Jump to content

MateoGaming

Helper HW
  • Content Count

31
  • Last visited

Community Reputation

14 Przyjazny

2 Followers

About MateoGaming

• Rank
    Helper S8

Hurtworld

• Nick w grze
    MateoGaming
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    840

Recent Profile Visitors

151 profile views
  1. MateoGaming

s6 [Odrzucone][Odwołanie] KenyZez

Dowody są dla Dark więc nie mamy obowiązku pokazywać ci dowodu
  2. MateoGaming

s1 [Odrzucone]Odwołanie Do bana

rozpisałeś się i to bardzo ale pamiętam za co to był ban za to że wstawiłeś filmik na YouTube jak zainstalować Cheaty druga sprawa oszukałeś gracza ale oddałeś itemy podczas oddawania zachowywałeś się wręcz chamsko obrażałeś tak tego gracza ze odechciało mi się oglądać filmik do końca
  3. MateoGaming

s1 [Odrzucone][HELPER] Dycha

Jestem na nie, musisz poprawić swoje zachowanie i emocje nie panujesz nad nimi i za szybko się denerwujesz zauważyłem że nie lubisz jak mówi się prawde w twoją stronę dostałeś Degrada owszem ale moim zdaniem złożyłeś podanie zbyt szybko
  4. MateoGaming

s5 [Przyjęte][Helper] KOSA

Jestem na Tak
  5. MateoGaming

s6 [Przyjęte][HELPER] Dałmianek

Powiem ze miałem zamiar zostać tez helperem na s5 i pomóc Nadi ale się wstrzymam zostawię miejsce dla osób które znajdą odrobinę czasu dla serwera i dla samych graczy grałem z tobą i nie mam żadnych zastrzeżeń bierz chłopie miejsce póki jest a napewno będziesz się świetnie bawił w gronie administracji. Ja jestem na tak
  6. MateoGaming

s1 odwolanie od bana

Jeśli jedna osoba jest (odpalona) z ekipy to i tez leci ban na cala ekipę
  7. MateoGaming

s8 [Propozycja] deto

z jednego meteoru leci max 4 deto + jeszcze kruki może wypaść nawet 5,Hangary więc jest możliwe ze da się tyle na dropić
  8. Piszesz o unbana pomijając ostatni punkt wzoru ? Zauważyłem, że coraz więcej osób które dostawają bana pomijają ostatni pkt
  9. MateoGaming

s8 ODWOŁANIE OD BANA

Pominąłes ostatni punkt
  10. MateoGaming

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Neo

Edytuj podanie i napisz jeszcze raz nie da się przeczytać tego
  11. MateoGaming

s1 [Odwołanie]Wilku

a ty czasami nie grasz na s8 ? juz zapomniałem jaki nick ale jakiś gościu pytał mnie się w podobnej sprawie
  12. tak czy siak i tak są łatwe tu serwery trzeba tylko umieć grać i mieć z kimś grać wtedy lepiej jest
  13. MateoGaming

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Mati212 hw69.pl

Nie widzisz odpowiedzi na górze? ?
  14. Były już takie serwery ale zostały usunięte z powodu braku aktywności ludzi, jak wspomniałeś x5 i x3 rozumiem ze dla nowego gracza byłoby o wiele trudniej ale x15? Do hangarow da się dojść szybko a jak np wybudujesz bazę w widocznym miejscu to nie dziwi się ze zostanie szybko zrajdowane, tak dzieje się na każdym serwerze weź zrób ekipę z tych osób co tu się wypowiedziały i problemu nie widzę
  15. MateoGaming

s1 [Odrzucone][Odwołanie] <Koledzy hw69.pl>

Nie dało się więcej tych wulgaryzmów? ? Dostałeś bana za to że miałeś cheaty na komputerze i nas to nie obchodzi czy używałes czy nie miałeś je na komputerze wiec mogłeś ich użyć w każdym momencie
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...