowie na rowie wytłumaczyć każde słowo ale wtedy powiecie że mamy Was za osoby z IQ pasikonika.
  2. W regulaminie (tabeli kar w sumie) za to (skoro tak skrupulatnie go przeglądasz) jest punkt: W kwestiach nie wymienionych w tabeli kar oraz nadużyć Moderator ma prawo zarządzić karę taką jaką uzna za stosowne w danym przypadku. Z racji kolejnej takiej sytuacji Moderator zadecydował jak wyżej.
  3. Twd mogło Cie uprzedzić, że rajdując nielegalnie leci cała ekipa. A Ty zanim zacząłeś z nimi tu grać mogłeś wejść i zapytać o opinie. Wtedy wolałbyś grać sam.
  4. Nigdy nikt z TWD nie miał podobnej sytuacji. Oni nigdy nie rajdują na kangę, zawsze są niewinni. Wszyscy się na nich uwzięli baa grając tu tyle czasu nadal nie zapoznali się z regulaminem serwerowni. Brawo
  5. Dobrze Eymi. Ale nie chce Cię widzieć na cp. Bo mimo Twojej gry na s6 wiem ze wrócą Wolf na s1 Ty razem z nimi. Jestem tego pewna jak tego ze Sylwester jest co roku. I pamiętajcie ta gra wywołuje emocje skrajne. Nie chce potem czytać "pomóż ". Pozdrawiam
  6. A ja uważam, że Eymi trochę lubi działać autodestrukcyjnie bo ja w przemianę ekipy Wolf nie wierzę. A nie będe biegała na CP uspokajała i Ciebie (Eymi) i Wolf. Znów zacznie się płacz, larmo, skargi, ja nie mam na to ani chęci ani czasu. Pozostali Helperzy raczej też.
  7. O nie. Szaleju się najadłeś albo Ci jajka ze Świat sfermentowały...
  8. s6 [Odrzucone][Helper] Xerdex

Brak obecności na rekrutacji.
  9. Opinie osób nie znających syt nie będą brane pod uwagę. Wiec spokojnie.
  10. Myślę. Ze Administracja wyższa (Moderatorzy i wyżej ) ma najmniej do powiedzenia. Chciałabym aby wypowiedzieli się gracze. (i Helperzy którym dojdzie kilkaset poke dziennie z cp) A przede wszystkim Eymi.
  11. s1 Zmiany na s1

S1 ma największą grywalność od zawsze. Ludzie akceptują go takim jakim jest. Nie chcemy go zmieniać. Nawet w 0,0000000005% Pozdrawiam
  12. Administracja Serwerów Hurtworld

@HabaBaba awansował na Moderatora HW
  13. Na serwerze jest aktualnie brak wolnych miejsc na stanowisko Heplera. Musisz poczekać, aż miejsce się zwolni. W tym czasie Twoje podanie będzie nadal otwarte, aby można było pozostawiać opinię na temat kandydatury. Aktualną listę wolnych miejsc na stanowisko Helpera można zobaczyć tutaj: http://forum.hw69.pl/administracja-serwerów-hurtworld-t425/
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK