Skocz do zawartości

eN.

Moderator HW
  • Zawartość

548
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

14
  • Time Online

239d 13h 31m 49s

Ostatnia wygrana eN. w dniu 8 Czerwiec

Użytkownicy przyznają eN. punkty reputacji!

Reputacja

343 Rycerski

O eN.

• Tytuł
    Mod HW / Redaktor
  • Urodziny 21 Kwiecień

Hurtworld

• Nick w grze
    eN.
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    ~1700 h

Kontakt

• GG
    6799124
  • Email
    enus@poczta.fm

Ostatnie wizyty

2874 wyświetleń profilu
  1. eN.

s1 [Przyjęte][ODWOŁANIE] POSTRACH DZIEWIC

Dark to jest chłopak o którym Ci pisałam
  2. No pewnie. Myślę że super pomysł. Zróbmy to na każdym serwie. Dark bardzo się ucieszy bo nudzi mu się 😂 A tak serio - ja jako Mod nie będę się bawić w zliczanie itemow. Chce grać.
  3. Co ja zaczęłam? Stwierdzenie że X ma spokój i przerzuciliście się na kolejne osoby jest prawdą a nie rozdmuchiwaniem. Nic wiecej w tym temacie nie powiedziałam więc ni wiem o co Ci chodzi Hansu.
  4. eN.

ts3 [Odrzucone][Odwołanie od bana] MichaLPL

Hansu ile tych szans? Oni robili to często i nie mieli z tego żadnej lekcji. Mówisz o poprawie. Jakiej Waszej poprawie? Jak znowu się zaczęło pełne cp i ciągle skargi. Nie ma Eymi uczepiliscie się Jont. Bez Was był spokoj. O który walczyliśmy. Macie tak ograniczone myślenie ze wczoraj nawet mowiac jednemu z Wolf ze jak przy mnie dojdzie do oszustwa i wy jako gracze ekipy macie dowód ze ktoś was oszukał to weźmiemy go pod uwagę i zostanie nałożona kara to się ze mną wykloca bo wiedział lepiej. Ja nie mam siły pokazywać wam ze zmiany jakie nastąpiły nastąpiły dla was. Brak mute za ezz. Możecie wyrywkowo przeklinać. Aby wam było łatwiej.
  5. eN.

ts3 [Odrzucone][Odwołanie od bana] MichaLPL

Thc do kompletu. Nie wyrażam zgody na kolejny ub.
  6. eN.

s1 [Przyjęte]Przekazania dla ekip s1 :D pozdro

Nie wiem jak to ująć w słowa.. Głowa w dłonie mi się chowa.. Raper myślał, że "rapuje" Wyszły mu bazgroły. Zamiast siedzieć na HW W te pędy do szkoły! Inne klany rozgniewane Czują oburzenie Moderator się raduje: Będzie uderzenie. Polecimy tu z permami jak nie będzie winnych Nie wejdziecie tu latami lecz zjawią się inni. Albo tu ich przepraszacie Wyznając pokorę Albo zamiast na HW siedzieć będziecie w szkole!
  7. eN.

s1 [Odrzucone][Helper] XtremE

Grał na s1. Aż dziwne ze go hansu nie widziałeś ale może przez to ze i ja Ciebie nie widuje 😂
  8. eN.

s7 Jaśniejsza noc

Aby mieć jasniej musisz w ustawieniach karty graficznej zmienić gammę.
  9. eN.

s3 [Odrzucone]Helper szymus970

Jeeej Haba pozamiatał Lubię to 😍
  10. eN.

s6 Odwołanie od bana

Ja chętnie zobaczę.
  11. eN.

s1 [Odrzucone]Unban na s1 [ ғιх ] ✪DOM1X

Ub dostały osoby wymienione przez OMG. Pozbywając się toxiców z ekipy - widać różnicę. Jest cisza i spokój.
  12. eN.

s6 Odwołanie od bana

Jaglak a Ty co teraz zrobiłeś. Nabileś nic nie wnoszący post. "Trochę bezsens" Pamiętajcie o jednym. Każdy zasluguje na drugą szansę. Czyż nie tak wypowiadano się w ub Wolf? Na razie jestem pozytywnie zaskoczona może tak samo będzie w w.w przypadku.
  13. eN.

s1 [Rozwiązane]Za co dostałem bana?

Czy Ty na prawdę chcesz abyśmy zrobili tabelę kar dla IDIOTÓW? Bo ja mogę Wam jak krowie na rowie wytłumaczyć każde słowo ale wtedy powiecie że mamy Was za osoby z IQ pasikonika.
  14. eN.

s1 [Rozwiązane]Za co dostałem bana?

W regulaminie (tabeli kar w sumie) za to (skoro tak skrupulatnie go przeglądasz) jest punkt: W kwestiach nie wymienionych w tabeli kar oraz nadużyć Moderator ma prawo zarządzić karę taką jaką uzna za stosowne w danym przypadku. Z racji kolejnej takiej sytuacji Moderator zadecydował jak wyżej.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK