Jump to content

MateoGaming

Moderator HW
  • Content Count

163
  • Last visited

• Days Won

1

MateoGaming last won the day on December 27 2019

MateoGaming had the most liked content!

Community Reputation

40 Dobry

5 Followers

About MateoGaming

• Rank
    [ Moderator ]

Hurtworld

• Nick w grze
    MateoGaming
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1k

Recent Profile Visitors

376 profile views
  1. MateoGaming

Administracja Serwerów Hurtworld

@papieszu został przyjęty na stanowisko Nowego Helpera s1
  2. MateoGaming

s1 [Odwołanie] >($騙子LiPa什麼$™)<

Wyjaśnisz dlaczego po mimo że dostałeś bana wszedłeś ponownie na Multikoncie ? raZ0RRR HW69.PL grałeś 19 Stycznia po tym jak dostałeś bana 76561198086780334 Wiktoria222 76561198310483748 Porzeczka 76561198304231014
  3. MateoGaming

s1 [Przyjęte][Helper] Papierzak

Gratuluje zapraszam na rekrutacje jutro 21.01.20 godz 19:00 na TS
  4. MateoGaming

s5 [Oczekujące][Helper S5] HabaBaba

Na serwerze jest aktualnie brak wolnych miejsc na stanowisko Helpera. Musisz poczekać, aż miejsce się zwolni. W tym czasie Twoje podanie będzie nadal otwarte, aby można było pozostawiać opinię na temat kandydatury. Aktualną listę wolnych miejsc na stanowisko Helpera można zobaczyć tutaj: http://forum.hw69.pl/administracja-serwerów-hurtworld-t425/
  5. MateoGaming

s1 [Przyjęte][Odwołanie] ADD'ek

pokazałeś tylko urywek tego inaczej mówiąc mogłeś już usunąć cheaty itp nie możemy wierzyć ci na słowo a tym bardziej opierać się na podstawie zdj które dodałeś
  6. MateoGaming

s8 [Odrzucone][Odwołanie] :.Mult!K!LL:.

wymyślasz człowieku że dostałes bana za to że strzelałęś do mnie serio ? przecież ci sie pokazuje komunikat druga sprawa nie rób tyle kłamstw bo ja od ciebie żadnych rzeczy nie chciałem piszesz podanie bez wzoru tak jak na twoim poprzednim podaniu o ub i to jeszcze z błędami to jak mają jakieś osoby coś do mnie to dlaczego nie ma żadnych skarg na mnie hmm ?? bo to są puste kłamstwa i wymyślone po to żeby zniszczyć administracje
  7. MateoGaming

a co to jest ? odwołanie od bana ? nie kompletny żadnych szczegółów a tym bardziej steamid 64 tak samo jak tutaj opis jest nie czytelny i przede wszystkim kłamiesz w podaniu
  8. MateoGaming

że co prosze ? były na ciebie skargi i wołałem cie na sprawdzenie nie stawiłeś się na sprawdzenie więc nie wymyślaj i nie okłamuj tutaj nikogo i mnie przy okazji bo ja od nikogo itemow nie chciałem tym bardziej od ciebie, i nie dostałeś bana za strzelanie do mnie bo nawet nie strzelałeś do mnie
  9. MateoGaming

s6 [Odrzucone][ODWOŁANIE] Ojciec Vanish

tak ? bana dostałeś za przyznanie się do cheatów publicznie i po logach widać że jesteś mega toksyczny
  10. nie znasz swojego steamid na którym grasz ? to jak mamy sprawdzić za co masz bana hmm?
  11. MateoGaming

s8 [Odrzucone]odwołanie od bana

wypowiem się tu krótko jeśli moge pomimo że zostało odrzucone jesteś świetny w kłamaniu i to dość dobrze Nomi cie sprawdzał miałeś podmienione pliki od cheatów dostałeś bana a na następny dzień wchodzisz na multi koncie i wczoraj cię zbanowałem więc prosze cie nie okłamuj mnie a tym bardziej Darka
  12. MateoGaming

s1 [Odrzucone][Odwołanie] PacaCarry

co chwile wchodzisz na multi kontach podanie odrzucam
  13. MateoGaming

s5 [Odrzucone][UB] ♔lק♔Kaban

zastosuj się do wzoru a co do bana jak najbardziej ban się należał Napisałeś odwołanie tydzień temu i zostało odrzucone i znowu napisałeś odwołanie , kara musi być następnym razem będziesz wiedział że rajd kanga np na jointy jest ban Podanie odrzucam
  14. MateoGaming

s1 [Odrzucone][Odwołanie] PacaCarry

a to nie jest czasem twoje kolejne multi konto ? które zbanowałem CaRRy hw69.pl 76561199018053246
  15. MateoGaming

Rezerwacja

Klan zarezerwowany
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...