Jump to content

ParaCarry

User
  • Content Count

11
  • Last visited

• Days Won

2

ParaCarry last won the day on September 10

ParaCarry had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutralny

About ParaCarry

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    ParaCarry
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1k

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Twój nick: ParaCarry Hw69.pl Id konta: 76561198976310762 Data nadania bana: Około Rok Temu Czas jaki pozostał do końca: 100986 Nick moderatora: Nie Pamiętam Serwery na których masz bana: S1 Powód bana: Nie Jest Podany Uzasadnienie: Rok Nie Mogłem Pograc Nawet Na innym Steam W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:
  2. ale dzięki za odrzucenie skarbie

3. ja od dawna nie gram na hw bo mam bana takiego ze nawet multi konta nic nie dadza
    bo mam na ip :d

1. Lalanto

Lalanto

zmien ip 

4. ParaCarry

Pochwała FaFeLeK

Bardzo Pomocny Administrator Jak Coś Potrzeba Pomaga Do Końca
  5. Twój nick: ParaCarry Hw69.pl Id konta: 76561198976310762 Data nadania bana: Około Rok Temu Czas jaki pozostał do końca: 100986 Nick moderatora: Nie Pamiętam Serwery na których masz bana: S1 Powód bana: Nie Jest Podany Uzasadnienie: Rok Nie Mogłem Pograc Nawet Na innym Steam W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:
  6. ParaCarry

s1 [Odrzucone][Odwołanie] ParaCarry Hw69.pl

Dajcie Mi odpowiedzi bo już czekam bardzo długo i nie wiem nic
  7. Twój Nick: ParaCarry Hw69.pl Id konta: 76561198352843281 Data/czas bana: 2019-07-07 między 19/20 Nick Moderatora: eN Powód bana: Cytuje słowa eN : Byłeś banowany wiadomo za co. oBRAZY ADMINISTRACJI, GRACZY, MULTIKONTA. Miales byc zbanowany za kazdym razem kiedy znow wejdziesz. Kiedy dowiedzielismy sie ze znow jestes, przymknelismy oko. Ale zaczeło sie wyzywanie na vce, wieczne skargi na cp , i jestes takim graczem ktorego sprawdzc nie trzeba. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach:
  8. Założyciel hajkolego hw69.pl
    Zastępca : █▬█ █ ▀█▀.:Mati:.#JAZDA hw69.pl

9. Nick na forum: ParaCarry Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ∂zιк ParaCarry ParaCerry ParaCarry ஜ۩FAMEஜ۩ParaCerry ஜ۩LOVEஜ۩ParaCerry ஜ۩zѕяяஜ۩ParaCerry SteamID: 76561198352843281 Imię: Miłosz Wiek: 16 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Dobra Znajomość gry: Dobra Czas jaki możesz poświecić serwerowi: różnie 1-5h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: Jestem osobą rozrywkową uczciwy jestem wobec graczy każdą sprawe biorę na poważnie bez wyjątków a w wolnym czasie gram w moje 2 ulubione gry metin2 HurtWold lubię Pełnie księżyca piękne wodospady szybkie auta Dlaczego Ty: ponieważ obecnie na s1 mimo iż sa helperzy to nie sa zbytnio aktywni robi się syf na czacie i nie ma komu tego ogarnąć jestem trochę wybuchowy ale w miarę opanowany staram się o lepszą gierkę i kulturę na serwerze
  10. ParaCarry

s1 [Rozwiązane]Problem z Rangą YT

nie jest zakazane polecanie innego
  11. ParaCarry

ostatni film 1msinc temu i w opicie jest server hwpolecany
  12. ParaCarry

https://www.youtube.com/channel/UCuS_WhnPJ_lwZL8ptz26A1Q?view_as=subscriber
  13. ParaCarry

A Gdzie się zgłosić
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...