Jump to content

eN.

Kierownik Hurtworld
  • Content Count

907
  • Last visited

• Days Won

75

eN. last won the day on January 16

eN. had the most liked content!

Community Reputation

728 Rycerski

About eN.

• Rank
    [ Kierownik HW / Redaktor ]

Hurtworld

• Nick w grze
    eN.
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    ~2000 h

Kontakt

• GG
    6799124
  • Email
    enus@poczta.fm

Recent Profile Visitors

5,008 profile views
  1. eN.

itemv2 Infinity wipe?

Wiesz nie mowie ze v2 moglaby sie udac. Tam to w sumie bardziej jest rozbudowane 😅
  2. eN.

itemv2 Infinity wipe?

Wy o infinity a wczoraj chlopak prosil o szybszy wipe na s5. Po 10 dniach 😂( 10 zostało)
  3. eN.

ts3 TS3 [Przyjęty] fяσѕтєк

Ja też jestem na tak Przeprosiny przyjęte.
  4. eN.

Skąd jesteśmy?

Chciałabym się dowiedzieć z jakiego rejonu mamy najwięcej graczy. Ankietę otwieram z dniem dzisiejszym a zamknięta będzie 30.04.2020 r. Po podsumowaniu , napiszę w jakim celu została przeprowadzona. Pozdrawiam i zachęcam do oddania głosu!
  5. eN.

Administracja Serwerów Hurtworld

@ImxAdy awansował na Starszego Moderatora. @nomi @MateoGaming @Nive otrzymują awans na Moderatorów HW całej serwerowni. @EymiAyame otrzymuje dodatkową rangę na serwerze s13 co wiąże się z otrzymaniem rangi Helpera. @Drzyzu @KOSA @Macuk wykonując pracę wzorowo wskoczyli na Helperów Serwerowni HW69. Jestem z Was wszystkich - !!WSZYSTKICH!! bardzo dumna!
  6. eN.

s6 [Przyjęte][Helper] AdriaN0N

Zapraszam na rekrutację dzisiaj 22:40. (08.01.20)
  7. eN.

s5 [Oczekujące][Helper S5] HabaBaba

Ja oczywiscie jetem na tak 😊
  8. eN.

s8 [Oczekujące][Helper S8] Huczi

Jestem za. Pamiętam czasy kiedy aktywnie się udzielałeś. Razem tworzyliśmy super-team. Pamiętam też Twój drugi powrót... Jedyne podanie, które zostawiam do rozpatrzenia @!Dark!
  9. Zapraszam na rekrutację w środę (8.01.20) g 22:20
  10. eN.

s13 [Odrzucone][Helper] Warrl3y

Zapraszam na rekrutację w środę (8.01.20) g 22
  11. eN.

s1 [Odrzucone][Helper] Bakuu17 hw69.pl

Nadal nie jestem przekonana. Administracja zresztą też. Przykro mi.
  12. eN.

s1 [Odrzucone][helper] enkov

Jeżeli nadal jesteś zainteresowany zapraszam na rekrutacje w środę (08.01.20) g 21:40
  13. eN.

s1 [Odrzucone]Helper Dambyl

Zapraszam na rekrutacje w środę (08.01.20) g 21:20
  14. eN.

s1 [Przyjęte]helper elpatron1994

Zapraszam na rekrutacje w środę (08.01.20) g 21:00
  15. O ile przekleństwa, mogę olać, obrazy graczy nie. "Suka na odpale" nie pasuje do Helpera. Popraw się i złóż podanie ponownie.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...