Jump to content

eN.

Kierownik Hurtworld
 • Content Count

  977
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  91

eN. last won the day on June 28

eN. had the most liked content!

Community Reputation

841 Rycerski

About eN.

 • Rank
  [ Kierownik HW / Redaktor ]

Hurtworld

 • Nick w grze
  eN.
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  ~2000 h

Kontakt

 • GG
  6799124

Recent Profile Visitors

6,328 profile views
 1. Narzekaliście na brak nowości, więc nowości będą! Oddajemy Wam do dyspozycji temat, który ma nam umożliwić poprawianie starych serwerów jak i wprowadzenie nowego! Pobawcie się chwilę w technika, zastanówcie nad tym co Wam się podoba, co Wam się nie podoba. Fajnie jakbyście zasugerowali nam co powinniśmy zmienić a co wprowadzić. Zaczynamy
 2. Zapraszamy miłośników Hurtworld It V2 do wzięcia udziału w ankiecie, ale nie tylko Ankieta dotyczy tego, czy chcielibyście aby powstał serwer Classic. Oraz czy miałby być dostępny tylko dla posiadaczy gry HW na Steam, czy mamy umożliwić pobranie wersji non steam. Kolejną sprawą wymagającą użycia przez Was większej ilości siły, bo trzeba będzie użyć klawiatury, jest kwestia powstania całkowicie nowego serwera na It V2. Nazwijmy go "Serwerem Marzeń". Co ma być, jak to widzicie, co sprawi, że HW ożyje Traktujemy sprawę serio, Wasze pomysły są cenne jak monety na HW. Macie czas do 04.07.2020 Czas start!
 3. eN.

  Administracja Serwerów Hurtworld

  @Patrick dostaje się na stanowisko Nowego Helpera s6
 4. Serwery potrzebują Helperów! Zapraszamy do składania podań ;)

   

  1. szymcio24

   szymcio24

   jaa chce :D s1 24 online 

  2. Ukasz4321

   Ukasz4321

   Hejka eN Jutro konczy mi sie ban wiec bede mógł złozyc podanie :)

 5. Rozmawiałam z Właścicielem, pamiętamy historię Twojego sprawdzania oraz okoliczności łącznie z plikami, których nie użyłeś. Ale były, więc kara być musi. Minęły dopiero 2 tygodnie. Za kolejne dwa-trzy, przy takiej ładnej pracy, bez prób multikont, i być może wzorowej postawie, znów zawitasz na naszych serwerach. Być może nauczy Cię to tego, że cheaty to gówno.
 6. eN.

  Ark Survival Evolved

  Nauczymy
 7. eN.

  Ark Survival Evolved

  Zapraszamy! Jak macie problem piszcie śmiało
 8. eN.

  Ark Survival Evolved

  Dzięki uprzejmości @!Dark! pozwoliłam sobię zamieścić post. Abyście wiedzieli, że biggames to nie tylko Hurt ;) Wracamy z serwerami Behemota. #PC #PVE #Serwer #Reklama Postawiliśmy na prostotę, nieco szybszą rozgrywkę - ale eliminując zbyt duże ułatwienia Chcielibyśmy abyście szanowali czas swój i towarzyszy. Liczymy się z Waszym zdaniem dlatego zapraszamy na nasz discord, tam możecie zapoznać się z regulaminem, informacjami dotyczącymi serwera, a także kontaktować się między sobą i Administracją. Nie "napaćkaliśmy" modów, są tylko 3 (myślimy nad 4) ale zobaczymy Start 02.06.2020 godzina: 10:00 DISCORD: https://discord.gg/fftwsG7 Siedlisko Behemota The Island 213.32.6.5:27015 Przystan Behemota Valguero 213.32.6.5:27016 Zatoka Behemota Ragnarok 213.32.6.5:27017 Grota Behemota Genesis 213.32.6.5:27018 Uniwersum Behemota Extinction 213.32.6.5:27019 Dodatkowo będzie Aberracja i Crystal Isles
 9. eN.

  s1 [Odrzucone][Helper] B0DZ1O

  "ponieważ jestem cały na Hurtworl'dzie" a nogi nie wystają? (wybaczcie musiałam )
 10. eN.

  inne Problem z grą.

  Może to coś poradzi
 11. eN.

  Administracja Serwerów Hurtworld

  @ImxAdy zrezygnował ze stanowiska Starszego Moderatora na naszej serwerowni. Jego wzorowa postawa i nie naganna praca zapewniła mu możliwość powrotu do nas kiedy będzie na to gotowy.
 12. eN.

  [Przyjęte][Odwołanie] Pablo hw69.pl

  Z tego co się orientuje dostałeś ban za to że osoby w Twojej ekipie posiadały cheaty. Z tego co wiem, te osoby były nowe, więc wyciągnij z tej lekcji wnioski. Do ekipy nie bierzemy byle kogo Nomi też Cię sprawdzał - byłeś czysty. Można zdjąć bana. Dostałeś nauczkę.
 13. Jedyny pomysł jaki mi wpadl do głowy to bliźniak s1, pozbawiony home, warp, tp. I zobaczyć gdzie będzie Was więcej.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...