Jump to content

Dracarys

Pener
  • Content Count

669
  • Last visited

• Days Won

29

Dracarys last won the day on August 16

Dracarys had the most liked content!

Community Reputation

166 Rycerski

About Dracarys

• Rank
    Użytkownik

Hurtworld

• Nick w grze
    Stalker
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1600

Kontakt

• Email
    york6@op.pl

Recent Profile Visitors

1,882 profile views
  1. Chciałbym zapytać czy istnieje możliwość zdjęcia blokady na moim koncie. Niewłaściwie się zachowywałem jednak taki stan dawno minął. Bardzo bym prosił o kolejną szanse ponieważ pisanie czegokolwiek na forum gdy każde twoje słowo musi przyjąć moderator jest irytujące. Dziękuje
  2. Dracarys

s8 [Odwołanie] Mati212 hw69.pl

Co by nie było według mojego uznania, tego typu zachowania dyskryminują Cie do dalszej gry na naszych serwerach. Pozdrawiam
  3. Dracarys

s1 [Helper] ☆ Sajron ☆

Nie Wiem jak teraz lecz jeszcze w wakacje połowa twojej ekipy posiadała czity. Dlat3go jestem na nie.
  4. Dracarys

s8 [Odwołanie] Mati212 hw69.pl

Bugowanie serwera podczas rajdu.
  5. Dracarys

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Puchacz

Naprawa eac podczas sprawdzenia. Miłego Dnia
  6. Chciałbym pochwalić a zarazem podziękować marszolowi za szybkie i sensowne załatwienie problemu związanego z wipe na s5. Taki mod to skarb dla tej serwerowni. Pozdro
  7. Dracarys

forum server classic

Także byłbym za przywróceniem tego serwera jednak tylko po zmianach jakie proponuje En. Plus wipe co dwa tygodnie jak było wczesniej. Pozdrawiam
  8. Chciałbym podziekować matheo [mod] za szybka interwenje. Zrobił coś czego poprzedni moderatorzy nie mogli dowieść ani sprawdzić. Wielkie Dzieki jeszcze raz. ponadto dziekuje Incognito za to żeś udostepnił swoja wiedze na temat sprawdzania koledze. Dziekuje. Dzieki wam s6 moze znowu stanie na nogi.
  9. Dracarys

s8 [Przyjęte][Helper] MateoGaming

Jestem na TAK . Miły pomocny gracz. Plus przyda sie jaki kolwiek helper na tym serwerze. pozdro
  10. Dracarys

s6 [Odrzucone] [Helper] Ciemuga hw69.pl

Weź się powieś cwaniaku. Twoje zdanie jest gówno warte bo oczerniasz zawsze każdego. Pozdro
  11. Dracarys

s1 [Odrzucone] [Odwołanie] LSDie

fajnie by było byś napisał cos nowego ale nie piszesz to samo co ostatnio. Pozdro
  12. Dracarys

s5 WIPE NA s5

Nie od razu bo bazy jeszcze są
  13. Dracarys

s5 [Odrzucone][Odwołanie] BOJKA20

dzieki Trumanowi
  14. Dracarys

s8 [Propozycja] deto

w jeden dzien raczej ze 80 deto idzie zebrac
  15. Dracarys

s6 [Odrzucone] [Helper] Dycha

To czemu nie piszesz tego na głównym koncie tylko piszesz podanie na nowym. Administracji nie oszukasz.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...